Форум Рідного Міста

Шпаклівка

Кутузік - 1-6-2007 у 18:06

На ринку представлено великий вибір сухих будівельних сумішей:
CERESIT,
Ферозіт
KNAUF,
EKOGIPS
ЕКОГІПС
та інші марки

Ціни приблизно однакові.
Порадьте які вибирати, хто має позитивний ( можна і негативний досвід) використання.

Hanor Narasson - 1-6-2007 у 21:47

KNAUF. Але тоді ВСЕ має бути Кнауф... Бо якщо,скажімо стартова шпаклівка одна, а фінішна - інша, то може потріскати або відшаруватися. Що й зробило...:(

Тарас Ільчишин - 1-6-2007 у 22:27

Я користувався АБС -- для роботи хороша, але знайомий майстер дуже хвалив Грінпласт. Впринципі до його порад прислухаюсь.

Hanor Narasson - 2-6-2007 у 09:20

Все вірно - Ґрінпласт також цілком добра. Але не мішайте з іншими!

Юрій Сєров - 2-6-2007 у 11:32

Найкраще вам порадить майстер, який буде то робити. (з чим він має досвід роботи)
Свого часу як стартову - брав суху Доліна Ніди, а на фініш - мокру шпатлівка, забув назву. Чи не ГрінПласт...

Тарас Ільчишин - 2-6-2007 у 20:43

як не як, але краще брати стартову і фінішну одного виробника

Арсен Верхола - 4-6-2007 у 15:18

ГрінПласт класна річ, але якщо купляти дійно полька, бо к нас її роблять, і якість завжди різна

Nazar - 5-6-2007 у 18:37

Якщо ціни однакові - то не має різниці.
Не Вам з ними працювати, а майстрам. Різниці у виробниках по надійність-стійкість я не прослідковував. В місцяхде тріскати повинно - тріскають усі:) У цих випадках не виробника слід вибирати, а вдалий технологічний процес, а то й методи оздоблення (ГКП, натяжні елементи і т.д.).
Що до пластичних якостей (легкості нанесення, стійкості перед грунтуванням) є відмінності. Шкідливі хімічні речовини у складі (ІМХО) виключно рекламна фішка деяких виробників.

і ще. Купуйте українське!

Арсен Верхола - 5-6-2007 у 23:56

Українське купляти можна, але хто буде ризикувати, в мене як майстри обкладали будинок підопластом, розказували, що наші будматеріали можуть побити нормальні, але роблять так рідко, тому надіятись що попадеться нормальна непотрібно, краще купити польську, можливо ця ситуюція скоро зміниться

Nazar - 6-6-2007 у 09:15

Неправда.
Ферозітом переробили не один кілометр стін, і якоїсь різниці у стійкості із польськими аналогами не виявлено.
У мене офіс вже п'ять років як зроблено - жодної тріщинки.
Що до фарби - тут інше, української дійсно не зустрічав доброї...
Але до шкаклівок це не відноситься.

постскриптум: Столітівські фасадні матеріали (ІМХО) найкращі.