Форум Рідного Міста

Єврокубки 07/08

Юрій Сєров - 1-8-2007 у 20:02

Стартували єврокубки і для українських команд. Стандартно (Інтертото не беремо до уваги), зачинателем стала друга команда чемпіонату. Думаю для команди, яка купує собі футболерів за 20 млн. євриків, пройти Пюнік буде просто.
Пюнік - Шахтар 0:2.

Цікавішим буде третій відбірковий раунд, щось в мене є підозри, що пройти в Лігу і для ДК і для ШД буде непросто

Dmy - 3-8-2007 у 16:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
щось в мене є підозри, що пройти в Лігу і для ДК і для ШД буде непросто
Попустило :)
Хоча, ми на все здатні, але жити можна.

ЛЧ

Динамо - переможець Сараєво - Генк (1 матч в Бельгії 2:1)
Шахтар (Пюнік?! :lol: ) - переможець Зальцбург - Вентспілс (1 матч в Латвії 3:0)
Тобто противники майже напевно визначилися.
(велике діло рейтинг і посів :rolleyes: )

КУЄФА

Дніпро - Белхатув (це - по сусідству)

Demyan - 3-8-2007 у 16:17

Думаю в неділю з Дніпром буде видно чи здатне буде Динамо на щось чи ні. Бо якщо поганий результат - мабуть почнеться мова про звільнення Демяненка і т.д. а це не додасть впевненості в грі в ЛЧ.

Юрій Сєров - 4-8-2007 у 03:32

Цікава пара вийшла Спартак-Селтік. Сподіваюся кельти виправдають мої сподівання :)

Юрій Сєров - 9-8-2007 у 03:22

Динамо дістало Сараєво, а Шахтар, який валідольно пройшов таки Пюнік, - Зальцбург.
З одного боку, жереб, ніби і не складний, але якось то все тривожно виглядає :rolleyes:

Юрій Сєров - 29-8-2007 у 21:50

В Лігу пройшли всі! :sing:
Динамо - впевнено, надто вже слабкий був суперник.
Шахтар - героїчно. Якби не лівий пендаль, то хто-зна. :rolleyes:
Я б не здивувався, якби такий пеналь дали у ворота нашої команди, а тут таке... Рінат почав працювати і з євросуддями? ;)
Ще б Селтік не підвів! :)
Завтра о 19:00 жеребкування. Після останнього виступу Динамо в Лізі нічого особливого від них, та й від Шахтаря також, не очікую. 3 місце в групі буде ОК.

Demyan - 30-8-2007 у 08:00

Я теж в Лізі не дуже очікую. Повезе пройдемо, на класі однозначно не пройдемо. Тут буде фарт.
Хоч показав шахтар прагу до перемоги але це буває рідко.

Олексій Мачехін - 30-8-2007 у 10:40

Як це - лівий? Там в штрафній кидали Лукареллі хто як хотів, а пенальті дали тільки один.


Юрій Сєров - 30-8-2007 у 13:30

Це хіба в тому епізоді?
В тому коли дали пендаль - чорний його валив, здається...
Якби такий пеналь дали у ворота Шахтаря, хотів би я почути думки вболівальників ШД :)

Олексій Мачехін - 30-8-2007 у 14:13

Його стільки разів там валили, що один пеналь більше ніж виправданий.

Dmy - 30-8-2007 у 16:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Якби такий пеналь дали у ворота Шахтаря, хотів би я почути думки вболівальників ШД :)
А насамперед - його головного тренера і ще - ведучого програми "Футбольний вікенд" :)

А Селтік не підвів :)
Хоча і дуже старався :(

Юрій Сєров - 30-8-2007 у 16:30

Цитата:
А насамперед - його головного тренера і ще - ведучого програми "Футбольний вікенд" :)

Точно б сказав, що ветерани УПА підмовили суддю дати пенальті :)
Це не Селтік не підвів, це Калиниченку треба дати медаль! :)

Dmy - 30-8-2007 у 17:13

Так, я теж подумав, що він справжній патріот ;)

Юрій Сєров - 30-8-2007 у 20:52

Маємо групи для наших:
Група "F"
1. "Манчестер Юнайтед"
2. "Рома"
3. "Спортинг"
4. "ДИНАМО"

Група "D"
1. "Мілан"
2. "Бенфіка"
3. "Селтік"
4. "ШАХТАР"

В Шахтаря група простіша, і думаю, реально поборотися за 2 місце в групі.
Динамо швидше за все буде боротися за 3 місце.

Юрій Сєров - 30-8-2007 у 22:38

Молодці Дніпряни, потішили мене.
На відміну від телевізійників, які вирішили цей матч не показувати. Ганьба!

Олексій Мачехін - 30-8-2007 у 23:06

Ну а я його подивився через мережу :)
Дніпряни тягали поляків як дворову команду, особливо у першому таймі. В другому - більше вже жаліли.

Юрій Сєров - 2-9-2007 у 14:04

Металіст вже награвся в кубку УЕФА! :) Евертон це не та команда, яку може пройти Метал.
Дніпрянам Абердін мав би бути по зубам.

Павло Жежнич - 19-9-2007 у 10:17

Група D.
Шахтар - Селтік 2:0 (Брандао 6', Лукареллі 8')
В загальному шахтарі зіграли грамотно, однак декілька ляпів у штрафній зробили, за що могли поплатитися перемогою. Мілан таких помилок не вибачить. І свої моменти треба реалізовувати краще.

Павло Жежнич - 19-9-2007 у 10:28

Група D.
Мілан - Бенфіка 2:1 (Пірло 9', Індзагі 23' - Гомеш 90 + 2')
В загальному хід подій був схожий на матч в Донецьку, тільки Мілан так швидко не забив два м'ячі. Бенфіка (як Селтік) лише декілька разів протягом гри могла забити гол - не повезло. Лише в кінці матчу, коли міланісти розслабилися, Гомеш з 5 метрів переправив м'яч у сітку після флангової передачі. Де в цей час був захист Мілана - невідомо.

Павло Жежнич - 19-9-2007 у 10:34

Інші матчі:

Група A
Порту - Ліверпуль - 1:1 (Гонсалес 8' - Кюйт 17')
Марсель - Бешикташ - 2:0 (Родрігес 76', Сіссе 91').

Група B
Шальке-04 - Валенсія - 0:1 (Вілья 63')
Челсі - Русенборг - 1:1 (Шевченко 53' - Коппінен 24)
Шева врятував Челсі від поразки!

Група C
Реал - Вердер - 2:1 (Рауль 16', ван Ністелрой 74' - Саного 17')
Олімпіакос - Лацио - 1:1 (Галлетті 55' - Заурі 77')

Юрій Сєров - 19-9-2007 у 12:18

Шахтарі мали вигравати з значно більшим рахунком. Треба покращувати реалізацію і з захистом щось робити, бо будуть серйозні проблеми.
Цікаво, як там справи у Шевченка. Є в нього шанси закріпитися в основі, поки Дрогба травмований? Бачив хто матч?

Тре нині глянути огляди.

Павло Жежнич - 19-9-2007 у 23:08

Рома - Динамо 2:0
Нажаль надійний прогаш киян - без шансів:mad:. А якщо подивитися на величезні провали в захисті (Рома мала забивати ще принаймні рази три), відсутність командної гри в пас в центрі поля, відсутність моментів в нападі, то результат непоганий. І це при тому, що італійці не особливо перенапрягалися, і часто займалися звичайним піжонством.

Юрій Сєров - 20-9-2007 у 13:11

Динамо в принципі без шансів. Гри нема зовсім. Чим там з ними Дем'яненко займається...
Най беруть Моурінью :)

Demyan - 20-9-2007 у 13:36

ага..разом з шевченком, лемпардом, дрогба....:)

Dmy - 20-9-2007 у 15:54

Був один приємний момент: вперше після травневого фіналу 2006 на загальнолюдське телебачення повернувся Джулай.

Demyan - 21-9-2007 у 07:44

Метілст молодець!
Дніпро теж!

Роман Голощук - 21-9-2007 у 14:30

"Евертон" (Англія) - "Металіст" (Україна) - 1:1
Голи: Лескотт 24 - Едмар 78

Вилучення: Ганчаржик 70, Бабіч 89

Нереалізовані пенальті: Джонсон 71 (воротар), Джонсон 90 (вище воріт)

"Евертон": Вессельс, Хіберт, Бейнс, Йобо, Лескотт, Джонсон, Макфадден, Невілл, Осман, Якубу (Анічебе 66), Карслі.

"Металіст": Горяінов, Бабич, Ганчаржик, Валяєв, Слюсар, Нвоха (Антонов 59, Махдуфі 77), Обрадович, Рикун (Едмар 67), Папа Гуйе, Девіч, Бордіян.

Запасні: Тлумак, Едмар, Давидов, Махдуфі, Данилов, Зезе, Антонов.

P.S. Ось цей матч би краще наше ТБ показувало... 2 нереалізовані пенальті! 2 вилучення!
Ще й у додані арбітром 5 хвилин до основного часу "Евертон" забив гол, але арбітр зафіксував напад на голкіпера і гол відмінив!
Маркевич таки хороший тренер - Нехай Димінський знов його в "Карпати" вертає :)

Юрій Сєров - 2-10-2007 у 23:53

Ех, Динамо, Динамо... Що з команди зробили.
Шовковський... Хоча його можна звинувачувати, але в момент другого голу були захисники, а де в момент першого?
Ващук - такі обрізки в його віці....
Всіх бразильців в пачку і в Бразилію. Хай там вчаться приймати м'яч.
Другий тайм ледве по полю ходили... І навіщо було гру з Охтиркою пропускати?

Demyan - 3-10-2007 у 07:21

А я радий що ми зараз так граємо як в клубному так і в збірній. Нарешті Україна почала показувати свій футбол. Тобто те на що ми спроможні. Тому може як наслідок побачать нарешті що:
Динамо це "не" круто! :sing:
Динамо це "не" кльово! :sing:
і зроблять висновки відповідні. Ось Росія мені подобаєтсья - країна потихеньку нарощує оберти причому без фартів без нічого але показує досить непогану гру.

Павло Жежнич - 3-10-2007 у 10:05

Мене здивував післяматчевий виступ Сабо, який сказав, що йому гра сподобалася. Невже головному тренеру можуть подобатися
1) обрізки в захисті і центрі поля, через які виникали гострі моменти біля воріт Шовковського, і через які Динамо програло
2) поганий вибір позиції в захисті, через що постійно виникали прогалини і небезпечні моменти
3) величезний брак при передачах в атаці, бували моменти, коли Динамо просто не могло зачепитися за м'яч
4) клишоногість наших нападників, які не реалізували купу моментів
На жаль і Шовковський не виручив, грав якось невпевнено. Пора шукати йому заміну.

Я розумію, що відкритий футбол - це видовище, але при умові, що є достатньо хороший підбір гравців. Цікаво, чи Динамо з Манчестером також буде грати у відкритий футбол?

Роман Голощук - 3-10-2007 у 13:34

Можливо Шахтар сьогодні не розчарує і покаже як гру так і результат

Юрій Сєров - 3-10-2007 у 13:42

В Динамо в цій лізі шансів немає. А от Шахтар цілком реально може потрапити в 1/8

Павло Жежнич - 3-10-2007 у 22:38

Бенфіка - Шахтар 0-1
Шахтар зіграв добре, однак деякі помилки були. З Міланом їх краще не повторювати.

Юрій Сєров - 3-10-2007 у 23:13

Помилки в захисті серйозні. П'ятов кілька разів "ходив за пивом". І в нападі моменти треба краще реалізовувати. Повезло шахтарям. По грі - нічия справедливий результат.
А Селтік виграв вдома в Мілана!!!
Шахтар на першому місці, тепер треба грамотно взяти "свої" очки в решті матчів і вихід в 1/8 не буде чимось таким фантастичним.
До речі, нині купа виїзних перемог, серед них і челсюків. А як там наш Андрійко, хтось знає?

Demyan - 4-10-2007 у 08:37

Андрійко неграє...не знаю ніби знову травми...але травми то таке і для відмазки канають. Не розумію якщо суркіс його візьме в динамо - за що йому платити такі гроші??? заті гроші краще купити двох нормальних гравців - маю на увазі саме нормальних а не латиноамериканський ширпотреб.

Важко спрогнозувати дніпро та металіст...цікаво буде...думаю що металіст не пройде.

Роман Голощук - 4-10-2007 у 12:13

Нда. Яка різниця між грою Динамо та Шахтаря! Якби реалізували всі моменти (як Шахтар так і Бенфіка) то результат був би іншим ніж 0:1

Павло Жежнич - 4-10-2007 у 15:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Помилки в захисті серйозні. П'ятов кілька разів "ходив за пивом"...

Власне це були помилки П'ятова, а не захисту. Якби не захист, то Шахтар точно пропустив би. Чигиринський і Кучер зіграли супер! Хто як не Кучер вибив з лінії воріт. А скільки разів Чигиринський грав на випередження.

Юрій Сєров - 4-10-2007 у 23:18

Не пройшли наші в УЕФА... :(
В Дніпра криза затягнулася, Назаренко мертвий, а без нього теперішній Дніпро не те. :( Навіть з такою слабенькою командою як Абердін.
Металіст порадував грою, і якби не прикра помилка, то закінчили б матч дуже пристойно. Евертон наразі не та команда, яку вони могли б пройти.

Юрій Сєров - 23-10-2007 у 15:40

Сьогодні Динамо-Манчестер.
Зазирнув на кілька спортивних сайтів. Багато хто прогнозує перемогу Динамо.
Чи то я такий песиміст, але Динамо нині програє, причому дуже можливо, крупно.
А всі "фахівці" говорять про якісь там шанси...

Demyan - 23-10-2007 у 15:57

0:3 або більше...

Юрій Сєров - 23-10-2007 у 22:54

Майже вгадали.
Після перерви за рахунку 1:3 МЮ просто розслабився. Грали б в вони вдома, до ДК мабуть чекала б доля Роми. Тобто ще чекає... :baddevil: Англійські команди, вони ж не можуть заспокоїтися на 3:0. Он сьогодні Арсенал розніс Славію 7:0.
В Динамо в захисті прохідний двір. Але це не новина. Доки в основу будуть ставити цього стовпа (в прямому сенсі) оборони з 32 номером... 2 голи собі привіз.
Нормально відскочило Динамо. Але це ще не вечір...

p.s. покращення гри Динамо від Сабо мені все більше нагадує "покращення нашого життя вже сьогодні" від Януковича.

Demyan - 24-10-2007 у 08:02

Доки мавпи будуть бігати по полю таке і буде...
Я спостерігаю одне - таке враження що ті хто керують задоволені ситуацією, звісно перед всіма кажуть що то не то що треба робити і т.д. але реально скільки років ніхто нічого не робить в футболі. Іде собі як іде. Хвалитися є чим, є - ми он і в 1/8 пройшли і добилися євро-2012 і шахтар зараз показує гру...але це все епізодично, я не впевнений що той шахтар буде триматися на такому рівні, це типу "фортуна в укр футболі". Наприклад теж дніпроі металіст - мали виходити але рівень і клас не той. Зараз шахтар покаже гру а на наступний рік буде як динамо. А це не є показник рівня футбол. Я тим не задоволений.
А бачу керівництво задоволено - їм напевно треба на футболі гроші заробляти а не дбати про якість футболу, ось і маємо... 2:4..без ніякої гри.

Павло Жежнич - 24-10-2007 у 09:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Доки мавпи будуть бігати по полю таке і буде...

По полю бігали не мавпи, а вівці! Хоча цей вислів характерний для Карпат, а не для Динамо:).
Усе стало зрозуміло, коли після першого штрафного біля власних воріт пропустили гол Фердінанда, який майже з лінії воротарської спокійно забивав головою (та ще й коментатор почав знущатися, перераховуючи хвилини, на яких пропускали перший гол в попередніх матчах). Ну а показовим для динамівського захисту був гол Руні - це діти грають за принципом "усі там, де м'яч".

Demyan - 24-10-2007 у 09:41

Цитата:
це діти грають за принципом "усі там, де м'яч".


:lol::lol::lol: це точно.
А ще - якщо в мене мяч....луп по воротам...а може рікошет або ще щось....

Юрій Сєров - 24-10-2007 у 11:17

Але з реалізацією в Динамо було круто. 2 моменти - 2 голи :)

Павло Жежнич - 24-10-2007 у 11:30

Якщо судити матч за % реалізації, то ДК круто виграло в МЮ:).

Dmy - 24-10-2007 у 13:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Доки мавпи будуть бігати по полю таке і буде...
Це, між іншим, вже расизм.
І ще, між іншим, 2 мавпи забили 2 голи.
Ось в улюбленого всіма Дніпра і гроши вже є, і мавп не має. І чому ж тоді правдиві козаки, які виходять на поле не забашляти, як ті мавпи, а грати за національну українську ідею, не затоптали в газон Метеора незрозумілий Абердин?

А Динамо щиро позабавило. Тобто, що називається "кінець крадеться невблаганно". Динамо Київ продемонструвало в чистому вигляді "щирий футбол" за завітами Едуарда Васильовича Малофеєва. Цікаво, їм Сабо в перерві віршики Багрицького не читав?
Лобановський в середині пам'ятника всю ніч совався.

Цитата:
діти грають за принципом "усі там, де м'яч
У дворовий футбол ДК почало грати з приходом Васильовича-2: перший рік ще пішов на забування тактичних схем, а от починаючи з другого - саме то. Для цієї "схеми" є інше формулювання:
у дворовому футболі бігають за м'ячем, а в професіональному - від м'яча.

Юрій Сєров - 24-10-2007 у 14:40

Та там усі мавпи, незалежно від кольору шкіри. Бездумне бігання за бананами,... м'ячем тобто.
Впало в око, як ніякий Белькевич позитивино виділявся на фоні молодих. І поле бачить і пас може віддати, причому на відміну від Корреа, вперед.

Demyan - 24-10-2007 у 14:47

Я власне і мав на увазі не за расизмом а що скачуть як мавпа навколо банану і не знає що робити...
Та і від Шахтаря я теж не в захваті - це все тимчасово, от побачите. Ну не вірю що вони будуть грати на такому рівні завжди...
Прогнозую сьогодні їм поразку в районі 2:1.

Юрій Сєров - 24-10-2007 у 14:53

Зараз Шахтар сильний. Так що можливо і буде нічия. І в цьому сезоні, цілком можливо вони вийдуть з групи. А ось через весну, коли всі ці модні легіонери погниюють в ЧУ, рівень впаде. Погоджуюся. Треба буде знову нових купляти.
Хоча б розумніше було вирощувати своїх і продавати.

Юрій Сєров - 24-10-2007 у 23:03

Упс. Як показала практика, Шахтар сильний, але недостатньо, щоб на рівних зіграти з Міланом.
Десь на днях я вже бачив подібну гру :baddevil:


p.s. Шанси вийти з групи все ще хороші.

Demyan - 25-10-2007 у 07:29

Ось що і потрібно було доказати. Я думав що команда хоч протримається до весни...але.
Якби команда була середньо-європейського рівня, то за такої гри Мілана, де були явні проблеми зі всім потрібно було б хоча б не допускати стільки помилок і резалізовувати моменти та помилки. Мілан це показав що хороша команда якщо має і помилки і проблеми, всеодно від команди нижче середнього класу зіграє краще і виграє.
Так що вертаємося до того що мали...будемо надіятися на ...фортуну :baddevil:

Павло Жежнич - 25-10-2007 у 10:03

В принципі в Шахтаря були шанси, якби не захист. Реально всі 4 голи - неорганізована гра в захисті, коли на одну мить бракувало одному гравцю концентрації. Просто така сильна команда як Мілан цих помилок не вибачила.
Найголовніше, що Шахтар не програв центр поля, були моменти в атаці. На відміну від Динамо, ця поразка Шахтаря не є трагічною по грі, оскільки є перспективи до її покращення.
Думаю, гра з Міланом вдома повинна бути якісно кращою, ніж на виїзді.

Demyan - 25-10-2007 у 11:06

Ситуація в групі досить складна. Всі мають шанси вийти далі і головне що шанси виходу залежить від кожної команди. Тому буде боротьба.

Юрій Сєров - 25-10-2007 у 11:26

Треба щось з стандартами робити. Бо маємо 4 кутові - 4 голи.

Dmy - 25-10-2007 у 14:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
В принципі в Шахтаря були шанси, якби не захист. Реально всі 4 голи - неорганізована гра в захисті, коли на одну мить бракувало одному гравцю концентрації. Просто така сильна команда як Мілан цих помилок не вибачила.
Найголовніше, що Шахтар не програв центр поля, були моменти в атаці

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Треба щось з стандартами робити. Бо маємо 4 кутові - 4 голи
Ось вони теж на цьому зациклилися, починаючи з Луческа: "4 кутові - 4 голи, а так ми - молодці," - забуваючи, скільки Мілан мав нагод із гри; одна Кака могла самотужки Шахтар поховати, а Оддо еталонним бомбардиром, мабуть, вважає Шацьких. Просто з 10 м по напівпустих воротах не попадали, а здаля Зеедорф - як в лузу.
Щодо "непрограша центра поля" я теж не в захваті - Динамо в 2 таймі його теж не програло. Мілан грав у свою гру: забив 2 і почав розслаблено катати м'ячик сам і давати катати іншим, без фанатизму, без пресингу і з "великим бажанням" привезти собі парочку голів ще в 1 таймі (як із ним вже не раз траплялося). Привіз у другому, тоді знову трохи забігав. Ото і вся рівна гра. Порівняно з Динамо у Шахтаря "-1", але "плюс", що грали в гостях.
Якби Селтік встояв ще 5 хвилин, Шахтарю можна було би починати тремтіти.

Юрій Сєров - 25-10-2007 у 15:06

Хто каже, що молодці?
Просто при станадартах найяскравіше проявилася відсутність порядку в захисті. А потім Мілан справді розслабився...
Всіх собак за традицією Луческу повісив на українця, в даному випадку Кучера. Але невже лише він лажав? До речі другий гол, як на мене, був забитий з порушенням правил. Джілардіно надто пристрасно обіймав Кучера.
Замість Кучера вийшов Хюбшман і шо? КакА оббігав його як слупа.
Захисту не було як такого.
Інша річ, що якщо Мілану потрібно було забивати більше і вони не почали випендрюватися, то було б 10:0. Так само як і у матчі ДК-МЮ.
Насмішив і розізлив водночас Грозний у післяматчевому аналізі, особливо його виступ в стилі "Всьо харашо, прєкрасная маркіза". Чи то він гроші відробляє чи то він справді думає, що в Донецьку буде інша гра, Шахтар ще себе покаже...
Подейкують, що саме він може стати наступником Яремченка в Карпатах. Не треба!

p.s. Погляд на стан справ у ДК і ШД Саленка і Леоненка: http://ua-football.com/ukrainian/news/47205a75.html
Прикольно...

Dmy - 25-10-2007 у 17:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хто каже, що молодці?
Ну не я ж :) У багатьох післяматчових коментарях звучалі 2, начебто, головні причини:
1) пропустили перший гол і розкрилися, а Мілану тільки того і треба (я того не побачив; та і яка команда буде на чужому полі вже на 7 хвилині розкриватися навіть за рахунку 0:1. А Мілан між 1 і 2 шматував захист, як хотів);
2) грали достойно, ледь не на рівних :o, але при стандартах втрачали концентрацію - ось і маєш 1:4.
Цитата:
Насмішив і розізлив водночас Грозний у післяматчевому аналізі, особливо його виступ в стилі "Всьо харашо, прєкрасная маркіза". Чи то він гроші відробляє чи то він справді думає, що в Донецьку буде інша гра, Шахтар ще себе покаже...
Грозний, принаймні, не приховував (точніше, це Денісов його змусив признатися), що ставив на перемогу Шахтаря. Логічно, що тепер доводиться виправдовуватися і казати, що таки виграє, але не в Мілані, а в Донецьку.
Взагалі передача тупа. Я дивився її вперше, і, підозрюю, востаннє. З "3 таймом" жодного порівняння. І вони там, справді, у відкриту працюють на замовника.
Підбір "експертів" ... Грозний - той завжди задом кон'юнктуру відчуває, а Звягінцев давно спився.
Розбір моментів: тіпа вболівальники сидять нперед теліком, і футбол, як такий, їх мало цікавить - головне: як там наші? 2 гол шість разі прокрутили і тільки й розмов про Джилардіно, Кучера і концентрацію. Хоч би хто увагу звернув на пас Зеєдорфа, як він майже від бокової двох перекинув і м'ячик точно на лінію воротарської поклав. Що твій баскетболіст. Такі передачі всю ніч можна переглядати.
3 гол: мовляв, офсайд був не пасивний, а активний. І жодного (із шести) ракурса, де про це можна було предметно поговорити.
А те, що найкращим у складі Шахтаря (з подачи Денісова - підтримано Грозним) виявився П'ятов, який на початку тільки і робив, що випускав м'яч із рук, вибивав його на гравців суперника і взагалі не знав, що робити із власним захистом... Це ващє :mad:
Цитата:
Всіх собак за традицією Луческу повісив на українця, в даному випадку Кучера. Але невже лише він лажав?.. Замість Кучера вийшов Хюбшман і шо? КакА оббігав його як слупа
От, доречі. "Експерти" в донецькій телестудії зійшлися на тому, що Хюбшман зіграв якісно. І це - під акомпанемент фрагментів гри, де його як хоче возить Кака з подєльниками.

Роман Яремчук - 6-11-2007 у 21:43

Сьогодні всі боліємо за Шахтар!!! Хоть одна українська команда показує достойний футбол

Юрій Сєров - 6-11-2007 у 21:55

на слові "українська" я б не акцентував увагу :)

Юрій Сєров - 7-11-2007 у 00:25

Від перестановки команд, сума не змінилася.
Ніби й грали краще, але "маємо, те що маємо".
Шахтар собі серйозно ускладнив життя. Тепер дуже важлива гра на виїзді з Селтіком (хоча при нічиї з Міланом, гра з Селтіком все одно була б дуже важлива).
Селтік дома не програє. А так би то здалося...

Динамо поб'є завтра сьогоднішній рекорд Бешикташа? :baddevil:
Ті англійці якісь нарвані. В минулому турі Арсенал, тепер Ліверпуль... А як завтра Манчестер захоче не відставати від своїх??? :o
Русенборг дає жару... А ми ж його колись обігрували...

Олексій Мачехін - 7-11-2007 у 00:44

Якось мені завтра навіть до телевізора не хочеться підходити, щоб настрій не псувати.

Юрій Сєров - 7-11-2007 у 00:53

Чому? Просто розслабся і насолоджуйся майстеркласом від гравців світового рівня.

p.s. Цікво, на неграх синяки дуже видно? :) Бо Олежик може! :)

Demyan - 7-11-2007 у 08:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Яремчук
Сьогодні всі боліємо за Шахтар!!! Хоть одна українська команда показує достойний футбол


Де достойний футбол? Шахтар вискочив перші ігри ось і все. Всі казали ось піднявся шахтар все в нас є команда. Я писав про це і мої прогнози збуваються:) вірніше це навіть не прогнози а "дивитися реально на речі".
Для нашого чемпіонату це можливо і є достойний футбол але не для європейського рівня.
А вболівати треба за "фортуну" щоб вона позволила нам вийти і далі грати весною.

Юрій Сєров - 7-11-2007 у 12:48

Наступна гра з Селтіком буде визначальна. Виграє Шахтар - зразу проходить. Програє -, ще залежить яка поразка, але тоді Селтіку буде досить нічиєї з Міланом, якому, швидше за все вже не треба буде нічого. Нічия - більше на руку шахтарям. Але в світлі вчорашної гри шанси Шахтаря виглядають меншими. Десь так 60-40.

Dmy - 7-11-2007 у 19:19

Таке враження, що Анчелотті читає газети, а також наш ФоРуМ. І не просто читає, а прагне відмити своє чесне ім'я сякого-такого спеціаліста.Не матч, а ілюстрація до коментарів двотижневої давнини. Говорили-балакали (з цього боку, переважно), що Мілан переміг завдяки 4 кутовим - отримуйте: 3 м'ячи з гри. Трендів Лукареллі (і як йому таке минає?!), що Луческу помилився з тактикою - треба було не лізти на рожон, а стояти позаду і чекати - Луческу його "послухав" і вдома стояв "удома". Дочекався... Тобто Мілан показав, що йому байдуже, на якому вухє у Шахтьоря тюбітєйка.
Карочє, розвів Карлетто Цигана на тактику в кожній із 2 ігор, як Рінат 15 років тому дєвочєк-малолєток у напьорсткі.

Цікаво було би побачити в студії ТРКУ Грозного, що в кожному із 2 матчів прогнозував перемогу Донецька. Важко йому тепер: у власника СКМ хороша пам'ять: пацан! ти сказав? відпрацьовуй!

Щось у мене передчуття на Селтік...
(хоча і на вчора було передчуття, що не більше 1 гола за гру - Мілан, зазвичай, із задоволненням погоджується в гостях на 0:0, звісно, якщо його життя не прищучить, але це - не той випадок. А от - не сталося)
Просто ШД наразі формою не вражає: хто не вірить - нехай перевірить, як туго йому давалися останні кілька матчів в ЧУКу. А на "Айброксі", якщо не пощастить, треба буде саме відпахати на повну катушку. Це завдання - не для бразилів.


Щодо Динамо, то остаточний результат важко спрогнозувати :lol:
Тут злі язики згадували про Арсенал із Лівером, але чомусь забули про Челсі. А раптом, МЮ ці піжони ближче? Манчестер - це вам не Ліверпуль!
А у Динамо ж неоднозначна ситуація. Не поїхав найкращий узбецький стервятник. Це, звичайно, жахливо!! Але!
Нарешті не поїхав із командою її президент. У зв'язку із хворобою (тільки я не зрозумів: своєю чи сабиною). І поїхав Сергій Ребров, який відновився після ... хвороби Сабо?! До того ж Лужний, пригадується, грав за Арсенал - у нього з МанеЮ власні порахунки (а Сабо за Арс не грав, що і довів 2 тижні тому)

Юрій Сєров - 7-11-2007 у 20:20

Справді, практика показала, що проблеми не лише в Кучері. :baddevil:
Півзахист Шахтаря є дуже креативним, але разом з тим лінивим і не надто придатним до гри у відборі. Після того, як Толік пішов в Пітєр захист значно здав.
Так вчора нібито добре зіграли. 2 моменти біля чужих воріт і 3 голи в свої. Це добре?
Вже краще було б зіграти як в Мілані. :) Мені б було цікавіше.
ТРКУ на цей раз запросила якихось адекватніших спєців.
Цитата:
А на "Айброксі", якщо не пощастить, треба буде саме відпахати на повну катушку. Це завдання - не для бразилів.

Також так думаю. Мініатюрному Жадсону не дадуть розбігатися, Фернандінью пропускає, Кастілью взагалі не знає, що футбол це гра командна. Тому буде ой як непросто. Тішить лише те, що нічия більше влаштовує Шахтарів, тому Селтік буде йти вперед і можна їх ловити на контрі.

Сабо, імхо, хитрий жук. Бачить, що змін на краще немає, а тут МанЮ і Шахтар на носі. Підставили Олежика, але сподіваюся, що він достойно вийде з ситуації: комусь пояснить, а комусь і в пику дасть. :)

Юрій Сєров - 7-11-2007 у 23:54

Відскочило Динамо. Уявляєте, якби Ферґюсон поставив основу? :)
Вболівальники - молодці голосно кричали. :)
Я б казав в наступних матчах ставити резерв. Ці гравці вже психологічно надломлені, хай відновлюють психіку до весни. А молодим який не який, а досвід.

Demyan - 8-11-2007 у 08:27

Матч був скучним, МЮ не грав на повну силу.
Вражає те що навіть на такі матчі трибуни повні, причому приходять дуже багато бабця+дід+внуки....це було зрозуміло коли фактично наших фанів було більше чути...люди прйшли просто відпочити на футболі...я їм заздрю :( ...коли ж ми доживемося до того?

vovka - 8-11-2007 у 12:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Матч був скучним, МЮ не грав на повну силу.
Вражає те що навіть на такі матчі трибуни повні, причому приходять дуже багато бабця+дід+внуки....це було зрозуміло коли фактично наших фанів було більше чути...люди прйшли просто відпочити на футболі...я їм заздрю :( ...коли ж ми доживемося до того?

Мабуть дуже сильні в них традиції :)
Он Фергюсон вже 21 рік тренер в МЮ.
А в нас ? По три штуки за один сезон міняють.. Який може бути результат..

Dmy - 8-11-2007 у 15:46

Та у них, попри традиції, теж по 3 рази на рік міняють, якщо команда результату не дає (минулорічний Чарльтон, наприклад). А коли результат був, так і у нас Лобановський 9+7+5,5 років поспіль (загалом - ті самі 21,5) сидів. І сидів би довше, якби не відволікався (за власною ініціативою) на різні Кювейти з Уміратами, а потім - не помер.

Тішить, що Ферґюсон нарешті знайшов достойне місце для Рональди з Рунею
Цитата:
Уявляєте, якби Ферґюсон поставив основу?
Правильно, в дупель їх! :P

Павло Жежнич - 8-11-2007 у 18:56

Після останніх двох матчів Динамо і Шахтаря прикро те, що команди пробують грати до першого пропущеного гола. А далі зразу стає очевидно, що поразка неминуча, бо психологічно не готові переламати хід поєдинку зі сильним суперником.

Юрій Сєров - 8-11-2007 у 21:24

Цитата:

Уявляєте, якби Ферґюсон поставив основу? - Правильно, в дупель їх! :P

Це не був дубль, але і не основа. :P

Павло Жежнич - 9-11-2007 у 14:59

В останньому тижневому Експресі було інтерв'ю з Леоненком.
Він казав що перед грою з Манчестером контактував з Лужним. Лужний вважає, що в ДК максимум 7 гравців, яких доцільно залишити після зимової перерви. Також Леоненко сильно критикував Сабо і Буряка, які реально керували формуванням теперішньої команди.

Юрій Сєров - 9-11-2007 у 23:48

Фани пітерського "Зєніту" такі пристрасні, що стюардеси відмовилися з ними летіти, як наслідок, вболівальники досі чекають на виліт з Греції.
http://ua.korrespondent.net/main/88515/

p.s. Зєніт вигнав 3:2 у команди з дуже жіночною назвою "Лариса" :)

Dmy - 10-11-2007 у 18:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Зєніт вигнав 3:2 у команди з дуже жіночною назвою "Лариса" :)
"Лариса", якщо не помиляюся, грецькою означає "чайка". У нас колись так називали студенськи аматорськи команди. Жіноче ім'я, між іншим, теж звідтам пішло (із грецької, а не студентської :)).

Цю командочку на початку 80-х чи то в КК, чи в КУЄФА "возило" тбіліське Динамо. Здається, за останні чверть століття вони ледь не вперше грають у єврокубках. Так що Зеніт, програючи по ходу матчу, здійснив справжній подвиг :lol:, і фанам було чого радіти. Нє, російськи клуби, надто ті, що претендують на їхнє чемпіонство, просто звіри якісь :baddevil: Жодна Лариса не стає їм на перешкоді.

Щодо жіночих імен, то відразу згадалася "Челсі", а коли щойно передивлявся live Бундесліги, то звернув увагу на тамту "Гандзю" (тобто "Ганзу", але то - німацька вимова, не більше). Більше поки що ніц не згадалося.

Максим Стюфляєв - 27-11-2007 у 23:10

Ох, як чудово грає Динамо:(:baddevil::baddevil: Подивимося завтра ще, як чудово зіграє Шахтар...

Юрій Сєров - 27-11-2007 у 23:40

Якщо не знати, що дивишся, то таке враження, що в динамівській формі - команда ветеранів.
Шахтар? В мене таке відчуття що програє він завтра.

Максим Стюфляєв - 27-11-2007 у 23:42

У мене теж

Demyan - 28-11-2007 у 08:27

Вітаю Вас! Ми перші наразі серед команд які найбільше пропустили! :lol:
Хоч в чомусь перші!
В мене відчуття - може всетаки "пофартить" або повезе, бо програш шахтара - це реальність :)

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 13:02

Приєднуюся до привітань! :)
Динамо не тільки найбільше пропустило. Динамо - команда, яка за всю історію ліги має найбільше поразок :)

Dmy - 28-11-2007 у 14:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Динамо не тільки найбільше пропустило. Динамо - команда, яка за всю історію ліги має найбільше поразок :)
Це - тому що часто грає! ;)
От, Карпати, наприклад не мають жодної :o

Максим Стюфляєв - 28-11-2007 у 14:25

"Барселона" теж часто грає, і "Мілан"- теж. Треба рівнятися на кращих, а не на гірших, бо в протилежному випадку можна взагалі на задвірках опинитися.

Demyan - 28-11-2007 у 15:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
"Барселона" теж часто грає, і "Мілан"- теж. Треба рівнятися на кращих, а не на гірших, бо в протилежному випадку можна взагалі на задвірках опинитися.


Це точно
А якщо вже команда не може вигравати в групі - то тоді відповідно керівництво має казти - ми вийшли в групу це наше завдання, далі завдань немає, вийдемо дуже добре а ні - ми виконали завдання.
Так роблять команди середняччки і тоді легше гравцям і вболівальникам. А то чуєш - наша задача чуть не виграти кубок бо ми сильна команда. Треба дивитися правді в очі, тоді буде легше і тоді ніхто не буде кричати а гравці будуть грати спокійно і впевнений краще.
Аніж зробити з мухи слона і потім шукати оправдання.

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 15:29

Цитата:
Це - тому що часто грає! ;)

Це не тому, що часто грає, а тому, що часто програє.
В ЧУ вони ж теж часто грають.

Цитата:
А якщо вже команда не може вигравати в групі - то тоді відповідно керівництво має казти - ми вийшли в групу це наше завдання, далі завдань немає, вийдемо дуже добре а ні - ми виконали завдання.

Згідний. Але який сенс ставити завдання "вийти в групу, а там все програти?" Вже краще зразу піти в УЕФА, там теж є груповий турнір, пограти з командами, ближчими за класом.

Demyan - 28-11-2007 у 15:53

Так вот я про те і говорю що краще керівництву в нашій крайні не казати що ми сильні а робити реальні задачі, з реальними цілями.
Так звісно що я був би за обома руками за УЕФА, там можна дійсно потихеньку досвіду набратися і цікавіше буде.
Я коли займався спортом і ми їхали на ігри в старші вікові групи - нас спеціально посилали туди, знаючи що ми займемо остані місця, але зато ми набували практики. І в своїх вікових групах вигравали. Але завдання не було - виграти і все.
Так само я б і тут робив як Юра каже - не лізти туди де ще зарано. Але ж ми так не можемо бо в нас супер команда!

Максим Стюфляєв - 28-11-2007 у 16:52

Боюся я, що КОМАНДИ у справжньому розумінні цього слова в "Динамо" взагалі немає. І неважливо, гратимуть вони у Лізі чи в УЄФА. Насправді "Динамо" вкомплектоване непоганими гравцями. Хіба Бангура поганий гравець? Чи Рибка? Може, й не екстра, але ж не настільки. Бракує досвіду... Та вони щороку грають у Лізі! Який їм ще потрібен досвід?!:baddevil::mad: Причина невдач у тому, що команда глибоко хвора відсутністю взаєморозуміння і бажання віддаватися на полі. 10 років тому кияни брали якраз бажанням. А зараз... Тому потрібні серйозні, системні зміни. Проста заміна тренера чи кількох гравців нічого не дасть. А керівництво боїться глибоких реформ, які, до того ж негайного результату не дадуть. Гадаю, найближчим часом можна забути про успіхи.:(

Demyan - 28-11-2007 у 17:50

Ігри з командами рівень яких на порядок вищий - досвіду не додає.
Саме УЕФА дало б можливість підніматися.
А те що у нас є КОМАНДА - звісно її немає я говорю це до того що керівники всі чомусь вважають що в нас сильна команда тому і повинна вигравати все а це не так, а визнати ніхто нехоче.
Краще вже вийти з групи в УЕФА аніж так грати в лізі чемпіонів.

Максим Стюфляєв - 28-11-2007 у 19:14

Чому ж? Досвід і майстерність набуваються саме у матчах з сильнішими суперниками. Слабші ніякого досвіду не додадуть. Крім того, повторюю, не вважаю клас гравців "Динамо" аж таким низьким, щоб на своєму полі після першого тайму горіти "Ромі" 0:3. Причини невдач- глибше. Грало "Динамо" в кубку УЄФА. І що? У першому ж раунді влетіло "Бешикташу" 1:3 То який їм суперник потрібен? "Біркіркара" ? Я не певен, що "Динамо" сьогодні подолало б навіть групу УЄФА. Потрібні зміни, а не слабші суперники!

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 20:45

Та ніхто й не сперечається, що команди немає. :(
Йдеться про майбутнє. Перш ніж знову пхатися в Лігу є сенс обкатати команду в слабшому турнірі з слабшими суперниками.
Думаю в УЕФА з групи вийшли б. Там досить зайняти 3 місце.

Максим Стюфляєв - 28-11-2007 у 20:49

Ну вийшли б, а далі що? На першому серйозному суперникові погоріли б.

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 20:58

Так. Але 5 матчів з приблизно рівними за класом суперниками були б корисніші, імхо, ніж 6 вльотів по 4-0.

Динамо Лобановського дуже високо підняло планку наших очікувань. А його нема з нами вже досить довго і нам пора повертатися до "ксамаксів" і "рапідів" і починати з нуля.
Але для цього потрібні: адекватний президент і хороший тренер!

Максим Стюфляєв - 28-11-2007 у 21:27

Не ідеалізуймо часи Лобановського, провали саме за нього і почалися. Просто 10 років тому у нас була молода, амбітна і згуртована команда, що прагла заявити про себе. Те покоління пішло, достойна заміна не виросла, а клуб насправді не був готовий до роботи з легіонерами. У іноземців інша психолоія до них потрібен особливий підхід. Не можна набирати іноземців і одночасно кричати про відданість "динамівським традиціям". Вирощуймо амбітну і перспективну молодь!

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 21:54

Ніхто не ідеалізує, але ніхто ж не заперечуватиме, що часи Лобановського - часи найбільших успіхів Динамо. :)
Але ми вже потрохи залазимо в офф-топ :)

Максим Стюфляєв - 28-11-2007 у 23:44

Шахтар... Оскільки на форумі заборонено висловлюватись ТАК, я краще помовчу.:baddevil::baddevil::baddevil::mad::mad::mad:

Юрій Сєров - 28-11-2007 у 23:57

Профукали матч. Інакше не скажеш. Селтік по підбору гравців слабший, в першому таймі дві вимушені заміни... А Луческу, в другому таймі, замість того, щоб підсилити атаку (вчасно, а не за 3 хв. до кінця) і зіграти на перемогу, в результаті злив.
А Селтік боровся, нічого не скажеш...
А для Шахтаря тепер і УЕФА під питанням. З 1/8 варто попрощатися, в останньому турі Мілан з Селтіком скатають нічию.
Це ж скільки десятків чи сотень мільйонів баксів треба потратити, щоб вийти в 1/8?

Максим Стюфляєв - 29-11-2007 у 00:01

Боюся, в Ахметова не вистачить

Юрій Сєров - 29-11-2007 у 00:06

Не бійтеся. Вистачить. І все "нажите непосильним трудом" :mad:

Максим Стюфляєв - 29-11-2007 у 00:16

Ну раз вистачить, значить гратимемо в 1\8:lol::( (таке поєднання позначає сміх крізь сльози).

Юрій Сєров - 29-11-2007 у 00:29

Цей матч програв Луческу. Ніякого Лукареллі треба було швидше міняти. І Єзерський замість Ілсіньйо я не зрозумів.
Мабуть для вищих результатів потрібен новий тренер.

Demyan - 29-11-2007 у 08:14

Майже повезло...але не дуже :D

Demyan - 29-11-2007 у 09:28

Думаю лігу можна забути, так як мілан як правило в нерішаючих іграх виставляє другий склад, плюс їм тре готуватися до кубку світу. Так що селтік в нічю точно зіграє.
Питання чи зможе виграти в себе і не програти шахтар - розцінюю як 50/50. Буде велика психолоігнча давка на Шахтар, бенфіці легше буде грати.

Юрій Сєров - 4-12-2007 у 21:45

Розпочався "судний вечір" Шахтаря.
Боюся, що буде "почали за здравіє..."

Юрій Сєров - 4-12-2007 у 22:18

Лукареллі таки вміє падати. :)
Якщо проводити аналогію по цьому "лівуватому пенальті" з кваліфікацією, то Шахтар має виграти :)

Юрій Сєров - 4-12-2007 у 23:42

Аналогії не вийшло.
Закінчили заупокій.
Впевненим рухом Мірча змив 75 млн. рінатових баксів в унітаз.
Лукареллі виглядає на полі на всі 40, Кастільйо взагалі не заграв.
Насправді все було програно в Шотландії, виграти на "мус" донеччани як не вміли, так і не вміють.
Лузерська карма чи шо...
Луческу ґоу хоум!

Demyan - 5-12-2007 у 09:12

В що вони грали? я взагалі не розумію щожадсон що весь пів захист - бігли забити гол, центр поля - сплошна дира.
Памятається - Всі на мітинг! А в шахтара - Всі в забивати голи!
Невже не можна було лишити захист в захисті і не ставити акцент на забиття голу...:mad:

Dmy - 5-12-2007 у 15:14

Якщо проводити аналогію по цьому "лівуватому пенальті", то Камачо - це не Віталій Шевченко. Той на прес-конференції пілся ДК-Чорноморець сказав: "Коли нам поставили цей пенальті, я зрозумів, що ми все одно програємо". І програли. А Камачо чомусь не зрозумів. Тому і не програли, а виграли.
Головний лузер - Циган.
1) Те, що Шахтар не вміє захищатися, знає тепер і лінивий - "Реал Східної Європи". Ну, так атакуйте!. Нє, вони все2 коло грають від захисту, як і слід було чекати - абсолютно бездарно, і отримують до баранки ще 7 голів. І хто у нас тут тактику на матч розробляє? Схоже, що Лукареллі.

2) Те ж до попереднього питання - та сама проблема, що і західноєвропейського Реала. У тих кілька років тому закінчив Єрро, продали Макелеле - і все: півдюжини великих майстрів атаки тіпа Зідана, Фігу, Бекхема (ги!), Рауля, ну і т. д., а позаду діри в півполя. У цих - так само. Був Тимощук, але пішов ще у лютому. І що? Кого вони купили? Гладкого, ІлсіньйО, КастільйО й інше ЛукарельйО на кшталт Вільяна. А захищатися хто буде - адвокати Рената Леонідовича?
Питання: хто мав замовляти потрібних гравців у СКМ?

3) Доки були сили, можна було грати і без захисту - все одно ніхто з-під катка вибратися не міг, а здохли і відразу отримали зусюди, зокрема і в чемпі: останні 1,5 місяці - результати десь рівня Таврії.
Питання: хто придумав таку класну стратегію літньо-осінніх виступів?

І ось це ХТО в інтерв'ю після матчу нахабно заявляє, що "за великим рахунком, у нас НІХТО НЕ ВИГРАВ" :o


ЗІ. Доречі, а хто-небудь, нехай подумки, уже перепросив Мілан за висловлену недовіру?

Максим Стюфляєв - 5-12-2007 у 15:30

Я перепросив...

Юрій Сєров - 5-12-2007 у 17:38

З фізикою Шахтар однозначно не розрахував. З такою грою і в Зорі б не виграли. Важко сказати, але можливо дався взнаки ранній початок сезону. Можливо тому й почали пробувати грати захисний варіант.:rolleyes:
Найбільше мене в Луческу дратує те, що він у помилках захистку звинувачує гравців. Я б ще зрозумів, якби таке сталося один-два рази. Але ж це система! Як можеш - навчи команду грати в захисті, а як ні - то при чому тут гравці?

А без Тимощука захист став зовсім дзюравим, це правда.

А Мілан таки класна команда. Без особливої мотивації таки дрюкнули кельтів. Респект. От би нашим командам так навчитися грати в матчах, які нічого не вирішують.

Dmy - 5-12-2007 у 18:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
З фізикою Шахтар однозначно не розрахував. З такою грою і в Зорі б не виграли
Я гадаю, тому і перенесли, що за результат боялися - з такою грою можна ж було на зиму піти другими не лише за набраними, а і за втраченими.
Цитата:
Найбільше мене в Луческу дратує те, що він у помилках захистку звинувачує гравців. Я б ще зрозумів, якби таке сталося один-два рази. Але ж це система! Як можеш - навчи команду грати в захисті, а як ні - то при чому тут гравці?
Звісно, коли захищаються п'ятеро замість десяти, то у цих п'ятьох будуть помилки, а в кінцівках таймів вони взагалі одне одного в упор не бачитимуть і головами битимуться. Але хто у цьому більше винний: вони, решта п'ять, які дюже тіпа креативні, щось там тіпа забивають, тож їм впадлу завертати взад чи дядько тренер, який придумав саме таку гру саме з такими гравцями?

Юрій Сєров - 21-12-2007 у 14:07

Маємо пари 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів:

Селтік - Барселона
Ліон - МЮ
Шальке-04 - Порту
Ліверпуль - Інтер
Рома - Реал
Арсенал - Мілан
Олімпіакос - Челсі
Фенербахче - Севілья

Особливо цікавими будуть 4, 5, 6 пари

Dmy - 21-12-2007 у 18:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Маємо пари 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів:

Селтік - Барселона
Ліон - МЮ
Шальке-04 - Порту
Ліверпуль - Інтер
Рома - Реал
Арсенал - Мілан
Олімпіакос - Челсі
Фенербахче - Севілья

От щоб у них був такий несліпий жереб, як у нас сліпий: на тлі Ліон - МЮ чи Арс - Мілан парочка Олімпіакос - Челсі :( Що, Рома і тут уже прогулявся?

А от ліверпульські клуби в єврокубках починають мене відверто дратувати (як і всі англійці, зібрані у збірну місяцем раніше, тільки клуби не програли, а виграли).
На тому тижні Лівер обігрує Марсель завдяки черговому норвезькому педерсену Хауге, який відразу ставить лівий пеналь на користь Джерарда, а згодом свістить лівий офсайд, зупиняючи чистий вихід сам на сам у Марселя, після чого англійці у контратаці подвоюють рахунок, на чому все, фактично, і закінчується.
Тепер Евертон, який вже давно забезпечив собі 1 місце у групі, навіщось виграє у гостях в АЗ і пускає в 1/16 якийсь Зеніт.
Цікаво, що обидві ліверпульські команди після їхніх "подвигів" у єврокубках у Прем'єр-Лізі чекав МанЮ. При тому, що я не є його фаном, швидше - навпаки (напр., топ-четвірка для мене впорядковується таким чином: Арс, Лівер, МанЮ, Челсі, а взагалі - я там за слабших), минулої неділі дуже зрадів, коли Манчестер виграв Ліверпуль та ще й на їхньому полі. Аналогічно післязавтра знову буду за нього, тепер проти Евертона. Раніше ніколи б і не подумав.

Для тих, кому цікаво, жеребкування 1/16 КУЄФА:
Марсель – Спартак
Зеніт – Вільярреал
Абердин – Баварія
АЕК – Гетафе
Болтон – Атлетико
Галатасарай – Баєр
Андерлехт – Бордо
Цюрих – Гамбург
Бранн – Евертон
Рейнджерс – Панатінаїкос
ПСВ – Хельсингборг
Славія – Тоттенгем
Русенборг – Фіорентина
Спортинг – Базель
Вердер – Брага

В 1-й парі змушують замислитися слова марсельського головного Еріка Геретса, що в 1-у матчі у Москві, мабуть, буде зимно - це нам не руку, але будемо старатися.
Тобто він ще не знає, що Спартак грає у сараї, а отже за майбутнім суперником не слідкував. А це зле.

Юрій Сєров - 22-12-2007 у 00:30

Прикол ще в тому, що якщо російські клуби пройдуть далі (не дай Боже! :saint: ), то будуть грати між собою.

Цитата:
Тобто він ще не знає, що Спартак грає у сараї, а отже за майбутнім суперником не слідкував. А це зле.

А Ви думаєте, в сараї тепло???

Ще по жеребкуванню. Не знаю, як вони там жеребкували, але пара Фенербахче - Севілья на фоні Рома-Реал, Ліверпуль-Інтер чи Арсенал - Мілан виглядає трохи убого і нелогічно

Юрій Сєров - 14-2-2008 у 00:56

Відновилися матчі в єврокубках, а значить скоро весна!!! :)
Оскільки наші не грають, тому ніхто, крім наших північних сусідів :P, не може нас потішити. Спартачок справився з цим на відмінно! :baddevil:
Марсель показав, що вони вміють грати в футбол не гірше ніж Динамо. ;) Непоганий "винос тєла" :)
Зєніт потопив "субмарину" і з досить комфортним рахунком 1:0 чекає на матч відповідь. Хоча для Вільяреала не все ще втрачено, бо матч-відповідь будуть грати на траві, а не на земляному покритті зеленкуватого кольору. :)

Юрій Сєров - 19-2-2008 у 16:35

А сьогодні ліга!

Катруська Пономаренко - 20-2-2008 у 23:44

Шось зовсім нецікаво сьогодні зіграли, я думала якось веселіше буде. І від Кака-красунчика очікувала більшого:(

Юрій Сєров - 21-2-2008 у 00:02

Наші канали вміють вибрати "цікавий" матч. :rolleyes: Єдиний матч де по нулях.
Саме смішне, що повторні матчі мабуть будуть показувати тих самих команд. Добре, що хоч вчора Челсі не показували :).
ТРК Україна має катастрофічну проблему з коментаторами. Запросіть Вацка чи краще Босянка або Джулая. Нє, посадять як не Шарафутдінова, то ше когось... Лєман викинув м'яч рукою в поле. Коментатор: "М'яч від ноги Лємана". Про русизми мовчу.
Арсенал мав перевагу і міг додавити, так як це вчора зробив Ліверпуль.
Селтік-Барса і Фенер-Севілья - оце видовищні матчі вийшли!

Катруська Пономаренко - 21-2-2008 у 00:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

ТРК Україна має катастрофічну проблему з коментаторами. Запросіть Вацка чи краще Босянка або Джулая. Нє, посадять як не Шарафутдінова, то ше когось... Лєман викинув м'яч рукою в поле. Коментатор: "М'яч від ноги Лємана". Про русизми мовчу.

п. Юрко, треба і коментатора зрозуміти, то ж така важка робота, так багато говорити, і за всім встигати, та ще й русизми відкидати! Хоча мені теж дуже Вацко подобається.

Юрій Сєров - 21-2-2008 у 00:10

Якщо йому важко, то не треба братися. А то він і в футболі не петрає і мови не знає. Джулай - зе бест!
Але це ми трохи наофтопили. :)

Катруська Пономаренко - 4-3-2008 у 21:27

Скоро матч почнеться)))) Сподіваюсь, сьогодні зіграють цікавіше:P

Юрій Сєров - 4-3-2008 у 23:44

Видовищним вийшов матч, особливо на фоні Чемпіонату України. :)
Симпатизував Мілану, але Кака' був сьогодні не в ударі, а Арсенал сильнішим.
Нарешті нормальні коментатори! Шкода, що завтра на ТРКУ їх знову не буде.

Максим Стюфляєв - 4-3-2008 у 23:47

Мілан- молодці!:lol::baddevil: А взагалі матч був чудовий, з першою грою не порівняти. Пане Юрію, не оголошуйте тут, будь ласка результати інших матчів. Я буду дивитися огляд і хочу, щоб було цікаво.

Катруська Пономаренко - 4-3-2008 у 23:49

А я розраховую на завтрашній матч, бо сьогодні 1+1 не показував, я давно вже так не злилась. На тій Волі постійно якісь проблємкі з кабельним, добре шо хоч з І-нетом всьо нормальненько. Вибачте за оффтоп, просто наболіло, треба ж кудись пожалітись:(

Максим Стюфляєв - 4-3-2008 у 23:54

Але ж "плюси"- це НЕ кабельне ТБ! У мене, правда, свого кабеля немає, тому я в тому не надто розбираюся.

Катруська Пономаренко - 4-3-2008 у 23:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Але ж "плюси"- це НЕ кабельне ТБ! У мене, правда, свого кабеля немає, тому я в тому не надто розбираюся.

та, ніби , не кабельне, але повідомлення висить -вставьте смарт-карточку-, і так у всіх знайомих, хто на Волі!!!

Юрій Сєров - 5-3-2008 у 09:36

Фенербахче здивував.

Юрій Сєров - 5-3-2008 у 19:30

Кого нині показують? Сподіваюся Реал-Рома? Може комент нині буде кращим, ніж 2 тижні тому :rolleyes:

Якщо не показує 1+1, то можна спробувати "зловити" його на кабель. У великих містах сигнал добрий і сам кабель служить антеною.

Максим Стюфляєв - 5-3-2008 у 19:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Кого нині показують? Сподіваюся Реал-Рома? Може комент нині буде кращим, ніж 2 тижні тому :rolleyes:

Так, "Реал-Рома". У нічному повторі "Челсі-Олімпіакос". Не люблю, коли Лігу ТРКУ показує. Коментатори жахливі порівняно з тими, що на "плюсах". Але найбільший жах- це їхній огляд! Годину "фахівці" базікають в студії бозна про що. У мене не вистачає терпіння те все слухати, вимикаю телевізор. Навіщо воно. Лаври Шустера спокою не дають? Так у нього виходило ЗНАЧНО краще і цікавіше. А потім галопом проходять по "інших матчах", показуючи хіба самі тільки голи. Хіба це огляд? З тим самим успіхом можна подивитися спортивні новини на будь- якому каналі.:mad:

Катруська Пономаренко - 5-3-2008 у 23:41

Ну, сьогодні був прикольний матч, цікавезний і головне із втішним закінченням))) :sing:

Юрій Сєров - 6-3-2008 у 10:11

Рома повністю переграла Реал, навіть попри гол Рауля з офф-сайду! Дивно бачити Реал таким слабким.
Тим часом вже маємо 3 англійські команди в 1/4. Мешканців Мілану пошкодували і недопустили, щоб протягом 2 днів вилетіли 2 команди :lol:

Dmy - 6-3-2008 у 13:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Рома повністю переграла Реал, навіть попри гол Рауля з офф-сайду! Дивно бачити Реал таким слабким
Та ладна! У Шустера перманентно ті самі граблі - навесні команда грає значно слабше, ніж восени: що Шахтар, що Леванте, що Гетафе, що тепер Реал. Якби ще Барса була на ходу, Реал би не випереджав її на 5 очок, а відставав на 10 (попри те, що в 1 колі виносив всіх разом із Барсою на "Камп Ноу")

Юрій Сєров - 6-3-2008 у 14:24

Ну і в Реала це вже треті граблі за останні 3 сезони.

Юрій Сєров - 11-3-2008 у 20:05

Сьогодні Інтер-Ліверпуль, по 1+1

Юрій Сєров - 11-3-2008 у 21:41

тільки побачив, що трансляція в запису... :( 00:20

Dmy - 12-3-2008 у 12:49

Лівер виграв навіть у запису. Мало того, що у чвертьфіналі половина англійців, та ще й суперники у них не критичні: Шальке, Піонер-на-бахче. Барса цього року не вражає - дограє Рейкарда (хоча Ліга - це завжди окреме ставлення). Хіба що Рома може вистрілити, команда явно на ходу.

Юрій Сєров - 12-3-2008 у 12:57

А хіба на цій стадії суперників з однієї країни розводять по різних парах?

Dmy - 12-3-2008 у 14:44

Ні, але я мав на увазі суперників взагалі, а не безпосередньо в чвертьфіналі, тобто неанглійську решту претендентів на Кубок

Юрій Сєров - 12-3-2008 у 15:11

Не здивуюся, якщо "сліпий" жереб сформує 2 англійські пари вже на цьому етапі :)

Максим Стюфляєв - 12-3-2008 у 20:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не здивуюся, якщо "сліпий" жереб сформує 2 англійські пари вже на цьому етапі :)
А я здивуюся. Скоріше "сліпий" жереб елегантно "розведе" усі англійські клуби. Адже з фінансової точки зору вигідніше, щоб зустрічалися клуби з різних країн.

Юрій Сєров - 12-3-2008 у 22:49

Зєніт здивував! :o Нажаль, не вдалося подивитися гру.
Порадіти можна хіба що за Тимощука ;)

Юрій Сєров - 13-3-2008 у 23:48

Бачу Мегаспорт почав робити непогані вечори кУЕФА, молодці. Мені колись подобалося як то відбувалося на польській телєвізії. Спочатку розмова в студії, прогнози різні, потім перший тайм, потім знову студія, короткий аналіз першого тайму, прогнози на другий тайм, потім знову огляд і часто випадало, що потім показували ще якийсь інший матч. Коментарі запрошених в студію і ведучі вели досить цікаву дискусію, тож спокійно можна було дивитися один канал від вечора аж до півночі. Було б непогано якби Мегаспорт щось таке зробив, могли б чемпіонат України показувати. Мені він цікавіший ніж чемпіонат Голандії.

Dmy - 14-3-2008 у 12:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Бачу Мегаспорт почав робити непогані вечори кУЕФА, молодці. Мені колись подобалося як то відбувалося на польській телєвізії. Спочатку розмова в студії, прогнози різні, потім перший тайм, потім знову студія, короткий аналіз першого тайму, прогнози на другий тайм, потім знову огляд
В 2001 році (кінець травня) Новий транслював 1 матч фінала Кубка Італії (здається, Парма - Фіорентина чи Сампдорія, чи ще хтось). Коментував Гливинський. Так там саме була студія: до, після й у перерві: коментатор + інший журналіст. Так що певний досвід є і на вітчизняному ТБ.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
могли б чемпіонат України показувати. Мені він цікавіший ніж чемпіонат Голандії
Уточнив би: чемпіонат України мені цікавіший за чемпіонат Росії :D
А голандців, як на мене, хай показують. Наступного року ще Аякс обіцяє відродитися (ван Бастен + Крейф!! :o) Я до нього завжди не рівно дихав.

Юрій Сєров - 14-3-2008 у 15:19

Маємо результати жеребкування:
1. "Арсенал" (Англія) - "Ліверпуль" (Англія);
2. "Рома" (Італія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія);
3. "Шальке 04" (Німеччина) - "Барселона" (Іспанія);
4. "Фенербахче" (Туреччина) - "Челсі" (Англія).

Перші матчі пройдуть 1/2 та 8/9 квітня.

У півфіналах турніру гратимуть:
Переможець пари 1 - переможець пари 4;
Переможець пари 2 - переможець пари 3.
Перші матчі 1/2 фіналу пройдуть 22/23 та 29/30 квітня.

Фінал відбудеться 21 травня у Москві.

Тобто, практично гарантовано маємо англійський півфінал (ну не вірю я в Фенер) і одного англійського фіналіста. Думаю, ним мав би стати Арсенал. "Англійські" двобої в єврокубках, це як правило, нудота.

Рома-Манчестер! :) Бачу в УЕФА-шників з гумором все гаразд. :) Цікавий буде двобій, бо досі перед очима маю 7:1. Ну і переможець вийде найшвидше на Барсу, що теж дуже цікаво.

Юрій Сєров - 15-3-2008 у 13:49

Мій сарказм відносно "сліпого" жеребу частково підтердився. Вже за 2 години до жеребкування його результати були відомі і букмекерські контори перестали приймати ставки на результат жеребкування. На форумі Ліверпуля вони також з'явилися ще перед голосуванням: http://forums.icnorthwest.co.uk/viewtopic.php?t=33755&start=0&a...

Юрій Сєров - 2-4-2008 у 09:01

Після перших чвертьфіналів виглядає, що нас очікує прогнозований, але дуже цікавий півфінал МЮ-Барса.

Максим Стюфляєв - 2-4-2008 у 13:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Після перших чвертьфіналів виглядає, що нас очікує прогнозований, але дуже цікавий півфінал МЮ-Барса.
А мені виглядає, що принаймі в один ігровий день матчі - відповіді точно можна буде не дивитися, бо й так все ясно.:(

Юрій Сєров - 2-4-2008 у 22:57

Другий день залишив усі питання відкритими. Бешикташ приємно дивує :)

Dmy - 2-4-2008 у 23:21

Дивує взагалі-то Фенер. А у них дивує хлопець один класний - да Сільва, здається. Встиг забити і своїм, і чужим. Бомбардир тобто, з відчуттям голу, хоча і без відчуття чужих воріт.

Трохи не в тему; навіяло обговорення примх жеребу.
Маленьке співпадіння - Арсенал із Лівером за 3 дні знову гратимуть і знову на Емірет Стедіум, тепер уже в Прем'єр Лізі.
Цікаво, що подібна картина і в Україні - в найближчому турі відразу 2 матчі - репетиції півфіналів Кубку: Динамо - МетаДон і Шахтар - Чорноморець.

Максим Стюфляєв - 3-4-2008 у 22:21

Треба було Шеві таки переходити у Фенер!:lol: А якщо серйозно, то бахче молодці. Навіть якщо Лондонську битву вони не витримають. Інтрига у цій парі закрутилася шалено!

Юрій Сєров - 3-4-2008 у 22:37

От Тимощук вдало перейшов. Після Марселю, Баєр порвали на шматки. :o

Максим Стюфляєв - 3-4-2008 у 23:12

Я не здивуюся, якщо "Зеніт" цього року взагалі виграє Кубок УЄФА. От тільки про що це буде свідчити - про силу "Зеніта" чи про повну деградацію турніру?

Максим Стюфляєв - 8-4-2008 у 22:45

Фенер таки програв 0 : 2 і вилетів. Прикро. Дуже хотілося сенсацію.:)

Юрій Сєров - 9-4-2008 у 14:00

Попри всю повагу до Фенера, масштаб команди трохи не той, щоб грати в 1/2. Але, видно, що команда рухається в потрібному напрямку.
Арсенал і Ліверпуль потішили. Драйвова вийшла заруба. Не розумію чому, але я за Лівер, хоча Арсенал грає красивіше. Характеру в них більше чи що.
Арсенал мав вигравати першу гру, але не вдалося. Та й вчора після цього суперфантастичного слалому на мить здалося, що далі піде Арсенал. Пеналь швидше був, ніж не був. Та й як на мене, Лівер в другому таймі показував таку гру, що в Арсенала не було шансів. В парі Лівер-Челсі, хай переможе Лівер!

Demyan - 9-4-2008 у 14:47

Арсенал може багато, але там зараз молоді хлопці, вони довго були в лідерах в Англії, в ЛЧ їм гралося добре...але думаю вони троха розслабилися і думали що візмуть все...і ЛЧ і Премєр лігу виграють...і досвіду забракло...але команда хороша. Анрі вже вичерпав себе тут добре що він пішов бо з ним грали всі на нього...зараз грає команда.

Юрій Сєров - 9-4-2008 у 14:58

А я думаю, що якраз досвіду Анрі їм і забракло. Вони мали моменти, просто треба було забити. А Адебайор дерев'яний якийсь...

Dmy - 9-4-2008 у 15:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А Адебайор дерев'яний якийсь...
У нього і прізвище відповідне - Дубайор, яким йому ще бути.

Щось мені у півфіналах ні за кого вболівати не хочеться. Крім Барси. Але вона наразі нагадує Адебайора.

Максим Стюфляєв - 9-4-2008 у 15:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Щось мені у півфіналах ні за кого вболівати не хочеться. Крім Барси. Але вона наразі нагадує Адебайора.
+ 1 Ніколи не був палким шанувальником англійських клубів. Барса зараз теж якась невиразна.

Юрій Сєров - 9-4-2008 у 17:10

А я за МЮ. Але якщо у фіналі буде Лівер-МЮ, то складно буде мені визначити за кого уболівати.

Роман Голощук - 9-4-2008 у 18:17

А я завжди був шанувальником англійських клубів :) Також вболіваю за МЮ.

Катруська Пономаренко - 9-4-2008 у 23:14

Цікава гра сьогодні була, я підозрювала, шо такий рахунок буде))Молодці англійці. А коментатор кумедний був:baddevil:

Demyan - 10-4-2008 у 09:21

Англ. фтубол "рулить", як доказу цьому - це те хто виходить в ЛЧ.
А МЮ думаю цього року ніхто не зупинить...

Dmy - 10-4-2008 у 10:50

Щодо "рулить", то рік на рік не попадає. Прошу мене поправити, як я щось забув, але за останні чверть століття англійці вигравали КЧ раза двічи, та й то... Безперечно, на морально-вольових, проте й не без фарту. Обидва рази. А так, щоб переважали за грою...:rolleyes:
Тоді, як один Мілан ті самі 2 Кубки (як вся Англія за 25 років) взяв лише за останні 6 сезонів. Плюс ще фінал, півфінал, чвертьфінал і 1/8.
ЛЧ - штука мінлива, а тому тут головна ознака класу - стабільність (плюс, звичайно, перемоги; а то Динамо з Шахтарем останніми роками теж дуже стабільно виступають)
От Лівер, справді, стабільний. А МЮ в позаминулому турнірі практично тим же складом що і зараз взагалі із групи не вийшов.

Юрій Сєров - 10-4-2008 у 12:09

Ну якщо бути точним відносно історії Англії, то за останні 25 років:
2004 - 2005 Liverpool FC
1998 - 1999 Manchester United FC
1983 - 1984 Liverpool FC

А ще, Ліверпуль вигравав ще й сезоні 76-77,77-78,80-81.
Окрім того останні 2 роки англійські команди також грали у фіналі.
Так що теза, що англійський футбол "рулить" має право на життя. :)

Відносно вчорашнього матчу, то Манчестер "на класі" довів свою перевагу. Рома без Тотті, як зграя без вожака.

Цитата:
А коментатор кумедний був:baddevil:

Притягнули з Москви Маслаченка... Самі прокоментувати матч не можуть... Його заумствування незле нервують

Dmy - 10-4-2008 у 13:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну якщо бути точним відносно історії Англії, то за останні 25 років:
2004 - 2005 Liverpool FC
1998 - 1999 Manchester United FC
1983 - 1984 Liverpool FC

А ще, Ліверпуль вигравав ще й сезоні 76-77,77-78,80-81.
Окрім того останні 2 роки англійські команди також грали у фіналі.
Так що теза, що англійський футбол "рулить" має право на життя :)

Ну правильно, я десь так і рахував - після Лівера. Значить, не за 25, а за 24, нехай навіть за 23. А у 82, начебто, Астон Вілла виграла. Але те що там вони щось вигравали "до нової ери"... Я ж мовчу, що Аякс є чоториразовим володарем КЧ (тричі поспіль!), а Реал - так взагалі рахувати лячно!
Так що, мабуть, рулять всі: й англійці, й італійці, й іспанці, і німці, і навіть голландці. І київське Динамо, яке двічи було володарем КК і тричі грало в півфіналах КЧ.
Ніц не маю проти того, що англійці останніми роками в ЛЧ у середньому грають непогано (здається, у фіналі вони грали не 2, а 3 останні роки, і будуть четвертий), просто не варто робити з того фетиш: як "рулить" англійський футбол добре видно по його рідній англійській збірній, в якій бігають ті самі "зірки" Руні, Джерарди, Лампарди, Террі, Фердинанди, Невіли, Коули (аж 2 шт.), навіть Крауч із Волкоттом, не кажучи вже про Бекхема. Ну і в якому саме місці рулить та Англія?

Максим Стюфляєв - 10-4-2008 у 13:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
А коментатор кумедний був:baddevil:

Притягнули з Москви Маслаченка... Самі прокоментувати матч не можуть... Його заумствування незле нервують
Маслаченка? Добре, що я не дивився. Терпіти його не можу.:baddevil: А мій батько ще під час матчів чемпіонату Союзу взагалі звук вимикав, коли він коментував! Це показовий приклад меншовартісного мислення з боку менеджерів наших телеканалів. Якщо з Москви - значить кращій.

Dmy - 10-4-2008 у 16:30

Просто там цей дідусь вже нафіг нікому не треба, ось йому Рінатка і робить пропозиції: спочатку Шахтар - Динамо, потім - ще раз Шахтар - Динамо, а тепер і Ліги дослужився.
А комплекс меншовартості, звичайно, має місце. "Поверхность", начебто, завжди мала своїх коментів, але бокс чомусь лише мафія Гендліних коментує.

Юрій Сєров - 10-4-2008 у 21:23

Зєніт пройшов, хоч і програв. Тимощук абсолютно бездарно пробив пеналь, а так могла би бути нічия...

Юрій Сєров - 22-4-2008 у 23:12

Ех... Зовсім не логічний кінець. Коли на початку 2 тайму Ліверпуль затис Челсюків, думав буде другий гол, а може й більше. Під кінець розслабилися і ТАКЕ пропустили.
Уявляю з чим би змішали Ріісе, якби він грав, наприклад, за Динамо чи нашу збірну :).
Ну нічого тим цікавішим буде другий матч. Я далі за Лівер і думаю він більше заслуговує на вихід до фіналу.

Максим Стюфляєв - 22-4-2008 у 23:16

А взагалі матч був доволі нудний.

Юрій Сєров - 22-4-2008 у 23:26

Матчі Челсі часто такі...Вони в антифутбол грають. А якщо ще й з англійською командою.

Dmy - 23-4-2008 у 12:09

Різе, звичайно, клоун (навіть попри те, що грає не за Динамо;)) - це лівепульський Лащенков: лізти відбивати м'яч головою, коли він майже котиться по землі :o - цьому, мабуть, навчають лише в англійських командах (і скандинавських, що те саме).
Але в Лівері був клоун і смішніший за Різе - Фернандо Торрес, кимсь призначений "великим" ще за життя. Скільки дифірамбів йому співали ще в Атлетико, ще коли Шовковський від нього пеналі наглухо брав проти Іспанії в Іспанії; не менше співають і тепер. Я в упор не бачу за що. Вчора відверто запоров: 1) стопудовий вихід сам на сам; 2) удар в упор з 5 метрів (хоч і діагональний); 3-4) ще двічи міг вивалитися на Чеха: після помилки захисників і після шикарного пасу, але обробляв м'яч (без спротиву) ..., ну я не знаю - українськи прізвища на думку не спадають - як телеграфний стовп. В інших випадках теж регулярно затягував гру. Крім того, грубо стрибнув на Макелеле, я дивуюсь, чому суддя йому нічого не дав. І цього хлопця називають лідером команди, 2 після Джерарда?! Завдяки цьому "лідерові" (саме йому, насамперед, а не Різе - та той же Крауч половину цих моментів би реалізував, і Лівер спокійно міг готуватися до фіналу) Челсі має величезну перевагу, бо слідуючи завітам теж "великого" Муріна, чудово вміє грати на нулі, особливо на своєму полі.

Павло Жежнич - 23-4-2008 у 12:10

Абрамовичі фактично нічого не показали. Хіба що Дрогба в черговий раз зіграв роль клоуна. Ліверпуль мав вигравати - моментів мав більше. Не повезло Торесу. Шкода, що такого дурачка самі собі привезли. Не розумію, для чого Рісе хотів такий низький м'яч вибити головою, коли можна було спокійно встрілити ногою по вертольотах. Незаслужена нічия 1-1 для Челсі.
Сьогодні точно буде веселіший матч. І Барселона, і Манчестер не вміють грати в антифутбол.

Юрій Сєров - 23-4-2008 у 22:47

Не сподівався від Манчестера такої гри... Та й загалом ТАКОЇ гри. Нервозність, купа браку.
Якби Рональдо забив, то ще б можна було якось пояснити.
А так, навіть не знаю, кому вони гірше зробили. Барса на виїзді може забити 1, 2, а то й більше. Чи зможе МЮ забити більше за Барсу?
Не знаю, де там нарахували стільки ударів по воротах МЮ. Як на мене, то Барса била мало, постійно намагалася завести м'яч у ворота.

Максим Стюфляєв - 23-4-2008 у 23:11

Але мені ця гра сподобалася всеж більше, ніж дуель "Челсі" з "Ліверпулем". Якби ж ще не бісив так коментатор, котрий вирішив "общаться на нормальном языке".:baddevil::baddevil::baddevil: І це на каналі з ТАКОЮ назвою... Тьху!

Юрій Сєров - 23-4-2008 у 23:25

Маліновскій, що ж тут скажеш... У нього ще й з зором трабли - м'яч з пеналя полетів у стійку для сітки, а не стійку воріт.
А мені Челсі з Лівером більше сподобалось. Динаміки було більше чи що...

Dmy - 24-4-2008 у 00:16

Єдиний приємний момент: Рональду - найкращий у Європі мазило!:P

Максим Стюфляєв - 24-4-2008 у 06:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Єдиний приємний момент: Рональду - найкращий у Європі мазило!:P
Ага. А мій брат вчора мені Рональду так вихваляв і висловив впевненість, що він неодмінно заб'є. Забив.:lol:

Юрій Сєров - 24-4-2008 у 12:57

Все одно Рональдо буде кращим у цьому році, мабуть....
А Зєніт нині грає з Баварією. :cool:

Dmy - 24-4-2008 у 13:10

Там подивимось, до зими ще далеко. Раптом на Єврє хтось вистрелить і восени форму збереже, а МанЮ ЛЧ не виграє? Тоді у Рончика щанси впадуть конкретно

Юрій Сєров - 25-4-2008 у 00:52

Не така сильна Баварія, як її малюють.
Хоча дома пітерцям буде зовсім не легше...
Баварія піде в фінал - мій прогноз.

Роман Голощук - 29-4-2008 у 18:53

Увечері у вівторок, 29 квітня, англійський манчестер Юнайтед прийме іспанську Барселону в у матчі-відповіді 1/2 фіналу футбольної Ліги Чемпіонів. Зустріч на легендарному стадіоні Олд Траффорд визначить першого фіналіста поточного розіграшу.

Минулого тижня матч цих команд на арені Ноу Камп в Барселоні завершився з рахунком 0:0, так що невелику перевагу має МЮ, що не програв в гостях. Втім, каталонцям для виходу у фінал не потрібно обовязково перемагати - їх влаштує і результативна нічия. Поки ні МЮ, ні каталонці не програвали в цьому розіграші Ліги Чемпіонів.

Манчестер в Лізі Чемпіонів виграв останні 11 матчів на своєму полі, а безпрограшна серія підопічних сера Олексія Фергюсона налічує 14 зустрічей. Барселона ж у виїзних матчах поточного розіграшу забивала майже завжди, якщо не рахувати однієї гри - з Глазго Рейнджерс на груповому етапі (0:0).

Джерело: http://novynar.com.ua/sport/26052

Максим Стюфляєв - 29-4-2008 у 22:47

Манчестер таки переграв Барсу 1 : 0. Цього я і очікував. МЮ зараз явно сильніший.

Роман Голощук - 30-4-2008 у 11:26

Цьогорічний фінал Ліги буде "англійським" ;)

Павло Жежнич - 30-4-2008 у 19:41

Барса без Роналдіньйо так нічого і не показала. МЮ просто не дав зіграти іспанцям.

Максим Стюфляєв - 30-4-2008 у 23:46

У напруженому двобої з овертаймом "Челсі" таки зуміло здолати опір "Ліверпуля" 3 : 2 Молодці!

Максим Стюфляєв - 2-5-2008 у 09:43

Зеніт : Баварія 4:0 Що тут додати? Як сказав би Дми, результат на табло!

Юрій Сєров - 2-5-2008 у 15:07

Шкода мені Ліверпуль. Не змогли :(. Все ж Челсі виглядало потужніше.
Сподобався МЮ, шансів у Барси практично не було, суперпрагматичний футбол.
А Зєніт дав! Відправив Оллі на пенсію з чотирма окладами :) Можливо, і Ахмєтову треба брати приклад з Зєніта, тобто взяти нарешті нормального тренера?

Максим Стюфляєв - 3-5-2008 у 16:05

Ахметову треба з Зеніта в іншому приклад брати - там майже немає іноземців. Свої хлопці грають. А в нас усякі Брандави та Лукарели:baddevil:

Роман Голощук - 10-5-2008 у 13:45

Наступного сезону ще один англійський клуб отримає путівку до Кубку УЄФА. Таке право Англія отримала, фінішувавши першою у рейтингу Fair Play УЄФА сезону 2007/08. Таким чином, в Кубку УЄФА виступатимуть чотири англійські клуби.

Джерело: http://www.champion.com.ua/football/48255497601ce/

Юрій Сєров - 14-5-2008 у 16:44

Нині фінал кубка УЕФА.
Навіть не знаю за кого вболівати: чи за Тимощука чи проти Росії :D

Dmy - 14-5-2008 у 19:41

Звісно - за гордих шкотів!
Ото б ще бракувало, щоби я вболівав за Челсі :mad:, навіть проти МЮ, навіть, якщо Шева гратиме 120 хвилин і битиме вирішальний пеналь.

Юрій Сєров - 14-5-2008 у 23:17

Не змогли нічого показати горді шкоти... Практично без шансів. Зєніт і гравців має кращих і гру поставлену краще. Шкоти одноманітно, десь навіть примітивно.
Толіку за синьо-жовту фану - респект. Уявляю, як там когось трафляло, коли кубок вручають чуваку з синьо-жовтим стягом на плечах :)

Роман Голощук - 15-5-2008 у 12:11

Тимощук справжій патріот. Молодець!

Павло Жежнич - 21-5-2008 у 23:40

Фінал Ліги чемпіонів:
Манчестер Юн. - Челсі 1-1
По пенальті виграв Манчестер
Загалом занудний матч, і пенальті треба було бити зразу пісял першого тайму при рахунку 1-1:).
Шевченко так і не вийшов на поле.

Dmy - 21-5-2008 у 23:42

Маня!
Таки.
А Рональду - піжон:mad:
Брудну галошу йому, а не Золотий м'яч

Павло Жежнич - 21-5-2008 у 23:57

Роналду - такий же піжон, як Дрогба (вилучений)

Юрій Сєров - 22-5-2008 у 12:11

Glory, glory Man United! :sing::sing::sing:
Потішили мене манкуніанці, хоча такого мазілу як Рональду ще треба пошукати. Чуть все не завалив.

Террі і Баллака шкода, ридали як діти... Щастя було так близько...

Максим Стюфляєв - 22-5-2008 у 12:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич

Загалом занудний матч, і пенальті треба було бити зразу
Отут не згоден. Можливо, матч справді не був аж надто видовищним. Але скільки було напруги, боротьби, емоцій! Нудьгувати не доводилося. Та й для футбольних естетів були моменти - чого вартий хоча б пас Руні, коли забивався перший гол. А удар Дрогба в штангу?! А серія пенальті яка напружена була! Зрештою, від фіналу, мабуть, і не варто було очікувати іншої гри - надто великою була ціна помилки.

Максим Стюфляєв - 22-5-2008 у 12:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy

А Рональду - піжон:mad:
Брудну галошу йому, а не Золотий м'яч
Рональду якраз переживе. Гол класний забив. А те, що з позначки промазав - то й що? Кубок же узяли. А от Террі, Дрогба і Анелька, певно, ще довго не спатимуть спокійним сном.

Юрій Сєров - 22-5-2008 у 12:50

Анелька якраз по-барабану. Він вже Лігу вигравав, Челсі не є його рідною командою, так що він мабуть не надто переймаєтсья. Террі, Лемпард, Баллак - інша справа.

Катруська Пономаренко - 22-5-2008 у 14:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Загалом занудний матч...

Не погоджуюсь з Вами))) Матч, як на мене, надзвичайно цікавий. На мою думку, Рональду можна пробачити промах під час пенальті, бо він був автором голу і був дуже активним під час гри. А ще він такий симпатичний мужчинка))):D

Dmy - 22-5-2008 у 20:41

Ну хіба що останнє, але я до чоловічої краси байдужий.

"А те, що з позначки промазав - то й що?"
"Рональду можна пробачити промах під час пенальті"
Головне не те, що не забив пеналь. Террі теж промазав - з ким не буває? Головне - ЯК він його не забив. Бив чисто по-піжонськи, зверхньо, зневажливо, зі звіздою в лобі. Новий Бекхем, блін! А Чех начхав на його понти, і в результаті Рональду в цьому моменті виглядав просто жалюгідно і ледь не поставив хрест на всій своїй команді.
Тобто цей "найкращий" бігає по полю за м'ячиком, стрибає, як Тузик за грілкою, іноді забиває, іноді віддає. Але командної відповідальності у нього нуль. Брав би приклад із Гіггза.

Юрій Сєров - 22-5-2008 у 21:00

Рональдо справді не командний гравець, але треба визнати, що Фергюссон таки потроху його вчить і в порівнянні з Рональду 2-річної давнини, сьогоднішній Рональдо на команду грає значно більше.

vovka - 25-5-2008 у 20:28

Думки англійських фанатів перед фіналом :))
http://www.bg.ru/article/7483/

Dmy - 4-6-2008 у 16:02

Взагалі-то це вже про Єврокубки-08/09
Мілан може опинитися в Лізі Чемпіонів!
Чемпіон Болгарії софійський ЦСКА не пройшов внутрішнє(!) ліцензування, бо бабок нема, і його можуть позбавити права участі в Лізі. А перший за рейтингом... (ну, хто б сумнівався)
Ну ніяк не дають команді виграти Кубок УЄФА, яким Мілан ще ніколи не володів.
2 роки тому теж включили, як виняток (а він взяв і ЛЧ узяв!) Тобто, якщо таки знову гратиме, то ми вже знаємо назву майбутнього переможця?

А-а-а! Суркіс (ой, єтот - Берлусконі) всіх купив! :mad:

Юрій Сєров - 5-6-2008 у 17:11

Було 5 команд від однієї країни, коли Ліверпуль виграв. Але хіба в такому випадку не має грати наступна команда з Болгарії?

Dmy - 5-6-2008 у 18:42

Кажуть, наступна за рейтингом. Хоча, можна було просту зменшити кількість: суперник ЦСКА проходить далі без гри.
Може, так і зробили би, але у Мілана з'явився власний інтерес, і він починає спілкуватися з потрібними людьми. Гадаю.

Порту вже виключили - за підкуп 2003-04 років (в чемпі Португалії!), але вони подаватимуть апеляцію.