Форум Рідного Міста

акція протесту

Ігор - 21-8-2002 у 12:06

Як повідомляють багато інтернет видань, зокрема pravda.com.ua, на вересень опозицією планується провести акції протесту проти Президента України Л.Кучми. Основний плацдарм подій, звичайно, буде - Київ, прте Львів напевне в стороні не залишиться. Тим паче, що Західна Україна Кучму недолюблює та й по протестувати не проти. Але чим закінчаться ці акції протесту. І чи вийдуть людт на вулиці.

Юрій Сєров - 21-8-2002 у 19:32

Акції протесту - не смішіть людей!!!
Удовенко вже наклав у штани, Ющенко це незабаром зробить, а Юля...., вона трохи нета людина, за якою піде уся Україна. Галичина - піде, решта - ні, а цього ПМДМ, замало!!!

Юрко Садовий - 22-8-2002 у 12:36

Основні заходи всеж ттаки заплановані у Києві. Крім того самих заходів не так вде і багато як для того, що добитися того чого ніби хочеться, а саме Україну без Кучми. Самі подумайте, поки, що заплановано тільки мітинг-реквієм, пікет Адміністрації Президента, похід до Лук"янівського СІЗО, відкриття наметового містечка. Правда Тимошенко обіцяла вивести на вулиці мідіони...

Юрій Сєров - 22-8-2002 у 21:42

Тимошенко могут предъвить обвинение в хищении 2 миллиардов 271 миллионов долларов

Генеральный прокурор Украины
Святослав Пискун заявляет, что в случае предоставления парламентом такого согласия на привлечение к уголовной ответственности Юлии Тимошенко, Генпрокуратура планирует предъявить Тимошенко обвинение "в расхищении и завладении государственными средствами в особо крупных размерах, злоупотребляя служебным положением", убыток от чего составил 2 миллиарда 271 миллионов долларов
----------------------------------------------------
Ну ось і по акціях протесту...

Володимир - 28-8-2002 у 12:22

Менти до акції протесту вроді готуються досить серйозно. Вкрайньому разі репетицію вже провели 27 липня. Бояться все-таки генерали за свої шкіряні крісла.

Ігор - 28-8-2002 у 12:27

Юра, що за русизм? Га?

Ігор Дума - 29-8-2002 у 16:30

Кучма всеодно всіх переплюнув. Бути теперУкраїні парламентсько-президентській республіці і без акцій протесту.

Юрій Сєров - 30-8-2002 у 01:30

Ігор
Про який русизм йдеться - ти маєш на увазі вирвану цитату з корреспондент.нет???
Щось важко....

Юрій Сєров - 30-8-2002 у 01:42

... і навздогін ще одне запитання:
Форум називається "Рідного міста". Своїм питанням про русизм ти претендуєш на те, що у Львові ніхто не спілкується російською??? - ха-ха-ха:D:D:D:D

Ігор - 30-8-2002 у 14:20

Так, я маю на увазі саме вирізку з корреспондент.нет на російській мові, а що до спілкування на російській мові у Львові, то крім російської, я ще чув і арабську і японську та багато інших. Але переважана більшість нормальних львів"ян спілкується українською.

Юрій Сєров - 30-8-2002 у 19:07

Ну по-перше:
у правилах форуму не записано, що форум україномовний!!! (бо правил я не знайшов, а якби вони й були, то російська мова не була б заборонена як і будь-яка інша мова світу)
По-друге: якщо російська мова не заборонена, то чому ти на мене наїжджаєш??? :mad::mad::mad: (напиши ліпше КуЧМУ, хай говорить українською)
По-третє:
"переважана більшість нормальних львів"ян спілкується українською" - я не зовсім розумію кого ти маєш на увазі під словом "нормальних" - це мабуть ті що не сидять на кульпі??? ;););)
По-четверте:
Якщо припустити, що нормальні - це ті які не на Кульпі, то звідки в тебе дані про "переважаючу більшість" ??? Можеш навести конкретні цифри???
По-п'яте:
Що значить "переважаюча більшість"???
Я підозрюю, що російська меншина у Львові найбільша, а кількість російськомовних разом з меншиною дуже велика!!!!
І на кінець: якого милого ти причепився і причепився саме до мене??? тут члени допускають набагато більше русизмів
Якщо можна відповідай по пунктам
З.И. Шматок статті був не русизмом, а просто написаний російською - це якщо ти звичайно відчуваєш різницю

Андрій Пелещишин - 30-8-2002 у 23:21

Дискусію закрито (не ма чого влаштовувати безмістовну сварку).