Форум Рідного Міста

Щось блокує пошту...

Богдана Курилюк - 30-7-2007 у 21:44

Минулих вихідних з моєю поштою сталася така оказія... Уявляєте, пробую відкрити скриньку, ввожу ім"я, пароль, все як завжди (використовувала ім"я та пароль вже близько двох років)... :cool: У відповідь якесь блокування. Таке враження, що неправильно внесла пароль чи вписала імя... :mad: так тривало добу. Потім через систему відновлення паролів замінила свій старий пароль на новий. З того часу скринька відкривається нормально, і здається все з нею ОК. Але не можу збагнути, що то таке було і що треба в таких випадках робити :wow:

В когось вже щось схоже було?

Tempika - 30-7-2007 у 22:13

скринька на якому сервері?...

Богдана Курилюк - 31-7-2007 у 07:40

скринька на ukr.net

Юрій Сєров - 31-7-2007 у 08:21

Швидше за все просто глючить укр-нет
І.Уа також глючила днями

Олексій Мачехін - 31-7-2007 у 09:24

Переходіть, друзі, на gmail, не матимете клопоту :)

Остап Шумин - 31-7-2007 у 09:56

Також давно використовую ukr.net - ніяких проблем. Богдано, качаєте через клієнт чи на пряму?

Богдана Курилюк - 31-7-2007 у 13:52

напряму... :yawn:

Остап Шумин - 31-7-2007 у 14:32

Значить проблеми на сервері ukr.net, як бачимо явище не глобальне, так що нема чого хвилюватись :rolleyes:

Богдана Курилюк - 31-7-2007 у 15:00

:saint:

Іван Лихобор - 31-7-2007 у 15:31

Навпаки, Остапе: в тому випадку явище якраз глобальне. Бо якби був якийсь глюк тільки в одного користувача (локальне явище), то він - користувач - почувався б напевно дуже ображеним: от я сякий-такий побідома, вічно в мене одного щось глючить! А так, коли в багатьох, то нема чого й перейматися: то нічого, що в мене погано - головне, щоб у сусіда так само, як у мене, погано було! :baddevil: Тоді можна взагалі мовчати, як у рот води набрати... :rolleyes:

Остап Шумин - 31-7-2007 у 15:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Навпаки, Остапе: в тому випадку явище якраз глобальне. Бо якби був якийсь глюк тільки в одного користувача (локальне явище), то він - користувач - почувався б напевно дуже ображеним: от я сякий-такий побідома, вічно в мене одного щось глючить! А так, коли в багатьох, то нема чого й перейматися: то нічого, що в мене погано - головне, щоб у сусіда так само, як у мене, погано було! :baddevil: Тоді можна взагалі мовчати, як у рот води набрати... :rolleyes:

Логіка, у вашому твердженні, звісно є, але я залишаюся при своїй думці :cool: