Форум Рідного Міста

Творчість ТНМК

Павло Лебединець - 7-8-2007 у 11:32

Мені, як мешканцю Харкова цікаво що ви думаете про цей Харківський гурт, який співає на українській мові?

Олексій Мачехін - 7-8-2007 у 11:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Лебединець
Мені, як мешканцю Харкова цікаво що ви думаете про цей Харківський гурт, який співає на українській мові?


Непоганий такий собі хіп-хоп.

А що саме вас цікавить?

Павло Лебединець - 7-8-2007 у 11:43

мені цікаво чи зможе цей гурт представити Україну на Евробаченні.

Олексій Мачехін - 7-8-2007 у 11:49

А чом би й ні?

Щоправда, навряд він вийде в першу 5-ку, але в 10-ку має шанси потрапити.

Ви вивчаєте настрої потенціальних виборців кандидатів на Євробачення?

Павло Лебединець - 7-8-2007 у 12:05

Я вважаю що Україну на сьогоднішній день може гпрно представити тільки три гурти: ТНМК, ТарТак і Океан Ельзи томущо вони популярні в Росії і можливо, вони поставлять нам12. Хоча до конкурсу ще далеко, але думати треба вже зараз.

Vlotsk - 7-8-2007 у 12:32

Танки молодці але не евробаченні їм робити нічого. Головне в їхній музиці - тексти а їх розуміємо лише ми. Для іноземців це буде те саме що й томенківські Гринджоли.

Павло Лебединець - 7-8-2007 у 12:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Vlotsk
Танки молодці але не евробаченні їм робити нічого. Головне в їхній музиці - тексти а їх розуміємо лише ми. Для іноземців це буде те саме що й томенківські Гринджоли.

А кого ви б хотіли бачити на Євробаченні?

Рост - 8-8-2007 у 01:30

ТНМК мені місцями подобається. Одне з "місць" - альбом "Сила" :) Дуже такий собі непоганий.
А на Євробачення їм їхати не варто, не формат.

Юрій Сєров - 8-8-2007 у 01:53

Класний гурт. На живо звучать навіть краще, важче і драйвовіше ніж з диску.
Цитата:
Одне з "місць" - альбом "Сила"
Згідний. Маю цей диск :) А щще подобається пісенька про Іво Бобула :)
Нещодавно ще скачав їхню спільну з Тартаком збірку.

Vlotsk - 8-8-2007 у 10:00

Цитата:
А кого ви б хотіли бачити на Євробаченні?

Особисто мені байдуже хто туди поїде. Он навіть одіозний Данилко і то струснув Европу. Головне щоб виступ був яскравий і чимось незвичайний а не чергова дівчинка з довгими ногами і великими ... очима.

Рост - 8-8-2007 у 11:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
На живо звучать навіть краще, важче і драйвовіше ніж з диску.

Це, Юрку, просто означає, що прийшов час задуматись про хорошу апаратуру ;)

Dmy - 8-8-2007 у 15:54

Ні. Це означає інше. То такий тест на справжність: нормальні рокери, джазмени (ні, і співану поезію сюди можна дописати) на відміну від попсарів краще сприймаються на живу. Навіть якщо, грають гірше. А ті - навпаки: у студії їх ще якось зведуть, а вийдуть на люди - і ... все про них ясно.

Стосовно ТНМК - мені не дуже. Пропри всю їхню консерваторію. Я взагалі туго переварюю тотий гіпгоп. На всю Україну можу нарахувати хіба 2,5 репери, які подобаються, але теж не завдяки, а всупереч стилю виконання: Положинський, Сидоров і Футорський (від нього як раз - 0,5, бо вже давно нема).

Павло Лебединець - 8-8-2007 у 20:16

Я в Харкові був на їхньму концерті, вражень багато, зовсім інша справа коли в живу. А про реперів в мене є питання у вас хтонебуть слухае реп на російській мові? Якщо так, то послухайте будьласка гурт Рифмабит http://www.zaycev.net/m3_lists/43_4.shtml Це один з популярныших реп гуртів на східній Україні, у Харкові кожен 5 має шочаб одну пісню в себе на ПК.

Юрій Сєров - 9-8-2007 у 01:30

Цитата:
Це, Юрку, просто означає, що прийшов час задуматись про хорошу апаратуру ;)

Ні, це означає, що ніяка апаратура не замінить енергетику живого виконання.:P

Nazar - 9-8-2007 у 09:45

Ну Юрку, ти мабуть правий про енергетику, але апаратура робить дива. Я у свому житті лише один раз отримав максимальну насолоду від живого концерту слухаючи його на ... домашній апаратурі. Апаратура була не моя, а одного знаного пана, котрий робить на замовлення "лампачі". То було вже більше 15 років тому, але той концерт Dire Streits, почутий на його готовій для якогось крутелика апаратурі для мене і досі найкайфофіший:)

Альтернативна музика???

Юра Чеботарьов - 12-11-2007 у 12:16

Мені подобається раннішня творчість ТНМК.
А хто знає де можна булоб виступити з своїм гуртом у схожому стилі із Харівською музикою (альтернатива).