Форум Рідного Міста

Зупинки маршруток у визначених місцях

Demyan - 22-5-2007 у 10:07

З 28 травня ніби має це вступити в дію.
однак я чесно кажучи і за і проти. З одної сторони це добре, але з іншої - наші зупинки дуже маленькі іноді ті маршрутки просто не втискаються в одну зупинку, окрім того є маршрути (багато) які їздять по вулицях де просто нема зупинок. Відповідно де іти на зупинку? що будуть додатково для кожного маршруту робити зупинки визначені та відповідно їх обладнувати "кишенями"? сумніваюся.
Взгалі думаю все лишиться як було...

marco - 23-5-2007 у 12:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
....
Взгалі думаю все лишиться як було...


Не зовсім так...
Зупинятись де і як попало для того щоб посадити пасажира будуть як і до того. Про облаштування зупинок навіть мова не йде. "Визначених" місць зупинки немає затверджених і ніхто їх затверджквати не буде.
АЛЕ, якщо шоферу не захочеться відреагувати на ваше "Прошу зупинитися", він буде мати залізний аргумент: "Тут зупинки немає" :mad:

Остап Шумин - 23-5-2007 у 13:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
АЛЕ, якщо шоферу не захочеться відреагувати на ваше "Прошу зупинитися", він буде мати залізний аргумент: "Тут зупинки немає" :mad:


Хоч це добре. Мені не важко перейти пату метрів, між зупинками. А от коли їдеш і маршрутка зупиняється біля кожного стовба :mad: :mad: :mad:

marco - 23-5-2007 у 16:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Хоч це добре. Мені не важко перейти пату метрів, між зупинками. А от коли їдеш і маршрутка зупиняється біля кожного стовба :mad: :mad: :mad:


Та нічого доброго, вони і далі будуть зупинятися біля кожного стовпа де потенційний пасажир помахає гривнею ;)
Але НЕ зупиняться якраз біля того стовпа, біля якого Вам треба вийти. :lol:

А пару лишніх метрів звичайно небагато, якщо:
- ти нікуда не спізнюєшся
- не ляє дощ і ти без парасолі
- погода не така як сьогодні, де кожна лишня секунда в переповненій маршрутці - тест на виживання в тропіках.

Остап Шумин - 23-5-2007 у 16:29

Навіть якщо висаджуватимуть людей не біля кожного стовпа - це вже добре, про інше я і не думав.

- спізнюєтесь - ВИКЛЮЧНО ваші проблеми;
- дощ - аналогічно;
- про виживання в тропіках - це вже інше, дуууже обширне питання;

vovka - 23-5-2007 у 17:55

Колись от їздили автобуси які зупинялися виключно на зупинках і був порядок. І ніхто нікуда іменно через ці зупинки не спізнювався. І якось їздили люди. А зараз бардак.

Тому теоретично я це підтримую, хоч і недуже вірю що це буде реалізоване на практиці.

Demyan - 24-5-2007 у 07:48

Колись не було великих масивів, фактично трамвай-тролейбус рішав всі проблеми. З приходом новобудівель - ситуація в край змінилася.

Я б зробив так - на великих дорогах (особливо центр) - зупинятися виключно на зупинці а не наприклад на 700 річчя від макдональдсу до арсену - маршрутка робить3-4 зупинка (біля кожно світлофору) - таке заборонити, в інших закаулках - значення не має (бо й зупинок там немає).

marco - 24-5-2007 у 12:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Навіть якщо висаджуватимуть людей не біля кожного стовпа - це вже добре, про інше я і не думав.


Ще раз уточню свою позицію, оскільки склалось враження, що тутмене не цілком правильно зрозуміли:

- змін на краще не слід особливо очікувати, оскільки водіїі все одно будуть зупинятись біля_кожного_стовпа щоб підібрати пасажирів

- зміни на гірше можливі, оскільки вам можуть відмовити зупинитись там, де ви звичайно виходили (якщо в цьому місці не буде бажаючих сісти в маршрутку) ;)

- досвід попередніх спроб міської влади нормалізувати рух маршруток, схиляє до відчуття що все лишиться як і було...

Тарас Гулка - 24-5-2007 у 13:23

Ну чому. В центрі, біля будинку книги заборонили зупинку. Спочатку всім було начхати. Потім там на 3 дні поставили поліцая. І все, тепер вже всі звикли і там і не беруть пасажирів і не висаджують. Хіба як в корку всі стоять. А спеціально маршрутка не зупиниться.

Було б бажання, а зробити завжди можна.

Tempika - 24-5-2007 у 17:29

...мене постійно бісить те, що тре стояти над душею водія і навіть в законних місцях зупинок, де зупиняється весь *великий* автотранспорт слідкувати, щоб він не прокатав ту зупинку в другому ряду... було б дійсно спокойніше, коли б були встановлені зупинки в конкретних місцях і водій ЗАВЖДИ там зупинявся.

Юрій Сєров - 24-5-2007 у 19:37

Цитата:
..мене постійно бісить те, що тре стояти над душею водія і навіть в законних місцях зупинок, де зупиняється весь *великий* автотранспорт слідкувати, щоб він не прокатав ту зупинку в другому ряду... було б дійсно спокойніше, коли б були встановлені зупинки в конкретних місцях і водій ЗАВЖДИ там зупинявся.

Підтримую. Бо дуже часто за 50 метрів до зупинки когось підбере і вже на зупинці йому ставати неохота, якщо ніхто не бажає сісти.

Demyan - 30-5-2007 у 09:51

Оце придумали - як завжди лишби для галочки, ми зробили і все.
"Як повідомив начальник відділу транспорту Іван Радь, за порушення правил зупинки, у разі письмових скарг пасажирів, водіїв-порушників викликатимуть в управління для роз’яснення."

Цікаво хто з пасажирів буде писати скаргу? Пасажирам якраз вигідно зупиняти де хочуть при висадці і посадці.
Просто абсурд якийсь....

Андрій Пелещишин - 30-5-2007 у 10:33

Чув розмову водіїв вчора в маршрутці. Коротко суть розмови уже повністю викладена Маркіяном

Цитата:

Зупинятись де і як попало для того щоб посадити пасажира будуть як і до того. Про облаштування зупинок навіть мова не йде. "Визначених" місць зупинки немає затверджених і ніхто їх затверджквати не буде.
АЛЕ, якщо шоферу не захочеться відреагувати на ваше "Прошу зупинитися", він буде мати залізний аргумент: "Тут зупинки немає"


Аргументація шоферів проста - на зайву зупинку тратиться пальне, а не брати по дорозі людей - значні збитки.

Demyan - 30-5-2007 у 11:13

Але якщо він скаже "тут зупинки немає" - я буду з ним їхати весь маршрут і якщо він зупиниться не на зупинці я напишу скаргу за що він отримає :)

Юрій Сєров - 30-5-2007 у 11:21

Ти страшний чоловік! :) :D

Demyan - 30-5-2007 у 11:32

Так що думаю що навпаки пасажири виграли в цьому :P

Павло Жежнич - 31-5-2007 у 11:47

Сьогодні їхав на маршрутці (31) - зупинявся строго на зупинках. Водій сильно обурювався на студентів політеха, які хотіли вийти посеред вул.Невського.
Взагалі бардак з маршрутками і пасажирами напевно тільки у Львові був. Як був в Києві, то всі маршрутки їхали дуже швидко і зупинялися тільки на зупинках. Таке ж бачив навіть в Дрогобичі.
А в результаті пасажири виграють.

Tempika - 31-5-2007 у 16:13

...і накінець очистили кінцеву зупинку маршруток по вул. січових стрільців... вчора там *для устрашенія* стояв евакуатор :-))

Юрій Сєров - 5-6-2008 у 11:21

Пройшов рік і що ми маємо. Їхав нині по Кн.Ольги, кожен зупиняє маршрутку перед своєю хатою і має в носі фіксовані зупинки.

Богдана Курилюк - 6-6-2008 у 13:18

Взагалі дорожній рух у Львові, то є скажене явище. :o думаю не сказала тепер новину...
От приміром, рух трамваїв. На скільки я знаю, то по трамвайних коліях машини права їхати не мають (особливо, коли по колії їде трамвайчик)... Була в шоці коли побачила, що трамвай має пристосовуватися до під настрої водіїв легковушок, які плутаються перед ним, їдучи то швидше, то повільніше... :baddevil:

А ще жахливе видовище бачити посеред дороги (здається то є вул. Франка) машини, які там собі припаркувалися. Ні пройти, ні проїхати нормально не можна... :baddevil:

Славко Руданівський - 15-6-2008 у 23:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Взагалі дорожній рух у Львові, то є скажене явище. :o думаю не сказала тепер новину...
От приміром, рух трамваїв. На скільки я знаю, то по трамвайних коліях машини права їхати не мають (особливо, коли по колії їде трамвайчик)... Була в шоці коли побачила, що трамвай має пристосовуватися до під настрої водіїв легковушок, які плутаються перед ним, їдучи то швидше, то повільніше... :baddevil:
А ще жахливе видовище бачити посеред дороги (здається то є вул. Франка) машини, які там собі припаркувалися. Ні пройти, ні проїхати нормально не можна... :baddevil:

А взагалі-то таке чути трохи образливо, нє, львів'яни? ;( Про наш "дорожній рух"... І за трамваї також... Але во-то-во зразу видно, що то нельвів'яни так си балакають про нас, про Львів... Поприїжджєли ду великого міста - і ну свої порядки встановлювати тута! (Та там собі в Карпатах можете хоть на полониєну заїхати і там паркуватися.. :baddevil: )
А те, що комусь видається "жахливим видовищем" бачити припарковані посеред дороги автівки - то десь так трохи в душі навит принижує... :(

Та ві Львові, у старій частині міста, споконвіку так "паркувалися", насередині вулиці, а нині й поготів! А де зволите ставити свою маршину на стоянку, коли трамвайні колії йдуть зараз коло самого хідника? Ба навіть ще коли не було тих "смердючих механічних екіпажів", що немилосердно чаділи, а пересувалися винятково на кінних екіпажах, то їх так і ставили на середині вулиці: прошу дуже, панове, їдьте собі праворуч чи ліворуч, я вам не заважаю, стою собі рівно посередині, і не тільки я; пляц великий, щоби проїхати. :yawn:

Онде вдолі на підтвердження знимка з тої самої вулиці Ів. Франка, взято з одного росмовного укр. автожурналу.


пс. Добривечір, шановне товариство!
(Навіть привітатися забув..:)

lviv_common_street-traffic.jpg - 48kB