Форум Рідного Міста

Алергія і як з нею боротись.

Остап Шумин - 27-8-2007 у 16:44

Останнім часом доводиться все частіше чути про цю хворобу. Думаю і серед форумців знайдуться ті, хто так чи інакше стикався з алергією.
Прохання поділитись досвідом в лікуванні алергії. Як? Де? До кого варто звернутись до кого - ні. Як в цьому плані проявляє себе народна медицина... і т.д.


Алергія на політику до уваги не береться (наразі ;) )

Андрій Пелещишин - 27-8-2007 у 18:06

Ця хвороба мені не дуже знайома, Бог милував. Проте, мені здається, що дуже важливо при таких хворобах не дратуватися по дрібницях, вести спокійний спосіб життя, і взагалі зберігати душевний спокій.

Тарас Капущак - 27-8-2007 у 18:40

Алергія, в загальному випадку, це проблеми з печінкою. А печінка боїться алкоголю, нікотину, антибіотиків... А в психологічному плані те шо сказав Андрій (гніву, неорганізованості і т.п.).

Юрій Сєров - 27-8-2007 у 20:05

В сучасному світі алергенів купа, в першу чергу фарби, лаки і т.п. якими ми себе маніякально оточуємо.
Як боротися? Я не фахівець, але думаю, що найпростіше - це уникати алергенів.

Andreas - 27-8-2007 у 20:56

Алергія - дуже загальне поняття, рекомендації дати важко. Моя дочка, коли маленькою була, страждала від алергічної астми. Допомагали тільки лікарні - Охмадит, Центральна транспортна клінічна (зараз у складі Дорожної клінічної лікарні), Закарпатська обласна алергологічна клініка (Солотвино, соляні шахти).

Лєна Дадукевич - 8-1-2008 у 15:27

Я з дитинства алергетик. Думаю винні тут стреси моєї вагітної мами, яка під час вагітності бурно розводилась з чоловіком і антибіотики, якими в дитинстві мене загодували.
Печінка в алергіях - наслідок.
Лікарня у Львові - перепрошую, але фігня повна.
Другий раз як туди попала, то бідний лікар у мене питав що мені виписати. Це ж не нормально! Питання хто в кого лікується... І хто за це гроші бере...:lol:
Звичайно, 1 - більш з жартом підходити до ситуацій
2 - 1 літр меду акації за сезон
3 - не підмітати вдома, а пилесосити і волого прибирати
4 - коти відміняються (ах як мені шкода, дуже люблю котів, але...)
5 - поменьше пухнастих коврів вдома (вони найкраще впитують різні пилюкові алергени)
6 - якщо розібрала криза з алергією - тут же випити проносне, щоб добряче (перепрошую) пронесло, треба зразу вивести з організму алерген, який туди попав, поки він в кров не всосався. Поки алерген не виведений з організму колись не колись - ні фіга не поможе.

Іванна Лука - 29-7-2011 у 21:09

Добрий день! Я алергік вже 10 років. Все почалось як звичайнина нежить. Батьки не звернули уваги, не відвели до лікаря, а лікували народними методами. Нежить перейшов в хронічний. Спочатку літом він зникав, а потім через років 5 я вже мала його постійно. Ще через 2 роки в мене почалась алергія. Спочатку на пил, потім на квіти, потім на все, що мало штучний аромат. Від алергії я стала сильно дратівливою. Після народження 2-ї дитини алергія сильно загострилася і перейшла майже в астму. Вночі було важко спати, я задихалася від набряків в горлі. Я живу не в місті і тому маючи вдома 2-х дітей не могла ходити на різні процедури чи їздити на море. Почала пити протиалергічні засоби. Перший місяць було легше, а з другого вони не допомагали і я вирішила голодувати. Голодувала 5 днів, якби не сильна печія то голодувала б довше. Ефект був вражаючий. Алергія менше турбувала і не потрібними стали таблетки. Самопочуття набагато покращилося. Зникли набряки в горлі. Через пів року стан потрохи погіршується. Голодувати не можу, бо зрушила печінку. Що робити не знаю.

Рост - 29-7-2011 у 21:35

Цитата: Початково розміщене учасником Іванна Лука  
Добрий день! Я алергік вже 10 років. Все почалось як звичайнина нежить. Батьки не звернули уваги, не відвели до лікаря, а лікували народними методами. Нежить перейшов в хронічний. Спочатку літом він зникав, а потім через років 5 я вже мала його постійно. Ще через 2 роки в мене почалась алергія. Спочатку на пил, потім на квіти, потім на все, що мало штучний аромат. Від алергії я стала сильно дратівливою. Після народження 2-ї дитини алергія сильно загострилася і перейшла майже в астму. Вночі було важко спати, я задихалася від набряків в горлі. Я живу не в місті і тому маючи вдома 2-х дітей не могла ходити на різні процедури чи їздити на море. Почала пити протиалергічні засоби. Перший місяць було легше, а з другого вони не допомагали і я вирішила голодувати. Голодувала 5 днів, якби не сильна печія то голодувала б довше. Ефект був вражаючий. Алергія менше турбувала і не потрібними стали таблетки. Самопочуття набагато покращилося. Зникли набряки в горлі. Через пів року стан потрохи погіршується. Голодувати не можу, бо зрушила печінку. Що робити не знаю.

Знайома знімала астматичні приступи малому сину обливанням крижаною водою. Допомагало. Взагалі обливання річ непогана, особливо з огляду на проживання не в місті, а значить криниця з холодною водою під руками мала б бути. Ми, як до себе на село приїжджаємо, дружина (я лінуюсь на разі) кожен ранок на себе відро води з унівського джерела, що в Лаврі, виливає.
Крім того раджу зателефонувати за номером 0325643591. Сопільняк Олександр Іванович, лікар за освітою, травник. Дзвонити краще після 13-ї, в робочі дні. Коротко і по суті, щоб не займати в людини, життя якої розписано по хвилинах, час, описати свою проблему і вияснити, чи візьметься він допомогти.

Ігор Мацевич - 7-8-2011 у 14:06

У мене дружина алергік на все, що тільки може бути. Найбільше - на сонце та алкоголь... Довгі роки лікувань нічого не дали. Надіялись, що після чергових родів все минеться - дарма.
А одного разу, п"ять років тому, влітку ми з друзями сім"ями відпочивали в Мшані Дольній в Польських Карпатах. Літо, сонце, смачненьке спиртне... і моя дружина - вся в пухирях...
В Польщі, практично по всій території дуже гарно збереглись (бо особливо шануються) дерев"ні церківки 16-17 століття (та й старіші). Кілька таких є в околицях Мшани Дольної. Заходимо в одну (мамка вся в пухирях, червоних плямах - ніякий макіяж не допоміг), звичайно крім екскурсії була молитва... , дружина затрималась біля вівтаря, якось особливо щиро молилась... виходим на вулицю... і завмираєм від подиву. Ні однієї плямки на тілі, шкіра, як в дівчинки. З нами був і син, в якого з раннього дитинства була астма. Лікарі кажуть, що переріс, тому вона зникла. Тепер він (хай йому грець курить як швець)

Хто не вірить - покажу історію хвороби сина. Хто зацікавиться, - знайду фото і точну адресу церківки.