Форум Рідного Міста

Відкрита ніч

tysovska - 26-6-2007 у 08:43

У ніч із суботи на неділю на Андріївському узвозі в Києві укотре проводили фестиваль "Відкрита ніч". Я, звісна річ, полінувалась попертися туди глупої ночі :), але на щастя фільми крутили по "Ері" (яка вдень - 1-й Національний). З моїх особистих фаворитів:
"Приблуда" (який, власне, і переміг) - про двох одиноких дідів, які вічно сваряться, але потім миряться завдяки приблудному псові;
"Лесичку, до тебе прийшли" (теж отримав якусь нагороду) - про нещасного письменника, який сидить у пивниці, але йому жінка й там не дає працювати :)

ZT - 26-6-2007 у 12:46

О, і мені ці два фільми сподобались :)
Я, правда, до кінця ефір не додивився – занадто втомили важкі "соціальні" фільми, не дуже цікаві до того ж.

tysovska - 26-6-2007 у 13:19

Про дітей у в'язниці фільм хоч і важкий, але добре знятий - не нудний, як переважна більшість наших документальних фільмів. Щоправда, він мені чимось більше нагадав новинний ролик, а не док. фільм.

Лєна Дадукевич - 20-11-2007 у 17:05

Подібну "Відкриту ніч" проводили в Луцьку в замку Любарта 5 жовтня. Не знаю чи саме цю, бо в Києві не була. Мій ансамбль був запрошений в Луцьк на цю "Відкриту ніч" виступати. Було цікаво, хоч і холодно.