Форум Рідного Міста

Mc Donalds: ходити гет чи не ходити?

Іван Лихобор - 7-6-2007 у 13:39

Потвора на ім’я Mc Donalds
Mc Donalds рекламує свою продукцію як „корисну”, хоча в реальності - це мерзотний харч, що містить багато жиру, цукру і солі, але дуже мало клітчатки та вітамінів. Вживання такої їжі пов’язане із збільшенням ризику серцевих захворювань, раку, діабету та інших хвороб. Ця їжа також містить величезну кількість хімічних добавок, багато з яких викликають заслаблення та перезбудження у дітей. Не варто також забувати, що технологічні порушення при переробці м’яса стають причиною більшості харчових отруєнь. В 1991 році м’ясо з Mc Donalds стало причиною спалаху харчових отруєнь у Великій Британії. З використанням „сучасних розробок” в сільському господарстві, зокрема активного використання хімікатів, здоров’я людей піддається все новим і новим ризикам. Як стверджують фахівці Американської державної служби охорони здоров’я, „порушення культури харчування та пов’язане з ним ожиріння стає причиною смерті 300 000 американців щорічно”. Крім того Mc Donalds активно використовує генетично модифіковані інгридієнти в своїй продукції в тих країнах, де не існує системи контролю за генетично модифікованою їжею.

Широке використання хімікатів в сільському господарстві і вирощування генетично змінених культур наносять гігантські збитки довкіллю. Щорічно Mc Donalds використовує тисячі тон непотрібних пакувальних матеріалів, більша частина з яких потрапляє на наші вулиці та забруднює грунт.

Меню Mc Donalds, головним блюдом якого є гамбургери, невід’ємно пов’язане із садистичним поводженням з тваринами, більшість з яких вирощуються без доступу до свіжого повітря та сонячного світла, позбавленими свободи пересування.

Ми повинні боротися проти інститутів та осіб, що перебуває при владі та керують нашим життям, немилосердно розпоряджаючись природними ресурсами нашої планети. Національний пролетаріат має об’єднатися для боротьби за свої права. Прийшов час задуматися, що їмо ми і наші діти.

Що являє собою продукція Mc Donalds? А ось що:
Булка (штучний покращувач тіста, глютен, аскорбінова кислота), кетчуп (крохмаль 1422, натуральний ароматизатор), солоний огірок (кальцій хлористий Е509, натрію бензонат Е211), сир (солі – розплавлювачі Е331, Е339, барвники харчові Е160а), пиріжки (крохмаль Е1422, глюкоза, буряковий фарбник Е162, лимонна кислота Е330, емульгатор Е472а, бікарбонат натрію, лимонне масло L-цистеїн), соус Біг Мак (емульгатор Е415, консервант Е200), ванільний сироп для коктейлю (натуральний ароматизатор, лимонна кислота Е330, карамельний фарбник, бензонат натрію Е211), полуничний сироп для коктейлю (полуничний ароматизатор, фарбник, консервант, лимонна кислота Е330), карамельний наповнювач для морозива (глюкоза, крохмаль, нектин LM, карамельний фарбник), соус Барбекю (модифікований крохмаль, стабілізатор Е415, ароматизатор), соус кисло-солодкий (модифікований крохмаль, стабілізатор Е415), соус гірчичний (модифікований крохмаль, стабілізатор Е415).

В щорічних звітах Mc Donalds йдеться про світове панування: їхня основна мета – відкривати все більше і більше ресторанів по всій планеті. Невпинна експансія Mc Donalds – це обмеження свободи вибору, безжальне знищення національного виробника та місцевої культури харчування.

Відвідини Mc Donalds – ознака поганого смаку.
Джерело


* гет - туди (див. тутешню гілку зо Львівською ґварою)

maklogo.jpg - 10kB

Demyan - 7-6-2007 у 14:20

Брєд якийсь....вам показати складники товарів які ви вживаєте? Майже всі товари інших виробників містять те саме.
А якщо це дійсно спричиняє такі ховроби то це діло б давно закрили а якщо когось дусить жаба що він такий популярний - то проблеми тих людей.
Я наприклад дуже рідко ходжу в мак дональдс - можливо раз в два-три роки. Але і не маю нічого проти і вважаю що ці товари як і всі інші зараз можуть спричинити те чи інше захворювання, але це вже індивідуально.

Thror - 7-6-2007 у 17:16

Повністю згідний з останнім дописувачем. Навколо МакДональдса така сама істерія як і навколо Майкрософта.
Яісь безглузді звинувачення, притягнуті за вухі факти, недолуги висновки.
Комусь чужий успіх дуже муляє.

"Національний пролетаріат має об’єднатися для боротьби за свої права"
А де ж поділося "Пролетарії усіх стран - єднайтеся!" Було б дуже доречно.

З усіх шпарин тексту визирає чергова антиглобалістична-грінпісівська маячня

Tempika - 7-6-2007 у 17:18

...ні, таку картоплю, як в макдональдсі, збагачену різними смаковими добавками і хімікатами - ви не купите ніде... так само м*ясо в котлеті, - воно просто унікальне... на рахонок кетчупу і кока-коли тут нема що сказати - вони такі, як і магазинні... але в основному в макдональд ходять заради котлєти і картоплі, а це суцільна хімія.

marco - 7-6-2007 у 17:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Відвідини Mc Donalds – ознака поганого смаку.


+1

Ната Толмачова - 7-6-2007 у 20:23

ніколи не була в Mc Donalds, не через продукти, а чисто принципово. і ніколи не піду.
так як ніколи не була, то про їх харчі не знаю, але думаю продукти в них такі як всюди трохи з хімією, трохи без

взагалі-то я підтримую думку тих, хто не вважає, що Mc Donalds робить бізнес на гамбургерах. бізнес Mc Donalds - це нерухомість. і це велике свинство що в нас купа Mc Donalds. думаю там все викуплено, а нерухомість Mc Donalds має в найпрестижніших і найдорожчих місцях.

Ната Толмачова - 7-6-2007 у 20:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Thror
Повністю згідний з останнім дописувачем. Навколо МакДональдса така сама істерія як і навколо Майкрософта.
Яісь безглузді звинувачення, притягнуті за вухі факти, недолуги висновки.
Комусь чужий успіх дуже муляє.

"Національний пролетаріат має об’єднатися для боротьби за свої права"
А де ж поділося "Пролетарії усіх стран - єднайтеся!" Було б дуже доречно.

З усіх шпарин тексту визирає чергова антиглобалістична-грінпісівська маячня


це не маячня. так воно і є по правді - всі к.... і майкрософт і макдоналдс :lol:

rost - 7-6-2007 у 22:14

В McDonalds не ходжу, бо не люблю їх, за перепрошенням, "кухні". Але, як бізнес-проект то, як кажуть "дай бог кожному".

Я вже чув байки, що McDonalds робить бізнес не на гамбургерах, а на кока-колі. Ну там хоча б ідея зрозуміла, мовляв заряджають ту помийницю дешевим порошом, бодяжать дармою водою, газують дешевим газом, продають багато і дорого. Хоча, як не крути, схема стара $->товар ->$+d$ x oборот. I не так важлива d$, як оборот.

Доводилося в Штатах чути, що McDonalds робить бізнес не на гамбургерах i не на кока-колі, а на мідяках. Бо в Штатах, собівартість центика ~ $0.012. Тобто "навар" ~ 20% на монетці. Переплавляти монети в метал там, правда, незаконно, але ідея, хоча би зрозумілa. І знову та ж, давно відома, формула $->товар ->$+d$ x oборот.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
взагалі-то я підтримую думку тих, хто не вважає, що Mc Donalds робить бізнес на гамбургерах. бізнес Mc Donalds - це нерухомість.
Зате вперше чую, що основний бізнес y них виявляється -- нерухомість. Дуже cвiжа і цікава думка. Чи не можна би було трішки детальніше?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
це велике свинство що в нас купа McDonalds. думаю там все викуплено, а нерухомість Mc Donalds має в найпрестижніших і найдорожчих місцях.
А от як би McDonalds мав нерyхомість на помийках і коло свиноферм, то, по вашому, це би свинством не було?

Demyan - 8-6-2007 у 08:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ні, таку картоплю, як в макдональдсі, збагачену різними смаковими добавками і хімікатами - ви не купите ніде... так само м*ясо в котлеті, - воно просто унікальне... на рахонок кетчупу і кока-коли тут нема що сказати - вони такі, як і магазинні... але в основному в макдональд ходять заради котлєти і картоплі, а це суцільна хімія.


Фактично всі продукти зараз мають смакові добавки, хімікати. Так що де більше - де менше але без цього зараз ринок не виживає,тому всюди дають ароматизатори ідентичним натуральним, барвники, емульгатори....

tysovska - 8-6-2007 у 08:24

Особисто я в "Макдональдсі" раз отруїлася так, що в мене добу тримала температура під сорок. Це стосовно якості продуктів.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Фактично всі продукти зараз мають смакові добавки, хімікати. Так що де більше - де менше але без цього зараз ринок не виживає,тому всюди дають ароматизатори ідентичним натуральним, барвники, емульгатори....

Мені важко уявити, які саме барвники й хімікати додаються в сире м'ясо, яке ми здебільшого купуємо на базарі. І в помідори й перець, які вирощуємо самі. Те, що твердого сиру нормального зараз не купити, це правда, але ж можна купити сир домашній - і дешевше, і корисніше. Кожен собі харчування обирає сам.

Demyan - 8-6-2007 у 09:01

Не йдеться мова про те що вирощуєте самі, алеж ви не харчуєтеся тим що самі вирощуєте весь час? Те що купуєте мясо на базарі - ви не знаєте чим годували ту тварину.
А якщо наівть і продукт без всього того наприклад хліб - ви подивіться як його довозять в магазин і як грузчики його туди доставляють. На мою думку щодо якості продукту можна сперечатися оскільки в нас лишається дуже мало якісних продуктів - починаючи його з умов виготовлення на заводах (того ж ніхто не бачить)......до доставки.

Іван Лихобор - 8-6-2007 у 09:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нати Толмачової
ніколи не була в Mc Donalds, не через продукти, а чисто принципово. і ніколи не піду.
так як ніколи не була, то про їх харчі не знаю, але думаю продукти в них такі як всюди трохи з хімією, трохи без

Теж не був. Але не через принципи, а просто так, не подобається вся ця їхня реклама, імідж зрештою.
Хіба б пішов просто так, подивитися на то, щоб безпосередньо пересвідчитися в своїх переконаннях.

А реклама та їхня, що нині крутиться по ТВ - одна з найтупариліших! У своєму приватному рейтингу найдурнуватіших примірників реклами я б її поставив поруч... навіть не знаю кого кого... хіба поруч з рекламою 'інституту культури' Поплавського.

Хоч і почасти згідний із Thror-ом:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Thror-a
...Навколо МакДональдса така сама істерія як і навколо Майкрософта. Якісь безглузді звинувачення, притягнуті за вухі факти, недолуги висновки. Комусь чужий успіх дуже муляє. "Національний пролетаріат має об’єднатися для боротьби за свої права" А де ж поділося "Пролетарії усіх стран - єднайтеся!" Було б дуже доречно. З усіх шпарин тексту визирає чергова антиглобалістична-грінпісівська маячня

Стаття та, щонаймовірніше, замовна.

Та важко не погодитися з твердженням:
Цитата:
Як стверджують фахівці Американської державної служби охорони здоров’я, „порушення культури харчування та пов’язане з ним ожиріння стає причиною смерті 300 000 американців щорічно”.

Отож-бо й воно! Порівняти способи харчування пересічного американця і такого ж українця: отут у нас, певно, і є перевага - все таки ми трохи природніше харчуємося. Так що виживемо за будь-яких умов!

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 13:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
"Зате вперше чую, що основний бізнес y них виявляється -- нерухомість. Дуже cвiжа і цікава думка. Чи не можна би було трішки детальніше?


я звичайно не знаю, скільки доходів приносять гамбургери і кока-кола, яку я ніколи не п’ю - отрута рідкісна, але не думаю, що гамбургери варті того що для такого бізнесу купувати найкращі земельні ділянки і найкращу нерухомість в найпрестижніших місцях
подивіться де знаходяться МакДональси - в центрі на пр. Шевченка, в центрі на пр. Свободи- там найдорожча нерухомість, на пр. Чорновола - непогане містечко з двориком, те саме біля Нового Цуму - хороші земельні ділянки і явно недешеві. Я особисто не перевіряла, але наскільки знаю, все те вони купують, а не орендують. звідси, висновок, що бізнес - нерухомість. Через кілька років можна перепродати земельну ділянку чи будівлю вдвічі втричі дорожче і викупити в іншому місці дешевшу, а потім так само. Інакше я не знаю нащо нам аж 4 МакДональдси? Є популярніші заклади і то по одній-дві точки мають в Львові, а не по чотири.
В принципі, якщо знайду де я читала про виступ власника МакДоналдсу, то скину вам зсилку, його цитата :"мій бізнес - нерухомість" , так що не я це придумала. зараз намагаюся згадати, де я це читала.
в принципі він діє дуже розумно, його навіть похвалити можна - рідкісний талант в інвестуванні :) і його дії цілком логічні – так з більшістю бізнесу – гроші робляться не тих речах на яких акцентується увага і про які ми думаємо в першу чергу. в Україні бізнес тільки розвивається, в нас дуже вигідно скуповувати всіляку нерухомість, її ціна з часом зростає, особливо якщо ця нерухомість знаходиться в престижних і дорогих місцях. якщо вони свій бізнес поширювали з початку 90-тих, то до цього часу накопичили багато нерухомості, ціна якої зросла досить суттєво порівняно з тією за яку куплялося.
от вам і гамбургери. і чісбургери. і картопля-фрі.

Demyan - 8-6-2007 у 13:25

Я напирклад не чув щоб вони потім продавали ті землі. А ставлять в центрі - бо там найбільше людей ходить і правильно роблять.

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 13:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Я напирклад не чув щоб вони потім продавали ті землі. А ставлять в центрі - бо там найбільше людей ходить і правильно роблять.


а для чого це афішувати?

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 15:20

о! я згадала, де я читала :)

"В 1974 г. Рей Крок – основатель МакДональдс был приглашен в университет Техаса в Остине выступить перед студентами. Мой близкий друг Кит Канингем был среди тех студентов. После мощного, вдохновляющего разговора, в конце встречи, студенты спросили Рея, не присоединится ли он к ним, чтобы пропустить пару бутылочек пива в известной студенческой забегаловке. Рей с благодарностью принял приглашение.
«В каком я бизнесе?» – спросил Рей студентов, когда все они взяли по бутылке пива.
«Все засмеялись» – рассказывал Кит. «Большинство студентов посчитали, что Рей просто дурачит их».
Все промолчали, а Рей ещё раз задал вопрос: «Как вы думаете, в каком я бизнесе?» студенты снова засмеялись, но, наконец, один смельчак выкрикнул: «Рей, кто ж не знает, что вы в гамбургеровом бизнесе».
Рей хихикнул. «Я так и думал, что вы это скажете». Выдержав паузу, он быстро сказал: «Дамы и господа, я не в гамбургеровом бизнесе. Мой бизнес – недвижимость».
Кит рассказал, что Рей весьма долго объяснял свою точку зрения. В бизнес‑плане. Рей этого не отрицал, первоначальная нацеленность бизнеса была на продажу гамбургеровых франчайзов, но что Рей никогда не упускал из вида – это участок под каждый франчайзинг. Он знал, что недвижимость и ее местоположение крепко связаны между собой, что местоположение недвижимости – наиболее важный фактор в успехе каждого франчайза. В сущности, человек, который покупал франчайз, также платил за землю под франчаизом организации Рея Крока.
МакДональдс сегодня крупнейший в мире владелец недвижимости, № 1, и недвижимость МакДональдс больше по размерам, чем общая недвижимость католической церкви. Сегодня МакДональдс владеет одними из наиболее ценных точек пересечения улиц, владеет углами улиц наиболее выгодными в Америке, равно как и в других частях мира"

Dmy - 8-6-2007 у 15:38

Головний висновок: за пляшкою (навіть пива) можна почути багато чого забавного :rolleyes:
Але от цікаво, чому вони не пішли гудіти в МакДональдс? Особливо Рей? ("в конце встречи, студенты спросили Рея, не присоединится ли он к ним, чтобы пропустить пару бутылочек пива в известной студенческой забегаловке. Рей с благодарностью принял приглашение") Значить, інших годує пенопластовою картоплєю і каже, що це смачно, а сам навіть студентським забігайлівкам віддає перевагу перед McD. І не просто віддає, а "із вдячністю". Гарна самореклама :P

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 15:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Головний висновок: за пляшкою (навіть пива) можна почути багато чого забавного :rolleyes:
Але от цікаво, чому вони не пішли гудіти в МакДональдс? Особливо Рей? ("в конце встречи, студенты спросили Рея, не присоединится ли он к ним, чтобы пропустить пару бутылочек пива в известной студенческой забегаловке. Рей с благодарностью принял приглашение") Значить, інших годує пенопластовою картоплєю і каже, що це смачно, а сам навіть студентським забігайлівкам віддає перевагу перед McD. І не просто віддає, а "із вдячністю". Гарна самореклама :P


ну я не думаю, що все виглядало саме так він хотів зробити приємне студентам і посидів з ними, що тут такого надзвичайного? це цілком нормально
за пляшкою пива деколи кажуть більше правди ніж в офіційних переговарах і т.п.
навіть мої викладачі поза лекціями розказували як що і чого насправді - лекції то таке :)

Користувач Олесь - 8-6-2007 у 17:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Зате вперше чую, що основний бізнес y них виявляється -- нерухомість. Дуже cвiжа і цікава думка. Чи не можна би було трішки детальніше?


:lol: А це і не є основний бізнес. Історійка про пиятику зі студентами в Austin, TX - це з серії одна баба сказала (ориґінал є тут). Пиятика могла дійсно мати місце, але суть не в тім. Люди схильні пояснювати чужі великі успіхи не добрим бізнес-планом, наполегливістю тощо, але якимись таємницями чи містикою - чому це раптом McDonald's такий успішний, а Burger King чи Papa Chicken - ні? Так в них, виявляється, основний бізнес з нерухомістю! :lol:

А таємниці ніякої нема, і дана модель бізнесу McDonald's загальновідома - рента насправді має місце. На відміну від типової франчайзи інших фаст-фудів, McDonald's окрім франчайзингової оплати, поставок, відсотка з продаж вибирає від франчайзи також ренту, причому здебільшого ця рента вираховується з об'єму продаж, що розумно, оскільки дає можливість франчайзі "стати на ноги" або пережити періоди депресії. Нерухомість перебуває у власності McDonald's. В Об'єднаному Королівсті бізнес-модель дещо інша, більшість ресторанів McDonald's там є в безпосередній власності фірми, а не франчайзи.

Tempika - 8-6-2007 у 17:38

...повертаючись до картоплі і котлети - то не є ті продукти, що ви можете купити в супермаркеті, поставки напівфабрикатів для макдональдса - окрема історія...

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 17:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Зате вперше чую, що основний бізнес y них виявляється -- нерухомість. Дуже cвiжа і цікава думка. Чи не можна би було трішки детальніше?


:lol: А це і не є основний бізнес. Історійка про пиятику зі студентами в Austin, TX - це з серії одна баба сказала (ориґінал є тут). Пиятика могла дійсно мати місце, але суть не в тім. Люди схильні пояснювати чужі великі успіхи не добрим бізнес-планом, наполегливістю тощо, але якимись таємницями чи містикою - чому це раптом McDonald's такий успішний, а Burger King чи Papa Chicken - ні? Так в них, виявляється, основний бізнес з нерухомістю! :lol:

А таємниці ніякої нема, і дана модель бізнесу McDonald's загальновідома - рента насправді має місце. На відміну від типової франчайзи інших фаст-фудів, McDonald's окрім франчайзингової оплати, поставок, відсотка з продаж вибирає від франчайзи також ренту, причому здебільшого ця рента вираховується з об'єму продаж, що розумно, оскільки дає можливість франчайзі "стати на ноги" або пережити періоди депресії. Нерухомість перебуває у власності McDonald's. В Об'єднаному Королівсті бізнес-модель дещо інша, більшість ресторанів McDonald's там є в безпосередній власності фірми, а не франчайзи.


??? якраз бізнес-план в них я думаю хороший, про містику і таємниці крім вас тут ніхто нічого не казав
а зрештою: ви що бачили чийсь бізнес-план в очі? це конфіденційна інформація як саме і на чому найбільше вони заробляють гроші
ніяка розумна людина не буде вам розказувати свої плани і чому вона досягла успіху, а інші в тому ж бізнесі ні.
а найбільші гроші дійсно дає нерухомість, а не котлети і картопля

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 18:20

... і все-таки: де тут писалося, що рента, фрашиза і т.п. це таємниця? :o

Dmy - 8-6-2007 у 18:38

Люблю читати! Іноді навіть не потрібно (чи майже не потрібно) щось дописувати від себе.
Цитата:
... студенты спросили Рея, не присоединится ли он к ним, чтобы пропустить пару бутылочек пива в известной студенческой забегаловке. Рей с благодарностью принял приглашение.

Рей хихикнул… Выдержав паузу, он быстро сказал: «Дамы и господа, я не в гамбургеровом бизнесе. Мой бизнес – недвижимость»

Відтак тридцять і три роки люди переповідають одне одному: «Головний бізнес Рея Крока – нерухомість!» А, може, дарма?
Цитата:
ніяка розумна людина не буде вам розказувати свої плани і чому вона досягла успіху, а інші в тому ж бізнесі ні

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 18:46

... він і не сказав :D принайні нічого конкретного і цього досить
в принципі про бізнес можна знати те що і він і більше за нього, але не досягти успіху
та й всі способи заробляння грошей давно відомі

річ в тім, що він же не іншим бізнесменам це сказав, а студентам, для яких очевидно це було відкриття
для тих хто бізнесом займається це може і так би було ясно :D

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 18:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь

(ориґінал є тут).


оригінал не є тут, оригінал в студентській їдальні :lol:
а з чого ви взяли що він тут?

rost - 8-6-2007 у 18:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
... і все-таки: де тут писалося, що рента, фрашиза і т.п. це таємниця? :o


З часів Адама Сміта відомо, що прибуток приносить не товар, а його оборот i це не таємниця.

Ріст ціни на нерухомість не приность прибутку для її власника, а скоріше збитки, бо росте податок на нерухомість. Щоби заробляти на нерухомості, треба її купувати дешево, продавати дорого. Я щось ніде не помічав, частої зміни вивісок на М-ax. Зауважується тільки тенденія до збільшення їх кількості.

Де ж той оборот, що має принести прибутки?

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 18:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
... і все-таки: де тут писалося, що рента, фрашиза і т.п. це таємниця? :o


З часів Адама Сміта відомо, що прибуток приносить не товар, а його оборот i це не таємниця.
Ріст ціни на нерухомість не приность прибутку для її власника, а скоріше збитки, бо росте податок на нерухомість. Щоби заробляти на нерухомості, треба її купувати дешево, продавати дорого. Я щось ніде не помічав, частої зміни вивісок на М. Зауважується тільки тенденія до їх збільшення. Де ж той оборот, що має принести прибутки?


ну по-перше не конче на всій їхній нерухомості висять вивіски, а по-друге, вище вже писали - рента, продаж франшизи і т.д.
я не знаю чим там займається макдональдс бо спеціально не вивчала це питання, але спеціально вивчала і зараз вивчаю способи і т.д. інвестування і слава Богу не в універі, тому не навчилася дурного :lol:

rost - 8-6-2007 у 19:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
ну по-перше не конче на всій їхній нерухомості висять вивіски, а по-друге, вище вже писали - рента, продаж франшизи і т.д.
Перепрошую, до чого тут рента і франчайз, коли ви казали, що "Mc Donalds робить бізнес нe на гамбургерах. бізнес Mc Donalds - це нерухомість"


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
я не знаю чим там займається макдональдс :lol:

Ну так би відразу і сказали...

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 19:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
ну по-перше не конче на всій їхній нерухомості висять вивіски, а по-друге, вище вже писали - рента, продаж франшизи і т.д.
Перепрошую, до чого тут рента і франчайз, коли ви казали, що "Mc Donalds робить бізнес нe на гамбургерах. бізнес Mc Donalds - це нерухомість"


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
я не знаю чим там займається макдональдс :lol:

Ну так би відразу і сказали...


а рента то не прибуток від нерухомості? :lol:
щоб мати з прибуток з нерухомості її треба як мінімум мати в наявності

rost - 8-6-2007 у 19:53

Навіть рентуючи своїм ресторанам землю, треба перш за все подбати, щоби їх основний бізнес -- їжа приносив прибутки. Бо з них вони мають оплатити всі видатки, франчайз, рент і т.д. Тобто, як не крути, а булки і гамбургери таки першоджерело їх прибутків.

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 22:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Навіть рентуючи своїм ресторанам землю, треба перш за все подбати, щоби їх основний бізнес -- їжа приносив прибутки. Бо з них вони мають оплатити всі видатки, франчайз, рент і т.д. Тобто, як не крути, а булки і гамбургери таки першоджерело їх прибутків.


може так спочатку і було, але тепер не зовсім так :)
ніякі булки не окуплять швидко дорогу нерухомість, телерекламу і купу інших видатків для підтримання такого "крутого бренду":)

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 22:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Тобто, як не крути, а булки і гамбургери таки першоджерело їх прибутків.


ті булки не варті того,щоб їх їсти але їм зробили класний імідж :lol:

треба дізнатися скільки все там коштує і порахувати скільки булок треба продати, щоб оплатити всі витрати і купити нову земельну ділянку щоб збудувати новий "ресторан" :lol:
мені аж цікаво стало :sing:

Tempika - 8-6-2007 у 22:37

...чекайте, оскільки це франшиза, то ресторани не належать макдональдсу, вони належать тому, хто купив франшизу і відкрив ресторани... наскільки мені відомо, у валсників львівсього макдональдсу (себто мережі) ноги ростуть з києва... там американського тільки бренд.

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 22:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...чекайте, оскільки це франшиза, то ресторани не належать макдональдсу, вони належать тому, хто купив франшизу і відкрив ресторани... наскільки мені відомо, у валсників львівсього макдональдсу (себто мережі) ноги ростуть з києва... там американського тільки бренд.


... і не факт що платячи франшизу, ренту, податки, зарплату, там заробляється купа грошей
я не знаю точно як воно там, бо мені до цієї теми макдоналдс був глибоко байдужий :)
але щоби вони там не купили в американців, певно довго будуть гроші відроблятися на булках і картоплі, бо щось я не думаю що макдоналдс може бути дуже популярним - ніхто з моїх знайомих не ходить і колись авіть розмова заходила - навіть один раз рідко хто був
хіба мають постійних клієнтів :D

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 22:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...чекайте, оскільки це франшиза, то ресторани не належать макдональдсу, вони належать тому, хто купив франшизу і відкрив ресторани... наскільки мені відомо, у валсників львівсього макдональдсу (себто мережі) ноги ростуть з києва... там американського тільки бренд.


... і не факт що платячи франшизу, ренту, податки, зарплату, там заробляється купа грошей
я не знаю точно як воно там, бо мені до цієї теми макдоналдс був глибоко байдужий :)
але щоби вони там не купили в американців, певно довго будуть гроші відроблятися на булках і картоплі, бо щось я не думаю що макдоналдс може бути дуже популярним - ніхто з моїх знайомих не ходить і колись авіть розмова заходила - навіть один раз рідко хто був
хіба мають постійних клієнтів :D

Tempika - 8-6-2007 у 23:23

...я була один раз - років 8 назад, як раз в компанії з тою київською хазяйкою... гадаю, якби не було прибутку - то б закрилися, однозначно... баскін і роббінс ж закрилися, так?

Ната Толмачова - 9-6-2007 у 10:09

прибуток має бути, але не конче великий

Тарас Гулка - 9-6-2007 у 20:27

Не є фанатом МсД, але кілька раз в ньому був. Так коли б ви туди не зайшли, там завжди натовпи людей. Працює 4-6 кас, і стоять черги. Ціни, як на мене, дуже завищені. А ви кажете, що прибутки не великі. ІМХО, і на булочках з картопелькою вони заробляють ого-го. Крім того реклама робить своє. І дітей з батьками там завжди тьма.

Ната Толмачова - 9-6-2007 у 20:43

точно. я згадала що в макдональдсі на Чорновола, там де надворі столики завжди купа людей
чого ж вони туди ходять? то ознака поганого смаку, як на мене :baddevil:
але по правді - мені байдуже

Ната Толмачова - 9-6-2007 у 20:49

я ходжу в інші місця як і переважна більшість всіх моїх знайомих
не те щоб я була снобкою, але люди, які думають що ходити в макдональд - це круто - якісь дивні люди :rolleyes:

Tempika - 9-6-2007 у 22:46

...та то діти тягнуть туди своїх батьків, бо для дітей там якось святково і весело всередині... та й картопелька фрі - то сильний аргумент.

Ната Толмачова - 9-6-2007 у 23:11

а хіба картопля-фрі є лише в макдональдсі? і якби батьки раз туди дітей не повели, то вони б туди не просилися
придумали собі свято - макдоналдс :rolleyes:

Tempika - 10-6-2007 у 08:48

..ТАКА є тільки в макдональдсі.. навіть коли ви дуже постараєтесь - вдома у вас така картопля ніколи не вийде... бо макдональдсова настільки добре забгачена всякою хімією для покращення смаку, що просто картопля вже не смакує.

Тарас Гулка - 10-6-2007 у 12:44

Своїх дітей немає, але багато моїх знайомих влаштовують в МсД дітям день народження. Основний аргумент - коли ви там замовляєте групове свято для дітей, то там дійсно їм весело. Там є кубіта-"масовик-витівник", яка дуже професійно розважає дітей. Це притому, що всі батьки погоджуються, що їжа там не найкращої якості.

Не буду зарікатися, але я своїх дітей ніколи б туди не повів. ІМХО, свято дітям можна зробити і в іншому місці, а з дитинства присаджувати дітей на їжу, яку і дорослий перетравлює із проблемами ...

Ната Толмачова - 10-6-2007 у 13:15

батьки мають дбати не лише про радісне свято, а в першу чергу про здоров’я дітей
ну і дійсно свято можна зробити і і іншому місці
тепер навіть додому можна запросити клоуна чи в якийсь парк і зробити дітям свято, нащо їх при тому годувати хімією?

Demyan - 11-6-2007 у 10:09

Чесно я не розумію таке враження що це сплошна отрута і пішовши туди ви помрете :). Якби там дійсно була хімія така що шкодила здоровю - давно б це діло закрили. А так я вважаю це просто якісь розмови і "жабодуси".
І ще раз кажу більшість продуктів має ті самі хімікати що й в макдональдсі!!!

Tempika - 11-6-2007 у 17:27

...зараз стала продаватися така сама морожена картопля в пакетах для фритюрниці... але не дуже користується у нас попитом... м*ясо в макдональдсі гарантовано має у собі мутогенні білки, це м*ясо найнижчої категорії... коли курей годують відходами з самих же курей (так-так, відома серія *ікс-файлз* має під собою цілком реальне підгрунтя)... в книжці бегбедера 99 франків всі ця кухня розкрита, почитайте.

Demyan - 12-6-2007 у 08:18

Доречі якщо подивитися на історію протестів проти даного закладу - тут замішуються і церкви і національна культура і навязування американського стереотипу в Європу....в нас домахалися до якості. Я не кажу що вона в них ідеальна. Якщо вам не підходить - можете не їсти і все.
А наїжають всі - бо заздрять.

Ната Толмачова - 12-6-2007 у 08:50

з якого це дива я маю їм заздрити??? є багато кращих кандидатів на те щоб їм заздрити і то нема в мене такого бажання, а заздрити макдоналдсу?
і взагалі - ви думаєте що кажете? :rolleyes:

Demyan - 12-6-2007 у 09:01

Я не кажу про вас чи про ще когось а кажу про ті протести і мітинги і статі і про те що всі чогось хочуть від того макдональдсу, всім не подобається....

Ната Толмачова - 12-6-2007 у 13:51

але диму без вогню не буває, чи не так? якщо всім не подобається, то що в цьому є.
не на всіх же є такі нападки. є успішніші бізнеси і т.д.
чомусь терпіти не можуть макдональдс і майкрофосфт через політику компаній і загалом імідж

Tempika - 12-6-2007 у 15:22

...крім того, враховуйте експлуатацію дешевої робочої сили.

Demyan - 12-6-2007 у 15:40

люди я не розумію одного для чого ці всі висказання незадоволення...ну використовують дешеву робочу силу, ну неякісна продукція...вирішувати вам - хочете працюєте хочете ні, хочете їште хочете ні.
Доречі щодо дешевої робочої сили - один мій знайомий починав працювати в макдональдсі....зараз він один з директорів каналу 1+1 - відчуваєте різницю?

Demyan - 12-6-2007 у 16:01

Наприклад я теж не ходжу туди не ходжу тому що неподобається прийти і зїсти канапки і посидіти погворити з киомсь...якось це дико для мене бо рівнозначне піти посидіти в їдальні. Не та атмосфера. А от коли в києві у відряджені для економії часу - зранку при прїзді беру з собою пару канапок (хоча це рідко буває але убває).

Ната Толмачова - 12-6-2007 у 18:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
один мій знайомий починав працювати в макдональдсі....зараз він один з директорів каналу 1+1 - відчуваєте різницю?


невже він став директором завдяки макдоналдсу??? :lol:

Tempika - 12-6-2007 у 19:35

...макдональдс поганий насамперед тим, що він витісняє нашу рідну украхнську кухню, наші традиції, культуру, смаки... я, наприклад, з більшою радістю піду в *пузату хату* - хоча їдальня вона і є ідальня... а їсти пластикову їжу у пластиковому інтер*єрі - ні, дякую :-)

Ната Толмачова - 13-6-2007 у 07:43

підтримую :)

Demyan - 13-6-2007 у 07:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
один мій знайомий починав працювати в макдональдсі....зараз він один з директорів каналу 1+1 - відчуваєте різницю?


невже він став директором завдяки макдоналдсу??? :lol:


Так завдяки макдональдсу. Правда не безпосередньо. Але макдональдс це була перша його робота, тут він відчув що таке дійсно працювати, відчув що немає халтури, що все залежить від нього....тобто це дало в його житті сильний поштовх працювати і вчитися і рости, якби він не пішов туди а пішов би в іншу компанію то можливо б і не відчув цього і не добився б того що має зараз. В макдональдсі він до ріс вже не памятаю але здається піком його карєри був менеджер по персоналу, це було у Львові, потім він пішов звідти...ну але це інша історія.
Я розказав про те, що більшості людям не подобається бо там треба дійсно працювати, не так зробив - штраф...а в нас же студенти особливо зараз хочуть нічого не робити і отримувати великі гроші.

Demyan - 13-6-2007 у 07:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...макдональдс поганий насамперед тим, що він витісняє нашу рідну украхнську кухню, наші традиції, культуру, смаки... я, наприклад, з більшою радістю піду в *пузату хату* - хоча їдальня вона і є ідальня... а їсти пластикову їжу у пластиковому інтер*єрі - ні, дякую :-)

Щодо інтерєру - згідний.
Щодо витісняє українську кухню поясніть як саме? Тоді я можу сказати що всі імпортні парфуми, виробники техніки, піцерії....всі вони витісняють нашу кухню наші традиції, наші гроші, зупиняють наші виробництва....отож давайте ніде не будемо ходити не будемо їздити на імпортних машинах...все це витісняє нашу українську культуру :lol:

Ната Толмачова - 13-6-2007 у 07:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
один мій знайомий починав працювати в макдональдсі....зараз він один з директорів каналу 1+1 - відчуваєте різницю?


невже він став директором завдяки макдоналдсу??? :lol:


Так завдяки макдональдсу. Правда не безпосередньо. Але макдональдс це була перша його робота, тут він відчув що таке дійсно працювати, відчув що немає халтури, що все залежить від нього....тобто це дало в його житті сильний поштовх працювати і вчитися і рости, якби він не пішов туди а пішов би в іншу компанію то можливо б і не відчув цього і не добився б того що має зараз. В макдональдсі він до ріс вже не памятаю але здається піком його карєри був менеджер по персоналу, це було у Львові, потім він пішов звідти...ну але це інша історія.
Я розказав про те, що більшості людям не подобається бо там треба дійсно працювати, не так зробив - штраф...а в нас же студенти особливо зараз хочуть нічого не робити і отримувати великі гроші.


... я вас прошу :D
я ні разу в житті не була в макдоналдсі, але знаю що таке робота і що таке "нема халтури"
та й не тільки я
і взагалі - він оримав поштовх рости, бо в нього були такі задатки, а хтось би отримав поштовх вічно правильно подавати каву, щоб штрафів не було
звісно що там є кар’єрний ріст, бо вони дресирують своїх працівників і переробляють їх під себе
та і на моїй фірмі можливий кар’єрний ріст і це цілком нормально, чи ви америку відкрили?

Demyan - 13-6-2007 у 08:21

Я не відкриваю америки. Я кажу те що та людина вдячна тому що досягнула Макдональдсу і роботі в ньому. Все. Більше я нічого не кажу. Мова йшла про роботу в макдональдсі а не про роботу на вашій чи на якійсь іншій фірмі. я навів приклад. Це можна назвати співпадінням, його завдатками....але факт є фактом: робота в Макдональдсі змінила.

rost - 13-6-2007 у 08:34

:sing:Професор-фармаколог Стеллар теж завдячує свої успіхи роботі в макдоналдсі.:sing:
http://advance.uconn.edu/2002/020304/02030409.htm
(Хоча про проблему дигідрогеноксиду:mad: воліє не згадувати:():(:

Ната Толмачова - 13-6-2007 у 09:54

ви хочете сказати що макдоналдс найкращий роботодавець? :o

люди часто з вдячністю згадують свою першу роботу, бо вони там отримали свій перший робочий досвід, але не конче всі згадують макдоналдс добрим словом

Demyan - 13-6-2007 у 10:23

Ні не найкращий. Але попрацювавши хоча б з пів року людина усвідомлює що таке працювати і не шлангуавти. Більшість приватних фірм і малих компаній цього не дають.
На мою думку і з того що я бачу ті хто починали працювати в великих компаніях (Мак дональдс, ЮМС, київстар, різні корпорації тощо) через рік роботи вони отримають хорошу закалку.

Ната Толмачова - 13-6-2007 у 11:04

бо їх там добре дресирують

Thror - 13-6-2007 у 11:05

Цитата:

м*ясо в макдональдсі гарантовано має у собі мутогенні білки,


Ой, як страшно! Невже ще хтось серйозно сприймає статейки з жовтої преси про жахливу загрозу мутагенних білків (я вже не кажу що саме словосполучення абсолютне не має сенсу)?

Tempika - 13-6-2007 у 11:19

...літературний твір Бегбедера - це не жовта преса, на жаль... людина сама пропрацювала в рекламі і маркетингу, добре знає, що рекламують і як.

Tempika - 13-6-2007 у 11:21

http://www.argoland.ru/shok/makd_true.php
...а почитайте тут.

http://users.iptelecom.net.ua/~dybkov/M/HUMTEXT/fastfood.htm
...уривки з книги *Нація фастфуда*

http://www.fictionbook.ru/ru/author/petrov_boris/naciya_fastfuda_re...
...тут саму книжку.

Demyan - 13-6-2007 у 11:38

Ну прочитав....що далі?
Це саме я можу сказати про піцерії....там теж так готують піце теж ковиряються в носі і т.д.
При нагоді і відповідних можливостях - раджу вам поїздити на заводи виробники тих же україніських продуктів...
Або ще краще прослідкуйте якусь буханку хліба, від її виробництва до того моменту як вона опинеться у вас в сумці (а пройде вона через брудний живіт водія, через руки продавщиці яка тримала гроші.....)
Всі зараз в тому відношені хороші і макдональдс і інші.

Остап Шумин - 13-6-2007 у 12:15

Не читав всі пости, тому, можливо, повторюся.
Є в мене знайомі, які певний час працювали в цьому закладі, так вони нічого крім морозива звідти не їли, причини - відомі.
Моя думка: всяку заразу сьогодні додають практично до усіх продуктів, Магдональдс не виняток, але ІМХО відношення ціна/ЯКІСТЬ в цій харчевні не витримує конкуренції рядової піцерії.

Tempika - 13-6-2007 у 12:41

...ну що значить *всі*... макдональдс виховує з молодої людини раба системи і прививає українцю чужі звички у харчуванні... навіть у тих самих піцеріях піца робиться ледве не за українськими традиціями, з українських продуктів... завжди є багато овочів, салатів (а не дві скибки тухлого маринованого огірка)... і м*ясо все ж не заморожений напівфабрикат, привезений бог знає звідки...

Demyan - 13-6-2007 у 13:28

Та нема тут ніяких звичок. Є українці яким подобається мексиканська, кавказька китайська кухня....що за абсурд говориться. Комусь подобається їжа з макдональдса - нехай ходить людина туди. Ніхто їй не навязує свою культуру в людей різні смаки і добре що є стільки закладів і кожен може вибрати собі кухню.
Це абсурдна логіка бо тоді треба закривати і протистояти всім суші які відкриваються, манджаро, мексіканські ресторани, кавказькі....а піца - вже давно італійці навязали нам свою культуру? чому про це не говорять а тільки про макдональдс? Давайте всіх критикувати і всіх виганяти. А всі хто любить піцу - зрадники бо підтримали італійську культуру ганьба! Ви зрадили вареникам нашій культурі!!! ганьба!:lol::lol::lol::lol::lol:

Користувач Олесь - 13-6-2007 у 13:48

Як можна з будь-якої дрібниці зробити проблему і роздувати до безмежності. Куди ходити їсти - це справа особистих вподобань кожного.
Цитата:
м*ясо в макдональдсі гарантовано має у собі мутогенні білки


А що воно таке, ті мутогенні білки? :D Назва застрашуюча, то правда. Але ж і дигідромоноксид звучить не надто дружелюбно, правда ж? ;) Чому нікого не хвилює наприклад якість питної води у водогоні (яку питною часто важко назвати) або викид газів з старих несправних двигунів, яких в Україні більшість? Та і бензин з додаванням тетраетилсвинцю в світі вже давно заборонили, а в Україні ще пару років тому він продавався (не знаю, як зараз). А це, на відміну від МакДональдса, речі, впливу яких на здоров'я уникнути не вдається. Візьмем порівняєм стан здоров'я європейців чи американців, які харчуються в тім числі в МакДональдсі зі станом здоров'я українців. Змутував вже хтось в Європі чи в Штатах і Канаді? :rolleyes:

Фаст фуд - він на те і фаст фуд, що смакові якості можуть підходити не всім, це справа особистих преференцій. Але нема чого робити проблему там, де її нема.

Tempika - 13-6-2007 у 13:50

..дем*ян, мексыканська, кавказька кухні - це кухні з справжніх продуктів, рецептура не вимагає такої кількості хіміії, щоб страва буле смачною... так само італійська кухня, дуже корисна - багато овочів, спецій...

...як каже наука, мутогенні білки призводять до безпліддя через декілька поколінь.

Demyan - 13-6-2007 у 14:07

Щодо продуктів - я нічого не кажу бо не знаю з чого готують в манджаро, в тих піцеріях і т.д. тут кожен нехай вирішує собі сам.
Вище мова йшла про те що вони навязують свою культуру. Нащо я написав що італійці давно навязали нам свою культуру через піцу.

Demyan - 13-6-2007 у 14:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Чому нікого не хвилює наприклад якість питної води у водогоні (яку питною часто важко назвати) або викид газів з старих несправних двигунів, яких в Україні більшість? Та і бензин з додаванням тетраетилсвинцю в світі вже давно заборонили, а в Україні ще пару років тому він продавався (не знаю, як зараз). А це, на відміну від МакДональдса, речі, впливу яких на здоров'я уникнути не вдається.

+1
Я це і намагаюся пояснити хоча тут просто стоїть принцип Макдональдса от і все. Кожен може сказати чому не ходить але роздути з цього навязування культури те що ти зїш біг-маг і завтра станеш мутантом - це повний абсурд.

Користувач Олесь - 13-6-2007 у 15:55

To Demyan:

Цитата:
як каже наука, мутогенні білки призводять до безпліддя через декілька поколінь


Як бачите, ця "наука" робить дуже вигідні прогнози, оскільки їх в принципі ніколи не буде можливо спростувати чи підтвердити. Телегонією заносить... :yawn:

А щодо МакДональдса, то не він єдиний. Колись мені одна людина вперто доказувала, що мікрохвильові печі і їжа, приготовлена чи загріта в них, теж шкідливі. І що на заході це вже давно зрозуміли, тому всі мікрохвильові печі відсилають на продаж до України :baddevil: (це були ті роки, коли якраз в Україні в магазинах почав з'являтися більш-менш широкий асортимент домашньої електроніки). Ну і що на таке скажеш? :rolleyes:

Demyan - 13-6-2007 у 15:57

Ага а ще пластикові вікна...все це створюється штучно для того щоб підняти ту чи іншу організацію, зробити собі піар...або просто конкуренти роблять так.

Tempika - 13-6-2007 у 16:02

...ви лінки читали - ті, що я вказала?... а то якось смішно виглядає наша дискусія - я вам аргументи, а все все про своє, так, ніби цих аргументів нема.

Tempika - 13-6-2007 у 16:04

....наука не ребить прогнози - це було досліджено на мишах і щурах... оскільки вони плодяться швидше, ніж люди, то по ним можливо дослідити певні наслідки... а американці таки потроха вироджуються - невже непомітно?

Користувач Олесь - 13-6-2007 у 16:05

А я і забув про пластикові вікна... І то при тому що про (чи радше проти) них мені недавно хтось щось намагався доказувати. Думаю, перелік можна продовжити. Я спеціально навів в Медицині приклад з дигідромоноксидом, і на нього навіть купилися. Якщо можна людей злапати на таку елементарну річ, то що вже казати про складніші речі.

А от чомусь корова, яка пасеться при загазованій дорозі, і молоко від цієї корови, що продається на базарі, налите в брудну пластикову пляшку, такого занепокоєння не викликають. Навіть навпаки - це ж бо натуральні продукти, яких за кордоном вже давно нема.

Користувач Олесь - 13-6-2007 у 16:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ви лінки читали - ті, що я вказала?... а то якось смішно виглядає наша дискусія - я вам аргументи, а все все про своє, так, ніби цих аргументів нема.


Почитайте і ви:

http://www.dhmo.org

;)

Подивився ваші лінки. Сміявся. А що можна на таке сказати?

Цитата:
5. Специально для "Макдональдса" выведена порода кур с огромной грудью, "Мистер МД". Из белого мяса грудки делается популярное блюдо в меню, "Чикен Макнаггетс". Это изменило всю индустрию производства курятины. Курицу стали продавать не целиком, как 20 лет назад, а нарезанной на куски.

6. Золотые арки "Макдональдса", по мнению психолога Луиса Ческина, - фрейдистский символ. Это "пара огромных грудей" матушки Макдональдс...


:lol::lol:

Demyan - 13-6-2007 у 16:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ви лінки читали - ті, що я вказала?... а то якось смішно виглядає наша дискусія - я вам аргументи, а все все про своє, так, ніби цих аргументів нема.

Так і я давно вже дав аргументи - в наш продуктах є хімія, є ароматизатори, наші заводи не дотримуються санітарних норм, доставка продуктів водіями здійснюється як небудь, хліб провозять в відкритому вигляді в грузовоу відсіку де осідає весь бруд з дороги. І ніхто не заперечує що в макдональдсі є хімія. Але їсти її можна і не має вона смертельних наслідків а те що написати в неті можу і я.

Користувач Олесь - 13-6-2007 у 16:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
....наука не ребить прогнози - це було досліджено на мишах і щурах... оскільки вони плодяться швидше, ніж люди, то по ним можливо дослідити певні наслідки... а американці таки потроха вироджуються - невже непомітно?


Непомітно. За статистикою в США 8,5 % сімейних пар безплідні, цей показник знижується впродовж останніх десятків років, в Україні наводять дані від 10 до 20 % і цей показник росте. В США позитивний приріст населення, в Україні негативний.

Вікторія Котлярова - 13-6-2007 у 16:53

Ну ви тут розвели дебати....
повністю згідна з Демяном і Олесем. Не подобається - не ходіть.

І як не крути, а Макдоналдс - дуже успішна компанія.

І ще. Є така штука - чорний піар називається:lol:. Може бути орієнтована як на просування свого бренду в маси, так і на загноблення чужого бренду компанією-конкурентом. І там все методи хороші й правильні. Бо правил немає.


P.S. Про нерухомість як основний вид заробітку МД - імхо, повна маячня:lol:

Tempika - 13-6-2007 у 17:20

...ну то дуже цікавий підхід - там отрута, там вода погана, дихаємо гидотою, та нє, того людям мало - підемо ще й макдональдс троха доберемо таблиці мєнделєєва, бо бракує трутки, та ще й дітей тим нагодуємо... :-)

Ната Толмачова - 13-6-2007 у 18:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова

І ще. Є така штука - чорний піар називається:lol:. Може бути орієнтована як на просування свого бренду в маси, так і на загноблення чужого бренду компанією-конкурентом. І там все методи хороші й правильні. Бо правил немає.


P.S. Про нерухомість як основний вид заробітку МД - імхо, повна маячня:lol:


в мене інший бізнес, тому з макдоналдсом ми не конкуренти і піарити їх по чорному в мене підстав нема
є особисте негативне сприйняття

на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними

Thror - 13-6-2007 у 21:10

У подібних дискусіях щодо натуральності продуктів і правильного харчування, я завжди кажу прибічникам "ойвсезземлізселавсенатуральнеавнихтількихімія" - порявняйте середню тривалість життя у країнах те вся та "хімія" і, нехай, в нас. І зробіть висновки. Харчування в данному випадку настільки другорядний фактор, що їі можна знехтувати.

Щодо страшних білків, то це в принципі маячня, така сам як і страшні генетичномодифіковані продукти.
Крім того, що, якщо я не помиляюся, білок сам по собі взагалі не може бути мутагеном, цим займаються інші більш прості речовини.
А щодо безпліддя через декілька поколінь, то з точки зору генетики це взагалі абсурд, мутація в більшості випадків не передається спадково, це локальне явище. Найяскравіший його представник - рак.

rost - 13-6-2007 у 22:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Про нерухомість як основний вид заробітку МД - імхо, повна маячня:lol:
Повна маячня. Так само, як і аргументація тої маячні.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
[на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними
Нато, сподіваюся це ви про себе.

Tempika - 13-6-2007 у 22:45

...мутація не передається спадково?... та це ж основа сучасної теорії еволюції видів :-))) товариші, я не буду дискутувати з невігласами.

Остап Шумин - 14-6-2007 у 08:06

Цитата:
Харчування в данному випадку настільки другорядний фактор, що їі можна знехтувати.

Харчування не може бути другорядним фактором, можливо не основний, але, однозначно, один з ключових.
Звичайно якомусь наркоману чи алкалоїду дієта не поможе :lol: але ми ж не про крайнощі говоримо.

Стосовно спадкової мутації.... щось не розумію, як мутація може передаватись спадково. Темпіко, поясніть, що Ви маєте на увазі.

Demyan - 14-6-2007 у 08:08

Якщо у Тані є такі беззаперечні аргументи які наводилися вище - тоді пропоную вам піти і подати в суд на Макдональдс. Якщо ті аргументи вірні - ви виграєте справу станете відомою і заробите купу грошей.

Thror - 14-6-2007 у 08:48

З невігласами дійсно не варто сперечатись. Не треба тягнути загальні визначення термінів у конкретну, вузьконаправлену дискусію.

Прошу навести приклади мутацій штучного характеру у людини, які б передалися спадково. Науково підтвержені звичайно.

Вікторія Котлярова - 14-6-2007 у 09:05

Цитата:

в мене інший бізнес, тому з макдоналдсом ми не конкуренти і піарити їх по чорному в мене підстав нема
є особисте негативне сприйняття

Ви багато на себе берете :). Якби лише Ви його піарили або взагалі Ви його піарили, була б зовсім інша ситуація. :)
Тут стоять великі гроші й, як наслідок, великі можливості компаній-конкурентів Маку :)

Цитата:

на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними

Нато, я б порекомендувала Вам не говорити про людей те, про що Ви не знаете :)
З Вашого вислову можна зробити декілька висновків:
- я бідна людина (не спорю :))
- я не розумію елементарних речей (бо бідна й не маю власного бізнесу :))
- Ви не бідна й розумієте елементарні речі.

Дякую, що все розставили на свої місця :)

Demyan - 14-6-2007 у 09:08

Якщо Макдональдс має нерухомість і продає....знайдіть мені ті приміщення які купив макдональдс і через надцять років продав. Інакше який бізнес в нерухомості може бути якщо вони не продають їх?

Ната Толмачова - 14-6-2007 у 13:29

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Повна маячня. Так само, як і аргументація тої маячні.


в мене гарячки, слава богу, немає
очевидно, що це вам щось зле?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними

Нато, сподіваюся це ви про себе.


... а даремно сподіваєтеся :lol::lol::lol:

Ната Толмачова - 14-6-2007 у 13:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія
Ви багато на себе берете :). Якби лише Ви його піарили або взагалі Ви його піарили, була б зовсім інша ситуація. :)
Тут стоять великі гроші й, як наслідок, великі можливості компаній-конкурентів Маку :)
Цитата:

на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними

Нато, я б порекомендувала Вам не говорити про людей те, про що Ви не знаете :)
З Вашого вислову можна зробити декілька висновків:
- я бідна людина (не спорю :))
- я не розумію елементарних речей (бо бідна й не маю власного бізнесу :))
- Ви не бідна й розумієте елементарні речі.


1. мені глибоко байдужий бізнес макдоналсу, його проблеми, конкуренти тощо
2. ви нахамили мені перша, чого ж ви чекали у відповідь? :)
3.ви дуже вузько сприймаєте цей конкретний бізнес, якщо макдоналдс закусочна, то це не означає, що всі гроші вони заробляють виключно на гамбургерах :)

Вікторія Котлярова - 14-6-2007 у 13:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
1. мені глибоко байдужий бізнес макдоналсу, його проблеми, конкуренти тощо
2. ви нахамили мені перша, чого ж ви чекали у відповідь? :)
3.ви дуже вузько сприймаєте цей конкретний бізнес, якщо макдоналдс закусочна, то це не означає, що всі гроші вони заробляють виключно на гамбургерах :)


:)))))))
Де я нахамила, і де я на Вас нарікаю, що Ви мені хамите? :))
Звісно не лише на гамбургерах :))) Ще на картоплі фрі як мінімум. І на іграшках в Хеппі Міл :)))

Ната Толмачова - 14-6-2007 у 14:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Якщо Макдональдс має нерухомість і продає....знайдіть мені ті приміщення які купив макдональдс і через надцять років продав. Інакше який бізнес в нерухомості може бути якщо вони не продають їх?


...ну для прикладу - здача в оренду - і бізнес і не продаж :)
чи так бути не може по-вашому?

макдоналс може по частинках продавати свій бізнес - і нерухомість і нематеріальні активи і т.п. і заробляти на цьому основні гроші (гудвіл, франшиза, рента чи ще щось)

Іван Лихобор - 14-6-2007 у 14:02

Агов-но, жіночки! А ну втихомиртесь!
Хай іде к бісу той Макдональдс! Ліпше поговоріть про наші рідні українські тертюхи зі сметаною.
Шо таке, спитаєте, тертюхи? То пляцки з тертої бульби. Такі файні, шо язик може втічи ду одного місця...

Ната Толмачова - 14-6-2007 у 14:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Цитата:


:)))))))
Де я нахамила, і де я на Вас нарікаю, що Ви мені хамите? :))
Звісно не лише на гамбургерах :))) Ще на картоплі фрі як мінімум. І на іграшках в Хеппі Міл :)))


хамство кожен розуміє по-своєму :D

Tempika - 14-6-2007 у 16:40

...що таке нематерільні актими макдональдсу?... тим паче, це ФРАНШИЗА :-) тобто нерухомість належить не макдональдсу, а певній юридичній особі родом з України... ну купив нерухомість, ну продав... а який дохад вона може приносити під час роботи закладу харчування - і дійсно загадка... це швидше стаття витрат.

Юрій Сєров - 14-6-2007 у 16:47

Стільки понаписували... Від м'яса в котлетах, до пластикових вікон і мутацій...
Скажу і своє ІМХО:
1. Не думаю, що МакДоналдс заробляє на нерухомости. Принаймні з тих МакДоналдсів, що я бачив за останніх 5 років не продали жодного.
2. Їсти чи не їсти - кожен має вирішити для себе.
Як на мене йти туди обідати - тупо, бо відношення ціна/якість в інших кафешках краще. Але з'їсти канапку, коли поспішаєш і хочеш їсти - чому б ні? Особисто в МакДоналдсі у Львові не був жодного разу. І навряд чи піду...

Всі сперечаються, аж до сварки дійшли, але ж усі наведені аргументи (хімія, картопля-мутант і т.п. запозичені переважно з зацікавлених джерел...)
3. Не розумію, як можна витіснити українську кухню, якщо вона сама себе заганяє в кут? В Києві є "Швидко" і ще ряд їдалень. Що є у Львові? (крім ПуХа). Все інше - піцца-шміцца, яка по якості і ціні нічим не краща за МакД...

Demyan - 14-6-2007 у 16:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Стільки понаписували... Від м'яса в котлетах, до пластикових вікон і мутацій...
Скажу і своє ІМХО:
1. Не думаю, що МакДоналдс заробляє на нерухомости. Принаймні з тих МакДоналдсів, що я бачив за останніх 5 років не продали жодного.
2. Їсти чи не їсти - кожен має вирішити для себе.
Як на мене йти туди обідати - тупо, бо відношення ціна/якість в інших кафешках краще. Але з'їсти канапку, коли поспішаєш і хочеш їсти - чому б ні? Особисто в МакДоналдсі у Львові не був жодного разу. І навряд чи піду...
.


+ 100

Tempika - 14-6-2007 у 17:23

...здається, те джерело, лінки на яке я давала, аж ніяк не зацікавлене :-))

Ната Толмачова - 14-6-2007 у 18:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...що таке нематерільні актими макдональдсу?... тим паче, це ФРАНШИЗА :-) тобто нерухомість належить не макдональдсу, а певній юридичній особі родом з України... ну купив нерухомість, ну продав... а який дохад вона може приносити під час роботи закладу харчування - і дійсно загадка... це швидше стаття витрат.


чия стаття витрат? власників макдональдсу? ті що власники - вони в америці і їм постійно капають гроші за бізнес тут, бо щоб продавати гамбургери під вивіскою "макдоналдс" треба купити собі це право - що наші бізнесмени і роблять. десь нерухомість належить тим хто платить за франшизу, десь вона належить макдоналдсу і за неї платиться рента, десь ще інакше - різні є варіанти

звісно ті що платать - то для них це витрати, а я говорю не про них, а про справжніх власників макдоналдсу які продають ті франшизи, беруть гроші за все за що можна і т.д. і т.п.

нематеріальні активи? ну це їхній імідж, певна ділова репутація, право на користування майном (тими ж приміщеннями якщо вони у власності макдоналдсу), право на використання назви торгової марки і комерційного найменування, ті ж їхні рецепти чи як воно в них називається і т.д.
щоб могти від імені макдоналдсу робити свій бізнес за це треба платити макдоналдсу і то не малі гроші, от це і є певно в основному бізнес макдоналдсу, який має приносити гроші більші ніж якби вони самі продавали булочки по всьому світу

Ната Толмачова - 14-6-2007 у 18:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
1. Не думаю, що МакДоналдс заробляє на нерухомости. Принаймні з тих МакДоналдсів, що я бачив за останніх 5 років не продали жодного.


не конче продавати нерухомість щоб заробити на ній гроші :)
можна вічно отримувати за неї ренту, наприклад

Tempika - 14-6-2007 у 19:35

..власники не в америці, власники у києві... та франшиза не є аж така дорога, і оже бути придбана у тому числі в кредит... макдональдс до власності покупців франшизи як правило не має стосунку.

Demyan - 15-6-2007 у 08:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова

Я особисто не перевіряла, але наскільки знаю, все те вони купують, а не орендують. звідси, висновок, що бізнес - нерухомість. Через кілька років можна перепродати земельну ділянку чи будівлю вдвічі втричі дорожче і викупити в іншому місці дешевшу, а потім так само.


Так ви вже оприділіться тут ви пишете що продається земля, тепер кажете що можна в ренту здавати....якось запутано це все і немає чіткої позиції.

Юрій Сєров - 15-6-2007 у 08:05

Цитата:
можна вічно отримувати за неї ренту, наприклад

А де б вони тоді булочки продавали?

Ната Толмачова - 15-6-2007 у 08:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..власники не в америці, власники у києві... та франшиза не є аж така дорога, і оже бути придбана у тому числі в кредит... макдональдс до власності покупців франшизи як правило не має стосунку.


власники торгової марки макдоналдс в києві? що вони там роблять?
власники торгової марки якраз і мають заробляти найбільше грошей, хто буде ділитися бізнесом за копійки???

Ната Толмачова - 15-6-2007 у 08:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова

Я особисто не перевіряла, але наскільки знаю, все те вони купують, а не орендують. звідси, висновок, що бізнес - нерухомість. Через кілька років можна перепродати земельну ділянку чи будівлю вдвічі втричі дорожче і викупити в іншому місці дешевшу, а потім так само.


Так ви вже оприділіться тут ви пишете що продається земля, тепер кажете що можна в ренту здавати....якось запутано це все і немає чіткої позиції.


чіткої позиції нема, бо ніколи не цікавилася детально бізнесом макдоналдсу, я кажу це раз п’ятий
хтось тут казав що в різних країнах макдоналдс використовує різні способи ведення бізнесу, десь нерухомість належить макдоналдсу, десь тим хто купує франшизу і вони платять ренту
десь вона належить макдоналдсу але її можна викупити якщо заплатити дорожче
варіанти можуть різні, але продаючи франшизи і немат активи макдоналдс (головна організація) має заробляти на тому найбільші гроші
так завжди було, є і буде що основний власник заробляє найбільше грошей

Ната Толмачова - 15-6-2007 у 08:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
можна вічно отримувати за неї ренту, наприклад

А де б вони тоді булочки продавали?


булочки продають ті хто купив франшизу, якщо приміщення належить макдоналдсу, то вони за нього ще й платать ренту

я не називаю власників наших львівських закусочних власників макдоналдсу, бо вони просто купили франшизу, а не стали власниками торгової марки


В перекладі з англійської “Franchise” означає “привілей”, “пільга”,
“особливе право”.
Франчайзинг - це така організація бізнесу, за якою компанія
(франчайзер) передає певній людині чи компанії (франчайзі) право на продаж
продукту і послуг цієї компанії. Франчайзі зобов'язується продавати цей
продукт чи послуги по заздалегідь визначених законах і правилах ведення
бізнесу, що встановлює франчайзер. В обмін на здійснення всіх цих правил
франчайзі одержує дозвіл використовувати ім'я компанії, її репутацію
(гудвіл), продукт та послуги, маркетингові технології, експертизу, і
механізми підтримки. Таким чином, виконання вимог франчайзера не є
недоліком, навпаки, дотримання правил означає, що франчайзі має прекрасну
можливість отримати прибуток. Щоб одержати такі права, франчайзі робить
первісний внесок франчайзеру, а потім виплачує щомісячні внески. Це свого
роду оренда, тому що франчайзі ніколи не стає повним власником товарного
знаку, а лише має право використовувати товарний знак на період виплати
щомісячних внесків. Суми цих внесків обмовляються в франчайзінговому
договорі і є предметом переговорів. Франчайзінговий пакет (повна система
ведення бізнесу, передана франчайзі) дозволяє відповідному підприємцю вести
свій бізнес успішно, навіть не маючи попереднього досвіду, чи знань
навчання в даній галузі.

Demyan - 15-6-2007 у 08:31

Навів деякі довідки дещо пошукав таки дійсно Ната права. ;)
Просікши ситуацію в 90 роках в Росії швиденько почали викуповуватися землі в центральних частинах росії (що тоді робилося самі знаєте). На деякі точки наприклад на пушкінській вже є клієнт на покупку землі. Як правило вони її можуть здавати в ренту для іншого ресторану (тобто макдональдс звідти пропадає хоча являється власником землі - так робиться в більшості випадків) Однак в Росії оскільки була земля куплена дуже дешево - вигідніше зараз просто продати бо якщо отримувати ренту - тре довго чекати щоб отримати такий прибуток як від продажу. Тобто дійсну Макдональдс це є совокупність всього в росії (і в основному в Європі) прибуток приносить дійсно нерухомість в інших державах - рента, а в деяких і дійсно сама їжа

Вікторія Котлярова - 15-6-2007 у 08:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Тобто дійсну Макдональдс це є совокупність всього в росії (і в основному в Європі) прибуток приносить дійсно нерухомість

:) умив :))))

Юрій Сєров - 15-6-2007 у 09:05

ОК, тоді на чому робить бізнес Франчайзі?
Ви ж не будете стверджувати, що вони спонсорують МакДоналдс? ;)

З землею - на пострадянському просторі, може вони і можуть продати тепер, куплені тоді землі. Але Макдоналдс - це не лише постСССР. :)

Demyan - 15-6-2007 у 09:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
З землею - на пострадянському просторі, може вони і можуть продати тепер, куплені тоді землі. Але Макдоналдс - це не лише постСССР. :)


Так тому в пост СССР прогресує продаж земель а в Європі - їх рента - здача зовсім іншим ресторанам хороший місць(тобто там не буде вже Макдональдса а скажімо піцерія:) ).

P.S. Цікаво в мене вийшло я теж спочатку не думав що так є але...теперп риходиться визнати совю помилку і відстоювати іншу точку :)

Ната Толмачова - 15-6-2007 у 18:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..власники не в америці, власники у києві... та франшиза не є аж така дорога, і оже бути придбана у тому числі в кредит... макдональдс до власності покупців франшизи як правило не має стосунку.


це на рахунок вартості франшизи - з миру по копійці і макдоналсу має бути дуже незле http://www.franchising-consult.ru/001/fr.php?sel=price&from=300...

а тут те за що можуть платити
http://www.fransh.ru/royalty/

1. Первоначальный взнос (франшизный взнос) – плата за предоставление права присоединиться к определенному бизнесу и использовать товарный знак франчайзера на определенной территории.

2. Роялти - периодические выплаты вознаграждения, установленные пропорционально показателям деятельности, согласованным сторонами договора.

3. Рекламная плата (рекламный пай) - ежемесячная / ежегодная плата франчайзи франчайзеру для рекламных расходов.

і т.д. і т.п.

Dmy - 15-6-2007 у 18:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
В перекладі з англійської “Franchise” означає “привілей”, “пільга”, “особливе право”.
Франчайзинг - це така організація бізнесу, за якою компанія (франчайзер) передає певній людині чи компанії (франчайзі) право на продаж продукту і послуг цієї компанії. Франчайзі зобов'язується продавати цей
продукт чи послуги по заздалегідь визначених законах і правилах ведення бізнесу, що встановлює франчайзер. В обмін на здійснення всіх цих правил франчайзі одержує дозвіл використовувати ім'я компанії, її репутацію (гудвіл), продукт та послуги, маркетингові технології, експертизу, і
механізми підтримки. Таким чином, виконання вимог франчайзера не є недоліком, навпаки, дотримання правил означає, що франчайзі має прекрасну
можливість отримати прибуток. Щоб одержати такі права, франчайзі робить первісний внесок франчайзеру, а потім виплачує щомісячні внески. Це свого роду оренда, тому що франчайзі ніколи не стає повним власником товарного знаку, а лише має право використовувати товарний знак на період виплати щомісячних внесків. Суми цих внесків обмовляються в франчайзінговому
договорі і є предметом переговорів. Франчайзінговий пакет (повна система ведення бізнесу, передана франчайзі) дозволяє відповідному підприємцю вести
свій бізнес успішно, навіть не маючи попереднього досвіду, чи знань навчання в даній галузі

Всі ці теревеньки про франшизу (як й інші шизи), звичайно, дуже цікаві, хоча і не вичерпні, а я, можливо, рідкісно тупий в економічних питаннях, але ніяк не можу второпати, яке відношення має аренда бренду та технологій до "основного бізнесу" МакД - нерухомості. Для чого город городити?

Ната Толмачова - 15-6-2007 у 18:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Всі ці теревеньки про франшизу (як й інші шизи), звичайно, дуже цікаві, хоча і не вичерпні, а я, можливо, рідкісно тупий в економічних питаннях, але ніяк не можу второпати, яке відношення має аренда бренду та технологій до "основного бізнесу" МакД - нерухомості. Для чого город городити?


... а щоб ви спитали:lol:

якщо ви не помітили - тут велася розмова в кількох напрямках - про якість їжі, про нерухомість, про франзизу і ще бог зна про що

основний бізнес - це той який приносить найбільші гроші

Ната Толмачова - 15-6-2007 у 18:35

... тема взагалі почалася про інше і поступово перетворилася в базар :sing:

Dmy - 15-6-2007 у 18:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Для чого город городити?

... а щоб ви спитали:lol:

Гарна відповідь. Головне - на рідкість аргументовна

Ната Толмачова - 15-6-2007 у 18:58

там була і інша відповідь, але ви не прочитали
ви вибірково читаєте?

це я вичитала щойно на чужому форумі:

yurikus писал(а):
До речі, яка там модель бізнесу у Макдональдсів - це ж наче фре... фру... франчайзинг? Тобто головна контора просто продає свою торгову марку і слідкує за умовами виконання домовленності, а самі ресторани - фактично незалежні підприємства. Чи я щось плутаю?


Не скрізь. Мій знайомий ще в 97-му хотів купити Мандональдс в Києві. Він ще тоді в результаті якихось махінацій викупив приміщення на метро Хрещатик. Він тоді звернувся в Макдональдс, щоб купити ліцензію, але йому відмовили. Йому відповіли, що Макдональдс в Україні працює за особливою схемою. Всі нові ресторани в Україні не франчайзингові, а під прямим керівництвом і у власності Макдональдса. Коли ресторану виповнюється 7 років, Макдональдс продає свій ресторан якійсь франчайзинговій фірмі. Але тоді ще не було в Україні 7-річних Макдональдсів, тому невідомо було як цей механізм має діяти. Тому мій знайомий змушений був продати своє приміщення ... Макдональдсу.

тут: http://www.it-ru.de/forum/viewtopic.php?p=495459&sid=dc2c07a37a...

а це прямо як я думаю про макдоналдс: "Я не могу быть объективным потому, что я ... не хочу!"
а з іншого оку - чим більше дізнаюся про макдоналдс тим більше думаю що вони таки молодці в плані заробляння грошей. от що значить хороший план :D

Dmy - 15-6-2007 у 19:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
там була і інша відповідь, але ви не прочитали
ви вибірково читаєте?

Ні, не вибірково. Але я спитав, яке відношення бізнес на франшизах має до бізнесу на нерухомості? Зрозуміло. Ніякого. Так само, як і бізнес на нерухомості та найкращі у Всесвіті бізнес-плани з експертним підтвердженням їхньої якості на різних форумах не мають жодного відношення до сакраменталього питання: "ходити гет чи ходити геть".

Ната Толмачова - 15-6-2007 у 19:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Ні, не вибірково. Але я спитав, яке відношення бізнес на франшизах має до бізнесу на нерухомості? Зрозуміло. Ніякого. Так само, як і бізнес на нерухомості та найкращі у Всесвіті бізнес-плани з експертним підтвердженням їхньої якості на різних форумах не мають жодного відношення до сакраменталього питання: "ходити гет чи ходити геть".


відношення франзиши до нерухомості і їх обох до гамбургерів таке що це три способи (про які ми сперечалися тут) завдяки яким макдоналдс (той що в америці) заробляє найбільші гроші
тобто, це все стосується бізнесу макдонадсу в цілому. я відповіла на питання?

звісно, це немає ніякого відношення до "ходити - не ходити" але то всі наофтопили, а не лише я :saint:

Галина Лев - 16-6-2007 у 20:17

Дякувати Макдональдсу треба: уявіть скільки було б зараз на світі американців, якби не він...:lol:

Ната Толмачова - 16-6-2007 у 23:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Дякувати Макдональдсу треба: уявіть скільки було б зараз на світі американців, якби не він...:lol:


дякую, макдоналдсе! :lol:

Юрій Сєров - 2-7-2007 у 22:04

Хе-хе. Здається МакД матиме новий бізнес, ще крутіший за нерухомість.
З використаної оливи будуть робити біопаливо: http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/6259328.stm

p.s. Сподіваюся, хоч тепер не буде нарікань на лінк.:) Знайшов аж на третьому сайті, але не певний, що це першоджерело. :)

Ната Толмачова - 15-9-2007 у 12:44

тема звісно давно закрита, але я прочитала статтю про макдональдс і не могла втриматися, щоб не поділитися лінком :saint:

http://mcdonalds.nnm.ru/mcdonalds_my_postavili_svoe_klejmo_v_soznan...

Ната Толмачова - 6-10-2007 у 17:49

... а куди подівся макдоналдс з пр. Свободи? там просто ремонт роблять, чи макдоналдсу не буде?
кілька разів там проходила і бачу що макдоналс зараз не працює, стало цікаво чому це :)

Tempika - 6-10-2007 у 19:45

..гм... вчора ж працював.

Ната Толмачова - 6-10-2007 у 20:09

дивно... певно мені повилазило :lol:
ех, жаль...

Ната Толмачова - 8-10-2007 у 20:46

...макдональсда навпроти Оперного я прямо в упор не бачу :)
не знаю де Темпіка його бачила працюючим? :o
його що спеціально десь заховали? :rolleyes:

Tempika - 8-10-2007 у 21:02

...НАВПРОТИ його ніколи не було... є збоку, там, де колись був книжковий.

Ната Толмачова - 8-10-2007 у 21:03

збоку теж нема :)
може зверху? :lol:

Юрій Сєров - 12-11-2007 у 01:13

Якщо ще актуально, то МакДональдс на проспекті працює.
Їжте, поправляйтеся :)

Юра Чеботарьов - 14-11-2007 у 14:51

Не знаю повірите чи ні але Мс дональтської їжі я не коштував .
Хіба каву гидотну але за не малу сумму.

Ната Толмачова - 24-11-2007 у 17:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Якщо ще актуально, то МакДональдс на проспекті працює.
Їжте, поправляйтеся :)


і я тепер бачу що працює, а деякий час в упор його не бачила :o

Андрій Пелещишин - 24-11-2007 у 22:48

Так сталося, що цього тижня я вперше в житті потрапив у цю забігайлівку. Правда, не у Львові, а у Києві. Старався бути неупередженим. Але це найгірше зі всього швидкого харчу, що я коли небудь пробував.

Лєна Дадукевич - 27-11-2007 у 13:39

То правда, що найгірше... Краще вже в "Пузату хату" забігти швидко перекусити.

Aндpiй - 27-11-2007 у 14:56

- Шреку, де будемо сьогодні обідати?
- В Макдоналдсі, Фіоно.
- Але ж ти привик їсти всяку болотну погань, дохлих жаб та іншу гидоту?
- Саме тому я й вибрав Макдоналдс !!!

Павло Жежнич - 27-11-2007 у 15:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
То правда, що найгірше... Краще вже в "Пузату хату" забігти швидко перекусити.

В пузатій хаті мені швидко ще не вдавалося перекусити, бо чомусь там набираєш стільки їди, що не можеш з'їсти.
А щодо МакД, то відвідав цей "супер" заклад один раз в житті, купляв морозиво - гидота!

Тарас Задорожний - 28-11-2007 у 15:18

Люди, Ви шось всі занадто правильні. Не такий і злий той Макдональдз. Їсти там можна принаймні швидко і без годинного стояння в черзі, як в Пузатій Хаті, Домашній Кухні чи 2х Гусях. Їсти там не так вже погано, як побутує думка. Тушнотики чи єнші хот-доги - не менш шкідливі. Крім того, основний страх - пересмажена олія, то я Вам скажу, нема певно в нас кнайпи, де би все смажили на свіжій. А продукти там глибокої заморозки, що вже краще ніж куповані на базарі для більшості кнайп. Ну треба визнавати, що львівські кафешки скуповують якподешевше і не завжди якісно. Того, я не бачу такої проблеми в тому Макдональдзі. А ще, коли не заходжу, пусто там не буває...

Лєна Дадукевич - 6-12-2007 у 19:02

Ну не знаю як в Києві, а у Львові в Пузатій хаті черг нема і вибрати можна. :)
Павло Жежнич , а що набираєш багато - факт :lol:, поки доходиш до каси, то половину вже хочеться з"їсти з усього вибору :sing: Вибору нема - зле, вибір є - теж зле :lol:

Тарас Задорожний - 6-12-2007 у 21:04

добре жи нема, видко так смачно там сі всьо готує, жи навіт нема бажаючих їсти.... Ві Львові в Магдональдсі черги є - сам в них стояв :sing:

Юрій Сєров - 6-12-2007 у 21:17

Цитата:
добре жи нема, видко так смачно там сі всьо готує, жи навіт нема бажаючих їсти.... Ві Львові в Магдональдсі черги є - сам в них стояв

По-перше - черги в ПХ бувають і столик знайти деколи непросто.
По-друге - порівняння зовсім не коректне. На Іру Білик теж натовпи, а на класику - порожні зали. Класика - ацтой?

Лєна Дадукевич - 10-12-2007 у 15:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
добре жи нема, видко так смачно там сі всьо готує, жи навіт нема бажаючих їсти.... Ві Львові в Магдональдсі черги є - сам в них стояв :sing:

Ну все, приїдете 5-ого - принципово запрошу вас в Пузату Хату на Січових. Най лусне ваш живіт від кількості смакотиння, поробленого і зоставленного там на потіху шлункам людейським :mad:
І чого ви зі мною всюди по темах дискутуєте?:lol:

Ярема П. - 5-12-2009 у 12:02

Трохи і до теми і не до теми - як Вам такий піццомат: http://noddeat.livejournal.com/160757.html ?

Viktor Tkachenko - 12-12-2009 у 03:00

Швидке харчування надзвичайно шкідливо впливає на організм. Однак кожен робить свій вибір самостійно.

Юрій Сєров - 5-1-2011 у 19:41

Дівчина з’їла чізбургер з «Макдональдса» із речовиною, схожою на ртуть

Можна по-різному ставитися до МакДональдса, але по-моєму це якась "підстава". На фоні інших фаст-фудів МакДональдс ще тримає планку.

Яринка Мельник - 5-1-2011 у 22:34

диму без вогню не буває... вони там добре хімічать, а ми споживаємо...

Ігор Домін - 6-1-2011 у 22:12

А чим ця історія зі ртуттю завершилась? Казали, що колежанка отруїла дівчинку. МакДональд ні до чого. Але цікава річ: я подумав, що це чергова телепровокація та насправді цього не було. Поясню: зараз в нас вбили депутата Коробчинського і одразу щоб відволікти увагу почали показувати страшилки про Львів. Про отруєння та про пам*ятник Бандері: на його позолочення треба взяти 5 млн грн з бюджету та підготувати реставрацію для зустрічі гостей Євро-2012. Маразм. Це правда? Вибачте за офф-топ.
Щодо їжі в МД - а де вона зараз здорова та корисна і хто на ній не заробляє гроші? Побачите, що буде найближчим часом - вже нас готують до Міжнародного Шоку Цін на продукти харчування. Ще трохи і ГМО та харчова хімія стануть рятівниками людства у боротьбі з голодом. Ми вже майже всю планету з*їли, а ви ще шукаєте в нашому смітнику якесь здорове харчування. Дорослі ж люди. Деміан завжди тверезо висловлюється на такі теми. Отруювався особисто в МД, але теж саме було і в інших закладах (не тільки швидкого харчування). А в Пузату Хату взагалі заходити можна тільки, щоб інтер*єр порозглядати. Їсти там не можу, одна картопля з олією та переварені вареники. Причому одне й те саме в різних містах: у Київі, Одесі, Львові однаково несмачно. У Львові хіба що гарніша Пузата Хата.

Юрій Сєров - 6-1-2011 у 23:07

Пишуть, що подруга (в рамках справжньої жіночої дружби) додала ртуті з термометрів...

Я вже висловлювався стосовно їжі в МД, думку не змінив: їсти можна, якщо нема можливості поїсти нормально.

Волинський Богдан - 6-2-2011 у 15:03

Те, що їжа в Макдональдсі, як і весь фаст фуд не здорова - це факт, я один раз тільки вкусив гамбургер чи цізбургер, більше не хотів, картопля дійсно смачна, але вона не псується, тому не їм ))
А взагалі, жителям великих міст я просто не заздрю, вони не маю нормальної їжі, сьогодні вранці був у великому супермаркеті, зайшов у відділ овочів - там такі гарні перці лежали, баклажани, кавуни, але зовсім без запаху. А ви зайдіть на ринок осінню, коли ці овочі привозять з півдня України - запах від них пречудовий !
Доречі, планую в цьому році, як дасть Бог здоровя, зробити кілька експерементыв:
1. Кылька пачок майонезу викласти на сонце на тиждень (буду робити влітку), а потім перевірити, чи щось з ним снанеться.
2. Пожарити картоплю дома і купити в Макдональдсі, положити в дві банки і подивитись що з ними буде через 1-3 тижні.
Є ще плани на експеременти. Все буду знімати на відео і викладати на блог.

Катерина Слобода - 6-2-2011 у 16:06

Цитата: Початково розміщене учасником Волинський Богдан  

Є ще плани на експеременти. Все буду знімати на відео і викладати на блог.

Ото цікаво! Я десь тут описувала експеримент з пляцком. Не можу знайти де :) Тепер куплених практично не їм.

Волинський Богдан - 7-2-2011 у 07:21

Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Цитата: Початково розміщене учасником Волинський Богдан  

Є ще плани на експеременти. Все буду знімати на відео і викладати на блог.

Ото цікаво! Я десь тут описувала експеримент з пляцком. Не можу знайти де :) Тепер куплених практично не їм.


Дуже цікаво, а що за експеремент?

Demyan - 7-2-2011 у 09:21

А зміст тих експериментів? Америку відкрили?
Давно відомо і це тенденції і вже нічого не зміниться, хоч що роби і як не крути....

Рост - 7-2-2011 у 09:51

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Пишуть, що подруга (в рамках справжньої жіночої дружби) додала ртуті з термометрів...

Ото медики потішились.
Так і бачу чергового реаніматолога з похмурою усмішкою.
- Ви мене спасете?
- Що з'їли?
- Ртуть...
- Мити!
- Ой! Нііі!
- Мити!

Мали розвагу, коротше.
...
А якби ртуті було не пару грам з декількох термометрів, а на добрий ковток, дівчинку і мити не довелось би, вона б очима кліпнути не встигла. Ртуть же текуча, її жоден свінктер не втримає. Тільки б "ой" встигла сказати :)
Так, для інформації. Ртуть в кишковому тракті не токсична. Їджте на здоров'я. Але через високу текучість металу прочистить вам кишковик залпом :)
От так, іноді і незнання - благо...

Волинський Богдан - 7-2-2011 у 12:32

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
А зміст тих експериментів? Америку відкрили?
Давно відомо і це тенденції і вже нічого не зміниться, хоч що роби і як не крути....


Ну ясно, що не відкрили, але є ж люди, які навіть не в курсі всіх цих справ. Ніхто і не збирається людей докорінно міняти, на подібні речі відреагує меньше пів процента людей, така психологія і менталітет

Юрій Сєров - 7-2-2011 у 16:50

Для чистоти експерименту радив би взяти ще картоплю і бургер з тих будочок.

Катерина Слобода - 11-2-2011 у 19:45

Цитата: Початково розміщене учасником Волинський Богдан  

Дуже цікаво, а що за експеремент?

ніяк не можу знайти де то написала, але якщо вам цікаво напишу ще раз...

Волинський Богдан - 12-2-2011 у 13:07

Цікава :)

Inna Syvokin - 4-5-2012 у 22:16

Тільки інкол каву там купую, щоб на ходу випити, або шейк, теж, щоб на ходу випити. я би їх закрила! нічого людей травити!

Соломія Федушко - 26-6-2012 у 08:22

Цитата: Початково розміщене учасником Inna Syvokin  
Тільки інкол каву там купую, щоб на ходу випити, або шейк, теж, щоб на ходу випити. я би їх закрила! нічого людей травити!

А мені здаєть, що у Макдональдсах не так небезпечно їсти, як у цих маленьких, часто навіть звигляду не дуже привабливих фастфудах, які розвелись останнім часом у Львові, мов гриби після дощу.

Юрій Сєров - 26-6-2012 у 18:28

Мені також так здається. Знаю, що стандарти щодо гігієни у них досить високі і дотримуються вони їх по всьому світу.

І морозиво їхнє досить смачне!

Марія Котова - 18-10-2012 у 08:56

інколи дуже хочется піти до Макдональдсу , знаю що не корисна це їжа, але інколи і такого хочется. А взагалі нас кожного дня травлять не якісною їжою,продуктами....стільки обману на полицях стоїть