Форум Рідного Міста

блондинки чи брюнетки?

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 19:17

зараз спостерігається тенденція до "потемнення" в плані кольору жіночого волосся, цікаво з чим це пов’язано? чоловікам блондинки і досі більше подобаються, а жінки активно перефарбовуються в брюнеток, шатенок
чергова мода чи натяк на щось? :rolleyes:

Dmy - 8-6-2007 у 19:33

Я не знаю - не зауважив такої тенденції. Це у Львові?

Можливі варіанти:
1. Перевіряють справжність почуттів чоловіка:
"чоловікам блондинки і досі більше подобаються, а жінки активно перефарбовуються в брюнеток, шатенок"
- полюби мене чорненьку, біленьку будь-хто полюбить.

2. Шифруються, напр., влаштовуються віслючками на роботу з вимогою IQ>120. Очевидно, що там блондинок не тестують взагалі - вистачає фейс-контролю.

3. Екологія задрала, робота задрала, діти, родичі, знайомі... а на чорному волоссі ні фіга не видно - голову можна мити не щодня (тим паче, воду дають за розкладом).

4. В магазині закінчилася біла фарба

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 19:53

та ні, більшість жінок (мабуть) орієнтуються на голівуд, а там більшість "потемніло"
отже, мода на чорненьких?

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 22:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
2. Шифруються, напр., влаштовуються віслючками на роботу з вимогою IQ>120. Очевидно, що там блондинок не тестують взагалі - вистачає фейс-контролю.


:D як ви культурно назвали блондинок нерозумними дівчатками...
чи скажете тепер що малося на увазі навпаки?
в будь-якому випадку - ви попалися, бо половина жінок на вас образиться :saint:

Tempika - 8-6-2007 у 22:34

...більшість жінок орієнтується на те, що їм пасує :-)

Ната Толмачова - 8-6-2007 у 23:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...більшість жінок орієнтується на те, що їм пасує :-)


ну не скажіть, є такі що головне мода
а є такі щасливі, що їм все пасує :)

Tempika - 8-6-2007 у 23:22

...серед моїх знайомих таких мало... я ось з народження блондинка, і іншого кольору навіть не пробувала.

Ната Толмачова - 9-6-2007 у 14:31

в мене з народження темне волосся, зате шкіра дуже світла, пробувала різні кольори. але блондинкою почуваюся як "я не я", а бути руденькою то хочеться то ні, а зовсім чорне волосся мені таки не пасує
думаю найкраще людина себе почуває з природнім кольором волосся і він їй найбільше личить :)

Dmy - 9-6-2007 у 16:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
:D як ви культурно назвали блондинок нерозумними дівчатками...
Це - не я, це - народний фольклор :saint:
А щодо "культурно", то так :saint: - я, блін, конкрєтно культурний, а ще самий скромний :saint::saint::saint:;)
Цитата:
в будь-якому випадку - ви попалися, бо половина жінок на вас образиться :saint:
Це справді дуже сумна історія :lol:. Я як колись раз попав, так від того часу і попадаю регуляторно.
Тільки-от одного не зрозумів: яка саме половина жіноцтва на мене образиться? Та, яку назвав, чи та, яку не згадав?

Ната Толмачова - 9-6-2007 у 17:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Тільки-от одного не зрозумів: яка саме половина жіноцтва на мене образиться? Та, яку назвав, чи та, яку не згадав?


... та яка не знає, що на ображених воду возять... :saint:

Олексій Мачехін - 10-6-2007 у 01:07

На питання «блондинки чи брюнетки?» справжній чоловік має відповісти «ТАК!» :saint::D

Hanor Narasson - 10-6-2007 у 07:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
в мене з народження темне волосся, зате шкіра дуже світла, пробувала різні кольори. але блондинкою почуваюся як "я не я", а бути руденькою то хочеться то ні, а зовсім чорне волосся мені таки не пасує


А от зачим себе обмежувати у виборі:o ? Є ще багато інших гарних кольорів!:cool:

Ната Толмачова - 10-6-2007 у 13:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
в мене з народження темне волосся, зате шкіра дуже світла, пробувала різні кольори. але блондинкою почуваюся як "я не я", а бути руденькою то хочеться то ні, а зовсім чорне волосся мені таки не пасує


А от зачим себе обмежувати у виборі:o ? Є ще багато інших гарних кольорів!:cool:


... ви про зелений, салатовий, голубий? :lol:

Ната Толмачова - 10-6-2007 у 13:22

перефарбовувати природній колір думаю можна скільки завгодно, але на інші кольори, які волосся може мати від природи
дуже вже якось воно дивно виглядає якщо волосся кольору малини чи зеленки :rolleyes:

Hanor Narasson - 10-6-2007 у 18:17

Мены найбільше довподоби електрично-банановий:


Hanor Narasson - 13-6-2007 у 20:45

От, в тему:


Цитата:

Комлева Ольга, студентка, Казань. — У меня все подруги перекрасились в блондинок. Почему-то считают, что на блондинок мужчины чаще обращают внимание. Так ли это? И если да, то все-таки почему?

Demyan - 14-6-2007 у 12:18

В мене жінка теж малюється просто так. Купить фарбу а ну як вона піде мені чи ні:) ось і малюється, краще нехай малюється бо до того робила меліровку а робив її я, тепер я звільнився від тією роботи:).
А взагалі мені іноді просто аж смішно. Ввечері приходить генільна думка - я стрижуся коротко, зранку ні не стрижуся попробую ще рубіном помалювати, через пару днів - о треба хімію зробити, зранку купляється фарба взагалі не понятно якого кольору.....мабуть це подобається жінкам і нам важко зрозуміти :) :rolleyes:

Вікторія Котлярова - 14-6-2007 у 12:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
мабуть це подобається жінкам і нам важко зрозуміти :) :rolleyes:


Ні, їм, тобто нам, подобається подобатись вам :) от і придумуємо нові способи підкреслення краси :) або приховання недоліків :)

Олександр Вітов - 17-2-2009 у 11:37

Мода може в Голівуді і на брюнеток, а меня як подобалися білявки, так і будуть. І не важливо - фарбовані чи натуральні. Головне - світленькі

Юрко Гомеш - 18-2-2009 у 09:21

В Португалії більше чорнявки є. Там вони всі такі, як цигани...
(О, боже, як я скучив за нашими нормальними українськими жінками!)
Ні, нашої жіноти в Португалії вистарчає (працюють-ґарують, як ми, хлопи), але щось дуже скоро вони фемінізуються: щойно трохи побільшає грошей у них, як уже гнуть кирпу, своїх хлопів игнорують, а йно задивляються на заможних португальців та инших чужих хлопів. Або самі собі живуть у своє власне задоволення. А що, мають право - хоть на чужині нажиються вволю...

Владлен Комісаренко - 18-2-2009 у 13:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Гомеш

(О, боже, як я скучив за нашими нормальними українськими жінками!)
..
не тужи братчику ,радій що не маєш хомута ,ще поп"ють тобі крови на Вкраїні милій

Юрій Сєров - 18-2-2009 у 17:32

Цитата:
щойно трохи побільшає грошей у них, як уже гнуть кирпу, своїх хлопів игнорують, а йно задивляються на заможних португальців

Помічав таке за нашими жіночками за кордоном. Не має у них почуття патріотизму, на відміну від чоловіків, які намагаються шукати наших. :)

Марія Павлюх - 18-2-2009 у 19:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Гомеш

(О, боже, як я скучив за нашими нормальними українськими жінками!)
..
не тужи братчику ,радій що не маєш хомута ,ще поп"ють тобі крови на Вкраїні милій

Шановний Владлене, звідки у Вас таке негативне ставлення до українок? Невже Вам "попадалися" одні лише "вампірки"-українки!?

Катерина Слобода - 18-2-2009 у 20:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Гомеш

(О, боже, як я скучив за нашими нормальними українськими жінками!)
..
не тужи братчику ,радій що не маєш хомута ,ще поп"ють тобі крови на Вкраїні милій


:o
В Європі та США зараз дуже популярно шукати собі дружин саме серед українок. Недавно мала змогу розмовляти з німцем, який одружений з українкою. Він розказав, що його друзі просто в захопленні від його дружини і збираються шукати собі дружин серед слов’янських дівчат. А в тому, що вони таки знайдуть - абсолютно не сумніваюся.
Бачу, що це вже починає перетворюватися в тенденцію.
Аргументують це тим, що українки не тільки красиві(особливо помітно, коли більше тижня перебувати закордоном :) ), але й добрі господині, люблять дітей і ще й до всього розумні.
І ніхто не каже, що вони п'ють їхню кров.:rolleyes:

Юрко Гомеш - 19-2-2009 у 15:46

А чому українські жінки так добре надаються до сім'ї, сімейних цінностей, сімейного способу життя? А тому, що в своєму розвиткові щодо сім'ї, шлюбу, релігії, церкви Захід давно вже випередив Україну чи не на 100 років. Вони вже це давно пройшли. А ми ще тільки на середині шляху топчемося на місці, ледве просуваючись уперед. Тому українські жінки для західних чоловіків - щось на кшталт первісних жінок, у котрих сімейні цінності, догляд за сімейним вогнищем на першому місці. Та, напр., українки, котрі в Італії вже добре загніздилися, розводяться через суд зі своїми підстаркуватими чоловіками, і починають наново життя у своє задоволення. Знову одружуються або живуть самі. Переймають цілком західний спосіб життя. Людство розвивається...

Владлен Комісаренко - 19-2-2009 у 16:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Гомеш
Людство розвивається...
в напрямку гермафродитизму! Скільки би проблем відпало разом ..покинуті діти,знівечені долі,вбивство ,через так звану любов

Соломія Федушко - 1-4-2010 у 23:36

Чомусь така людська природа, що завжди люди спочатку приділяють увагу зовнішності, а тоді вже внутрішньому світу особистості. Не знаю, як у вас там у чоловіків, а у жінок це набагато простіше - ніякої ролі для нас не грає колір волосся. Ти підсвідомо розумієш, що це людина тобі чимось цікава чи ні :)
А стереотипи навколо блондинок це просто народна хохма :)

Hanor Narasson - 2-4-2010 у 13:43

На превеликий жаль, у значної частини блондинок внутрішній світ зводиться до, звиняйте, глистів.:(

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 19:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
На превеликий жаль, у значної частини блондинок внутрішній світ зводиться до, звиняйте, глистів.:(

Ні! Я з Вами цілком не згідна! Колір волосся чи інші зовнішні дані не можуть свідчити про розумові здібності особистості!!!
Невже розумна шатенка, якщо перефарбується на блондинку одразу ж отупіє???

Андрій Пелещишин - 6-4-2010 у 19:43

Цитата:
Невже розумна шатенка, якщо перефарбується на блондинку одразу ж отупіє???

А давайте сформулюємо так. Чи може розумна людина з якогось дива бути незадоволеною кольором свого волосяного покрову?

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 19:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Невже розумна шатенка, якщо перефарбується на блондинку одразу ж отупіє???

А давайте сформулюємо так. Чи може розумна людина з якогось дива бути незадоволеною кольором свого волосяного покрову?

Звичайно, жінка може!

Андрій Пелещишин - 6-4-2010 у 20:12

Цитата:
Звичайно, жінка може!

Звичайно може. І жінка і чоловік. Але....

Чи може бути розумна жінка бути незадоволеною кольором свого волосся, того що їй дав Бог та природа?

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 20:22

Може! Слідуючи Вашій логіці, 80% жінок дурні :rolleyes: і найгірше, і я до них належу :(

Андрій Пелещишин - 6-4-2010 у 21:05

Цитата:
80% жінок дурні :rolleyes: і саме гірше, і я до них належу :(

Усьо, я усуваюся з дискусії!!!
:D

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 21:08

ага, наламали дров і в ліс :lol:

Dmy - 6-4-2010 у 22:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Невже розумна шатенка, якщо перефарбується на блондинку одразу ж отупіє???
"Блондинка думала... Волосся темнішало."

Горват Корнелія - 7-4-2010 у 15:12

Цитата:
"Блондинка думала... Волосся темнішало."



І нащо я думаю взагалі? Чи "чим"?:sing:

Руслан Кравець - 7-4-2010 у 15:17

Є ще такий варіант.
"Штучний інтелект - це блондинка, пофарбована в брюнетку."

Катерина Слобода - 7-4-2010 у 15:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Може! Слідуючи Вашій логіці, 80% жінок дурні :rolleyes: і саме гірше, і я до них належу :(

ну добре, а який тоді мав би бути ідеальний колір, якщо той, що зараз поганий? :)

Руслан Кравець - 7-4-2010 у 15:33

А взагалі-то, згідно з результатами досліджень Американського відділення Британського інституту гендерних досліджень,
які Соломія наводила в сусідній гілці, показником жіночого інтелекту є не колір волосся, а розмір бюсту :)

Соломія Федушко - 7-4-2010 у 15:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Може! Слідуючи Вашій логіці, 80% жінок дурні :rolleyes: і саме гірше, і я до них належу :(

ну добре, а який тоді мав би бути ідеальний колір, якщо той, що зараз поганий? :)

ну і хитрющі Ви, Катерино :baddevil: Знаєте ж, що хочу повернути свій природній колір і жалію, що вкотре пофарбувала на рудий колір...

Соломія Федушко - 7-4-2010 у 15:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Руслан Кравець
А взагалі-то, згідно з результатами досліджень Американського відділення Британського інституту гендерних досліджень,
які Соломія наводила в сусідній гілці, показником жіночого інтелекту є не колір волосся, а розмір бюсту :)

тоді вийде, що:
Штучний інтелект = природні дані + силікон :lol:

Руслан Кравець - 7-4-2010 у 16:21

Так і є. Силікон - основа штучного інтелекту. :)

Hanor Narasson - 7-4-2010 у 18:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко

ну і хитрющі Ви, Катерино :baddevil: Знаєте ж, що хочу повернути свій природній колір і жалію, що вкотре пофарбувала на рудий колір...


От марно Ви не зайшли до мене в Трускавці до магазину. Я б порадив, як це зробити.:cool:

Взагалі, блондинки - дивні істоти. Вони для чогось фарбують корені волосся в темний колір. :lol:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Невже розумна шатенка, якщо перефарбується на блондинку одразу ж отупіє???

А давайте сформулюємо так. Чи може розумна людина з якогось дива бути незадоволеною кольором свого волосяного покрову?

Цілком може. При одній умові. Що колір змінився на сивий. Окремі сиві волосини при волоссі довшому 2-3 см ІМНО виглядають доволі неохайно, причому у мужчин також. Як приховану рекламу, то скажу, що маю в магазині фарбу і для мужчин.

Підбір фарби для ненатуральної блондинки - то взагалі переживання для продавця на кшталт театру абсурду.
Типовий діалог:
- Я хочу пофарбуватися.
- Будь-ласка. Який колір бажаєте отримати? Показую фарб-карту, на якій "блондинистих" відтінків так десь біля 30-ти.
- А, воно все-одно таке не вийде! (навіть не дивлячись у фарб-карту)
- Якщо підете до нормального перукаря - вийде як-раз таке як треба. Так який Ви колір бажаєте?
Блондинка уважно, хвилин тридцять, розглядає зразки волосся, то підбігаючи до денного світла, то до штучного, порівнюючи кольори в нормальному положенні карти, то перевертаючи вверх ногами, шукаючи ще чогось на звороті.
- Тут такого нема! А інших кольорів шо, нема?
Стає ясно, що сторінки з шкільного підручника фізики, де описувався спектр, свого часу були використані на папільотки. :baddevil:

- Прошу пані, тут є всі відтінки, які тільки бувають у природі. Так який колір бажаєте отримати?
- Ну, дайте мені таку фарбу, щоб волосся було зовсім біле, але щоб без аміаку і перекису водню, щоб не палила волосся!!! (пояснення для чоловіків: це те саме, що "печений лід").

- Так не буває. Без аміаку можете висвітлитися от до такого рівня. *показую до якого, він, звичайно, далеко не найсвітліший*

- Нє, то затемний. Мені от такий, але щоб був "пєпєльний" (показує найсвітлішу фарбу натурального ряду "платинову", без відтінків)

- Прошу, от попелястий. Показую фарбу того ж рівня освітлення, але попелястого відтінку.

- Нє, то темий!!! (твердження рівне "червоний колір темніший, ніж синій) :baddevil:

Насправді і та і та фарби освітлюючі, якщо потримати їх на волоссі пару годин, то, незалежно від відтінку, волосся стане зовсім біле. Як сніг. І тихенько опаде на підлогу. :baddevil:

Пояснити фарбованій блондинці, що червонуватий колір освітленого волосся слід компенсувати зеленкуватою фарбою, - це взагалі з області фантастики.

Соломія Федушко - 8-4-2010 у 16:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Пояснити фарбованій блондинці, що червонуватий колір освітленого волосся слід компенсувати зеленкуватою фарбою, - це взагалі з області фантастики.

:cool: А Ви що намагались це пояснити?

Галина Руденко - 18-5-2012 у 10:54

брюнетки звичайно ж))