Форум Рідного Міста

Сервіс у Кінопалацах

Юрій Сєров - 25-6-2007 у 21:30

Вперше в житті пішов у Сихівський "Кінопалац". Ходив раніше, коли він ще не був Кінопалацом.
Це була не забаганка, просто фільм "28 тижнів опісля" крутять лише там. В іншій ситуації в житті туди б не поїхав.
Приперлися ми на той Сихів і виявилося, що бажаючих (включно з нами) переглянути цей фільм лише 6 і касирша сказала, що при кількості глядачів менше 8 - фільм не показуватимуть! :mad: (все для глядача! :mad: )
Чекали ми чекали... Врешті, оскільки спеціально заради цього фільму їхали, вирішили купити ті нещасні 2 квитки на 6-х і таки подивитися фільм (він того вартий!). Але чи вартий ґонор кінопалацу тих нещасних (по мірках такої бізнес структури) 36 грн.????
Невже клієнт, який приперся на Сихів з іншої частини Львова не заслуговує права переглянути фільм заради якого він приперся. Навіть якщо він один!?!?

На вході в зал білетер запропонував віддати йому зайві квитки ??? . На що отримав "культурне посилання" - "Ми заплатили за квитки - вони наші!". Врешті він (не знаю для чого?) відірвав контрольні смужки і заспокоївся.
Перегляд фільму теж вийшов не найкращим:
1. нажаль російський дубляж :( - претензія не до кінопалацу
2. звідкись з лівої сторони екрану долинали звуки працюючої болгарки і в тихих епізодах фільму це дратувало
3. крісла.... їх мали поміняти ще давно. Висидіти на них 2-3 години не просто :(

Як підсумок можу сказати одне: Фільм-супер. Всім любителям жахів раджу переглянути, але не знаю де, бо сервіс - жахливий.
Не думаю, що ще колись туди поїду. Принаймні найближчим часом! :mad:

Ярема П. - 25-6-2007 у 23:18

Класний опис! +1

Hanor Narasson - 26-6-2007 у 06:24

1. Чи сихівське "Кіно" дійсно належить до мережі "Кінопалац"?
2. Мене дратує в кінопалацах загучий звук.

Tempika - 26-6-2007 у 07:05

...чи належить до мережі - невідомо, але має тих самих власників у львові.

Demyan - 26-6-2007 у 07:28

Мені кінопалаци якось не дуже взагалі. Чогось дуже подобається кінотеатр Львів. Як правило мало людей, старий "радянський кінопалац" відчуваєш себе вільно, екран хороший, можна з собою брати все що захочеш - ніхто нічого не скаже, розлягтися можна як хочеш і де хочеш...

Олександр Дєдик - 26-6-2007 у 08:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
1. Чи сихівське "Кіно" дійсно належить до мережі "Кінопалац"?

ось тут наглядно
http://kinopalace.lviv.ua/

Юрій Сєров - 26-6-2007 у 20:50

Цитата:
1. Чи сихівське "Кіно" дійсно належить до мережі "Кінопалац"?


Вже належить

Цитата:
2. Мене дратує в кінопалацах загучий звук.

А це як коли. Залежить від фільму.

marco - 27-6-2007 у 13:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
... Всім любителям жахів раджу переглянути, але не знаю де, бо сервіс - жахливий.


Ну це нормально якраз!
Жахливі умови для фільму жахів :D
То лише мелодрами і "лав сторі з хепі ендом" переглядається в фотелях з гальбою пива :lol:

Tempika - 27-6-2007 у 14:48

...у кінотеатрі львів взимку тре брати з собою ковдру... там по суті нормально тільки влітку, а так дубак.

Юрій Сєров - 27-6-2007 у 16:13

Цитата:
...у кінотеатрі львів взимку тре брати з собою ковдру... там по суті нормально тільки влітку, а так дубак.

То правда. Але там квитки дешеві, а не по 20 грн.