Форум Рідного Міста

PeopleNet інтернет

MaX:) - 19-5-2007 у 08:44

Вчора підключився до них.
Купив самий дешевий варіант: LG T636, кабель передачі даних та тариф Все просто. За все віддав 525 грн. Мені на рахунок закинули 195 грн :)

Телефон так собі... Але виглядає гарно і тоненький. Гучність дзвінка дуже висока. Кнопки закріплені погано. LG одним словом. EV-DO не підтримує, тільки 1х :(

Купівля пройшла досить швидко і без пригод, всього хвилин 30. Правда іншому клієнту видали коробку з телефоном а коли він вирішив перевірити то там виявилось що вона без телефона :) Але це швидше поодинокий випадок, продавців мало от вони і не встигають всіх нормально обслуговувати.
Продавці досить хороші, можна нормально спілкуватись. Офіс теж гарно зроблений. От тільки охоронець підозрілий дуже :)

Заставили підписати угоду з ними, там нічого особливого. Без угоди ніяк :(

При підключені як Юридичне лице інтернет на 2 коп. дешевше, себто 8 коп/мб.

Підключення мобілки до компа пройшло легко і просто. Один мінус це те що кабеля живлення і передачі данних не можливо підключити до телефону одночасно, через їх жирність. Але думаю це поправити за допомогою леза.
Телефон гріється при підключені до компа і не заряджається від ЮСБ, кепсько...
Підключення настроюється як простий модем, зараз використовую MuxaSoft dialer для дозвону, зручно.

Зєднується швидко і без проблем. Для підключення висилають логін і пароль, поки що не знайшов як їх міняти, вони дуже довгі :(

Швидкість....
вночі 20 кб/с :) :) :)
і це не максимум, бувало доходило до 25.
з ранку менше :( 10-15 кб/с

швидкість передачі скаче, і як я замітив дуже сильно залежить від місцерозміщення телефону :( та зовнішніх завад.

зараз 1-3 кб/с :( і вже пару раз обривало звязок
узяс

хоча як для щойно створеного оператора то навіть дуже добре

MaX:) - 19-5-2007 у 19:07

Ха, пів дня інтернету на LG і батарея сідає в 0 :(
Добре що кабель передачі даних і зарядне вставляються в різні гнізда, але для того щоб їх вставляти одночасно прийшлось трошки підрізати оба кабелі. Зато тепер інет постійно :)

Політ нормальний, 4-6 кб/с зараз тримає.

MaX:) - 1-10-2007 у 22:04

За час першого повідомлення піпли значно покращили якість зв’язку. Тепер вдень швидкість 5-10 кб/с а вночі доходить до 20 кб/с. Виходить така собі слабенька виділенка :)

Юрій Сєров - 1-10-2007 у 22:20

Бачив, що користуються не телефонами, а радіомодемами, які підключаються до USB, на вигляд, як велика флешка. http://people.net.ua/equipments/modem/21/
Дорогувата трохи.
Мені пояснювали, що people-net має вишку в районі стадіону Сільмаш, і відповідно, чим ближче до вишки, тим кращий зв'язок та швидкість.

Юрій Сєров - 1-11-2007 у 14:38

Стаття з порівнянням тарифів на інтернет від Peoplenet і МТС
http://epravda.com.ua/news/2007/10/30/57689.htm

Олексій Мачехін - 2-11-2007 у 15:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Бачив, що користуються не телефонами, а радіомодемами, які підключаються до USB, на вигляд, як велика флешка. http://people.net.ua/equipments/modem/21/
Дорогувата трохи.
Мені пояснювали, що people-net має вишку в районі стадіону Сільмаш, і відповідно, чим ближче до вишки, тим кращий зв'язок та швидкість.


На цьому тижні під'єднав свій ноутбук до піплнету, оскільки часто перебуваю поза офісом.

Якщо когось цікавлять нюанси роботи - питайте.