Форум Рідного Міста

Надійні ТурФірми?

Рост - 24-7-2007 у 18:09

З якими турфірмами Львова варто мати справу? А то вже попадалися - документи зібрали, 2 тижні чекали, а вийшов пшик, не дали візи. Ну і з огляду на порядність (в сенсі виконання тих золотих гір, які обіцяють манагери фірми).

І до купи - хто організовує хороші тури по Прибалтиці? Київські фірми це роблять і багато. А наші?

Олексій Мачехін - 25-7-2007 у 09:25

Росте, видання візи в ЄС ніхто не може гарантувати. Я якось намагався знайти контору, яка б взялася гарантовано оформити виїзд до Греції. Не знайшов.

Богдана Курилюк - 25-7-2007 у 22:22

Не знаю чи моє питання скероване в правильну гілочку... Але спочатку переповім коротенько історію. Навесні зібралася їхати до Франції в містечко Тайзе (поїздка організовавалася Єпархіяльним комітетом). Так ніби все в порядку було - документи здала до посольства Франції, але через кілька тижнів (точніше через 2 або 3) мені повернули паспорт з великим синім штампом - ВІДМОВА.
До цих пір мій закордонний паспорт був "чистим" і тут такий негарний перший ляпас. Що робити в такій ситуації? На скільки серйозним є штам відмови? Чи не є потрібно змінювати паспорт? :(

Андрій Пелещишин - 25-7-2007 у 22:37

Такі речі краще новою темою піднімати.

Роман Голощук - 11-8-2007 у 11:37

Колись ось тут: [ Послугами якої туристичної фірми Ви користуєтесь? вже була спроба зібрати інформацію про турфірми, якими користуються дописувачі форуму