Форум Рідного Міста

Чи плануєте Ви взяти участь у голосуванні на дострокових виборах до ...

Роман Голощук - 9-8-2007 у 21:20

Побачивши сьогодні репортаж про одне соціальне дослідження в тему виборів, в якому не виключалася неявка на дільниці 50% громадян, що призвело би до визнання виборів недійсними, вирішив провести дане опитування. Розумію, що політика (яка в нашій країні більше нагадує шоу) вже всім набила оскомину, але все таки вважаю, шо люди повинні зробити свій свідомий вибір, прийти і проголосувати. Нехай, хоч проти всіх.
Яка Ваша думка?

Олексій Мачехін - 9-8-2007 у 21:24

Мені не важко, а надія на зміни жевріє.

Андрій Пелещишин - 9-8-2007 у 21:35

Ще не знаю, чи піду.

vovka - 9-8-2007 у 22:21

Піду, 15-20хв часу не шкода.

Остап Шумин - 10-8-2007 у 08:17

Піду.

Тарас Гулка - 10-8-2007 у 09:58

Піду, але з вибором не оприділився

Рост - 10-8-2007 у 11:10

Якщо не йти, то вибір за тебе зроблять інші, ті, які підуть. А тобі потім жити в цій країні. Тому йти треба.

Анастасія Кулакова - 10-8-2007 у 14:15

Піду і голосуватиму обов'язково!

Andreas - 10-8-2007 у 18:48

До моєї виборчої скриньки - 280км. Стільки ж назад. Бензин - 1,38 євро/літр. Тому - "вагаюсь."

Олексій Мачехін - 10-8-2007 у 18:57

А консульство?

Andreas - 10-8-2007 у 19:00

Цитата:
Олексій Мачехін
А консульство?


Ну так а я про що? До мого консульства в м.Мюнхен як раз стільки.
До Львова - 1500 км. Але там нема моєї виборчої ділянки.

Павло Жежнич - 11-8-2007 у 02:33

Піду і проголосую, але напевно не так як попереднього разу.

Юрій Сєров - 11-8-2007 у 03:15

Піду. Але з вибором ще не визначився. За Юлю - ні, трохи тошно голосувати за НУНС... Може Вєра? Просто, по-приколу, назло нашим псевдодемократам і псевдоборцям за наше щастя!

Роман Голощук - 11-8-2007 у 11:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Може Вєра? Просто, по-приколу, назло нашим псевдодемократам і псевдоборцям за наше щастя!


За Вєрку-звєзду зможеш проголосувати хіба в Інтернеті ;-)
ЦВК не зареєструє її партію - нема законих підстав.

Анастасія Кулакова - 11-8-2007 у 11:50

Класичний колапс:)
Підемо на вибори, тому що є такий громадянський обов'язок, тому що є потреба, тому що хочемо (сподіваємось) щось змінити.
А голосувати за кого? На вибори йдуть всі ті самі, що вже розписалися в своїй економічній безпорадності і політичній безпомічності.
І я буду голосувати за певну силу не тому, що я "за", а тому, що я "проти" усих інших.
Сумно.

Олександр Ганущин - 11-8-2007 у 20:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
Класичний колапс:)
Підемо на вибори, тому що є такий громадянський обов'язок, тому що є потреба, тому що хочемо (сподіваємось) щось змінити.
А голосувати за кого? На вибори йдуть всі ті самі, що вже розписалися в своїй економічній безпорадності і політичній безпомічності.
І я буду голосувати за певну силу не тому, що я "за", а тому, що я "проти" усих інших.
Сумно.


В бюлетені, є, до речі і позначка проти всіх....
Щодо того, що нема за кого голосувати - лупайте сю скалу, як казав класик. Пробуйте самі..... Ну хоча б наступного разу, вони у нас часті ті рази..

Tempika - 11-8-2007 у 20:49

...піду обов*язково щоб проголосувати проти всіх.

Тарас Ільчишин - 11-8-2007 у 22:15

піду і буду голосувати за Луценка. Якщо захід не буде голосувати, то знову буде більшість в янека

Юрій Сєров - 12-8-2007 у 01:57

В мене чомусь таке враження, що хто скільки взяв, уже "пораховано".

Анастасія Кулакова - 12-8-2007 у 15:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Ганущин
Пробуйте самі..... Ну хоча б наступного разу, вони у нас часті ті рази..


А навіщо? Я не відчуваю у собі достатньо сил, знань, здоров'я, щоб займатися ВЕЛИКОЮ політикою. Тому я (на відміну від багатьох сьогочасних "політиків") і не буду намагатись видертись на олімп влади. Я - класний професіонал на своєму місці:)

Ната Толмачова - 12-8-2007 у 18:42

моя виборча скринька за 220 км., тому спеціально не поїду голосувати
якщо буду там по інших справах, то піду, звичайно, проголосую "проти всіх", хоча нічого це і не дасть, але обирати нема з кого :mad:

Nazar - 12-8-2007 у 20:55

Не зважаючи на набуту власну аполітичність (набувалась у жорстоких сутичках внутрішніх протиріч), хочу розбавити зневірені настрої дописів чимось хай не оптимістичним, але обнадійливо іншим.
Сам голосувати піду. За ту саму силу, що й минулого разу.
Метод голосувати "проти всіх" мною не сприймається, вірніше сприймається як аналогічний тому, що можна і не йти зовсім:)
Одним словом йду, голосувати буду, у щасливе майбутнє вірю, і взагалі скоро в гори!

Олександр Ганущин - 12-8-2007 у 21:35

Цитата:

А навіщо? Я не відчуваю у собі достатньо сил, знань, здоров'я, щоб займатися ВЕЛИКОЮ політикою. Тому я (на відміну від багатьох сьогочасних "політиків") і не буду намагатись видертись на олімп влади. Я - класний професіонал на своєму місці:)


На навіщо дуже складно дати відповідь. Але погодьтесь, що коли Вам треба мати доброго майстра по чомусь там, ви його найняли, а він не дає собі ради, то слід або наяняти іншого або приставати до роботи самому.

Це добре коли є професіонали....

Юрій Сєров - 12-8-2007 у 21:58

Цитата:
В бюлетені, є, до речі і позначка проти всіх....
Щодо того, що нема за кого голосувати - лупайте сю скалу, як казав класик. Пробуйте самі..... Ну хоча б наступного разу, вони у нас часті ті рази.

ОК, я хочу спробувати. Включіть мене в прохідне місце списку, хоча б до Міської Ради. :)
А якщо серйозно. Як я маю пробувати???
Я не маю мільйонів на прохідне місце в списку якоїсь партії!

Андрій Пелещишин - 12-8-2007 у 22:12

Цитата:
Але погодьтесь, що коли Вам треба мати доброго майстра по чомусь там, ви його найняли, а він не дає собі ради, то слід або наяняти іншого або приставати до роботи самому.


Якщо продовжувати дану аналогію, то для мене досить прийнятним варіантом є пошук ефективних шляхів максимального особистого унезалежнювання себе від послуги та від таких "майстрів", що її надають.

Юрій Сєров - 12-8-2007 у 22:42

Цитата:
Якщо продовжувати дану аналогію, то для мене досить прийнятним варіантом є пошук ефективних шляхів максимального особистого унезалежнювання себе від послуги та від таких "майстрів", що її надають.

Унезалежнити себе від влади... - Еміграція?

Роман Голощук - 12-8-2007 у 23:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Якщо продовжувати дану аналогію, то для мене досить прийнятним варіантом є пошук ефективних шляхів максимального особистого унезалежнювання себе від послуги та від таких "майстрів", що її надають.


Гарне порівняння - "політики - майстри". Але останні мають таки більше майстерності та відповідальності за свої вчинки.
Це потрібно змінювати.
Нехай політичні сили відповідають за свої слова. Якщо нездатні - хай відповідають - бажано у тюрьмі.

Андрій Пелещишин - 12-8-2007 у 23:21

Цитата:
Унезалежнити себе від влади... - Еміграція?


Не тільки. Шляхів є багато.
Еміграція сама по собі лише навпаки, збільшує залежність (щоправда від вже іншої влади).

Hanor Narasson - 13-8-2007 у 08:50

Ще один шлях - піти в монастир... :(

Олександр Ганущин - 13-8-2007 у 21:49

Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Цитата:

ОК, я хочу спробувати. Включіть мене в прохідне місце списку, хоча б до Міської Ради. :)


Шляхів небагато. Перший полягає у тому що Ви стаєте партактивістом, бажано вже розкрученої з шансами на місцеві апрламенти сили, виявляєте непересічні здібності партійного трибуна, організатора і харизматичної особистості і тоді на 2011 рік розраховувати можна.

Другий як не дивно, Вам напевно не підійде ще більше, оскільки тоді тра мати бізнес і змогу дозволити собі будь якою ціною бути присутнім у політиці.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Але погодьтесь, що коли Вам треба мати доброго майстра по чомусь там, ви його найняли, а він не дає собі ради, то слід або наяняти іншого або приставати до роботи самому.


Якщо продовжувати дану аналогію, то для мене досить прийнятним варіантом є пошук ефективних шляхів максимального особистого унезалежнювання себе від послуги та від таких "майстрів", що її надають.


Ну Андрію... Не чекав. ескейпізм шкідливий у всіх проявах. Змінюймо реальність навколо!!!
Вибір за Вами;)

Dmy - 14-8-2007 у 16:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Ганущин
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Але погодьтесь, що коли Вам треба мати доброго майстра по чомусь там, ви його найняли, а він не дає собі ради, то слід або наяняти іншого або приставати до роботи самому.


Якщо продовжувати дану аналогію, то для мене досить прийнятним варіантом є пошук ефективних шляхів максимального особистого унезалежнювання себе від послуги та від таких "майстрів", що її надають.


Ну Андрію... Не чекав. ескейпізм шкідливий у всіх проявах. Змінюймо реальність навколо!!!
Вибір за Вами;)
Та ну! Насправді, все так просто і суто психологічно. Треба ставитися до тої біди, як до дощу. Ось у мене зараз за вікнами армагеддон громихає, але ж я не побіжу голосувати. аби встановили соняшну погоду. Людство давно вже усвідомило, що навколо бувають опади, зимно, спекотно, вітер зі сходу й із заходу, і живе з цим вже декілька тисяч років, і досить успішно - бо досі не вимерло.
І ніякої "ескейпізми".

Юрій Сєров - 14-8-2007 у 18:04

Цитата:

Шляхів небагато. Перший полягає у тому що Ви стаєте партактивістом, бажано вже розкрученої з шансами на місцеві апрламенти сили, виявляєте непересічні здібності партійного трибуна, організатора і харизматичної особистості і тоді на 2011 рік розраховувати можна.

Я очікував у відповідь щось на зразок "Нема проблем, я з Олійником переговорю" :saint:
Якщо серйозно, то маю відносно знайому активістку, здається УНП. Вона вже там купу років і до прохідного місця, їй як до неба рачки.

Богдана Курилюк - 14-8-2007 у 18:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Якщо не йти, то вибір за тебе зроблять інші, ті, які підуть. А тобі потім жити в цій країні. Тому йти треба.


Цілковито погоджуюся!

Я також піду голосувати. :)

Олександр Ганущин - 14-8-2007 у 21:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:

Шляхів небагато. Перший полягає у тому що Ви стаєте партактивістом, бажано вже розкрученої з шансами на місцеві апрламенти сили, виявляєте непересічні здібності партійного трибуна, організатора і харизматичної особистості і тоді на 2011 рік розраховувати можна.

Я очікував у відповідь щось на зразок "Нема проблем, я з Олійником переговорю" :saint:
Якщо серйозно, то маю відносно знайому активістку, здається УНП. Вона вже там купу років і до прохідного місця, їй як до неба рачки.


Допис на ФоРуМі - відповідь "... нема проблем...":sing: - прохідна частина у списку. Зашвидкий логічний ряд.

Вся справа у тому, що партактивістів багато, але ... закони політики жорсткіші за природній добір.
Тому справа не в роках, а у впраності, поітичному хисту, чутті і.....

Гадаю, що шанси у Вас є - вартує спробувати. Починайте з члена ДВК на виборах, далі - голова осередку, заступник голови районної у м. Львові організації, член правління/ради/міського і обласного проводів.... далі як повезе...

До речі, за останнім соопитуванням, бажання прийти на виборчі дільниці висловило більше 89% опитаних. 1000 респондентів. Слід вірити, що так і буде....

Юрій Сєров - 14-8-2007 у 21:42

Цитата:
Зашвидкий логічний ряд

Можливо в цьому й проблема? Щоб потрапити у парламент треба потратити купу грошей, які потім треба повернути, провести купу часу в тій "компанії" і коли людина вже потрапляє в парламент, то з часом видно, що вона вже "така як всі".
Чи то я погано розуміюся на людях чи то просто всі "курвляться" (Головатий - з останніх прикладів...)

Роман Голощук - 15-8-2007 у 11:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Ганущин
До речі, за останнім соопитуванням, бажання прийти на виборчі дільниці висловило більше 89% опитаних. 1000 респондентів. Слід вірити, що так і буде....


За нашим опитуванням - 82% прийде на вибори. Правда, респондентів поки менше :)
Зате усі свідомі і рішучі ;)

Іван Дівеєв - 15-8-2007 у 20:00

Планую проголосувати. Бо бюлетень легший за автомат :)

Олександр Ганущин - 15-8-2007 у 21:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Зашвидкий логічний ряд

Можливо в цьому й проблема? Щоб потрапити у парламент треба потратити купу грошей, які потім треба повернути, провести купу часу в тій "компанії" і коли людина вже потрапляє в парламент, то з часом видно, що вона вже "така як всі".


Проблема у тому, що бажаючих багато а депутатських місць мало. Тому йдуть у хід всі інструменти. Раджу спробувати, Юрію....

Юрій Сєров - 15-8-2007 у 22:30

Я подумаю.
До кого звертатися?

Олександр Ганущин - 15-8-2007 у 22:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Я подумаю.
До кого звертатися?

Якщо по шляху викладеному у пості вище- раджу виирати між БЮТ на НУНС і далі по тексту............

Dmy - 16-8-2007 у 17:42

Тобто зателефонувати Тимошенко-Кіриленку-Луценку - і справа в капелюшку. Можна трошки поторгуватись за місце.
Шо ше не ясно?

Юрій Сєров - 16-8-2007 у 18:36

Треба буде пошукати телефон Юри :)

Юрій Сєров - 20-8-2007 у 18:56

Для тих хто збирається взяти участь у виборах, Дзеркало Тижня зробило порівняльну таблицю обіцянок:
http://www.dt.ua/img/st_img/2007/659/Table2ukr.gif

Юрій Сєров - 28-8-2007 у 19:29

Щось Пора знову воду каламутить. Знову політзамовлення? Прикро, що перспективна політсила була так талановито розвалена. :(

Шкода, що не буде Вєри в парляменті. :)

Роман Голощук - 29-8-2007 у 11:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Шкода, що не буде Вєри в парляменті. :)


Та дістав ти зі своєю Вєрою! :)
Сам знаєш, що клоунів буде достатньо.:mad: