Форум Рідного Міста

Чому ми не говоримо про політику?

Андрій Пелещишин - 25-5-2007 у 08:09

Не викликає сумнівів, що значна частина учасників Форуму у достатній мірі цікавляться політичною ситуацією в Україні, і самі беруть участь у політичних процесах.
Багато форумчан були активними учасниками Помаранчевої революції та інших громадянських актів в Україні.
Зараз час політично не менш "електризований", ніж тоді. Але ніхто про політику не говорить. Очевидно, на те є якісь причини. Тим більше, що я відчуваю це саме не лише на Форумі, а й узагалі в суспільстві. Тому я припускаю, що не локальна Форумна ситуація, а ситуація суспільна.
Давай подумаємо, чому воно так є?

Чи активно Ви обговорюєте сучасну політичну ситуацію в Україні?

Остап Шумин - 25-5-2007 у 08:43

Обрав "Інше", якби був пункт "Мене нудить від нашої політики" - обрав би його.
без коментарів…

Андрій Рущак - 25-5-2007 у 11:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Обрав "Інше", якби був пункт "Мене нудить від нашої політики" - обрав би його.
без коментарів…


власне те ж саме :)

Юрій Сєров - 25-5-2007 у 11:26

Просто втомився. По можливості слідкую за ситуацією, але наша "еліта" вже настільки відірвалася від народу і від реалій життя, що просто не вірю, що вони щось можуть змінити власне для людей. Можливо їм ще комусь і вдається вішати лапшу (особливо це вдається регіоналам по відношенню до свого електорату), але та частина України, що була за помаранчевих, імхо, значно мудріша в питаннях політики. Тому так і ставиться.
Потрібні нові політсили. А їх немає.

"Дайте нам бути такими, якими ми є!
Тому, хто чує, давно вже все ясно ітак..." (О.Е.)

Hanor Narasson - 25-5-2007 у 13:59

Обговорюю, але на інших форумах. Тут стало якось нецікаво.

Іван Лихобор - 25-5-2007 у 14:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остапа Шумина
Обрав "Інше", якби був пункт "Мене нудить від нашої політики" - обрав би його.
без коментарів…

А дарма ви так.

Люди, будьте певні, розпочинається найцікавіше: нам дають зазирнути за лаштунки, у святая святих - щоби ми зобачили, що... а Король-то голий! :sing:
Ситуація міняється не те що кожного дня, а щогодини - як на фронті!

Остап Шумин - 25-5-2007 у 14:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Ситуація міняється не те що кожного дня, а щогодини - як на фронті!

Не фронт - мильна опера...

Odarka - 25-5-2007 у 14:48

Я, наприклад, змучилася від політики. Мені її на попередній роботі вистарчило.
А зараз помаранчеві самі винні у такій ситуації. Зараз виграє, хто нагліший...

Рост - 25-5-2007 у 15:24

Я, якщо чесно, просто бережу нерви :) Бо вже дістала регіональна банда по саме не можу, зі своєю політикою рейдерства, але тепер уже в межах усієї країни.

Юрій Сєров - 25-5-2007 у 16:01

Я вже колись казав, що все це може закінчитися як у 17 році і підуть за димом (дим - з малої букви :) ) всі їхні мільярди... Зараз "всім набридло" знаходиться в стані апатії, а може перейти в агресію.

Вікторія Котлярова - 25-5-2007 у 16:46

Особисто мене цікавить лише один момент - чи буде розкол країни і якщо він буде - куди піде Київ.

Бо як до східної частини - переїду до Львова :)

Остап Шумин - 25-5-2007 у 17:00

Даааа, видно я серйозно відстав, країну ділять – а я не в курсі....
Вікторіє, Ви так легко пишете такі страшні речі, маю надію – жартома...

Dmy - 25-5-2007 у 17:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Багато форумчан були активними учасниками Помаранчевої революції та інших громадянських актів в Україні.
Зараз час політично не менш "електризований", ніж тоді. Але ніхто про політику не говорить

Та набридло.
Якщо дивитися на весь цей бардак, як на виставу, то вони там дуже кепськи актори (і режисери теж). Тому нудно. Це - як спектакль драмкружка або футбол колективів фізкультури. Просто чомусь гонорари більші.
Щодо питання "були активними учасниками", то люди виступали не за політику та політиків, а за свободу, правду, справедливість тощо, як вони це розуміли. Зараз цим і не пахне - чого зайве соватись?
Цитата:
Не викликає сумнівів, що значна частина учасників Форуму у достатній мірі цікавляться політичною ситуацією в Україні, і самі беруть участь у політичних процесах

А ось власне це у мене особисто як раз і викликає сумнів

Tempika - 25-5-2007 у 18:56

...інше - мене нудить, мені встидно за те, що зараз відбувається.

Andreas - 26-5-2007 у 01:23

Боюсь розчарувань. Єдиний з проголосувавших.

Hanor Narasson - 26-5-2007 у 06:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Особисто мене цікавить лише один момент - чи буде розкол країни і якщо він буде - куди піде Київ.

Бо як до східної частини - переїду до Львова :)


Cвоє вiдношення до розколу писати не буду, бо це вже "кримінал" :baddevil:

ІМНО Київ і Львів будуть в одній державі. Мене більше цікавлять Дніпропетровськ, Херсон і Суми (+Чернігів).

Odarka - 26-5-2007 у 09:17

Щось думаю, що Київ віддадуть сходу, це точно:rolleyes:

Юрій Сєров - 26-5-2007 у 09:43

Ніхто з політиків не зацікавлений бути гетьманом в половині України. Не буде ніякого розколу, тому припиніть офф-топ.
Подивився вчора Свободу Слова. Ну що тут скажеш - базарні баби: безвідповідальні, невиховані, неграмотні...
Подобаються ті політики, що без влади (напр. Литвин) - зовсім інша розмова ніж коли були при владі. :)

Hanor Narasson - 26-5-2007 у 12:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
... припиніть офф-топ.
...


От якраз основна причина, чому на цьому форумі нецікаво говорити про політику. Не набралося і двох десятків постів, як модератор вимагає припинити. :mad:

Андрій Пелещишин - 26-5-2007 у 14:31

Та те що на цьому Форумі про політику Адміністрація не дасть по-людськи поговорити, це зрозуміло.

І у своєму питанні я цікавився, чому людям взагалі мало цікаво існуюча ситуація в країні. Бо форум форумом, але я практично не чую обговорення політики ні на роботі, ні в транспорті, ні в товариському колі.

Те що так є підтверджує і автор статті на УП, що зявилася практично синхронно з цією темою

http://pravda.com.ua/news/2007/5/25/59318.htm
Цитата:
Народ, розімлілий від літньої спеки і збитий з пантелику тривалою безпредметною переговоріадою, до політичних баталій здебільшого ставиться байдуже і відсторонено.

Звичайно – крім проплачених клакерів-мітингувальників, які не усвідомлюють яку підлість робить їхня сьогоднішня розвага їхньому майбутньому завтра.

Та більше занепокоєння викликає навіть не плебс, але традиційний носій здорового глузду - середній клас.

Він, як заворожений, дивиться в екрани телевізорів і не здатний поворухнутися, не здатний оцінити наскільки нинішня ситуація може зруйнувати його маленьке омріяне щастя – виплату кредиту, чи літній відпочинок на дачі, в Криму, або у Туреччині.

Люди втомились від непевності, а інколи здається, що вони вітатимуть будь-яке розв'язання, навіть якщо при цьому будуть лунати постріли.

Країна котиться до авторитарного режиму, адже його базу складають маси, що хочуть спокою і покарання для винуватців у нестабільності. І не має значення, хто справжній винуватець. Ним призначать того, хто програв.

Tempika - 26-5-2007 у 15:06

...бо є чітке розуміння того, що ми не в стані жодним чином вплинути на цю ситуацію... а якщо й можемо, то за відсутності сильних політиків при владі, що вміють розрулити ситуацію, це може вилитися у громадянську війну... тому ми дивимося зачаровано, як вони торгуються, і бажаємо їх пошвидше поділити власні інтереси, а там, дивись, все й помалу видихнеться... самі подумайте, які є варіанти у того тонкого прошарку середнього класу?... та тільки зруш до більш рішучих дій, то набіжить всяке бидло і розгойдає ситуацію до крові, до серйозних непоправних наслідків... а воно кому тре?

Hanor Narasson - 26-5-2007 у 15:39

Та вплинути на ситуацію я особисто можу хіба пішовши партизанити (що для мене цілком реально). Але ще не час....:sing:

ПиСи Офіційно заявляю: останні 2 потяги - "не мої" :baddevil:

Volodymyr Kislitskyi - 30-5-2007 у 02:14

Мої бабусі і батьки
У 37-мім "загартовані"
Коли лишились дві людини на селі,
Тому покірні та німі.
Але з колін Нам треба підвестись,
Не їхати світ за очі, кудись.
Появи "лідерів" й "еліти" не чекать,
Самим без " " ставать.

Сергій Бєляєв - 30-5-2007 у 13:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
... форум форумом, але я практично не чую обговорення політики ні на роботі, ні в транспорті, ні в товариському колі.

Андрію, то все залежить від кола спілкування. Я б, наприклад, із задоволенням на деякий час опинився там, де про політику не говорять, але не можу :lol:

А загалом, депресія завжди приходить на зміну активному стану. Саме тому ніякого 17 року, про який тут згадувалося, не буде. Події 2001 та 2004 років сприяли "виходу пари" з перегрітого суспільства. На сьогодні бажаючих йти "стінка на стінку" за абстрактні ідеї та чиїсь конкретні економічні інтереси значно поменшало (навіть за гроші).

Розколу країни безумовно не буде, проте, у суспільстві має місце, я б не назвав це розколом, а швидше, внутрішньополітична дискусія. Вона охоплює і схід, і захід, і північ, і південь, і центр. Отже, втекти від неї не вдасться.

А найважливіше, що події, запушщені експресивними діями Цушка, засвідчили, що провідні політики Нашої Держави все ж набагато мудріші, ніж про них останнім часом народ думає. Вони все ж вирішили домовитися, а не віддавати вирішення долі країни у руки командиру роти спецназу.

Зрештою, як я свого часу й писав на форумі, долю політичного процесу у державі вирішила позиція МВС загалом та внутрішніх військ зокрема.