Форум Рідного Міста

чому "розлучниця?"

Ната Толмачова - 18-5-2007 у 18:21

не розумію чому переважно коханок звинувачують в тому, що вони робили чиюсь с’імю і називають "розлучницями", якщо вони потім виходять заміж за тих чоловіків з якими зустрічалися?
як на мене коханка не винна, що в чоловіка з дружиною були такі неміцні стосунки, та й зрештою, що коханка винна дружині? дружину зраджує чоловік, а звинувачують коханку :)
по-моєму чоловіка ніхто ні в кого не забирає - він сам йде або лишається, то чому дружини звинувачують переважно коханок, а не своїх чоловіків? якщо думати логічно, дружина має право злитися на обох і може ненавидіти коханку, але має розуміти, що коханка не винувата перед нею

Tempika - 18-5-2007 у 21:06

...я знаю багато випадків, коли коханки відступалися від одружених чоловіків, і в них цілком налагоджувалося сімейне життя, народжувалися нвоі діти, та і ті діти, що були, не залишилися без батька... видно, така вже чоловіча природа, що час від часу вони потребують якихось змін в житті :-)) тому виходить, що коханки лише користають з того факту, що чоловік - істота полігамна... звісно, негарно користуватися слабкістю навіть сильної статі, тому й ставляться до коханок досить презирливо... ось.

Ната Толмачова - 18-5-2007 у 23:02

:lol: а знаєте випадки коли було навпаки?

Tempika - 18-5-2007 у 23:42

...навпаки серед моїх знайомих не було... особисто я б ніколи своє щастя на чужому не будувала... дійсно деколи шлюб вже фактично тримається тільки формально, діти дорослі і теде... але часто жіночки користають моментом, коли в сім*ї тільки народилася дитина, з*явилися труднощі, чоловік відчуває, що йому приділяється менше уваги і теде... і тоді його тепленьким витягають на живця з цього проблемного гнізда... а воно швидше всього і налагодилося б, але.

Ната Толмачова - 19-5-2007 у 09:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...навпаки серед моїх знайомих не було... особисто я б ніколи своє щастя на чужому не будувала...


якби там було щастя, той чоловік навіть не подивився б у вашу сторону
є сім’ї де обоє бавлять дитину і де чоловік не шукає коханку бо через дитину йому приділяють мало уваги, це просто смішно і тупо з боку чоловіка, та й коли він залилишає жінку з дитиною саму і йде до коханки, то кому потрібний такий чоловік? не потрібний ні дружині ні коханці, мало він схожий на люблячого чоловіка і тата
якщо ви вважаєте що коханка завжди корислива, то певно що шукати буде собі чогось доброго, а не того хто потім так і з нею зробить
ви про чоловіків горите як про малих, дурних дітей, яким легко задурити голову
якщо чоловік йде до коханки то це його вільний вибір, не треба перекладати вину на коханку "вона його витягла ще теплого"

Tempika - 19-5-2007 у 11:58

...якщо вільний вибір чоловіка - йти до коханки, то він як мінімум гад і негідник... ну а хто є кобіта, яка зв*язується з гадом і негідником?... теж людина нехороша :-))

...самі подумайте, з чого все починається - з загравання з одруженим чоловіком... як на мене, це загальновідома річ, - чоловік не ткнеться до кобіти доти, доки не побачить з її сторони піднятий шлагбаум... ні, звичайно, чоловіки не є малі легкокеровані діти, але так воно є, що вони мусять побачити те зелене світло навпроти, щоб рипнутися... тому ясне діло звинувачують жінок, і називають їх розлучницями... все вірно.

Ната Толмачова - 19-5-2007 у 14:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...якщо вільний вибір чоловіка - йти до коханки, то він як мінімум гад і негідник... ну а хто є кобіта, яка зв*язується з гадом і негідником?... теж людина нехороша :-))


:rolleyes: а хто є дружина, якщо вийшла заміж за гада і негідниика?

значить це потенційна коханка має дбати щоб чиясь сім’я жила довго і щасливо? м-да...

Tempika - 19-5-2007 у 18:44

...дружина, мабуть, є жертва негідника, і це очевидно.

...так, мусить бути взаємна жіноча солідарність, коли розуміння того, що не можна фліртувати з одруженим чоловіком, є природнім і єдино можливим баченням ситуації... у чоловіків ж вважається ганьбою вкрасти дівчину або жінку у друга, і він себе як мінімум картатиме за це... а у кобіт такого нема, тупа гонитва за мужиком, от і все.

Odarka - 20-5-2007 у 10:05

Ми ж, насправді, спочатку не знаємо за кого ми виходимо заміж і що чекає нас в подружньому житті.

Чи хтось когось зрадить, чи проживемо чесно до кінця життя...
Звичайно є і чоловіки і жінки, які по своїй природі не моногамні...а чи коханки чи коханці розлучники? У цій ситуації завжди винні двоє...і когось більше звинувачи не варто.

Юрій Сєров - 20-5-2007 у 10:41

Цитата:
Ми ж, насправді, спочатку не знаємо за кого ми виходимо заміж і що чекає нас в подружньому житті.

Можна подумати, що ми знаємо...:lol::lol::lol:

Tempika - 20-5-2007 у 11:31

...та є звичайно випадки, коли виникає сильне почуття і все таке... ала загалом, на побутовому так би мовити львівському рівні, є просто дурна традиція заводити коханців... і мені чомусь здається, якби кобіти були більш принципові і по-людському вміли себе ставити на місце іншої жінки, то поступали б інакше... як на мене, це просто занепад таких понять, як честь, гідність, благородство і теде...

Odarka - 20-5-2007 у 18:21

гм...ніколи не знала, що у Львові є така традиція заводити коханців:))))

Tempika - 20-5-2007 у 20:09

...а у мене колєжанка якось завела аську і пробувала знайомитися... 9 з 10 одружених чоловіків одразу запропонували їй близькі стосунки... :-)) хоча вона така скромняга і все таке... ну вік такий був - заміж хотілося... ну в результаті вона в одруженні розчарувалася.

Тарас Гулка - 20-5-2007 у 21:58

Ну аська серйозний показник :sing:
Я б несприймав це, як загальнольвівський (чи загальногалицький) показник

Odarka - 20-5-2007 у 22:15

Так, мене здивувало саме "галицьке" "перелюбство"...
Таке враження, що в інших регіонах...чи навіть країнах такого не має?))))

Ната Толмачова - 20-5-2007 у 22:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...дружина, мабуть, є жертва негідника, і це очевидно.

...так, мусить бути взаємна жіноча солідарність, коли розуміння того, що не можна фліртувати з одруженим чоловіком, є природнім і єдино можливим баченням ситуації... у чоловіків ж вважається ганьбою вкрасти дівчину або жінку у друга, і він себе як мінімум картатиме за це... а у кобіт такого нема, тупа гонитва за мужиком, от і все.


чоловік який справді любить зраджувати не захоче
якщо ж не буде зраджувати виключно тому, що нема з ким, то це звучить як: " вбив би та нема чим"і виходить це нормально
про збереження такої сім’ї має дбати коханка?

Demyan - 21-5-2007 у 07:52

Як на мене, тут слід врахувати багато факторів.
1. Якщо чоловік свідомо шукає коханку - однозначно вина його.
2. Якщо жінка свідомо зваблює когось одруженого - вина її.

Треба мати на увазі що всі ми люди (жінки і чоловіки). Скажімо пішла якась тріщина в чоловіка, він стає дуже слабим, легкодоступним. Отже він зустрінить коханку, і якщо має слабу силу волі - вина його...далі можливо багато варіантів від усвідомлення що зробив неправильно....до розлучення.

Tempika - 21-5-2007 у 08:08

...чоловік, який *справді любить*?... криза шлюбу відбувається і у справді люблячих, і це, як кажуть психологи, стається на третій, сьомий і ще якийсь там рік шлюбу... взагалі кажуть, що пристрасть триває від сили рік, а там почуття холонуть, люди звикають один до одного і теде... що казати про наше місцеве міщанство, мало кого тримає докупи справжня духовна близькість... тому шлюб навіть дуже сильно люблячої пари може бути зруйновано, і багато для цього не тре... на жаль :-(

...аська - дуже львівський показник, колєжанка сміялася, що пройшлася мабуть по всім львівським холостякам, але активний інтерес проявляли виключно одружені чоловіки, хто зна - чому :-)) а інша колєжанка сказала, що такі легковажні одружені чоловіки тільки в індії :-)) звичайно, це далеко не про всіх, я знаю чудові пари і тири пири...

Іван Лихобор - 21-5-2007 у 08:24

Е-е, мені то не грозить: не маю ні дружини, ні коханки; нікому не винний, ніхто мені не винний.
Чи воно так завжди буде?..

Ната Толмачова - 21-5-2007 у 08:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Як на мене, тут слід врахувати багато факторів.
1. Якщо чоловік свідомо шукає коханку - однозначно вина його.
2. Якщо жінка свідомо зваблює когось одруженого - вина її.


як це можна піддатися на зваблення, якщо любиш свою жінку і не можеш і не хочеш зробити їй боляче?
перекладати вину на якусь звабницю - то просто виправдання і взагалі - відверта брехня, просто треба ж якось захищати себе, так?

Вікторія Котлярова - 21-5-2007 у 09:16

Я вважаю, що якщо гуляє чоловік - вина жінки. Якщо гуляє жінка - вина чоловіка. Не на всі 100%, але дуже велика частка. Бо якщо людина йде наліво - отже, чогось не вистача удома в сім"ї. Звісно, може бути варіант, коли просто така натура гуляща, тому цей випадок буде виключенням.


Стосовно жінки, що влазить в сім"ю - а ви не розглядали варіанту, коли та коханка навіть не знає, що у чоловіка є сім"я? Як тоді? Її теж треба вважати поганою людиною?

Tempika - 21-5-2007 у 09:27

...у нас, у львові та не знає? :-))) у нас велике село, всі в курсі.

Demyan - 21-5-2007 у 09:48

Цитата:

як це можна піддатися на зваблення, якщо любиш свою жінку і не можеш і не хочеш зробити їй боляче?


Та дуже просто , людина - це не робот, якщо посадити чоловіка і танцювати стриптиз перед ним? яка тоді реакцію буде його? (ну імпотентів відкидаємо :lol:)
Звісно можна сказати що нема чого дивитися, але це природа така і добре що вона є така, бо інакше були б роботами. А жінці не ма чого танцювати перед одруженим
Я це навів як приклад так що типу нема чого ходити по нічним клубам і т.д. не приймається.

Вікторія Котлярова - 21-5-2007 у 10:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...у нас, у львові та не знає? :-))) у нас велике село, всі в курсі.


Наприклад, у Києві :)

Або якщо він не з Вашого міста, а приїхав сюди працювати? Може там удома в нього жінка й діти?

Ната Толмачова - 21-5-2007 у 12:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...у нас, у львові та не знає? :-))) у нас велике село, всі в курсі.


я знаю випадок з життя, коли коханка через 10 міс, дізналася що чоловік одружений, просто він про це не сказав, з дружиною і дитиною деякий час жив окремо, то легко було приховати наявність сім’ї
село не село, а не всі між собою знаються

Demyan - 21-5-2007 у 13:04

Я знаю дівчину, яка свідомо зустрічається з одруженим, який має дітей, він купляє їй різні реччі. Вона задоволена. Хто винуватий? Якби всі жінки відвернулися від нього йому б не було з ким ходити і не було б коханки. А раз шукав - значить не подобається щось в жінці.

Tempika - 21-5-2007 у 14:53

...на цей раз вимушена погодитися з дем*яном... оскільки демографія у нас така, що далеко не кожній кобіті шлюбного віку припадає холостяк до пари, то кобіти вирішують проблему самотності (а то й матерального достатку) за рахунок інших кобіт...

Вікторія Котлярова - 21-5-2007 у 15:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
то кобіти вирішують проблему самотності (а то й матерального достатку) за рахунок інших кобіт...

...і за рахунок їх дітей :(

Ната Толмачова - 21-5-2007 у 16:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...на цей раз вимушена погодитися з дем*яном... оскільки демографія у нас така, що далеко не кожній кобіті шлюбного віку припадає холостяк до пари, то кобіти вирішують проблему самотності (а то й матерального достатку) за рахунок інших кобіт...


...за рахунок чоловіка, а не за рахунок його дружини :)
хоча буває і так що ніхто нікого не використовує в плані грошей, просто зустрічаються і все
якщо чоловік купує щось коханці, то ясно що робить все з власної волі
мене просто бісить, що ви звинувачуєте коханок в чужих проблемах
зраджують свої, а не чужі. коханка - чужа людина, вона нікого не має тому нікому не зраджує, а чоловік зраджує своїй дружині - тому перед дружиною (дітьми) винен він, а не коханка
нема чого виправдовувати тих хто гуляє якимись труднощами в сім’ї і т.п. якщо я люблю якогось чоловіка, то я разом з ним вирішую його проблеми і ніхто на тій хвилі труднощів мене не звабить, бо я не захочу щоб мене звабили
що то за вічна звичка перекладати власну вину на інших? та як не буде мати чоловік бажання зрадити, то не зрадить і все, хоч подавай йому прямо зараз міс всесвіт, бо йому власна дружина найкраща зі всіх
та й жінка яка любить зраджувати не буде
мій знайомий трезвонив мені місяцями щоб я з ним зустрічалася, хоча знав що в мене є хлопець, так нічого йому те не дало,тому що мені його вигідні і т.д. пропозиції до одного місця. та й не перший то випадок, що чоловіки так чіпляються і я б сказала що жінкам які будуть біля них інші жінки ще й заздрити будуть, але що мені до того, як в мене вже є хлопець? якщо я піду до іншого, то чому той інший буде винний що я кинула теперішнього хлопця? тому що інший зробив пропозицію від якої важко відмовитися чи що? я цілком можу сама вибирати з ким мені бути, тому навіть не думала б перекладати вину на когось
але кожен судить з власного досвіду і з власних вчинків

Demyan - 21-5-2007 у 16:25

Якщо є бажання але нема предмету, бажання не збудеться.
Якщо чолвік (жінка) прагне зрадити, що є природньо і ніхто не застрахований від цього і я впевнений що не раз у житті хтось на когось дивився не з просто так, але не буде ті хто готовий "підстелитися" під це бажання - воно не виконаєтсья і пропаде.
Якщо не буде таких людей - коханок (коханців) - бажання пропаде само собою.

Tempika - 21-5-2007 у 16:27

...нато, ви хочете, щоб я сказала, що подружня зрада - це добре?... та ніколи в світі... як мінімум, тут винні і той, хто зраджує, і та, хто це все заохочує... звинувачувати жінку в тому, що вона не втримала чоловіка, можна... але хто заважає чоловіку відверто поговорити з жінкою про те, що його не влаштовує в стосунках, або просто відкрито піти до іншої кобіти?... так ні, продовжується огидний обман, чоловік подекуди спить з обома, обом вішає лапшу на вуха... бо в сім*ї накормлять, поза сім*єю - романтика і все таке... і не кажіть мені, що винен в усьому чоловік... якби не було кобіт, готових на все, щоб перетягнути чоловіка в своє гніздечко, - то не було б жодних *поползновєній* вліво... а так навіть чоловіки ведуть себе чк на базарі - мовляв, одна жінка чимсь не догодила, шукатиму іншу... я бачу, що ми, нато, мислимо зовсім іншими категоріями... у людей, які мають поняття гідності, честі, внутрішньої чистоти, навіть подивитися на одруженого чоловіка (жінку) - це сумління совісті, а вже закохатися - справжня мука і мільйон виважених думок... а для вас то все дуже просто... як собачки, - сподобалися, зляглися, ніхто нікому ніц не винен... вільний вибір, як в супермаркеті :-))

Ната Толмачова - 21-5-2007 у 16:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Я знаю дівчину, яка свідомо зустрічається з одруженим, який має дітей, він купляє їй різні реччі. Вона задоволена. Хто винуватий? Якби всі жінки відвернулися від нього йому б не було з ким ходити і не було б коханки. А раз шукав - значить не подобається щось в жінці.


по-вашому добре було б, що чоловік не зраджує виключно тому, що нема з ким? а по-моєму зле. по-моєму добре, коли не зраджує, хоч мав би з ким якби хотів. добре, коли не зраджує, бо любить, а всі решта причини... :(

Demyan - 21-5-2007 у 16:39

Що таке зрадження - це бажання піти до іншої жінки, а я ще раз повторюся - ми не роботи, нема такої любові щоб чоловік жодного разу не подивився на іншу просто так.
Ще вихід - просто не йти на це свідомо, не ставити себе в такі ситуації, весь час проводити (вільний) з жінкою - тоді це спаде до мінімуму.
Повірте мені Нато - що ще і у вас не раз буде спокуса - хотілося б щоб вона не переросла у дію. А для цього потрібно щоб кожен усвідомив - не лізти в чужу сімю, не завдавати хлопотів - маю на увазі коханок і коханців.

P.S. а якщо чоловікові нема з ким зраджувати то і не буде ніякої зради. Взагалі не буде такого поняття. Це аксіома.

Demyan - 21-5-2007 у 16:44

zі знову ж таки вернуся до Біблії, бо для мене це є джерело життя, і як віруюча людина я шукаю там відповіді на питання і вирішення проблем.
Там написано - що якщо хтось спокушує брата або сестру свого - токраще тому надіти бревно і втопитися.

Ната Толмачова - 21-5-2007 у 16:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...нато, ви хочете, щоб я сказала, що подружня зрада - це добре?... та ніколи в світі... як мінімум, тут винні і той, хто зраджує, і та, хто це все заохочує... звинувачувати жінку в тому, що вона не втримала чоловіка, можна... але хто заважає чоловіку відверто поговорити з жінкою про те, що його не влаштовує в стосунках, або просто відкрито піти до іншої кобіти?... так ні, продовжується огидний обман, чоловік подекуди спить з обома, обом вішає лапшу на вуха... бо в сім*ї накормлять, поза сім*єю - романтика і все таке... і не кажіть мені, що винен в усьому чоловік... якби не було кобіт, готових на все, щоб перетягнути чоловіка в своє гніздечко, - то не було б жодних *поползновєній* вліво... а так навіть чоловіки ведуть себе чк на базарі - мовляв, одна жінка чимсь не догодила, шукатиму іншу... я бачу, що ми, нато, мислимо зовсім іншими категоріями... у людей, які мають поняття гідності, честі, внутрішньої чистоти, навіть подивитися на одруженого чоловіка (жінку) - це сумління совісті, а вже закохатися - справжня мука і мільйон виважених думок... а для вас то все дуже просто... як собачки, - сподобалися, зляглися, ніхто нікому ніц не винен... вільний вибір, як в супермаркеті :-))


я хочу сказати, що будь-яка зрада - це дуже зле, але коханка нікому не зраджує, якщо більше нікого немає
чого б я мала захищати чоловіка (або жінку) які йдуть наліво - я поняття не маю
якщо мене зрадить чоловік, то очевидно, що мені буде боляче через нього, а не через коханку
ну яке мені діло до коханки? мене ж зрадив мій чоловік! мені було б байдуже як, що і чому і чи вона сама на нього вішалася!
я чула, що деякі жінки сваряться з коханками і т.п., намагаються повернути чоловіка, повертають і в них все наче налагоджується
я собі не уявляю, як можна йти до коханки і сваритися за чоловіка, при тому вважати чоловіка такою собі нерозумною дитиною, яку чужа тьотя затягла до себе
це ж просто смішно, коли деколи самі ж жінки захищають своїх чоловіків і сваряться з коханками
я коли таке чую, просто не вірю, що таке відбувається
ну як то можна? та сварися вдома з чоловіком, вижени його вкінці-кінців, або скажи щоб покинув коханку, але ж не йди до коханки! то певно неабияке приниження, якщо жінка дозволяє собі йти до коханки і просити покинути чоловіка і обзиває її і т.д., а з чоловіком далі собі добра
мати такого чоловіка - то краще бути самій
звісно, кожен чоловік починає думати, що він неабияке щастя сам по собі, якщо за нього воюють і всюди йому добре
часто чоловік не може обрати між жінкою і коханкою, правда на чоловіка таке чмо слабо схоже і я ще маю його захищати? аякжеж! якщо він дозволяє собою крутити в різні боки, то прапор йому в руки

Tempika - 21-5-2007 у 16:55

..ну нато, спробуйте поставити себе на місце жінки, яка зустрічалася колись з цим чоловіком, щаслива йшла з ним до шлюбу, народжувала дітей з мріями про радісне майбутнє разом, вкладала в стосунки і серце, і душу, і тяжку працю... а чоловіки звичайно не є нерозумні діти, але ситуація, в якій є і жінка, і коханка, часто неабияк тішить їх самолюбство, а подекуди вони й самі не можуть вирішити щось конкретне в такій ситуації... у вас, нато, якесь нереальне і дитяче уявлення про чоловіків... та вони такі самі слабкі люди, що можуть помилятися, вагатися і теде... аж ніяк не благородні лицарі (бо й ми давно вже не принцеси, повні чеснот і благородної блакитної крові)... я не кажу, що чоловік не винен у зраді, але винен аж ніяк не більше ніж та жінка, що дозволила собі його звабити... і звинувачують, звичайно, жінок, більше... хто, як не вони, майбутні мами, повинні бути взірцем для суспільства?... якщо чоловікові в силу природніх причин тяжче опиратися інстинктам, то жінка це зробити може... і коли вона цього не робить, то, звісно, вкилакає осуд... ви задали питання - я й відповідаю :-))) див. топік.

Ната Толмачова - 21-5-2007 у 17:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
у вас, нато, якесь нереальне і дитяче уявлення про чоловіків...


Темпіко, я встигла позустрічатися і з одруженими і з неодруженими, якщо вже хочете знати, так що уявлення про чоловіків в мене дуже реальне, повірте вже на слово :lol:

Tempika - 21-5-2007 у 18:21

...і ви за когось з них вийшли заміж? :-)
...а я з одруженими якось не встигла, і була права...

...якщо чоловік закохується в іншу жінку і відверто говорить про це з жінкою, і йде від неї, - то це нормальна ситуація.. в житті буває всяке, що поробиш... а зустрічання з одруженим чоловіком тоді, коли він ще не розлучився і навіть гадки не має про це (або ще дуже *колеблющійся*) - це брудні ігри, і, як на мене, порядна кобіта в них грати не буде, ось і все.

Ната Толмачова - 21-5-2007 у 22:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...і ви за когось з них вийшли заміж? :-)
...а я з одруженими якось не встигла, і була права...

...якщо чоловік закохується в іншу жінку і відверто говорить про це з жінкою, і йде від неї, - то це нормальна ситуація.. в житті буває всяке, що поробиш... а зустрічання з одруженим чоловіком тоді, коли він ще не розлучився і навіть гадки не має про це (або ще дуже *колеблющійся*) - це брудні ігри, і, як на мене, порядна кобіта в них грати не буде, ось і все.


я про це згадувала трохи вище: я 10 міс не знала, що він одружений
але річ не в тому
річ в тому, що судять нас і ми судимо вічно всіх без розбору і міряємо одною міркою, а так не можна
кожна ситуація унікальна, але тільки деякі люди це розуміють і реагують нормально, а деякі наперед знають хто "гад і негідник" а хто "непорядна кобіта"
люди дуже нетерпимі одне до одного і озлоблені - це раз, а друге судять виключно з власного досвіду, тому судження такі категоричні і обмежені
а ще в сучасному світі люди більше думають головою, ніж відчувають, ВІДЧУТТЯ світу якось наче відійшло на другий план, тому ви так легко кажете, що всіляке почуття можна перебороти, легко судите інших і т.д. це думка громадськості загалом - натовпу, а "інтелект натовпу дорівнює інтелекту найтупішого його учасника, поділеного на кількість людей в натовпі" (с)
колись люди помирали за свої почуття, за тих кого любили а тепер всі стали розумні і страшно цивілізовані і от ви кажете, що про любов (взаємну чи невзаємну) треба думати головою
ну думайте, думайте :) певно ви навіть кажете "я ДУМАЮ що я люблю тебе", а має бути я ВІДЧУВАЮ...

Tempika - 22-5-2007 у 06:41

...до речі, я так і кажу весь-час *i feel, i feel, i feel* :-)

MaX:) - 22-5-2007 у 07:55

Канал ББС вирішив зняти дуже цікавий фільм про подружні зради. Там перевіряли чоловіків і жінок на рахунок швидкого сексу. Так вот, практично всі чоловіки побачивши гарненьку дівчинку одразу погоджувались на секс з нею :) хоча і бачили її перший раз в житті. А от з жінками ситуація протилежна. Лише одиниці жінок погодились на секс з незнайомцем :(
Природа нас зробила такими якими ми є. А от цивілізація намагається нас "перенавчити", наші інстинкти, і звичайно що ніц у неї не вийде.
А ще немає певно нічого більш приємнішого як покритикувати когось, та знайти ВИНОВНИХ в чомусь, по суті не розібравшись в проблемі.

Demyan - 22-5-2007 у 08:01

Цитата:
Природа нас зробила такими якими ми є. А от цивілізація намагається нас "перенавчити", наші інстинкти, і звичайно що ніц у неї не вийде.


+1

Ната Толмачова - 22-5-2007 у 08:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaX:)
Канал ББС вирішив зняти дуже цікавий фільм про подружні зради. Там перевіряли чоловіків і жінок на рахунок швидкого сексу. Так вот, практично всі чоловіки побачивши гарненьку дівчинку одразу погоджувались на секс з нею :) хоча і бачили її перший раз в житті. А от з жінками ситуація протилежна. Лише одиниці жінок погодились на секс з незнайомцем :(
Природа нас зробила такими якими ми є. А от цивілізація намагається нас "перенавчити", наші інстинкти, і звичайно що ніц у неї не вийде.
А ще немає певно нічого більш приємнішого як покритикувати когось, та знайти ВИНОВНИХ в чомусь, по суті не розібравшись в проблемі.


... ну то значить в подружніх зрадах винні чоловіки, і нема чого жінок називати "розлучницями"? :)

MaX:) - 22-5-2007 у 08:11

От я і кажу: Головне для жінок знайти винного :)
Чому чоловіки? Для ПРИРОДИ немає різниці хто винний а хто ні, вона просто робить свою незрозумілу для нас справу, і все.

Ната Толмачова - 22-5-2007 у 08:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaX:)
От я і кажу: Головне для жінок знайти винного :)
Чому чоловіки? Для ПРИРОДИ немає різниці хто винний а хто ні, вона просто робить свою незрозумілу для нас справу, і все.


а хтось мені казав, що треба вміти себе контролювати і що люди від природи ще й трохи розумні :lol:
казати що ніхто не винний - це просто намагання уникнути відповідальності
ну але, ти добре собі придумав - винна природа :rolleyes:

Остап Шумин - 22-5-2007 у 08:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
річ в тому, що судять нас і ми судимо вічно всіх без розбору і міряємо одною міркою, а так не можна
кожна ситуація унікальна, але тільки деякі люди це розуміють і реагують нормально, а деякі наперед знають хто "гад і негідник" а хто "непорядна кобіта"
...


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
... ну то значить в подружніх зрадах винні чоловіки, і нема чого жінок називати "розлучницями"? :)


Думаю Ви шукаєте собі виправдання......

Ната Толмачова - 22-5-2007 у 08:31

Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Думаю Ви шукаєте собі виправдання......


я особисто? і в чому? я нічию сім’ю не розбила, щоб в чомусь виправдовуватися

Остап Шумин - 22-5-2007 у 09:47

Не знаю, але читаючи ваші пости складається враження, що ви попали в ситуацію, коли вас, не розбираючись ні в чому, звинуватили у розвалі сім’ї (або щось в тому роді). Ви ж себе розлучницею не вважаєте, бо не мали навіть думки робити щось подібне. От і залишається: "ну то значить в подружніх зрадах винні чоловіки", хоча самі пишете, що кожна ситуація унікальна і не можна судити будь-кого до кінця не розібравшись в конкретній ситуації.
Не згоден з вами, що завжди у зраді винні чоловіки, а всі коханки ні в чому не винні. Та й взагалі, тут важко про щось говорити, розлучниця не розлучниця, винна коханка, чоловік чи дружина, тільки досконало знаючи конкретну ситуацію можна про щось говорити і звинувачувати когось у зраді чи ще в чомусь.

Ната Толмачова - 22-5-2007 у 12:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Не знаю, але читаючи ваші пости складається враження, що ви попали в ситуацію, коли вас, не розбираючись ні в чому, звинуватили у розвалі сім’ї (або щось в тому роді). Ви ж себе розлучницею не вважаєте, бо не мали навіть думки робити щось подібне. От і залишається: "ну то значить в подружніх зрадах винні чоловіки", хоча самі пишете, що кожна ситуація унікальна і не можна судити будь-кого до кінця не розібравшись в конкретній ситуації.
Не згоден з вами, що завжди у зраді винні чоловіки, а всі коханки ні в чому не винні. Та й взагалі, тут важко про щось говорити, розлучниця не розлучниця, винна коханка, чоловік чи дружина, тільки досконало знаючи конкретну ситуацію можна про щось говорити і звинувачувати когось у зраді чи ще в чомусь.


:) я взагалі не про себе писала тему, а просто тому, що в колективі зайшла розмова про "розлучниць" і я написала це на форум, бо стало цікаво, що хто думає
тим більше, я стовідсотково впевнена що нікому нічого не винна і навіть би не подумала, що винна якби хтось так сказав. навіть якби була коханкою я б не думала що в чомусь винна і тим більше не дозволила б нікому так про мене казати. я просто сама ніколи не вішаюся на чоловіків, а якщо він сам мене добивається, то чого я маю ще й бути винна? і в чому конкретно?
але в принципі думайте, що хочете, а я думаю, що навіть якщо коханка сама спошукала чоловіка, то це всеодно він сам винен що піддався спокусі. якби не мав бажання зрадити, то сказав би тій спокусниці пару "лагідних слів" і вона би швидко перестала перед ним хвостом крутити

так що хто винний в зраді - та ж ясно як Божий день - винний той хто зраджує!!! зраджує чоловік - тому він винний. хіба кондитерські винні в тому що в людей зайва вага? люди самі винні - жерти (перепрошую, їсти) треба менше!!! чи закривати двері перед товстунами щоб не спошукати їх?
а коханка не зраджує, то чому вона винна перед дружиною? от мені і цікаво чого вішають на коханок ярлики розлучниць і чого їх звинувачують взагалі?

MaX:) - 22-5-2007 у 12:25

так зраджують тільки чоловіки :sing:

Ната Толмачова - 22-5-2007 у 12:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaX:)
так зраджують тільки чоловіки :sing:


я такого не писала.
я писала що винний той хто зраджує - або жінка або чоловік, але не коханець чи коханка

Остап Шумин - 22-5-2007 у 13:44

На правдивості своїх тверджень не наполягаю, просто склалося враження, що ви хочете себе або когось виправдати. Стосовно того що коханка чи коханець не винні у зраді чоловіка чи дружини … цікаве питання… тут можна говорити багато… принаймні людей з пиріжками я би не порівнював ;)
Думаю можна підібрати ситуацію в якій винними будуть коханці (або коханці в тому числі), правда, не сумніваюся в тому, що у вас завжди знайдеться контраргумент.
Тут без пляшки - не розберешся :rolleyes:

Сергій Бєляєв - 22-5-2007 у 13:50

Свою думку з приводу теми обговорення залишу при собі, але з огляду на кількість постів вона для багатьох актуальна. Цікаво чому? :cool:

Вікторія Котлярова - 22-5-2007 у 16:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Свою думку з приводу теми обговорення залишу при собі, але з огляду на кількість постів вона для багатьох актуальна. Цікаво чому? :cool:


Думаю, для багатьох наболіле :) Для когось з точки зору зрадженої дружини, для когось - з точки зору коханки без майбутнього або з дуже сумнівним майбутнім і питанням совісті.

Доречі, ого як активізувалась жіноча частина форуму у цій гілці ;)

Ната Толмачова - 22-5-2007 у 18:01

:lol:

Tempika - 22-5-2007 у 19:15

:P

Ната Толмачова - 22-5-2007 у 19:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Свою думку з приводу теми обговорення залишу при собі, але з огляду на кількість постів вона для багатьох актуальна. Цікаво чому? :cool:


... та ніхто не скаже вам правду... крім мене :lol:

Tempika - 22-5-2007 у 21:50

... я не зустрічалася з одруженими, але де я тільки не працювала, у мене з ними були проблеми... таке враження, що самотня кобіта просто мусить бути *при комусь* - жінкою чи коханкою... і я бачила, що поведінка чоловіків зумовлена тим, що така у них думка про кобіт, готових на все, заради типу кохання і стосунків... обурювало страшно.

Odarka - 23-5-2007 у 09:03

Ще дуже залежить від самотньої кубіти, як вона себе подає в товаристві чоловік-співробітників.

Сергій Бєляєв - 23-5-2007 у 09:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Доречі, ого як активізувалась жіноча частина форуму у цій гілці ;)

От і я про то саме. Цікаво.

Не вірю я, що всі жінки - або зраджені дружини, або коханки-розлучниці. Є ж в нас і нормальні приклади подружнього життя.

Tempika - 23-5-2007 у 09:49

...подавала себе як скромну сіру мишу, та нє, їх ото, мабуть, ще більше збуджує... скільки раз вислуховувала лекції *мовляв, симпатична кобіта не може так ось жити, самотньо*... цирк та й годі... хто мене знає, той бачив, як я себе подаю :-)) скромна кобіта.

Tempika - 23-5-2007 у 09:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Доречі, ого як активізувалась жіноча частина форуму у цій гілці ;)

От і я про то саме. Цікаво.

Не вірю я, що всі жінки - або зраджені дружини, або коханки-розлучниці. Є ж в нас і нормальні приклади подружнього життя.


...так, я нормальна, і подруги у мене нормальні, і все з сімейним життям у них добре :-)

Ната Толмачова - 23-5-2007 у 11:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
... заради типу кохання і стосунків... .


"типу"? сумно...
а буває і не типу і не з одруженими
хоча одружені справді поводять себе так як ви кажете, чомусь чоловіки думають що які вони не були вони самі по-собі велике щастя :rolleyes: навіть якщо сволота сволотою... бувають такі які думають що жінка за саму його наявність має бути вдячна і бувають жінки, які вдячні за таке, причому не тому що люблять, а тому що мислять стереотипно
люди такі дивні, чесне слово

Tempika - 23-5-2007 у 11:22

..та все буває, але ми говорили про романи з одруженими... і я ніколи не повірю, що можна 10 місяців бути настільки сліпою, щоб не бачити, чи одружений чоловік... мені просто ніяк це не вкладається в голові.

Ната Толмачова - 23-5-2007 у 17:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..та все буває, але ми говорили про романи з одруженими... і я ніколи не повірю, що можна 10 місяців бути настільки сліпою, щоб не бачити, чи одружений чоловік... мені просто ніяк це не вкладається в голові.


:) мені теж... але кілька років тому я була не така розумна як оце зараз... та не дивилася я в його документи!!! а жив він з дружиною і дитиною окремо, вдома тільки мама, сестра і брат. про всіх розказував а про жінку ні. я не буда в нього вдома, не перевіряла чи не бреше. та й не знала що можна так брехати...

Вікторія Котлярова - 23-5-2007 у 18:25

Цитата:

:) мені теж... але кілька років тому я була не така розумна як оце зараз... та не дивилася я в його документи!!! а жив він з дружиною і дитиною окремо, вдома тільки мама, сестра і брат. про всіх розказував а про жінку ні. я не буда в нього вдома, не перевіряла чи не бреше. та й не знала що можна так брехати...


І ні разу не виникла бодай найменша підозра? Щось не віриться, якщо чесно. Чи то може Ви в силу своєї закоханості не хотіли того помічати чи підозрювати?

Стосовно того, що не була така розумна - добре, коли людина вміє вчитися на своїх помилках., а ще краще - на чужих. А я от ні на тих, ні на інших не вчуся :( (не стосується саме цієї теми, це так, по життю, навіяло)

Ната Толмачова - 23-5-2007 у 19:22

Цитата:
І ні разу не виникла бодай найменша підозра? Щось не віриться, якщо чесно. Чи то може Ви в силу своєї закоханості не хотіли того помічати чи підозрювати?

Стосовно того, що не була така розумна - добре, коли людина вміє вчитися на своїх помилках., а ще краще - на чужих. А я от ні на тих, ні на інших не вчуся :( (не стосується саме цієї теми, це так, по життю, навіяло)


та він поводив себе як запеклий холостяк... нічого я не підозрювала і вірила що він ніколи не був одружений... не тому що така дурна, а тому що то була для мене найдорожча людина в світі... і т.д. і т.п.
тема для мене закрита :)

Tempika - 23-5-2007 у 19:44

...та я навіть в своїх нечастих інтернет-романчиках ту дружину могла унюхати не знаю яким внутрішнім чуттям :-) а якось закохалася серйозно, то просто підіслала шпіона і визнала все до найменших дрібниць... а могло зайти все далеченько :-)) мабуть, він і досі не зрозумів, чому його так несподівано відшили.... але то вірно - любляча кобіта сліпа, глуха, довірлива і ніц тут не поробиш.

Odarka - 23-5-2007 у 21:53

а давайте поговоримо про чоловіків:) чи вони колись взнавали, що їх зраджують з коханцями? Я думаю, на нашому форумі знайдутьмся і з таким гірким досвідом хлопці...які у них виникають при цьому відчуття?

Tempika - 23-5-2007 у 22:37

,..мені здається, відчуття зраджених - і чоловіків, і жінок, однакові.

Кіра Верещагіна - 24-5-2007 у 19:46

:lol:
немає на форумі таких!!!!! ну, хлопці, вітаю! чи то жінки у вас такі... шифруються краще мужчин :lol:

Кіра Верещагіна - 24-5-2007 у 19:56

відчуття чоловіків і жінок не можуть бути однаковими, адже причини адюльтера чоловічого і жіночого різна.
Чоловіки зраду сприймають як образу (я не найкращий), бо це фізіологія і бажання різноманіття (треба покрити якнайбільшу кількість самок, пардон, дівчата)
Жінки ж сприймають зраду як катастрофу, бо це психологія і бажання стабільності (треба ж забезпечити нащадкам можливість вижити і пристосуватися до умов: навчити, вилікувати, зробити успішним у соціумі)

Tempika - 24-5-2007 у 23:00

...і жінки як образу теж :-)

Odarka - 25-5-2007 у 07:14

Це все жіночі припущення, а чомусь чоловіки в цю тему ніц не пишуть:P

Анастасія Кулакова - 25-5-2007 у 10:04

Не хочу дискутувати, доводити, виправдовувати або виправдовуватись, але ... Небо синє, трава зелена, вода мокра, чоловіки полігамні, жінкам потрібні чоловіки ;)
Всі чоловіки, потенційно, на підсвідомому рівні ПОЛІГАМНІ. Хтось не усвідомлює це, хтось усвідомлює, але не користується з цього, хтось і усвідомлює і користується. Що ж до жіноцтва... "...потому что на десять девчонок по статистике девять ребят". А хіба ж їм не хочеться відчувати себе жінками не тільки на високоморальному духовному рівні? Ну звісно: цнотливість, порядність, моральність, самоповага і теде... А ви спробуйте самі))))
Ще раз повторюся - не виправдовую і не виправдовуюсь, але "не судіть..." (Біблія)

Остап Шумин - 25-5-2007 у 10:12

ОК, А жінки, значить, моногамні?

Анастасія Кулакова - 25-5-2007 у 11:39

Жінка більш "тяготіє" до моногамії. Але, як я вже казала вище - хтось усвідомлює, хтось ні.

Остап Шумин - 25-5-2007 у 13:42

А що думає решта прекрасної половини людства, моногамні Ви чи ні?

Odarka - 25-5-2007 у 14:45

Хто сказав, що жінки моногамні???
Є різні люди, як чоловіки так і жінки...

Юрій Сєров - 25-5-2007 у 16:05

Наскільки знаю, Природа придумала так, що чоловіки є полігамними.
Відносно "розлучниця" (не лише в жіночому роді) - у розвалі стосунків, як правило, винні обидві сторони. І якщо хтось пішов до "розлучниці", то на це були причини всередині. "Розлучниця" - лише каталізатор.

Горват Корнелія - 17-8-2008 у 08:22

Уф! Ледве дочитала все! Враження:
1. Чоловіки явно уникають тему
2. Чоловіки явно чекають висловлювань л и ш е жінок
3. Жінки активні в силу їх бажанню
а)виправдати себе;
б)"самолюбуватися";
в)бажання почути схожі думки.
Тема давня, цікава і можна би її продовжити...
Вперед!

Odarka - 17-8-2008 у 10:56

Більшість жінок жахливі. підступні і прикрі...:sing:

Горват Корнелія - 17-8-2008 у 11:08

Ну, не все так погано... Я мала на увазі сугубо враження від даного перепису і хотіла направити його в бік скоріше філософський, ніж "приміряння до себе"...

Odarka - 17-8-2008 у 13:21

Не вийде з цієї теми філософської...
Я ще більше року тому написала, що всі ми шалено різні...
Є чоловіки - сволочі
Є кубіти - зарази
Є чоловіки - ідеальні
Є кубіти - перфектні
Можна цю тему закривати:)

Горват Корнелія - 17-8-2008 у 13:28

Але мають бути якісь спільні закономірності у психології!?

Горват Корнелія - 27-8-2008 у 10:19

Надибала. Стаття нічого собі...


http://shkolazhizni.ru/archive/0/n-7648/