Форум Рідного Міста

Оце кусок роботи!

Рост - 19-7-2007 у 20:52

http://www.vancleef-arpels.com/en/van-cleef.html

Юрій Сєров - 19-7-2007 у 20:57

Роботи багато, але мені сайти на флеші щось не дуже подобаються. Мало інформативності, купа наворотів, бровзер через раз сприймає...

Рост - 19-7-2007 у 20:59

А це і не є інформаційний сайт. Його задача - красиво подати вироби, щоб уже при перегляді викликати бажання познайомитись з ними ближче.
Не одними ж блогами живе інтернет ;)

Юрій Сєров - 19-7-2007 у 21:02

Якщо не секрет, як ти на нього втрафив? Такі сайти індексуються і рангуються досить таки погано.

Рост - 19-7-2007 у 21:14

На одному форумі і врапив.
Але думаю, що з індексацією не все так погано. Крім того, наскільки я розумію, якщо вланикам вистарчило грошей на такий сайт (він же коштує не 500 і не 1000 доларів), то їм вистарчить грошей і на те, щоб прописати його в потрібних каталогах на чільних місцях.

Тарас Гулка - 19-7-2007 у 21:52

Красиво! І згідний із Ростом, що нет - це не тільки блоги і форуми.
В свою чергу даю лінк роботи яка мені подобається http://www.pronovias.com/valentino/?idioma=1&id=132&op=unde...

там заходимо в розділ "catalog"

Дуже прикілька ідея і гарно реалізована - журнал, який треба гортати мишкою, за куточок сторінки.

П.С. правда на ноутбуку незручно :)

Hanor Narasson - 19-7-2007 у 21:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Роботи багато, але мені сайти на флеші щось не дуже подобаються. Мало інформативності, купа наворотів, бровзер через раз сприймає...


ІМНО люди, які купують Ван Кліфа і Арпельса трафік не економлять.:baddevil:

Юрій Сєров - 19-7-2007 у 22:06

А ще незручно тим, в кого Файрфокс і не дуже добрий зір: глянути фотки у збільшеному вигляді можливості немає.

Hanor Narasson - 19-7-2007 у 22:43

А їм і не треба - у них діагональ монітора 26" :baddevil:

Рост - 19-7-2007 у 22:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А ще незручно тим, в кого Файрфокс і не дуже добрий зір: глянути фотки у збільшеному вигляді можливості немає.

А ще - яка частка людей, яких цікавить Ван Кліф, користується Файрфоксом? :)
Юра! Коли позиціонуєшся на ринку, потрібно орієнтуватись на тих, хто є реальним клієнтом ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
А їм і не треба - у них діагональ монітора 26"

:) Щось типу того

Юрій Сєров - 19-7-2007 у 23:57

Цитата:
ІМНО люди, які купують Ван Кліфа і Арпельса трафік не економлять.:baddevil:

Щось я про трафік не зрозумів. Ніби про нього не йшлося

Цитата:
А їм і не треба - у них діагональ монітора 26" :baddevil:

В мене 22 - ефективність використання площі - сумнівна, виглядає то всьо отак:

valentino.jpg - 22kB

Рост - 20-7-2007 у 00:31

А що таке ефективність використання площі? Кількість не чорних пікселів на квадратний дюйм? :)
Ми тут намагаємось донести, що сайти бувають не лише інформаційні, а й іміджеві. Просто, щоб коли заходив на сайт, бачив рівень того, з ким ти будеш мати справу. А тут вже ефективність вимірюється не кількістю, а якістю.

Юрій Сєров - 20-7-2007 у 03:39

Мені не треба цього доносити, я це розумію. Але хіба поняття юзабіліті для іміджевих сайтів відсутнє? Я так не думаю.

Тарас Гулка - 20-7-2007 у 06:32

Цитата:
Але хіба поняття юзабіліті для іміджевих сайтів відсутнє?

Ти не повіриш - але воно там необв'язкове :) Їх це мало хвилює. То так само як порівнювати Нісан мікра і Хамер- що краще для міських умов. Я думаю, що в місті хамер не є дуже зручним по габаритах і зручності їзди маленькими вулицями, але ж їздять.

Юрій Сєров - 20-7-2007 у 07:44

Ну не знаю. Ти в тому більше крутишся, тобі видніше ;)
Я б собі в житті такого сайту не робив і не замовляв. :)

Рост - 20-7-2007 у 12:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Я б собі в житті такого сайту не робив і не замовляв. :)


Ок. Побавимось в уяву. Ти - Валентіно. Який сайт ти б собі в такому випадку замовив?

Богдана Курилюк - 20-7-2007 у 13:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
http://www.vancleef-arpels.com/en/van-cleef.html



Нічого не бачу!!! :(

Андрій Пелещишин - 20-7-2007 у 13:28

Цитата:
Нічого не бачу!!! :(


Не переймайтеся! Вам же ж Рост з Ганорсоном пояснили, що вам це бачити не обовязково... Хіба вже дуже цікавить Ван Кліф (якби я знав хто то такий).

Я наприклад у себе бачу лише білий екран і надпис по центру 10 кеглем "[flash]". Дуже високохудожньо виглядає!

Ось тому я і не нікому рекомендую сайти на флеші.
А гарну роботу, ІМХО, можна і на HTML зробити. Треба мультики? Ну то вже тоді чого флешем обмежуватися? Особливо коли відвідувачі такі, що мегабайти не рахують. Заодно ще певніше мене з Богданою відріжуть. От тільки Сєрова так просто не відфільтруєш з його ультрашироким каналом

Цитата:
Ок. Побавимось в уяву. Ти - Валентіно. Який сайт ти б собі в такому випадку замовив?


Ви в класні ігри бавитеся. Шкода, що то не для мене. Бо я не знаю, хто такий Валентино :P

Анастасія Кулакова - 20-7-2007 у 13:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
http://www.vancleef-arpels.com/en/van-cleef.html



Нічого не бачу!!! :(


І в мене не вантажиться геть зовсім. Хоч маю і необмежений інет и великий рк-монітор:)

Анастасія Кулакова - 20-7-2007 у 13:42

О! Воно мені отаке написАло:
You need the Flash 6 plug in to view the site, click here to download it.
Довго думало, а потім видало :)

Богдана Курилюк - 20-7-2007 у 15:17

Цитата:
Цитата:
Ок. Побавимось в уяву. Ти - Валентіно. Який сайт ти б собі в такому випадку замовив?


Ви в класні ігри бавитеся. Шкода, що то не для мене. Бо я не знаю, хто такий Валентино :P


Також не зрозуміла хто такий Валентіно, :D але просто промовчала, боючись видатися зовсім відсталою від сучасного світу людиною.... Хоча закралася думка, що це напевно якийсь відомий модельєр або щось таке. :lol:

Рост - 20-7-2007 у 17:15

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Цитата:
Ок. Побавимось в уяву. Ти - Валентіно. Який сайт ти б собі в такому випадку замовив?


Ви в класні ігри бавитеся. Шкода, що то не для мене. Бо я не знаю, хто такий Валентино :P


Також не зрозуміла хто такий Валентіно, :D але просто промовчала, боючись видатися зовсім відсталою від сучасного світу людиною.... Хоча закралася думка, що це напевно якийсь відомий модельєр або щось таке. :lol:

Щось таке :)
Не переймайтеся, думаю, більшість відвідувачів ФоРуМу не купує плаття від Валєнтіно, як і ювелірні чудеса Ван Кліф :)

ПС. Андрію, бачиш... Якби ти був з того кола, яке цікавиться даними виробами, то, думаю, флеш у тебе був би заінстальований ;)
Це я до того, що не варто так вперто відстоювати свою точку зору, як єдино правильну, бо в інших людей бачення предмету може бути кардинально відмінним. При чому повністю (з їхнього боку) вмотивованим.
Ну тупо продавати ювелірні вироби вартістю в десятки і сотні тисяч в інтернет-магазині. Чи плаття Валєнтіно :) Купіть дві вечірні сукні Валєнтіно і отримаєте безкоштовно чудовий мп3-плеєр! :)

Рост - 20-7-2007 у 17:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ось тому я і не нікому рекомендую сайти на флеші.
А гарну роботу, ІМХО, можна і на HTML зробити. Треба мультики? Ну то вже тоді чого флешем обмежуватися?

Там не просто мультики, там інтерактив, при чому красивий.

До речі, а чим флеш заважає на комп`ютері, Андрію?

Юрій Сєров - 20-7-2007 у 17:59

Цитата:
Ну тупо продавати ювелірні вироби вартістю в десятки і сотні тисяч в інтернет-магазині.

Може й тупо. Але продають - глянь не ebay.com, ціни доходять до мільйона вічнозелених і що саме тупе - купують!!! :o
Відносно сайтів з сукнями, хоч і не від Валєнтіно :baddevil:, але є й такі, які мені більше подобаються :)
наприклад: http://www.houseofbrides.com/home.php?cat=455

Рост - 20-7-2007 у 18:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Може й тупо. Але продають - глянь не ebay.com, ціни доходять до мільйона вічнозелених і що саме тупе - купують!!! :o

Це коли приватні особи пордають - зрозуміло. Але ж не виробник, ще й такого рівня.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій СєровВідносно сайтів з сукнями, хоч і не від Валєнтіно :baddevil:, але є й такі, які мені більше подобаються :)
наприклад: http://www.houseofbrides.com/home.php?cat=455

Ех, дитя блогів... От зайшов я на той сайт. Суцільне нагромадження суконь, інформації через край... От як на барахолці. В мене не то, що бажання купити не виникло, а навіть якесь почуття відрази певною мірою, тому що фотографії на чільній сторінці дуже непривабливі.
Розумієш, про що я? Відвідуючи такий сайт, у тебе не складається враження, що ти купуєш щось унікальне. Ти не можеш зосередитись на окремих деталях, тому що рябить в очах...

Андрій Пелещишин - 20-7-2007 у 18:20

Цитата:
До речі, а чим флеш заважає на комп`ютері, Андрію?


Він мені нічим не заважає. Бо мій проксімітрон його ріже ще на підступах до браузера.
А якщо ти запитаєш, чому я поставив його різати - тут усе просто. Багато крикливої реклами на флеші йде. Особливо на українських сайтах.
Інша справа - що я не раджу будувати сайти на флеші. Бо сам розумієш, не кожен зможе переглянути.
Щодо того, що не переглянуть такі як я - "просунуті", або такі, що економлять трафік - є таке. Може для ювелірки це не цільова група.
Але є інша цільова група. Це дуже заможні люди. І тут треба розуміти інше. Що флеш не є інстальваний за замовчуванням. А такі люди як правило нічого на свої компи не доставляють (і правильно роблять!).
І для тих людей буде те, що бачила шановна пані Нанушка
Цитата:
You need the Flash 6 plug in to view the site, click here to download it.

А втрата цієї групи людей може бути уже неприємнаі для тих усіх "ван ..." і "вален..".
Звичайно, вони це переживуть. Як би спокійно пережили відсутність сайту взагалі. Але користі багато не буде.
Їхній єдиний шанс - це вірусний маркетинг (успішний приклад якого ми бачимо) - коли про них будуть говорити на форумах і блогах. Але це лише невеликий шанс.

ІМХО, флеш - хороша річ. Але для реалізації окремих некритичних елементів сайту, хоча на цій ділянці в перспективі його може сильно витіснити AJAX
Ну і дуже добре виходять на флеші презентації. Оті що на CD. Це дійсно ефективне його застосування.

Богдана Курилюк - 20-7-2007 у 18:29

Погоджуююся на 100% з паном Андрієм :)

Юрій Сєров - 20-7-2007 у 20:05

Ну годі вже. Не будемо сперечатися про смаки, бо це ні до чого не приведе :)
Унікальне чи не унікальне - купувати я не збирався, бо я не тойво... :)

Цитата:
Ну тупо продавати ювелірні вироби вартістю в десятки і сотні тисяч в інтернет-магазині.
Це коли приватні особи пордають - зрозуміло. Але ж не виробник, ще й такого рівня.


Я б не був таким категоричним :)
http://www.proworth.com/index.asp?PageAction=VIEWSERIES&ManfID=...

При бажанні можна знайти і інші інтернет-магазини, які продають коштовності і я не зовсім розумію, чому це тупо.

Рост - 20-7-2007 у 23:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій СєровУнікальне чи не унікальне - купувати я не збирався, бо я не тойво... :)

Бо не носиш сукні? Я в тобі не сумнівався! ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну годі вже.

Ну добре, годі, тай годі.