Форум Рідного Міста

Допоможіть підключити нет

Олег Феджора - 3-5-2007 у 07:55

Може хтось знає в якої фірми можна підключити нет чи локалку,але щось краще за діал-ап,бо сам нічого вартого неможу знайти.Потрібно по вул. Стрийські 85-86.

Demyan - 3-5-2007 у 08:11

ADSL

Олег Феджора - 3-5-2007 у 16:09

А конкретно щось запропонувати можеш ?

Demyan - 3-5-2007 у 16:12

Я ж конкретно сказав АДСЛ - далі тре звонити в укртелеком, фарлеп...там шукай я ж не є провайдер. на сайті вказано все і ціни.
Тема вже десь піднімалася навіть були і відгуки.
Якщо цікавть що таке АДСЛ - це в тебе буде модем, підключений до телефонної лінії, причому якщо ти в неті то телефон вільний завжди. Швидкості різні є ціни від 80 до 150 грн безлімітка, модеми можна в аренду брати, можна купити.

Олег Феджора - 4-5-2007 у 09:11

Я це знаю,а до цих провайдерів що назвав підключитись "дуже вигідно". Я думав може хтось знає в кого можна підключити локалку чи більшвидший нет(а не128 Кб/с за 80грн.)

Demyan - 4-5-2007 у 09:40

Локалка буде дорожче. а якщо питання в швидкості можна і 512 за 150 по АДСЛ
Взагалі є ще варіант по WiMax, можна по спутнику, можна по кабельному.
Все залежить від того ск. нету треба тягнути, яка швидкість, для чого взагалі потрібно це для роботи чи для чого.
Треба визначитися яку суму можеш віддавати за місяць, тоді можна конкретніше говорити.
Як на мене для дому АДСЛ підходить.

Тарас Гулка - 4-5-2007 у 10:21

Наскільки я розумію це не далеко від податкової. Тоді там можна без проблем ставити радіоканал (на податковій стоїть передавач). Але дешевше не буде. Все таки АДСЛ від укртелекома на сьогодні один із найдешевших.

Олег Феджора - 4-5-2007 у 17:44

Взагалі я хотів мати швидкість десь 10 Мб/с за 50-80 грн ,але подивившись пропозиції мені здається , що це майже фантастика.Але я знаю , що є підключення до інтернету через локалку це і дешевше і швидксть більша мегабіта,але ніде не можу знайти ,щоб проводили в моєму районі чи будинку ,кажуть будинок маленький(так і є стара хрущовка).Може хтось порадить фірму що може за це взятись?

Андрій Пелещишин - 4-5-2007 у 18:22

Таку високу швидкість за таку ціну вам можуть дати лише за умови помегабайтної оплати, і то я невпевний.

Тарас Гулка - 4-5-2007 у 20:31

Цікаво, а де в локалці візьметься така швидкість, щоб кінцевий користувач мав 10Мб. Це треба, щоб на вхід локалки поступало хоча-би 100-200Мб/с. Таку швидкість ніхто із провайдерів не дає. Реально можна отримати 1-2 Мб. І то теоретично. І коштувати воно буде ого-го.

Остап Шумин - 5-5-2007 у 07:55

Олег, ти напевно спутав з 10Мб Езернетом. Швидкість нету в загальному потоці значно нижча.

Demyan - 7-5-2007 у 08:48

Мабуть хлопчина ще не дуже тямить в цьому. Думає - ось бачу підключення 10М ось і буду тягнути :). А в цінах взагалі не орієнтується мабуть.
А ось "я чув" "мені казал" - на це не варто звертати увагу. Краще знайди літературу по типам підключення, швидкостях, щопотрібно для підключення.
А фірма - думаю візьметься люба, якщо заплатиш за це. Але ти порахуй скльікми метрів кабелю треба тягнути до твого будинку, плюс робота, плюс можливі трудності при прокладанні - якщо заплатиш думаю знайдуться фірми, а так їй не вигідно, тим більше якщо ти будеш сам - думаю і відповідно трафік будеш платити, бо інакше фірмі не вигідно.

Олег Феджора - 7-5-2007 у 21:37

Взагалі в "цьому" я розуміюся (можливо не ідеально, не заперечую) просто розібратися в рекламі де дано 2-3 слова і цифри дуже важко, бо не розумієш що цим хотіли сказати провайдери, от народ буває і попадається на не те що треба, тому вирішив попитати чужої думки.
А от з самостійним проведенням ,мабудь, зачекаю нехай це зроблять люди які майже щодня мають з цим справу.
До речі дакую всім хто відповідав, сам можливо не розібрався б.

Demyan - 8-5-2007 у 09:12

Хочеш можеш скористатися WiMax - там хороша швидкість але це не дешево.
обладнання в районі 2000 грн. 128 швидкість - 459 грн абонплата.

Олег Феджора - 8-5-2007 у 17:39

Цікава пропозиція:(, але мені б щось дешевше(але якісне).

Юрій Сєров - 8-5-2007 у 18:08

Думаю, оптимальний варіант (якщо не хочете / не можете виділенки від УАРНЕТу) є АДСЛ. Нічого не треба прокладати, лише купити модем і мережку.
У Фарлепа швидкість досить непогана.

p.s. Таке враження, що ви приїхали десь з-за кордону і хочете фантастичних швидкостей за смішні гроші.