Форум Рідного Міста

Це податківці так бавилися?

Hanor Narasson - 8-8-2007 у 21:12

Увага, за лінком - ненормативна лексика!!! :(

От, знайшов: http://rs.foto.radikal.ru/0708/7f/c473f5a1e91c.jpg

Цікаво, чи це податківці так бавилися, чи таки фотошоп? :rolleyes:

Тарас Сокальський - 8-8-2007 у 21:43

Та напевно домальовано:lol:
А що за будинок?

Тарас Гулка - 8-8-2007 у 22:04

Тарас не в курсі, бо не зі Львова. Це Львівська податкова :lol:

Hanor Narasson - 9-8-2007 у 06:31

Причому фото ще з тих часів, коли Азаров був податківцем. Може його "крилата фраза" :baddevil: мала звучати "да пашлі ви ... в податкову!" :lol:

Вигляд зверху

Андрій Пелещишин - 19-8-2007 у 20:48

Ну а в міському ансамблі цей будинок добре видно на гугл мапс
http://maps.google.com/maps?ll=49.816025,24.022306&z=17&hl=...

Цікаво, але я так і знаю, для чого ця кругла споруда позаду будинку, навіщо її Добрик будував, і чи використовується вона якось зараз?

Направду, якось вона "по-язичницьки" виглядає.

podatkova.jpg - 34kB

Ярема П. - 19-8-2007 у 21:04

Стопроцентів домальовано.

Тарас Гулка - 19-8-2007 у 21:54

Цитата:
Цікаво, але я так і знаю..


Андрію, а для чого? Бо я не знаю. Вона так і не добудована, в низу де до неї мали бути сходи зараз віконця де приймають звітність. А ця кругла споруда виглядає закинутою і якихось входів до неї невидно.

Андрій Пелещишин - 19-8-2007 у 22:17

Повинно було бути "так і не знаю"

Юрій Сєров - 20-8-2007 у 02:25

Мо якийсь бункер з майданчиком для гвинтокрила

Андрій Пелещишин - 20-8-2007 у 09:00

Площадка там здається не рівна, а має вид чаші. Мені так здається.
Якщо так, то гвинтокрил не сяде.

Рост - 20-8-2007 у 09:54

Наскільки я пригадую, то цей будинок будувався не як податкова, а як не то лікарня, не то щось таке.
А коли будівництво зупинилось на роки, тоді й перетасували карти, за справу взялась податкова.
Тому причину появи другої будівлі слід шукати в доподатковому періоді.

Андрій Пелещишин - 20-8-2007 у 10:02

Будинок будувався як єдина адміністративна будівля Львова та області на початку 80-х тодішньою комуністичною владою (при першому секретарі обкому КПУ Добрику - я про нього згадав у своємі першому дописі).
За ідеєю туди мали переселитися всі партійні, господарські та представницькі органи Львова та області, звільнивши історичні будівлі та розвантаживши центр міста. Під час перебудови проект загальмували, і всплинула ідея зробити там лікарню, але ідею забракували, аргументуючи непридатністю будівлі до такого застосування. Реально лікарня там ніколи не будувалася.

А зараз там заледве поміщається лише податкова адміністрація, і я вже чув що їм там тісно. Демократизація, як не як!

Сергій Бєляєв - 20-8-2007 у 12:21

Якщо й домальовували, то талановито. :lol: І явно не податківці :lol:
А приміщення дійсно від початку планувалося як адмінспоруда. Причому будівлі зліва і за нею теж належали до комплексу.
Шкода, що недобудували. В Івано-Франківську, наприклад, такий варіант було збудовано і використовується за цільовим призначенням - майже все в одному приміщенні. Зручно. А у нас в адмінбудику на Винниченка, 18: рада, апарат адміністрації і 3-4 управління, а решта хто де. Як наслідок, з питаннями, які в інших адміністраціях можна вирішити в межах одного-двох поверхів, у нас треба півдня по місту ходити-їздити.

Nazar - 20-8-2007 у 13:36

Не добудували ту споруду, бо вона не вписується у творчий задум.
Як добре видно із Гуглі-Ірз, будинок спроектовано літерою "Х", тому і не дивно, що будівельники не побачили ніякої логіки після такої славної літери робити споруду літерою "О", і маю таки надію, що її знесуть, і на місціїї побудують логічні споруди із виглядом зверху відповідними двома решти літерами.

Andreas - 20-8-2007 у 17:00

"Эх, молодёжь..."
Будинок будувався як Львівський обком КПУ, принаймі, почав будуватися. Проектування і початок будівництва прийшлися на 10-ту п'ятирічку - "П'ятирічку якості", 1976-1981. Тому в плані споруда нагадує римську цифру "Х" (п'ятирічки чомусь римськими цифрами нумерувалися).
А до того там стадіон "Динамо" був.

rost - 21-8-2007 у 21:21

В круглій споруді, планувався "палац з'їздів" де мали проодитися різного штибу партійно-господарські збіговиська, але також була можливість викоритання, як концертиний зал. Нормального маданчика такого типу у Львові як не було, так і нема.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Проектування і початок будівництва прийшлися на 10-ту п'ятирічку - "П'ятирічку якості", 1976-1981. Тому в плані споруда нагадує римську цифру "Х" (п'ятирічки чомусь римськими цифрами нумерувалися).
Маю серйозні сумніви, що будівництво почалося в X-й пятирічці. Крім того, як собі пригадую, при комyняках основною подією було закінчення будівництва , а не його початок. Думаю, Назарова версія не менш вірогідна.

Andreas - 21-8-2007 у 21:50

2 rost.
Ніяких вірогідностей. Все точно - повірте проектувальнику. Бувшому.

Hanor Narasson - 28-8-2007 у 16:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
...
А приміщення дійсно від початку планувалося як адмінспоруда. Причому будівлі зліва і за нею теж належали до комплексу.

Будівлі зліва - то якийсь банк (колись готель "Динамо"), якісь (пів)приватні будиночки і недобудований театр ПрикВО - до компоексу ніякого відношення не мають.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
"Эх, молодёжь..."
А до того там стадіон "Динамо" був.


"Эх, молодёжь..." :rolleyes: До того там був стадіон українського "Сокола" ("батька", навідміну від польської "мацєжі"). Та тому стадіоні "Україна" не раз "розкатувала" польські команди... (так мені, у всякому випадку, розказував татів однокласник Карло Мікльош...)

Андрій Моравський - 30-8-2007 у 14:02

Не конче схоже на фотошоп... .. хоча, це справа така..
але як подумати що скоординувати таку справу - справа (пробачте за тавтологію) не конче проста... гммм..
ЗНАЧНО ЦІКАВІШЕ і азартніше для людей би було зробити таке фото наживо - це факт :-)
....а чо в букві У два "пікселі" випало? ;-)