Форум Рідного Міста

Коні на смітнику. Урбанізація по циганськи

Андрій Пелещишин - 15-7-2007 у 13:23

Отаку живописну картину я сьогодні спіймав на фото.
Чесно кажучи, навіть не думав, що така благородна тварина як кінь, може харчуватися з смітника.
До речі, товклися і снідали вони там досить довго (певно до години часу).

IMG_0003.jpg - 44kB

Юрій Сєров - 15-7-2007 у 18:35

Може то їхні годівнички і їм туди сіна з вівсом накидали? :)

Богдана Курилюк - 15-7-2007 у 21:17

Без коментарів....

:o

Ярема П. - 16-7-2007 у 02:38

Коні-бомжі... :yawn:

Андрій Пелещишин - 16-7-2007 у 07:42

Нє, вони не бомжі. Я знаю, де вони живуть. З цим усе в них ОК.

Богдана Курилюк - 16-7-2007 у 20:48

Тепер пригадалася одна житійська історія, як один дядько будучи порядно заможним, заробляв жебракуючи у поїздах. Під час "роботи" його зустрів син і запитав чому той паскудить всю родину своїми заробітками, адже вдома є все що треба для щасливого і спокійного життя, а тато у відповідь лише знизав плечима та відповів "Все, сину, що маєш, то я тобі так заробив...".

То може й коні добром забезпечені, але потягає їх ще ц на таку "екзотику"... :D

Марина Сай - 17-7-2007 у 18:27

Де такє відбувалося?!:o

Андрій Пелещишин - 17-7-2007 у 18:54

Та воно таке щодня відбувається.
У районі вулиць Миколайчука-Щурата. Коні з циганської садиби. Господарі їх постійно випасають в сусідньому кварталі багатоповерхівок та на території школи.
Аналогічно - вівці та корови.

tysovska - 18-7-2007 у 08:28

Я нещодавно була у Львові проїздом, погуляла по місту десь із часинку - цілком Львів занедбаний. Ще в самому центрі - більш-менш, а як трошки відійти - зовсім кепсько. Тому коні на смітнику мене, чесно кажучи, не дивують.

Богдана Курилюк - 18-7-2007 у 08:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
Де такє відбувалося?!:o




На Іванофранківщині

Андрій Пелещишин - 18-7-2007 у 14:41

Цитата:
Я нещодавно була у Львові проїздом, погуляла по місту десь із часинку - цілком Львів занедбаний. Ще в самому центрі - більш-менш, а як трошки відійти - зовсім кепсько. Тому коні на смітнику мене, чесно кажучи, не дивують.


В тім то річ, що якраз цей район, де коні потрапили до знимки, є досить акуратним і доглянутим. Не дуже то ті коні на тому смітнику і розговіються :)

Богдана Курилюк - 18-7-2007 у 19:35

Переглядаючи фото, хочеться задуматися про власників тих коней. Але напевно не осуджуючи їх, не знаю чи то в них доля погана і то так коням через те перепадає, чи то вони з добра отих коней так по смітниках спустили.... :(
Це чимось нагадує людську долю...

Марина Сай - 19-7-2007 у 20:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
Де такє відбувалося?!:o




На Іванофранківщині


дякую Вам за повідомлення

Марина Сай - 19-7-2007 у 20:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Переглядаючи фото, хочеться задуматися про власників тих коней. Але напевно не осуджуючи їх, не знаю чи то в них доля погана і то так коням через те перепадає, чи то вони з добра отих коней так по смітниках спустили.... :(
Це чимось нагадує людську долю...


це життя

Богдана Курилюк - 19-7-2007 у 21:47

Так, справді таке життя. Але трошки страх бере, що навіть таке може відбуватися довкола нас, як ото ті коні на смітнику.... :(