Форум Рідного Міста

Асоціативні збірки приємної музики

Nazar - 13-8-2007 у 09:58

Про "приємність" - то так само суб'єктивно, як і сам термін асоціацій - занадто то інтимно для кожного. Але приємні асоціації, які виникають при прослуховуванні певної музики роблять доволі потужний (читай прекрасний) вінок теплих відчуттів.
Робилось одним файлом для більш цілісного асоціативного образу, і якість відтворення вибиралась, враховуючи можливість відтворення мого телефону, тому строго несудіть.
Довжина файлу - дорівнює часовому проміжку руху електрички зі Львова до гір (вірніше до Сколе).
Шматувалось і клеялось простою програмою Неро, дуже аматорськи, і переважно у нічний час, тому так багато лірики у цих збірках.
Наразі пропоную другу частину, яка названа на зразок першої "Та, що танцює з вітром", якість 224 кбпс.


Ось так виглядає слово "приємно" у розумінні моїх вух.
Склад:
1. Мight and magic – Vi snowed town of white cap – Мені здалось це дуже схожим на початок першої частини – вітряно, лагідно, симфонічно. Додав дещо більше вітру, дзвіночків і вийшло те, що треба.
2. Balthory\2002 Nordland\– Foreverdark Woods (фрагмент)
3. Вогнесміх - Країна У - Вий, мій ранок - Просто суперова обробка популярної композиції.
4. Daлі… Хтось + Про забуту траву (фрагменти) – чомусь дуже хотілось саме цими віршами підсилити цю збірочку.
5. Apocalyptica – Faraway – ці майстри смичкових дуже добре себе зарекомендували у першій частині, тому у другій з'являються аж вдвічі.
6. Atb – 2007 Trilogy – Тrilogy (the final chapter)
7. Кому Вниз – Вийди змучена людьми – Голос Андрія Середи є мабуть найпотужнішим із рок голосів української готик сцени. Йому дуже пасує співати лірику, хоча саме лірики є мало у репертуарі КВ. А якщо зустрічається, то такими от перлинками. Потужно, мило, чаруюче…
8. Apocalyptica – Muster Of Puppets (фрагмент)
9. Metallica – Muster Of Puppets (фрагмент)
10. Therion – Crowning Of Atlantis (1999) - Clavicula Nox (фрагмент)
11. Lacrimosa – Die Strasse Der Zeit – також фрагмент.
12. Вася Клуб – Конокрад – Вже вкотре віддаю шану Василю, і вкотре переживаю разом з його героями все з самого початку…
13. Плач Єремії – Літо – «Двоє несамовито, двоє задихано, завчили одне одного на пам’ять як хрестоматійні вірші, навіть пісок та трава тепер безсилі створити ілюзію таємності…»
14. Tonynara – The Anvil – після попередньо інтиму це якраз те, що підсилює отримані приємні враження.
15. Михайло Барбара – А світ Вертеп (Г. Чубай) – фрагмент поеми, котрий був певним етапом мого життя, коли я проводив дуже активну громадянську кампанію, був членом політичних акцій. Це було так романтично.
16. ВоШо – Тіла
17. Antimatter – Leaving Eden – Fighting For A Lost Cause – а це відверта ніжність. Вона тут настільки професійно замаскована, що дається на зовні за енним разом прослуховування. Щоби легше це було зрозуміти додано легенький нічний ефект.
18. A Chantar Mer
19. B-Tribe - Sketches of St. Antoni – Хорхе Родрігес дуже ніжно вміє передати на мексиканській трубі внутрішній стан своєї романтичної натури, ому долучаюсь до нього дощем і замовкаю.
20. Плач Єремії – Світло і сповідь ч.3 – Ти не маєш довкола свічадонька жодного – Збірка просякла моїми улюбленими віршами та музичними творами, тому нічого дивного у з’яві цієї композиції не бачу.
21. Mandelbrot Set – All Our Actions Are Constantly – And The Rockets Red Glare / Bombs Bust In Air (фрагмент)
22. Cinderella Effect - Creature Of Masquerade
23. Oystein Sevag – Bridge – Cobalt (фрагмент)
24. David Arkenstone - Water of Life (Out of Darkness) (фрагмент)
25. Bjornemyr – 2006 The Magic Of Lord Shiva – The Hidden Dream In The Depth (фрагментик)
26. Jonathan Cain – Interlude - Just Between Lovers – найкоротша композиція цієї збірки, але яка потужна.
27. Peter Seiler/я – Obsessions – Waiting for fall/ Ти не повіриш…
28. Oystein Sevag – Spiral
29. Mythos – Introspection (фрагмент) – тут навіть дощу не потрібно доставляти, бо так гарно піано передає капельки…
30. Haggard – 1997 And Thou Shalt Trust... The Seer – Chapter IV- De La Morte Noire (фрагментик) вирішив змінити настрій на ранковий, тому що після ночі приходить ранок, і промінчики ранково сонечка по іншому бачать все і зокрема цей танець з вітром.
31. Nightwish – Oceanborn – Moondance (фрагментик) – Місячні танці, хоча це вже ранок.
32. Penumbra – Testament (фрагмент)
33. Paul Schwartz – ...et Lux Perpetua
34. Dazzle Dreams (2007) - Holly Night – Шура Гера також за традицією з’являється двічі.
35. Amethystium – Odonata – Ethereal
36. Коралі – Поцухи
37. Thrillseekers – Angels Chill Trance Essentials – Esccape - повітряно
38. Вібрація – Ностальгія
39. Nightwish – Century Child – The Forever Moments (bonus) – Тарья тут дуже драматична та театральна, але це не заважає її бути справжньою.
40. Nightwish – Oceanborn – Walking In The Air (фрагмент) – так вже склалось, що саме Тарья завершує збірки, тому не міняючи традицій залишаю все без змін.
41. Дощ…

Багато допоміжних ефектів, таких як грім, дощ, вітер були запозичені, але от деякі були записані мною власноруч.

Отож, без дотримання будь-яких авторських прав, і т.д., що там потрібно писати,
upd:
Лежить неа рапіді, лінки викладено двома повідомленнями нижче.
Пише, що буде ща до 07.09.2007 року активним.

Роман Голощук - 13-8-2007 у 11:03

Щось не ввантажиться :(

Nazar - 13-8-2007 у 11:08

Я не маю досвіду з тим уплодом. Може файл має трохи полежати, дозріти, а тоді він придатен до стягування?
Чи я таки щось принципово не так роблю?

Nazar - 13-8-2007 у 14:11

Розділив на дві частини та поклав на Рапіді.
Зараз спробую, чи вантажаться.
http://rapidshare.com/files/48711218/Ta__sho_tancye_z_vitrom_vol.2....
http://rapidshare.com/files/48714136/Ta__sho_tancye_z_vitrom_vol.2....

Роман Голощук - 15-8-2007 у 10:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Розділив на дві частини та поклав на Рапіді.

З Рапіди завантажується. Дякую!

Частина перша.

Nazar - 15-8-2007 у 17:21

Раз Ви дякуєте, то ще й першу частину виставлю.
Вона дещо менша, і на відміну від другої збереглась лише у 128 бітрейді (у навушниках телефону слухається добре, вдома не дуже), та й менша трохи за другу, перша як-не-як:)
Отож:
Australias – Wind of Okeanum – Таке собі Інтро, розбавлене піаном від Paatos Dreamy, як на мене - то доволі пристойний вступ.
Ті, що падають вгору – «Та, що танцює з вітром»
«Land Of The Elves» від Achillea з альбому The Nine Worlds стримує віднесену у танці з вітром аж до океану, та пригадує про її земне походження.
Lunasa - Se «Midnight In Aviles»
«Най буде дощ»
«Pritouritze Planinata (Chant from the Thracian Plain)» - від Le Mysture de Voix Bulgares – робота доволі повітряна та навіть атмосферна, продовження дощу, але доволі піднесене, дозволяє піднести промиту дощем душу доволі висoко у гори.
А в горах ніч. Справжнісінька ніченька…
«Ти небесна» - фрагмент з візії у клубі Лялька «Прийди до мене восени – я розкажу тобі казку про весну», сл. Г. Чубай, вокал С. Чубай, річ вдалась настільки самобутня, і настільки точно підкреслюючи образ, що її місце у цій збірці було визначено ще перед всіма роботами. І це якраз ота відповідь суперечці вітру з океаном.
«Тиша не вміє співати» - проект «Є» – «Але час як ріка» Олега Джона Сука. Сл. С. Чубай, її ж виконання.
Фрагмент “The Ghost Sonata” Tuxeduomоn - ну що тут казати, просто неймовірно прекрасний фрагмент
Apocalyptica – Epilogue –
Antony And The Johnsons (1997) - Deeper than Love –
«Зернятко» гурту Дивні.
«Не спиняйте її» - Плач Єремії.
«Ріка» - Ті, що падають вгору.
Celtic Spirit – Medley –
«Спейс».
Кармен. Епізод 4. …
«Ми помрем не в Парижі» Логічне продовження «Кармен» на перший погляд. Але все далеко не так просто. По перше команда «Мертвий Півень» - це найбільш львівська команда по духу в принципі. По-друге їх альбом «Ето» є в їхній творчості найбільш романтичним альбомом, записаним з запахом кави та львівських кам’яниць.
Ігор Цимбровський – «Прийди aniele» , або ж «Прийди Янголе» її складність таки контрастує зі всім
If These Trees Could Talk – «Malabar Front» - Коли спускаєшся з гір і приїзжаєш у місто, то місто відчуває твою набуту силу і по іншому старається виглядати. Ти, відповідно, значно мудріший, і місто тобі виглядає вже не місцем збору сонних мар, а таким от Малабаром.
Полинове Поле – «Ворожка».
Вокалістка Полинового поля ну просто заанонсувала про з’яву її кумирки (і моєї також, правда в колишньому), я про неї писав – це колишня фронтвумен команди «Нейтвіш» Тарья Турунен (а як жиш без неї?) (вона ще з’явиться з лицарською сагою у другій частині). Робота німецького ді-джея Шіллєра з бонус треку Tag und Nacht (правда символічно?) Тired of being alone (mit Тarja Тurunen).
Ну все, слід знову повертатись до дощу. Він багатообразний. Він є завжди, він ще один символ Мого Міста. Підкріпити його міць взявся фрагмент композиції «Sad Dreams» від Fear of Eternity з альбому Spirit Of Sorrow. Цей фрагмент я доволі різко посклеював, нехай це буде на моїй совісті. Таке от Оутро першої частини...

Ну і лежить на тій ж рапіді, лише під лінком:
http://rapidshare.com/files/49112310/Ta__sho_tancye_z_vitrom_vol.1....

Роман Голощук - 17-8-2007 у 08:55

Ше раз щиро дякую! :)
Гарна збірка (це я про vol.2). Першу частину також собі завантажу.
Головне, що ця музика зовсім не заважає працювати на компі ;)

Nazar - 17-8-2007 у 11:35

І їздити приємно:) Якось добре підібралось - що вона може бути і "фоновою", і "ведучою". Робив для простих стерео навушників, але чомусь у режимі 7.1, і коли прогнав на простому стерео - вийшло забагато лишнього шуму, прийшлось тоді все заново робити на об'ємне стерео:)

Частина третя

Nazar - 11-9-2008 у 16:40

Дійшли руки до третьої частини.
Зводилась також переважно ночами як один з варіантів часопроведення, тому настрій витримано аналогічний першим двом частинам, хоча з домінуючим бажанням якнайбільше вставити смичкових, Деклану-Де-Барри та дощу.
Отож:
Частина 3.
Рік - 2008 (зведення)
Стиль - мікс (домашній, примітивний)
Напрямки - ambient, violin, indie, post-rock, neo-classical, gothic, ethnic, relax, Clann Zu.
Настрій - дощ, смичкові.
Час - 118:20хв.
Виклав у - 192кб/с (можу у 320, хоча деякі треки будуть ті самі 192, лише роздуті до 320).

Склад (плейлист міксу):
1. Ashram - For My Sun (2001)\05 Elizabeth


2. Mutyumu – 2008 - イリヤ/ilya – 01-intro ~イリヤ~


3. Clann Zu - 2004 - Black Coats and Bandages - 05 - One Bedroom Apartment (фрагмент)


4. Takahiro Kido – 2008 - Fleursy Music - Landscape With Snow


5. Theta Naught - 2006 - Sound Weave CD2 - 08-Axioms That Satisfy


6. Окрема територія – 1997 – Обряд розрізання яблука – 05 – Голоси


7. Mutyumu – 2008 - イリヤ/ilya – 07-塵に過ぎない僕は塵に返る (фрагмент)


8. Clann Zu - Rua [2003]\08 - Lights Below


9. Mutyumu – 2008 - イリヤ/ilya – 11 灰の日


10. Невідомий гітарист – To Live Is To Die (фрагмент)
Metallica ...And Justice For All Released - 1988 - To Live Is To Die (фрагмент)


11. Зачарований світ – Проект гурту «Тінь сонця» - 02 – Даремно


11. Anna Katharina - 2007 – Neuland - 08 – Vazou


12. Плач Єремії – 1992 – Хата моя – 11 – Ти бачиш (слід коня)


12. Атмасфера – 2006 – Знайти – 06 – Сонце


13. Атмасфера – 2006 - ...Forgotten Love - 06. ...Forgotten Love (Ukrainian Version) (фрагмент)


14. Neun Welten - Vergessene Pfade (2006) - 01. Valg


15. Симфонічний оркестр Сан-Франциско - Metallica - S&M (1999) - CD 1 – 01-.The Ecstasy of Gold


16. The Flaw – 2008 – VA Gothic Compilation 40 – 07 -The Tempest


17. Clann Zu - Rua [2003] - 10 - You're Listening To A Dead Man Speak (Фрагмент)


18. Ті, що падають вгору – 2007 –демо – Чекаючи тебе (радіо едіт)


19. Фарбований лис – Я забуду


20. New Trolls - Concerto Grosso-The Seven Season - 2007 - 05 - The seventh season (фрагмент, змішаний на 04 - New Trolls - High education)


21. Бажана – Виступ на Рок Екзистенції - З тобою


22. Sophie Solomon – 2005 - Poison Sweet Madeira - 08 - Meditation On Dvoraks Slavonic Fantasy


23.Yann Tiersen - (2002) C'etait ici\Yann Tiersen - C'etait ici CD1\08 - Yann Tiersen - Sur Le Fil


24.Yann Tiersen - (2002) C'etait ici\Yann Tiersen - C'etait ici CD2\10 - Yann Tiersen - Le Quartier


25. Yann Tiersen - (1995) La Valse Des Monstres\01 - Yann Tiersen - Mouvement Introductif


26. Холодне сонце – 2008 Саундтреки – до х/ф Трансформерс


27. Чукараме – Демо – Щастя нема

28. Далі… - 2005 – Демо – Цвіркун (фрагмент)


29. Далі… - 2003 – Концерт в «Ляльці» «Прийди до мене восени, я розкажу тобі казку про весну» - Пустеля (живий запис).


30. Ігор Цімбровський – 1996 – Прийди янголе- Прийди Янголе (фрагмент, ч.2)


31. Volkstrott - 2007 – Todeskunst - 01 - Zu schoen (фрагмент)


32. Ashram - 2006 - Shining Silver Skies - 02 - Maria And The Violin's String


33. Sebastien Tellier – 2008 Sexuality - 11. L’amour et la Violence (фрагмент)


34. Ashram – 2006 - Shining Silver Skies - 12 - Shining Silver Skies


35. Mutyumu – 2008 - イリヤ/ilya – 10祈り(фрагмент)


36. Дощ за вікном, який добре спостерігається із затишної теплої кімнатки з каміном.

ТЩТЗВ-3.rar, (164 MB), виклав на сендфайлі - http://www.sendspace.com/file/tz7h68
Слухайте:)


Odarka - 11-9-2008 у 18:44

Назаре, я тобі скажу, ти шалену роботу проробив!:)

Горват Корнелія - 11-9-2008 у 19:13

Скачала 3 частину, непогано...

Nazar - 11-9-2008 у 19:27

О! Дякую! То суб'єктивно, звичайно, все, тому строго не судіть - у мене наразі так смак формується:)

Nazar - 12-9-2008 у 13:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Назаре, я тобі скажу, ти шалену роботу проробив!:)


Не побачив твого коментара.
Ти маєш на увазі оформлення, чи компонування? Компонував три вечори, ще стільки ж кодував-перекодовував у мп-3. Але все одно - я молодець, тому дякую.

Роман Голощук - 12-9-2008 у 15:58

Також дякую за гарну збірку! Компонуй ще :)

Nazar - 12-9-2008 у 17:36

Компонувати не складно:) Складно збирати актуальний матеріал, бо, як показує практика, назбирується воно на раз у рік.
Дякую за теплі слова.

Captivitas - 12-9-2008 у 19:37

Можливо когось зацікавить...
У червні зробив такий мікс (одним файлом)

North Ethno-Jazz Mix (2008)
Total Time - 55:01, бітрейт - 192 (але є версія й 320 для бажаючих)

Трек-лист:
1.Mari Boine Persen - Gula Gula
2. Jan Garbarek & Agnes Buen Garnes - Innferd
3. Jan Garbarek & Agnes Buen Garnes - Rosenfole
4. Jan Garbarek & Agnes Buen Garnes - Stolt Oli
5. Jan Garbarek & Agnes Buen Garnes - Lillebroer og Storebroer
6. Jan Garbarek & Brahem & Hussain - Sull lull (edited)
7. Jan Garbarek & Agnes Buen Garnes - Psalm
8. Mari Boine - Du Lahka
9. Mari Boine - It sut duolmma mu
10. Mari Boine - Ale sat
11. Mari Boine - Volgge Mu Mielde Bassivarrai
12. Mari Boine - Gilvve Gollat
13. Jan Garbarek & Art Lande - Cherifen Dream of Rafate

брати тут: http://ifolder.ru/6960940

Nazar - 15-9-2008 у 13:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Можливо когось зацікавить...
У червні зробив такий мікс (одним файлом)
North Ethno-Jazz Mix (2008)


Люблю музику такого напрямку. Хоча якщо етно тут присутнє повним складом, то виявити джаз мені було важко;) Хіба вокал північно-фольковий дає знати, що то не нью-ейдж.
Файний мікс.

Dmy - 15-9-2008 у 15:45

Як я розумію, джаз - це тому що Гарбарек

Nazar - 15-9-2008 у 15:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
є версія й 320 для бажаючих

До-речі - я бажаючий.

Captivitas - 16-9-2008 у 20:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Файний мікс.


Дякую...
Джаз, дійсно, тільки від Гарбарека, як вище написав Дмитро...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
До-речі - я бажаючий.


в 320:
(на жаль, маю акаунт тільки на ifolder-і)
http://ifolder.ru/8157203 - частина 1
http://ifolder.ru/8157399 - частина 2