Форум Рідного Міста

Чим чистити TFT монітор?

Оксана Пелещишин - 12-6-2007 у 14:23

Порадьте, будь-ласка, чим добре чистити TFT монітор.
Пробувала якісь вологі серветки - залишаються розводи.

Demyan - 12-6-2007 у 14:43

Є спеціальні серветки для ТФТ моніторів - зайдіть в магазин і спитайте, вони продаються.
А взагалі я свій дома накриваю на ніч і коли не користуюся. і ще ніразу не приходилося чистити.

Tempika - 12-6-2007 у 15:21

...в МЕТРО спеціальних серветок і розчинів, - до кольору, до вибору.

Тарас Гулка - 12-6-2007 у 17:57

Пробував кілька видів цих спеціальних серветок для ТФТ. В основному всі вони залишають розводи. Єдині, які були класні це німецькі спарані. Це були два з'єднані між собою пакетики, один білий, а другий синій. В білому була мокра, в синьому - суха. Вони були просто супер, жодних розводів. Але я вже їх давно не бачив у продажі. Колись вони продавались від 1 до 3 грн. за 1 шт. в залежності від магазину.

А ще одні знайомі на фірмі витирають полірольом Пронто для відеотехніки (в синій банці) і м'ягесенькою шматинкою. Кажуть дуже класно. Але я якось не ризукую :)

Tempika - 12-6-2007 у 19:37

...я теж витираю пронто для побутової техніки, така з лимоном... витираю і одразу протираю другою байковою шматинкою... але простий монітора і телік... tft ще не ризикувала, боюсь, пікселі мені посвітяться від натискання.

Андрій Пелещишин - 13-6-2007 у 10:17

Ну а банальний спирт?

Tempika - 13-6-2007 у 11:36

...так спирт пошкоджує пластик, наскільки мені відомо, мабуть, може і інші поверхні руйнуівати.

Demyan - 13-6-2007 у 12:11

Краще ізопропіловим (ним колись чистили головки до дисководів) він швидко вивітрюється і нелишає запаху.

Роман Голощук - 14-6-2007 у 09:57

Мені знайомий керівник оптики подарував спрей для протирання шкла для окулярів та шматинку, використовую власне для протирання TFT. Гарно очищає і без розводів ;)

Олег Коваль - 7-8-2007 у 23:51

Купіть собі мікрофіброву серветку (багаторазова, майже вічна і їх спеціально для TFT-моніторів випускають), а також спрей очисника TFT-моніторів (в тому ж самому МЕТРО: ROGGE 125мл.) - вистарчить довше аніж монітор проживе ;)

У мене синуля кожен день відбитки пальців на матриці ноута залишає, а ці два "інструменти" все приводять до ладу...

Тарас Сокальський - 8-8-2007 у 02:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...так спирт пошкоджує пластик, наскільки мені відомо, мабуть, може і інші поверхні руйнуівати.

Якраз звичайний етиловий цього не робить (інша річ, що той, що в аптеках, лишає розводи:( ). А от ізопропіловий -- боронь Боже, я ним полістирол клею, не думаю, що поляризатор матриці буде набагато стійкішим:o

Hanor Narasson - 8-8-2007 у 09:01

"Звичайний" - це етиловий. Метиловий - це доволі сильна отрута (вражає зоровий нерв).

Тарас Сокальський - 8-8-2007 у 12:43

:o:o:o
перепрошую, писав спросоння:wow: , вже виправив

Hanor Narasson - 8-8-2007 у 12:52

Найцікавіше, що скло на покришках, які закривали 100Мб дисководи, найкраще чистилося, якщо на нього поплювати... Спирти залишали розводи... Може і на монітор поплювати?