Форум Рідного Міста

Сергій Головатий - секс-символ України

Іван Лихобор - 16-7-2007 у 22:29

Ось він, на світлині.
Жінки, мабуть, мліють... :saint:

Джерело: "Газета по-українськи", число за 13 липня 2007 р.
Зі статтею тою небавом зазнайомимося..;-)

holovatyi.jpg - 40kB

Рост - 17-7-2007 у 01:31

Ну, оскільки з ним мені довелося всього раз пити горілку, і то не сам-на-сам, а у великій компанії, то нічого про його приналежність до символів, а тим більше секс, сказати не можу. Лише завважу, що тоді присутні жінки якось особливо не мліли, а чемно залишились кожна при своєму кавалерові :)

Юрій Сєров - 17-7-2007 у 03:57

Не України, а Партії Регіонів. :)

Андрій Пелещишин - 17-7-2007 у 06:26

Хіба то секс-символ?? От колись був секс-символ - Коцюба, хто пам'ятає такого! А Головатий то хіба як його невдалий рімейк

Анастасія Кулакова - 17-7-2007 у 16:13

А я наприклад не люблю чоловіків з вусами. І для мене особисто такий чоловік ну ніяк не секс-символ:)

MartinkaDP - 17-7-2007 у 23:51

знаєте шо... один мій хороший друг нетрадиційної орієнтації цілком впевнено стверджує, що Головатий також до цієї самої орієнтації належить. а в таких питаннях я йому (другові, а не Головатому, звичайно) довіряю. :saint:

Сергій Бєляєв - 18-7-2007 у 13:14

Ну про це вже здається і преса писала :lol:

Богдана Курилюк - 18-7-2007 у 19:48

Звичайний собі чоловік... ;)

Іван Лихобор - 21-7-2007 у 21:59

До речі, шановні панії та панни (а мож, і панове?), пан Головатий іще... не-жо-наатий!

Так що поміркуйте гарненько!.. Дарма що має вуса... Деяким навіть дуже подобається!.. Бо як то кажуть, борщ без м'яса – то є зупа, хлоп без вусів – то є дупа!.. :baddevil:

Юрій Сєров - 21-7-2007 у 22:17

Те що він не жонатий, наштовхує на думку, що Мартінка таки права! :D

Богдана Курилюк - 22-7-2007 у 17:18

:lol:

Dmy - 25-7-2007 у 13:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Те що він не жонатий, наштовхує на думку, що Мартінка таки права! :D

Не факт! Він же ж, начебто, і не заміжній :rolleyes:
Водночас, те що він теперка
відверто біло-блакитний - раз
і не нігер - два
в сухому залишку таки вказує на певну голубизну.

Анастасія Кулакова - 26-7-2007 у 11:14

Якщо я не помиляюся, то колись на сайті дискутували на тему пліток і пліткарства, щось "Чи любите ви пліткувати":)
Ну ця тема про СГ довела, що таки любимо:)
Ну скажіть мені - яка різниця гей він чи не гей?
І не варто на мій погляд прив'язувати його можливу (тільки можливу) орієнтацію до його політичного забарвлення.
Я не стаю на його захист, мені байдуже і він і його орієнтація, просто дивно якось читати все те, що ми самі тут і понаписували.

Іван Лихобор - 26-7-2007 у 12:21

Ну ні, пані Анастасіє: коли я цю тему створював, то аж ніяк не мав на меті кинути якусь призру щодо буцім-то нетрадиційної орієнтації пана Головатого, аж ніяк.
Хіба в назві теми є бодай якийсь натяк на таке?

Дивина та й годі, в якому руслі потекла розмова!

Андрій Пелещишин - 26-7-2007 у 13:13

А то Іване, так буває. Деколи направду краще і не поагітувати. А то ще так пару раз поагітуєте, і від того шановного пана взагалі всі політсили тікатимуть щосили (ого, навіть в риму вийшло)
:):):lol:

Андрій Пелещишин - 26-7-2007 у 14:18

Цитата:

Я не стаю на його захист, мені байдуже і він і його орієнтація, просто дивно якось читати все те, що ми самі тут і понаписували.

Ну чого ж вам перейматися? Яка тема, таке й обговорення