Форум Рідного Міста

Хочу купити пріпейд КС

Рост - 20-6-2007 у 21:44

Чув, є тариф, де 75 коп на всі міські та інших операторів, 7 коп на київстарівські. Що то за тариф?

Юрій Сєров - 20-6-2007 у 23:59

Трохи офф-топ, але чому не Білайн-Прості речі наприклад?

Рост - 21-6-2007 у 00:12

Тому що на разі лише в КС і УМС нормальні покриття і зв`язок.
Пару тижнів назад знайомий з бі-лайном періодично зникав зі зв`язку, хоча знаходився в межах Львова. А я вже не пам`ятаю, коли б це у мене телефон втрачав мережу.
Коротше, це не обговорюється :) І те, що буде через рік-два-три теж зараз мене не цікавить.
А цікавить отой асебасівський тариф. Бо в неті щось не знаходжу.

Юрій Сєров - 21-6-2007 у 00:24

Не знаю, півроку вже юзаю. Аж таких проблем не помічав, але все може бути. ВІдносно покриття, воно в білайна немале. Навіть в деяких гірських місцевостях нормально тягне, що мене здивувало.
Більше не оффтполю. КС не цікавлюся :)

Роман Ромашка - 21-6-2007 у 00:41

Це була така акція. Зара вже закінчилась. А ще плату за зєднання ніхто не відміняв.
Щодо білайна у Львові, то або у вашого знайомого телефон гнилий, або він не на білайні. Сам собі дивуюсь як недавно 3 дня у Львові білайном користувався :baddevil:
PS. шанувальникам покриття УМЗ рекомендую зїздити на вулицю Хоткевича. Дуже цікавеньке побачите. Сам не вірив до недавна. Але коли зайшов в підїзд то сам прозрів.

Тарас Ільчишин - 21-6-2007 у 05:09

в мене на київстарі тариф пзз --0.15коп, плата на всі напрямки 0.50коп, на київстари і діджуси перша хвилина по 50коп, а на всі інші по 0.5коп. Правда в мене контракт.

Відносно зникання білайну, то я такого не помічав. Сам користуююсь простими речами давно і наразі крашого на дзвінки на стаціонарні номери немає!