Форум Рідного Міста

Духота в маршрутках

Demyan - 25-6-2007 у 07:48

Зараз в таку пору всім відомо як їхати важко в транспорті. Я хочу просто звернути увагу на те що мене достало коли заходять старші люди і закривають всі вікна і форточки. Я не розумію чому вони думають за себе а не за інших? Сьогодні в результаті того одній дівчині стало пагано!
Я прийняв іншу політику - тепер буду відстоювати і свої права. В кінці кінців, я їду на роботу і з роботи, я заробляю гроші для тих же пенсіонреів, нехай мають повагу до молоді теж! просто надоїло вже чути що "от в нас така молодь, от вони так виховані....".

Tempika - 25-6-2007 у 08:45

...та й досить ще нестарі жіночки постійно риплять, що їм воно дує, бачте... я намагаюся відстоювати права, але з тими бабенціями часто це просто марно... а потім дійсно виходиш зовсім мокра з тої маршрутки и застуджуєшся просто через малесенький вітерець... колись я теж боялася найменого протягу, але з часом стала себе привчати спати при відкритій форточці і теде... зараз мене ці всі задраєні вікна, як у субмарині, просто вбивають... і хоч би цьоці при цьому користувалися засобами особистої гігієни - так нє... може це якесь збочення - любити дихати повітрям, що вже пройшло через десяток інших легень?

Demyan - 25-6-2007 у 08:53

Я просто тепер стою на свому відкриваю і все. Починає говорит щось про державу і т.д. я відразу кажу "вибачте але цю державу розкрали ви, а ми тепер відбудовуємо...." ну або що "я забезпечую вас тим що працюю..те що пенсія мала -претензії до влади а не домене"...ну і втому дусі і кажу якщо не подобаєтсья - вийдіть чекайте іншу маршрутку....
Тим більше що дує не всюди, можна вибрати місце де не дує і при відкритому вікні...як на мене це вже просто принцип.

Юрій Сєров - 25-6-2007 у 13:24

Чесно кажучи і так зле і так зле. Від перетягу в маршрутці мій колега минулі 2 тижні пролежав з запаленням легень.
В автобусах, розрахованих на перевезення людей, а не , встановлюють кондиціонери.
Нам ще до того далеко :mad:

MartinkaDP - 25-6-2007 у 23:39

найбільше веселить/дратує (залежно від настрою), коли вулична торговка, якій вже жодні морози не страшні, в автобусі кричить шо їй уже всі вуха продуло :))) от кому не стану поступатися ні місцем, ні вікном - так це таким.
крім того, мені й самій від духоти частенько буває зле...

Demyan - 26-6-2007 у 08:42

Замічаю ще також що старші люди іноді просто дивляться чекають лишби посваритися і просто зігнати чи то злість чи то розрядитися...не знаю. Але часто видно як в траноспорті просто от так і очима починає туди сюди туди сюди...не уступлять місце, відкриють форточку, на ногу ненароком встати чи попхати коли просто не пускає на вихід...і все тут як пішло-поїхало....
Іноді обідно просто що з самого ранку можуть зіпсути настрій. А якщо мовчати, то просто ту людина буде говорити і говорити доки ти не скажеш щось а як скажеш - то ще більше буде...
Не знаю може то мені тільки везе на таке чи що? :)

Андрій Петришин - 26-6-2007 у 11:06

Так було, є, і буде! Кожна ґлова ма свуй розум. 3 виходи:
а) змиритися і ходити мокрим з зіпсованим настроєм;
б) сваритися і псувати собі нерви і настрій;
в) власна автівка з кондиціонером ;)

Demyan - 26-6-2007 у 11:09

Як на мене є і інші варінати компромісні - наприклад якщо вікдритий люк можна пройти вперді, там дути він не буде.

Сергій Бєляєв - 26-6-2007 у 11:56

To Demyan:
Не переймайтесь, то все з віком приходить. Самі такі будете :lol:

Demyan - 26-6-2007 у 12:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
To Demyan:
Не переймайтесь, то все з віком приходить. Самі такі будете :lol:


Ага я ось цього якраз і боюся - думаю невже і я таким буду :D:D:D