Форум Рідного Міста

25-й кадр

Олег Петрович - 10-5-2007 у 13:12

Шановні паньство!

Пропонована Вашій увазі тема до обговорення виникла зовсім випадково (колєга купив диск із програмою вивчення англійської мови за допомогою методи "25 кадру" і має намір використовувати її для власного навчання та навчання дітей).
Як на мене, дана ідея матиме сумнівну ефективність (навіть, можливо, є небезпечною), оскільки невідомо яким чином і в який власне спосіб відбувається вплив на підсвідомість, що саме російські розробники вклали у дану програму і що як наслідок осяде в наших головах.
Яким чином "компетенті органи" повинні врегульовувати розповсюдження "навчального" продуку?...

Тарас Гулка - 10-5-2007 у 17:10

Щодо законодавства не знаю, але кілька років тому знайомі купили такі диски. Причому, типу ліцензійні, на фірмі, за великі гроші. Сиділи довго втупившись в екран. Результат нульовий. Потім ті диски обійшли всіх знайомих - англійську так ніхто і не вивчив :) В результаті ставлюсь до цього скептично. Тобто, думаю, що ефект 25 кадру таки існує, але на тих дисках і касетах його явно немає :)

Юрій Сєров - 10-5-2007 у 23:19

Раніше (до війни) ніхто не знав про ніякі 25-і кадри і люди після шкіл вільно володіли іноземними мовами. Зараз справи, наскільки я знаю трохи гірші, але все одно і без всяких кадрів можна вивчити мову. Вже краще плеєр з записами слухати.

Остап Шумин - 11-5-2007 у 07:49

На скільки я знаю, технологія 25-го кадру - це тільки допоміжний засіб в спеціальній навчальній програмі, типу закріплювач в клеї ;) просто дивитись на екран - тільки зір посадиш :)

Олег Петрович - 14-5-2007 у 08:06

Загалом підтримую Ваш скепсис...
Чесно какажучи думаю, що перебирання 25 англійських слів (з перекладом) за секунду навряд чи є отим "25м"! Ну хоча б тому, що їх є 25, а не лише один 25-й! ;)