Форум Рідного Міста

Допоможіть одружитись у вашому місті

Віталій Корнілов - 15-7-2007 у 18:04

Поважні люди міста Львів, прошу у вас допомоги, тому що других інстанцій в мене нема! Я зі своєю дівчиною дуже хочу одружитись у вашому місці (самі перебуваючи на другому кінці країни, в м. Суми) Для цього в нас все вже є! Тільки якби зробити так щоб в час коли ми к вам приїдемо наша заява про бажання одружитись була РАГСі ( а приїхати мі збирались з 5 серпня)! Будь ласка допоможіть, чи підкажіть! З величезною повагою Віталій Корнілов

Андрій Пелещишин - 15-7-2007 у 19:54

О, враховуючи, що це вже друге таке оголошення на Форумі за місяць, виглядає за доцільну поява нової туристичної послуги - "весілля у Львові"
Головне, щоби життя цю послугу до категорії "екстремальний туризм" не віднесло :baddevil:

Віталій Корнілов - 15-7-2007 у 21:47

Це не спонтанній вибір, а ви в свою чергу повинні пишатися своїм містом, що ви напевно і робити! я прошу реальної допомоги! Будь ласка!

Тарас Ільчишин - 16-7-2007 у 07:22

наскільки мені відомо в РАГС заяву мають заносити особисто і обовязково двоє.

Юрій Сєров - 16-7-2007 у 07:36

Одарка може відкривати шлюбний бізнес :)

Odarka - 19-7-2007 у 21:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Одарка може відкривати шлюбний бізнес :)


Це точно:)))
Тепер у мене нова професія - організатор весіль:)))
Закордоном це дуже прибуткова справа:))))))))

Ната Толмачова - 25-7-2007 у 16:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
наскільки мені відомо в РАГС заяву мають заносити особисто і обовязково двоє.


...обов’язково двоє мають бути безпосередньо лише при реєстрації шлюбу, а заяву можна подати і інакше :)

1. Можна дати нотаріально засвідчену довіреність представнику + нотаріально посвідчити свої підписи на заяві і таку заяву може від вашого імені подати представник (ст. 28 Сімейного кодексу)

2. Думаю не буде порушенням закону надсилання заяви з нотаріально засвідченими підписами поштою. Хоча в кодексі цього нема, але то логічно випливає, що так можна.

Олексій Мачехін - 26-7-2007 у 00:16

Я заносив заяву дружини сам - мені повірили :)