Форум Рідного Міста

1.Тут ви можете висловлювати свої думки про курс, ставити запитання, ...

Ната Толмачова - 6-5-2007 у 23:38


Остап Шумин - 7-5-2007 у 12:19

Пані, Нато, нескромне запитання, нащо все ЦЕ? Маю на увазі створення всіх цих тем :o

Ната Толмачова - 7-5-2007 у 15:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Пані, Нато, нескромне запитання, нащо все ЦЕ? Маю на увазі створення всіх цих тем :o


А чого "це" такими великими буквами? :)

:) Це короткий он-лайн курс для тих, хто цікавиться питаннями організації власного бізнесу.

Інформація в ці теми буде вноситись поступово - одна тема протягом одного-двох днів.

Вікторія Котлярова - 8-5-2007 у 17:32

Цитата:


:) Це короткий он-лайн курс для тих, хто цікавиться питаннями організації власного бізнесу.

Інформація в ці теми буде вноситись поступово - одна тема протягом одного-двох днів.


В мене питання. А хтось просив цей курс викладати онлайн? Тобто були від відвідувачів такі побажання? Бо я щось не бачила...щоправда, може просто пропустила :rolleyes:

Ната Толмачова - 8-5-2007 у 18:24

Цитата:

В мене питання. А хтось просив цей курс викладати онлайн? Тобто були від відвідувачів такі побажання? Бо я щось не бачила...щоправда, може просто пропустила:rolleyes:


Була пропозиція від адміністратора
Хоча за бажанням відвідувачів, я можу стерти цей курс :)

А він вам сильно шкодить на форумі?

Іван Корицький - 8-5-2007 у 18:27

Я відвідувач, і мені цікаво. Незбираюся все життя на когось працювати. А висловлювання думок інших людей, дуже цікавить.

Ната Толмачова - 8-5-2007 у 18:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Корицький
Я відвідувач, і мені цікаво. Незбираюся все життя на когось працювати. А висловлювання думок інших людей, дуже цікавить.


дякую! постараюся всю інформацію додати пошвидше :)

Юрій Сєров - 8-5-2007 у 19:21

Якщо не цікаво / не потрібно комусь одному, це не означає, що не цікаво всім. Мабуть, якщо знайдеться хоча б одна людина, якій ця інформація стане в пригоді, то це вже буде дуже добре.
p.s. Я ж не ображаюся, що в Спорт мало пишуть.:saint:

Ігор Кедьо - 16-5-2007 у 00:46

форум скоріш потрібний для більш оперативного вирішення потреб (одне запитання і кілька відповідей + дискусія).
А чому б не створити маленький сайт, де це все розташувати?

Ната Толмачова - 16-5-2007 у 17:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Кедьо
форум скоріш потрібний для більш оперативного вирішення потреб (одне запитання і кілька відповідей + дискусія).
А чому б не створити маленький сайт, де це все розташувати?


такий сайт розробляє моя фірма, але попри те все є багато роботи і, на жаль, просто фізично все заплановане не встигається швидко зробити

Андрій Пелещишин - 16-5-2007 у 20:05

Форум є достатньо універсальним інструментом, і я думаю, Ната дуже правильно робить для себе і корисно для інших, що розміщує тут навчальні матеріали.
Не випадково деякі фірми (наприклад Майкрософт) свій форум називають "базою знань"
Крім того, тут уже готова аудиторія, а новий сайт потрібно з нуля піднімати, і не факт. що він підніметься.
Думаю, кожен, хто може і має потребу поділитися знаннями з іншими може для цих цілей використати Форум.

Андрій Пелещишин - 29-5-2007 у 22:28

Нато, я вже прочитав перші розділи :)

Ната Толмачова - 1-6-2007 у 10:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Нато, я вже прочитав перші розділи :)


:rolleyes: я знаю... я закину решту на вихідні...
ну в мене так мало часу... :yawn: