Форум Рідного Міста

Гідроізоляція

Тарас Ільчишин - 22-8-2007 у 08:41

Хто що може порекомендувати. Бо на днях маю купити, але ще не прийняв рішення, бо бітум і рубероїд використовувати що недуже хочеться. оскільки зараз є сучасніші методи.
Дякую

Тарас Ільчишин - 22-8-2007 у 20:41

найшов сьогодні в продажі бітумну мастіку - тільки відкривай і маж. Хтось робив нею?

Рост - 22-8-2007 у 22:28

Тарасе, так а що гідроізолювати-то треба?

Тарас Ільчишин - 23-8-2007 у 07:16

фундамент наразі

Рост - 23-8-2007 у 09:41

Фундамент від довколишньої землі, чи фундамент зверху, перед кладкою стін?
Перше - тут не просто гідроізоляцію роблять, але й різні дренажі і т.п, краще з фахівцями говорити.
А якщо перед кладкою стін, поверх фундаменту, то можна не паритись, рубероїд постелити, бітумом "усугубивши". Я так думаю. Бо сучасні матеріали - це добре, але навіщо платити більше? Особливо, якщо без збільшення ефективності.

Aндpiй - 23-8-2007 у 13:25

фірма "Альпі-Львів", вул.Рилєєва 12/3, тел.2403531,..32 - можна зайти, проконсультуватись зі спеціалістами та придбати високоякісні імпортні матеріали для конкретної ситуаціїї.

Andreas - 23-8-2007 у 15:24

Не слухайте рекламщиків! Рубероїд форева.
Дренажів, скорше за все, так само не треба. По-перше, дренаж робиться, коли є грунтові води неглибоко, по-друге, дренаж треба в якусь каналізацію випускати, тобто не в "якусь", а в дощову, по третє (по всій ймовірності) за ті стоки треба буде платити.
Вигідніше "висмикнути" підвал вище рівня грунтових вод.

Тарас Ільчишин - 23-8-2007 у 21:27

вирішив брати бітумну мастіку і потім на неї рубероїд. І ціна виходить за 9л мастіки 70грн і 10м.кв рубероїду - також десь в ту ціну 70грн

Andreas - 23-8-2007 у 21:36

2 Тарас Ільчишин
Ну і правильно. А можна і просто бітум, замість бітумної мастики.
І взагалі, гідроізоляція - важливо не "з чого", а "як".

Тарас Ільчишин - 23-8-2007 у 22:36

можна просто бітум, я його навіть маю і купляти не треба, але роблема в тому. що його треба розплавити, а потім в том стані рознети -- трудозатрати набагато більші. Ще я бачив мастіку праймарі -- вона в 2 рази дорожчаЮ тільки отне запитав чим вона краща від простої

Hanor Narasson - 28-8-2007 у 16:59

Для того, щоб бітум добре розплавився і намазався на фундамент - треба додати чимало солярки, так що не факт, що мастика буде дорожча.

Andreas - 28-8-2007 у 19:02

2 Hanor Narasson

Соляра добавляється, щоб бітум не дуже швидко застигав. Припустимо, коли Ви "варите" бутум у дворі, а мажете ним кровлю дев'ятиповерхівки... Якщо бочка з гарячим бітумом і фундамент знаходяться поруч соляра необов'язкова.

Hanor Narasson - 28-8-2007 у 21:23

Якщо лити на горизонтальні поверхні - то достатньо, щоб виливався з відра. Якщо мазати квачем на вертикальні - то буде засихати на квачі навіть тоді, коли бочка поруч...

Andreas - 28-8-2007 у 21:28

Я так розумію, що мова і йшла про горизонтальну поверхню...

Максим - 29-8-2007 у 00:03

Я 5 років тому робив гідроізоляцію свого фундамента. Довго взнавав, і багато інфи читав по з інету.
Така інформація: Бітум і рубероїд - срок служби близько 7-10 років. Потім він тратить свої властивості, і появляються мікротріщини, які пропускають воду. Зі смолою, до речі, така сама ситуація.
Прайм - вже краще - він має якісь там пластифікатори, які служать близько 20 років. І це у випадку правильного використання.
Як я зробив:
Відкопав фундамент, зробив внизу бетонну "доріжку" (чи то відмостку) - сантиметрів 50 шириною, 5-10 см товщини. Після засихання бетону - промастив її праймом. Фундамент праймом не маститься. На ту бетонну дорожку, ближче до стіни кладеться дренажна труба - така з дірками. На трубу, в притул до стіни - така спеціальна цупка цирата, з такими "пупиришками" - вона зараз багато де продається.
Принцип роботи такий: тепле повітря з дренажної труби проходить між тими "пупиришками" і сушить фундамент. А вся надлишкова вода (наприклад під час дощу) - виводиться дренажем.
Дренаж, відповідно в каналізацію.
Я переконався на власному досвіді, що дренаж обовязково потрібен. Одну стіну думав "схалявити", просто промазав праймом - прийшлося переробляти.
P.S. грунтові води в мене на глибині 15 матрів.

Юрій Сєров - 27-10-2009 у 16:18

Маю трохи проблем з дахом будинку. Дах - рубероїд+смола.
В районі водостоку порепалася смола (виглядає як порепаний асфільт) і почала трхохи сочитися вода на технічний поверх.

Можливо хтось порадить - потрібна бітумна емульсія, яка б "просякла" в ті тріщини, що утворилися чи треба щось густіше, яким затягнути це все зверху? Площа невелика. З смолою не хотілося би возитися.

Ходив на згадувану фірму АЛЬПІ, є в них і бітумні емульсії і маса, але трохи дорого і завеликі об'єми. Чи є якісь дешевші аналоги?

Не хотілося б вкладатися, бо можливо проблему вирішити не вдасться і треба буде робити серйозніший ремонт.