Форум Рідного Міста

Знищено земельний кадастр Обухівського району

Андрій Пелещишин - 30-7-2007 у 18:56

Якщо вірити ось цьому http://pravda.com.ua/news/2007/7/30/62026.htm (там трохи дурна назва, щоправда), знищено реєстр земельних ділянок Обухівського району Київської області, де розміщено ряд самих дорогих та престижних селищ київської еліти (у тому числі Конча-Заспа).
Цитую
Цитата:
Це означає тільки одне: жоден землевласник (як юридична, так і фізична особа) юридично не зможуть підтвердити своє право власності на ту чи іншу земельну ділянку.

Якщо це так насправді, усі наступні політичні перепетії можуть носити дуже особистий характер, і стосуватися банального переділу земельних ділянок.

Юрій Сєров - 30-7-2007 у 19:18

Було б прикольно, якби їх заставили самостійно виробити всі довідки у всіх установах! :lol:
Країна б з рік мала спокій від наших "слуг".

Богдана Курилюк - 30-7-2007 у 20:48

Пане Юрію, цілковито з Вами погоджуюся!
Мій знайомий вже майже півтора року "виходжує" всі ці довідки... Варто, щоб наші "дорогі обранці" :baddevil: теж відчули смак цих терпінь. :mad:

vovka - 31-7-2007 у 00:25

Якось воно страшно виглядає..
А якщо це повториться в якомусь Пустомитівському районі (Сокільники і т.п.).. То що теж всіх права власності позбавлять ? Якось все занадто просто.. Мусять ж бути якісь копії того реєстру на вищому рівні і т.п.

Богдана Курилюк - 31-7-2007 у 07:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Якось воно страшно виглядає..
А якщо це повториться в якомусь Пустомитівському районі (Сокільники і т.п.).. То що теж всіх права власності позбавлять ? Якось все занадто просто.. Мусять ж бути якісь копії того реєстру на вищому рівні і т.п.


Чомусь і у мене виникає така думка, що наші верховні мужі, не такі вже йолопи, щоби просто так втрати свої статки.
І взагалі для чого було знищувати той кадастр? Я не розумію... :rolleyes:

Юрій Сєров - 31-7-2007 у 08:20

Може в одного заводу на однойменну продукцію забракло сировини? :D

Богдана Курилюк - 31-7-2007 у 08:24

:lol: :lol: :lol:

Андрій Пелещишин - 31-7-2007 у 08:42

Цитата:
Чомусь і у мене виникає така думка, що наші верховні мужі, не такі вже йолопи, щоби просто так втрати свої статки.
І взагалі для чого було знищувати той кадастр? Я не розумію..


Я не думаю, що є десь достовірні копії кадастру. Можливо є централізована база даних продаж ділянок по державі.

Єдине, що зараз на руках в людей є правовстановлюючі документи (а їх підробити зовсім не складно), є угоди на перепродажу в нотаріусів (якщо була перепродажа), або в місцевих радах, якщо просто приватизація.
Але не виключено, що по якійсь ділянці (через яку це все могло і робитися), саме ці документи уже втрачено, або підроблено, або може там з самого початку чогось бракувало.
От і виникає можливість потягатися.
Звичайно весь район ніхто рухати не буде, але якщо під дерибан потрапить з 10 гектарів у престижному місці, сума буде вимірюватися десятками мільйонів.
Зрозуміло, що ті четверо в масках не попити пиво прийшли попити в земельне управління, і мотивація мала бути дуже належною.

Юрій Ришковець - 31-7-2007 у 13:53

До речі, в цій же статті йдеться, що перед тим у цій установі вже таке було, але тоді викрали комп"ютер з базою даних. Але чому вже після першого разу посадовці не зробили відповідні висновки? Ось у чому питання. На думку спадає, що дана ситуація тільки на руку "бідним" жителям цієї місцевості. Вони тепер можуть говорити, особливо перед виборами, що у них маленький будинок і 3 сотки землі, щоб картоплю посадити. Думаю, комусь із них захотілось заволодіти ще "декількома сотками", щоб посадити цибульку, буряк, петрушку і інше.