Форум Рідного Міста

Послугами якої туристичної фірми Ви користуєтесь?

Роман Голощук - 3-2-2003 у 20:22

Дане опитування організоване з метою виявити кращу турфірму за співвідношенням ціна/якість послуг. На конкурсі „Галицький лицар” у номінації „Краща туристична фірма” перемогла фірма „Трайдент-тревел”. Перелік львівських турфірм знаходиться за адресою: daily.lviv.ua

Олексій Мачехін - 13-8-2003 у 11:50

Мені чомусь здається що більшість відвідувачів користується послугами фірми "Я сам собі мудрий". Бо подорожуємо більше по Україні.

Користувач Олесь - 13-8-2003 у 12:27

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Мені чомусь здається що більшість відвідувачів користується послугами фірми "Я сам собі мудрий". Бо подорожуємо більше по Україні.

І цілком правильно. І не тільки по Україні. Якщо хтось є учасником форуму, значить має доступ до Інтернету. А маючи доступ до Інтернету можна самому собі залагодити все те, що робить туристична фірма і без особливих зусиль. Включно з резервацією готелю або готелів, якщо поїздка передбачає відвiдини різних місць, планом - маршрутом подорожі, який вам підходить. І все це можна собі вкласти в мінімальний бюджет.

Олексій Мачехін - 13-8-2003 у 12:32

О! А зара нам пан Олесь покаже як то робиться на прикладі невеличкої подорожі, скажімо до Угорщини.
Справді - було б цікаво такий невеличкий алгоритм розробити.

Катерина Задорожна - 9-7-2008 у 09:06

Спало на думку - можливо, з 2003 року ситуація змінилася і зараз є більше форумчан, які отримали якийсь досвід в плані користування послугами турфірм?

Все-таки є місця, куди краще без турфірм не їздити, та і велика частина організаційної роботи все-таки відпадає. Мені дана тема цікава ще й з точки зору відпустки, яка наближається, тому якщо хтось таки має що сказати... було би добре :)

Надія Баловсяк - 9-7-2008 у 09:58

аккорд

тричі з ними їздила

що -- у Львові так багато справжніх туроператорів а не агентств?

Станкевічас Сергій - 23-7-2008 у 18:14

Користувався Галопом по Європах і прямо в Турцію. Не шкодую.