Форум Рідного Міста

Порізка тирсо-плити, ДВП

Іван Корицький - 7-5-2007 у 11:14

Хто підкаже де у львові можна замовити порізку тирсоплити(дфп) невеликі замовлення (2-3 м. кв.) Знаю є на наукові, але трохи дорого там(там від мене далеко.)

Підкажіть, де ще такі послуги можна отримати. Дякую.

Тарас Ільчишин - 7-5-2007 у 14:50

Біля мотозаводу , там де ДМЗ Карпати різали.

Тарас Гулка - 7-5-2007 у 19:49

Я кілька разів різав на ВЕЕМ на Липинського. Ще є в них точка в Рясному. Але я в них і купляв плиту. Чи можна там порізати свою власну - не знаю. Один раз замовляв на Карпатах (там де вказав Тарас).

Ще один раз бачив, що нарід різав на Липинського позаду "Каравану". Там є якась фірмочка невелика.

Тарас Ільчишин - 7-5-2007 у 21:34

порізати можнабагато де, але щоб свою плиту, то інше. Ріжуть на території ГалХімФарбу, на левандівці - там де Карпати є десь 3 чи 4 порізки, той самий ВЕЕМ, але там точно ніхто не буде різати свою плиту, бо в них і так роботи купа, що порізку роблять майже через місяць після замовлення.

Для того щоб не бігати постійно на порізку коли потрібно порізати кусок плити я купив собі ручну циркулярку і тепер про такі речі не думаю )

Тарас Гулка - 7-5-2007 у 22:22

Цитата:
той самий ВЕЕМ, але там точно ніхто не буде різати свою плиту, бо в них і так роботи купа, що порізку роблять майже через місяць після замовлення.


Хм, я різав десь 2 місяці тому, то порізали через день.

Тарас Ільчишин - 8-5-2007 у 09:34

хм, я різав востаннє рік назад. то тоді чекав 3 тижні