Форум Рідного Міста

Океан Ельзи. "Міра"

сумна - 6-5-2007 у 22:16

Поділіться, будь ласка, вашими враженнями від цього диска.

Мені сподобався. "Своя" музика.
З музичної точки зору - все той же стиль. Все вивірено і "в міру".
А щодо змісту пісень - завжди дивуюся, як вдається Вакарчукові, кострубато зліпивши кілька простих слів, так багато сказати.

Особливо пісня "Лелеки".
"Дайте нам бути такими, якими ми є. Дайте нам спокій від ваших щоденних атак".

vovka - 6-5-2007 у 22:35

В деяких піснях відчуваються мотиви пісень з попередніх альбомів.
Наприклад музика з "Як довго" дууууже нагадує щось з самих перших альбомів. Зараз не пригадаю яку саме пісню вона нагадує, но таке враження що я вже то слухав.

Музика в "Не можу без тебе" нагадує деякі моменти з "Відпусти".

сумна - 6-5-2007 у 22:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
В деяких піснях відчуваються мотиви пісень з попередніх альбомів.


Згідна з вами.
Але я б не віднесла це до мінусів. Такі маленькі самоцитати - як нагадування про старі пісні для тих, хто їх любить.

Юрій Сєров - 7-5-2007 у 11:49

Такі відчуття, називаються "стиль групи". Так можна сказати про будь-яку групу.
Міра більше схожа на Глорію, ніж на старіші речі. Слухав мало, але можу сказати, що імхо, хороший альбом, мені сподобався.

Odarka - 7-5-2007 у 12:08

хочу нагадати, презентація нового альбому "МІРА" буде 20 травня на стадіоні Україна о 20:00, детальніша інформація тут: http://www.dikart.lviv.ua

Юрій Сєров - 8-5-2007 у 16:40

ну я вже ніби маю квиток... :)

Dmy - 8-5-2007 у 18:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
В деяких піснях відчуваються мотиви пісень з попередніх альбомів... таке враження що я вже то слухав

У мене саме таке враження останні 8 років, після "Там, де нас нема".
До того я вважав (хибно) ОЕ групою, що співає пісню про Міккі Мауса, а по тому - що ОЕ співає одну довгу пісню з різними, але подібними словами.
Інша річ, що на живу вони з будь-якими піснями виглядають досить потужно. Бо - рокери :rolleyes:

Юрій Сєров - 13-5-2007 у 00:53

Послухав трохи альбом. Загалом враження позитивні. Особливо сподобалися "Лелеки ", і "Коли тобі важко" і "Моя Мала".

Роман Яремчук - 2-11-2007 у 18:01

Мені з нового альбому сподобалась пісня "Коли тобі важко"

Катруська Пономаренко - 19-2-2008 у 22:52

А мені дуже подобається -Не можу без тебе-, така гарнесенька пісня, романтична:sing: