Форум Рідного Міста

Найгарніші місця, де ви були

Андрій Пелещишин - 20-8-2007 у 18:47

Давай поділимося враженнями, хто де був у яких вражаючих і незабутніх місцях світу і України.

Андрій Пелещишин - 20-8-2007 у 18:51

Почну сам із себе.
На жаль, по світу багато не їздив, але напевно саме вражаюче, що я бачив - це центр Дрездена і знаменитий Цвінгер.
http://maps.google.com/maps?ll=51.053162,13.73348&z=17&hl=e...



Богдана Курилюк - 20-8-2007 у 19:08

Надзвичайно гарно! :)

Богдана Курилюк - 20-8-2007 у 19:10

Щодо мене, то я взагалі за межі України ще ніде не їздила.
Але вразив мене Київ (я там була на минулих вихідних). Зокрема патріарший собор

http://sobor.ugcc.org.ua/main.php?cmd=album

Хоча його ще будують, але вже сама архітектура захоплює...

Andreas - 20-8-2007 у 19:49

Острів Майнау на Боденьському озері, Шметтерлінгхауз - "Будинок метеликив". Величезний павільон, в якому літають метелики з всієї Земної Кулі. Ну, крім того, черепахи, рослини всякі екзотичні, водоспади штучні і ще прибамбаси всякі...




То вони, паразити, банани з апельсинами лопають там. Розміри - порівнюйте з перерізом великого банану та апельсину...

Demyan - 21-8-2007 у 08:02

Не знаю що і сказати. Якщо так розібратися - то фактично всі місця мають якусь ізюминку -головне її побачити.
Якщо я бачив пірмаміди і Сфінкса - то цього я більше ніде не побачу, тому казати що це найгарніше не можу бо більше нема такого.
Так само Татри - це особливі гори які важко ще десь знайти.
Ті самі замки навколо львівщини - хоча тут вже можна вибрати (свірж).
З міст України найбільше подобається Ужгород.
З Колишнього простору СРСР - Паланга (біля Клайпеди).
Також подобається Червона площа в Москів (з усіх площ).
Щодо міст з замками історичною ціннюстю і т.д. - Прага, Відень.

Andreas - 21-8-2007 у 19:38

Нє, так не піде. Давайте писати за умовами - пишемо про місце, що справило найбільше враження в житті. Про одне-єдине. А то "там гарно", "там красиво", "там повітря добре"... Таких місць - валом.

Андрій Пелещишин - 21-8-2007 у 20:48

Згоден

Andreas - 21-8-2007 у 21:54

п.Андрію, прохання. Зменьшить фото, будь ласка. Трошечки. В комп не влазить...

Demyan - 22-8-2007 у 07:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Нє, так не піде. Давайте писати за умовами - пишемо про місце, що справило найбільше враження в житті. Про одне-єдине. А то "там гарно", "там красиво", "там повітря добре"... Таких місць - валом.

В тому то і справа я не можу сказати про одне єдине. Кожне з тих місць - справило на мене враження.

Лєна Дадукевич - 29-8-2007 у 23:18

Уф, дійсно важко щось одне виділити, коли була можливістьтрошки поїздити і багато чого цікавого побачити...
Ну тоді хіба так - найбільше мене вразило маленьке німецьке містечко Бінген. Стоїть на холмі, на повороті Рейну з північного заходу на схід. З другого боку місто омиває ще одна ріка (назви не запам"ятала, каюсь). Посеред місечка, на вершині холма знаходиться Королівський замок, датований 211роком, зведений ще за римських часів! Там збереглись ще з тих часів саркофаги. На другому боці Рейну в цьому місці над самими водами нависає древня фортеця (дуже хочеться її назвати тюрмою Іф:)). Ще кілька сотен метрів далі на горі ще один старий замок, трошки "молодший"... Одним словом, вид з цього холма на ріки та весь простір довколішний - просто дух захоплює!, наче стара казка оживає, коли дивишся на це з вершини Королівського замку!
Ну а найкрасивіше місто світу (на сьогоднішний день для мене ;) ) - це Флоренція. Принаймі це було найбільшим враженням у моєму житті. Поки наше "товариство" збиваючись від втоми з ніг гасало по Флоренції у пошуках визначних місць, я просиділа на площі перед собором пару годин, тягнула собі потихеньку пиво і у мене вперше ( і поки в останнє )у житті було відчуття, що Я ЗНАЙШЛА! І мені було абсолютно все одно скільки часу пройшло, куди потім йти, час ніби спинився і було тепло душі...

Andreas - 30-8-2007 у 15:59

2 Лєна Дадукевич
Bingen am Rein - повна назва - "Бінген на Рейні. В Німеччині Бінгенів може бути декілька, з фантазією щодо назви міст тут туго. Друга річка зветься Нае
А те, шо гарно - то не те слово...


Nazar - 30-8-2007 у 16:32

Угу, я також після Лєниних (Олениних?) описів загуглився і виявив декілька назв (спочатку думав, що то одне і те саме). І цю панорамку за сьогодні вже в котре бачу:)

Лєна Дадукевич - 30-8-2007 у 21:08

Andreas , персональне мерсі ;) а я жила в цьому "білому" готелі, який дивиться через Рейн на замок Іф..., він на фотці тут під Іфом. Шкода що Нае тут не видно, вона вліво від Рейна. Ех, приємно згадати...
Олениних - це пахне фамілією моєї сестри, Леніних - це взагалі зле пахне, а Лєниних - саме нормальне :D

Зіронька - 2-9-2007 у 21:14

Бачу, Німеччина поки що рулить. :)

Я пана Пелещишина з Дрезденом підтримую. Проте там кілометрів за тридцять від нього є Саксонська Швейцарія--гори Бастай. Була там взимку. Вразило.

sachsen01.jpg - 19kB

Зіронька - 2-9-2007 у 21:29

Шкода, що я свої фотки прикріпити не можу. :(

conv_31788_023_18.jpg - 122kB

Олексій Мачехін - 2-9-2007 у 22:30

Найкраще і найнацікавіше рукотворне місце, де я досі був, це осінньо-весняний, незаповнений туристами Санкт-Петербург.