Форум Рідного Міста

Концерти та Фестиваль феєрверків з нагоди Дня незалежності України ...

Роман Голощук - 16-8-2007 у 12:04

У День незалежності України, 24 серпня, у Львові біля Монументу Слави на вул. Стрийській пройде Фестиваль феєрверків. У межах цього заходу відбудеться концерт, який має «розігріти» публіку перед виступом «митців холодного вогню» – піротехніків. Заплановано, що видовище збере близько 100 тис. глядачів. Такий фестиваль у Західній Україні пройде вперше. Про це сьогодні, 16 серпня, під час прес-конференції повідомив режисер Фестивалю феєрверків Тарас Ших.

Триватиме вогняне шоу – 5-7 хвилин. За словами Тараса Шиха, в повітря за цей час «злетить» від 10 до 20 тис. доларів. Фестиваль феєрверків пройде за рахунок спонсорів.

На День Незалежності львів’яни зможуть почути молдовську групу Zdob si Zdyb, румунську Morandi та українську співачку Lama.

Demyan - 16-8-2007 у 12:09

таких ще пару концертів і т.д....цікаво що лишиться з стрийського парку і парку культури...

Юрій Сєров - 16-8-2007 у 17:40

Цитата:
таких ще пару концертів і т.д....цікаво що лишиться з стрийського парку і парку культури...

Все лишиться так як і було.

Роман Голощук - 17-8-2007 у 09:32

Іншого місця для концертів, нажаль, немає.
Ще трохи інформації про святкування 16-ої річниці Незалежності України:
Концерт коло Монументу Слави розпочнеться о 18 год. Ще ніби має виступати гурт "Мері"
А ось 25-го серпня - на площі Ринок пройде відкриття проекту «Світ хоче бачити тебе незалежним» за участі Руслани, Ал ді Меоли, Піккардійської терції.
26 серпня у Шевченківському гаю пройде етнофестиваль «Країни мрій» за участі Олега Скрипки.

Demyan - 17-8-2007 у 09:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
таких ще пару концертів і т.д....цікаво що лишиться з стрийського парку і парку культури...

Все лишиться так як і було.


А ви пройдіться по парку після концерту. я часто колись бігав зранку парк-культури - стрийський. Я мовчу про купа пляшок, сміття, риготин, так одного разу в джерелі плавало....Г...О. А ще полоамні лавочки іноді хтось ще щось напише.
Люди собі випивають і йдуть - а парк дуже хороший і туалет і місце де можна "догнатися"...

Роман Голощук - 17-8-2007 у 09:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А ви пройдіться по парку після концерту. я часто колись бігав зранку парк-культури - стрийський. Я мовчу про купа пляшок, сміття, риготин, так одного разу в джерелі плавало....Г...О. А ще полоамні лавочки іноді хтось ще щось напише.
Люди собі випивають і йдуть - а парк дуже хороший і туалет і місце де можна "догнатися"...


Це питання як до організаторів масових заходів - щоб було достатньо біотуалетів, міліціянтів і т.ін., але більше - до "людей" (якщо так можна їх величати), що вчиняють описані Вами неподобства.

Demyan - 17-8-2007 у 10:13

Це точно - однозначно б 90% я поклав на "людей". Щодо організаторів - хіба що біотуалети. А якби "люди" нормально поводилися - тоді б і міліції не тре було

Юрій Сєров - 17-8-2007 у 18:33

Загаджені дворики площі Ринок - це ще гірше. :(
Цитата:
А ви пройдіться по парку після концерту. я часто колись бігав зранку парк-культури - стрийський. Я мовчу про купа пляшок, сміття, риготин, так одного разу в джерелі плавало....Г...О. А ще полоамні лавочки іноді хтось ще щось напише.
Люди собі випивають і йдуть - а парк дуже хороший і туалет і місце де можна "догнатися"...

Такі в нас люде, їм не треба і концерту, щоб такого наробити.

План заходів з відзначення 16-ї річниці Незалежності України

Роман Голощук - 22-8-2007 у 08:49

http://daily.lviv.ua/index.php?svyato

Гарно відсвяткувати!

Юрій Сєров - 24-8-2007 у 05:46

Я вже скопіпащу для зручности (і підредагую назву дискусії):

План заходів з відзначення 16-ї річниці Незалежності України


23 серпня (День Державного Прапора)

Площа Ринок. Ратуша.
«Свято української вишиванки».
09.00 – 18.00

Творчий проект “Скульптура та вишивка”( декорування фонтанів на Ринку вишитими сорочками)
08.00- 10.00

Запуск в небо повітряних кульок синього та жовтого кольорів
11.00- 11.15

Панахида та покладання квітів на могилі колишнього голови Львівської міської ради Б.Д.Котика.
11.30 - 12.00
Личаківський цвинтар
Розповсюдження національної символіки (прапорців)
пл. Ринок та центр міста
10.00 – 13.00

Вивішування національних прапорів на фасадах будинків.
08.00 – 09.00

Розміщення національних прапорців на міському електротранспорті.
07.00 – 08.00

Проведення конкурсу малюнка на асфальті « Україна – очима дітей».
15.00-17.00
Шевченківський гай




24-26 серпня

Галерея українського військового однострою.
«Віхи історії України» - виставка та проведення тематичних розповідей про Український військовий однострій.
14.00 – 18.00
Площа Ринок, 40.

Святкові лотереї - забави, конкурси, веселі естафети.
11.00 – 14.30
площа Ринок

Фестиваль “Парад Левів”
12.00 – 18.00
Внутрішнє подвір’я Ратуші


Фестиваль « Львів - столиця ремесел»
10.00 – 19.00
вул. Валова, 18 а

Вуличний фестиваль українського нового кіно «КІНОЛЕВ – 2007»
21.30 – 23.00
вул. Валова, 18 а



24 серпня

Благодійний сніданок для малозабезпечених осіб.
9.00 дворик церкви Св. Юрія
Урочисте засідання депутатів Львівської міської ради із запрошенням почесних львів’ян, громадських, культурних та релігійних діячів, депутатів минулих скликань, науковців, представників ЗМІ
10.00 – 11.00
Великий сесійний зал

Лялькова вистава для дітей «Кольорове молоко»
15.00 Парк культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького

Показовий виступ чемпіона України і Європи з бодібілдингу В.Шеремети

15.30-17.00


Дитяча гра «Правила дорожнього руху».
15.30 – 17.00
Площа Ринок
Святковий концерт примадонни віденської опери В.Лук’янець
Світова оперна класика та українські народні пісні
18.00-20.00
Площа Ринок

Спортивні забави (Стрітбол, показові виступи карате, хокей на роликах)
11.00-16.00
Площа Галицька

Благодійний обід для осіб без постійного місця проживання
14.00 – 16.00
вул. Підвальна (біля Порохової вежі)

Акафіст до Пресвятої Богородиці за участю різних конфесій.
15.00 -16.00
Проспект Свободи ( майдан біля пам’ятника Т. Г.Шевченка)

Святкова культурно-концертна програма.
15.00- 21.00
Культурно-освітній центр ім. О.Довженка ( Сихів ).

Концерт молодіжних колективів (літня естрада)
15.00-17.00 год.
Парк культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького.

Фестиваль феєрверків. Концерт.
18.00-21.00
Монумент слави ( вул.Стрийська ).


Конкурси, забави, виступи колективів художньої самодіяльності
14.00 – 21.00
вул. Симоненка, 6


25 серпня
Акція «Незрячі ведуть рідним містом». Екскурсія центральною частиною міста
12.00
початок маршруту біля Львівського національного університету
імені Івана Франка

Проект « Світ хоче бачити тебе незалежним»
Концерт за участю Руслани, Ал ді Меоли, Пікардійської терції та оркестру «Леополіс»
19.00 – 20.00

Площа Ринок.

26 серпня
Концерт духового оркестру «Галицькі Сурми».
14.00-15.00
Площа Ринок.

Свято українського строю
14.00 -18.00
Площа Ринок.

«КРАЇНА МРІЙ». Етно - фестиваль за участю Олега Скрипки.
15.00-22.00
Музей архітектури та побуту у Львові (Шевченківський Гай).

Nazar - 24-8-2007 у 08:04

Та щось цей розклад не зовсім чітко відображає заходи святкування.
От вчора написано - свято вишиванки. Я прийшов, зробив почесне коло навколо ратуші, заглянув у дворик, там лише леви і одинг пан у вишиванці. Я його спитав - чи він і є отим святом вишиванок. Він повідомив що також його шукає, нам би ще третього, і ми б самі були святом, але народу було ну просто рідкісно мало, і це в 14 годині. Мабуть перенесли ближче до водойм...
А сьогодні прогнозують дощі...

Роман Голощук - 24-8-2007 у 10:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
А сьогодні прогнозують дощі...


Та ні! Спека далі! Гарного святкування!

Nazar - 24-8-2007 у 13:02

угу, а ще зранку вони писали про дощ, а тепер от пишуть що без опадів... тобто :)))))))

Богдана Курилюк - 24-8-2007 у 16:15

На Коломийщині тепер +37 за Цельсієм. Проходять концерти зорганізовані місцевими аматорами. :sing: :sing: :sing:
Народ гуляє не зважаючи на спеку...

Юрій Сєров - 25-8-2007 у 08:27

У нас також жаркувато. Концерт біля монументу вийшов непоганим: Лама, Zdob S iZdub, Мері (малувато щось співали) і хед-лайнери Monardi (?). Останні, як і в червні Snap, виявилися мені зовсім не знайомими, але їхній балет був значно симпатичнішим за Snap-івських муринів. :)
Ледь не зіпсував усе дощ, але він вчасно зупинився. :)
Фестиваль фейєрверків вийшов класним, найкраща композиція, імхо, була в дніпропетровської фірми.
Святкування тривають, нині футбол і концерт Руслани.
Фотка з виступу Лами.

LAMA.jpg - 22kB

Роман Голощук - 25-8-2007 у 10:16

Хто знає скільки коштуватиме квиток на етнофестиваль «Країни мрій» за участі Олега Скрипки у Шевченківському гаю? Я шось чув про 40 грн.

Андрій Пелещишин - 26-8-2007 у 15:54

Я вважаю, що сьогодні зі мною поступили негарно.

Хоча форумці звичайно зі мною не погодяться. Адже Скрипка це круто і форевер.

Про що я? Я про "країну мрій"

Чому ніде не було інформації, що Шевченківський Гай буде закрито на весь день для відвідучів через цей концерт?

Концерт у програмі з 15-00. О 12-00 я з сімейством прийшли погуляти до Гаю. Тим паче, що погода просто супер. І виявилося, що без концертних квитків вхід на територію Гаю заборонено. А вартість квитка на концерт - 50 гривень.
Десятки людей і ексурсійні групи розчаровано (це мяко кажучи) ішли геть від Гаю.
Я розумію, що своїх людей ми не поважаємо. Але вже як взялися розвивати туризм, то хоч гостей міста потрібно поважати.
Чому через захід, який має відбутися по обіді, Гай закрили з самого ранку?
Чому взагалі, я повинен купляти квиток на концерт, якщо я йду в Гай? Адже вхід в концертну площадку контролюється, і можна квитки перевіряти уже там. Чи комусь шкода, що я краєм вуха за 500 метрів почую безсмертний голос пана Скрипки? То давайте і за вхід на Площу Ринок також 50 гривень брати, коли там Руслана виступає.
Чому, врешті, якщо вже вхід в Гай міг бути тільки по концертних квитках, до обіду не було жодної програми? Якщо вже люди платили (а були і такі що платили) в 10 раз більше звичайного, щоби побачити Музей Архітектури та Побуту, то вже влаштуйте хоч якесь дійство для них.

Я сподіваюся, дана ситуація якось буде відомою для управління культури. Бо направду, треба було бачити, скільки ображених і розчарованих людей сьогодні зранку було біля Гаю.

PS Мені особливо прикро. Бо я мав халявні квитки на концерт. Але я не мав жодного наміру іти на концерт, тому їх не взяв зі собою. Вважав, що чесніше, якщо я йду на хатинки дивитися, буде заплатити за вхід.

Demyan - 27-8-2007 у 07:33

Підтримую п. Андрія.
Якось воно знову все робиться не як треба. Програма якась не дуже, не все відповідає дійсності. Ніби всього багато а ніби і нічого немає. Щей Карпати зіпсували свято грою :(. Навіть я дивився передачу по якомусь каналу як хто святкує (в якому місті), так сама репортер казала що у Львові людей мало можливо ізза спеки.
Одним словом - так не робиться!

Demyan - 27-8-2007 у 07:44

ТАкож забув написати в підтвердження моїх слів щодо Стрийського парку - ідіть пройдіться ним, шкода не мав фотоапарату. Просто в мене немає слів і нехочу на форумі висловлюватися - заборонено, але може уявити які слова я маю на увазі :mad::mad::mad::baddevil::baddevil::baddevil:

Юрій Сєров - 27-8-2007 у 19:43

Не думаю, що Скрипка якимось чином причетний власне до процесу організації фестивалю. Тут треба звинувачувати організаторів фестивалю, які справді виявилися непорядними: зібрали касу і не прибрали територію (http://zik.com.ua/index.php?news_id=97948)

Питання також до дирекції Гаю (чи до міської влади), які укладали договори про оренду, не попередили туристів/відвідувачів про роботу Гаю в закритому режимі у цей день.
Зрештою, мені трохи дивне Андрієве обурення. Ти ж не перший рік живеш у Львові і в Україні і знаєш, як у нас все робиться, через яке місце тобто. :)
І найкращий задум можна звести до ідіотизму, що й було успішно зроблено. :)

Справедливості ради слід зазначити, що концерт Скрипки був суперовим, та й як особистість він мені симпатичний, через свій патріотизм і життєву позицію.

Побільше б таких концертів за умови кращої організації.

Виступ Олега Скрипки на фестивалі Країна Мрій у Шевченківському Гаю

Юрій Сєров - 27-8-2007 у 22:41



Skrypka.jpg - 15kB

Концерти фолькових гуртів

Юрій Сєров - 27-8-2007 у 22:44



KrMrij.jpg - 36kB

Козаки на Країні Мрій

Юрій Сєров - 27-8-2007 у 22:46



Kozaky.jpg - 42kB

Nazar - 28-8-2007 у 09:31

Якщо не помиляюсь, то вхід за умови національного вбрання коштував не 50 , а 20 грн.

Юрій Сєров - 28-8-2007 у 12:01

Пізніше пускали по 20 усіх без вийнятку. Але це вже після цього, коли купа людей поверталися назад.
Мабуть логічніше було продавати якісь футболки з вишивкою за ті 30 грн. і таким чином пропускати усіх.

Demyan - 28-8-2007 у 12:04

Логічнеш - через дирку. :lol:

Юрій Сєров - 28-8-2007 у 12:14

Теж правда, але трапляються ще гонорові люди :)

Роман Голощук - 29-8-2007 у 11:34

Так дійсно було багато незадоволених людей дорогими квитками та організацієї "Країни мрій". Думаю, оргназітори просто "скопіювали" київський фестиваль, неврахувавши що ціни трохи різняться між столицею та Львовом.

Олексій Мачехін - 29-8-2007 у 12:12

Егей, в Києві вхід на фестиваль вільний :)

Роман Голощук - 30-8-2007 у 12:28

Ну знать у нас, вирішили не тільки пропагувати національну культуру, але ще й заробити на ній :mad:

Олексій Мачехін - 30-8-2007 у 14:48

А можливо Скрипка не дозволив безкоштовно використовувати бренд.