Форум Рідного Міста

Радіо "Скриня" - слухай українське

Юрій Сєров - 1-8-2007 у 22:02

Хочу всім порекомендувати українське інтернет-радіо, яке вже кілька днів слухаю - Радіо "Скриня"

Доступні 2 канали - поп і рок. Для слухання потрібно мати Вінамп і інтернет-канал (яку ширину потрібно для комфортного слухання не знаю, вони видають 64 kbps).
Репертуари частково перетинаються.
Великими перевагами цього радіо є відсутність реклами (принаймні поки що) і наявність в плейлісті гуртів, які є невідомими для широкого загалу(мабуть не мають дисків і які вперше чую, і щонайсумніше - не мають шансів пробитися у звикле радіо).

Приємного слухання!

Тарас Гулка - 1-8-2007 у 22:23

Дійсно класно. Тільки щоб слухати, не обов'язково мати вінамп. Можна слухати і стандартними медіа плеєром. За моїми експерементами канал так і має бути на рівні 64 кб/с. При меншому вже "рве".

Олексій Мачехін - 1-8-2007 у 22:28

Здається, я «підсів» :)
Дякую.

marco - 2-8-2007 у 10:06

Як альтернатива є ще http://molode.com.ua/ - хоче 32к

Олексій Мачехін - 10-8-2007 у 07:46

Щодня слухаю Скриню і, на жаль, мушу відзначити їх одноманітність. Плейлист рок0потоку дуже короткий як для радіо.

Nazar - 10-8-2007 у 09:10

А мені взагалі не вантажиться рок - лише поп. Дійсно лист короткий.

Олексій Мачехін - 10-8-2007 у 09:28

Рок там іде по іншому порту - у тебе може бути перекритий.

Юрій Сєров - 11-8-2007 у 02:03

Можливо, я цілими днями не слухаю. Але проблема, швидше у "рандомізаторі" або відсутності матеріалу.
Великим плюсом є те, що там трапляються гурти, записів яких я не маю з об'єктивних причин: відсутність у тих гурту диску або наявність "самвидавівських" дисків.
Мені траплялася Ніагара з львівських і ще купа мені невідомих.
Це хороша нагода для молодих гуртів засвітитися, хоч на якомусь радіо.

Nazar - 11-8-2007 у 12:21

Як на мене Ніагара має не "самвидавський" диск, а повноцінний. А те, що вона дійсно із-за невідповідності формату не крутиться на радіостанціях, і навіть нема змісту вкладати гроші у ротацію їх пісень (робити радіоверсії, легші, кислотніші), то можна розглядати її з'яву у будь-якому ефірі, як прорив.
Але от такий гурт, як "Худі а моцні", який за півгодини я чув двічі свідчить більше про проблему, виказану Олексієм, аніж про прорив "наших".

Юрій Сєров - 12-8-2007 у 01:23

Ніагара видала диск накладом, здається, 1000 примірників і самі їх розповсюдили. В магазинах не бачив.

Андрій Савчин - 25-9-2007 у 21:58

Ооо, величезне спасибі!
П.С: хто може поділитися альбомом Ніагари?) Або де його можна скачати?