Форум Рідного Міста

Нова прем"єра "Сільської честі" Масканьї

Лєна Дадукевич - 4-6-2007 у 10:40

Колись у Львівській опері йшла красива "камерна" постановка італійця Джузеппе Вішільї "Сільської честі" Масканьї. Зараз Роман Валько здійснив абсолютно авангардну модернову постановку цієї ж опери. Цікаво було б почути відгуки про нову постановку, так би мовити, з залу...:rolleyes:

Лєна Дадукевич - 2-8-2007 у 10:12

Я так розумію, що львівьяни у свій Оперний не ходять...
Він потрібен лише полякам, німцям, австріякам та канадятам?

Софiя Романюк - 2-8-2007 у 19:19

Ну навіщо ж так категорично? Я,особисто ходжу в Оперний і дуже його люблю (здебільшого звісно в силу того,що моя мама там співає). На "Сільській честі" щоправда не була,але зате ходила на "Веселу вдову" --одну з останніх прем'єр у нас.
До речі,дуже рекомендую подивитися. Вистава зроблена на совість в сенсі постановки,а музика і сюжет просто супер. Така собі легенька оперетка,сподобається навіть тим,хто раніше Оперним взагалі не цікавився.

Лєна Дадукевич - 2-8-2007 у 19:28

АААААААААААААААААААААААА! Тоді тобі привіт а мамі передавай вітання від мене - ми в хороших стосунках :sing:

Софiя Романюк - 2-8-2007 у 19:37

Справді? Оце так збіг. Дякую.

Лєна Дадукевич - 2-8-2007 у 19:49

на здоров"я:sing::D

tysovska - 27-8-2007 у 16:09

А поляки і справді ще й досі забути не можуть, що всі видатні оперні прем'єри завжди відбувалися саме в Львівському оперному.

Лєна Дадукевич - 10-10-2007 у 19:34

непогано було б і пересічним львів"янам про це пам"ятати і хоч іноді навідуватись до Національної Львівської Опери ... У всьому світі похід в Оперний театр - це престижний захід... і показник культурного розвитку людей. Непогано було б і цю західну традицію започаткувати у Львові.:saint: