Форум Рідного Міста

Зірочки!

False - 7-2-2003 у 10:08

Маю питання, що таке зірочки - де беруться, і з чим їх їдять?

Андрій Пелещишин - 7-2-2003 у 10:13

Присвоюються згідно числа повідомлень (точніше рангів, які їм відповідають)

Для виконавчої частини Форуму (адмінів та можераторів) число зірочок фіксоване


Звідки можуть братися зірки - з неба звичайно, адміни періодично їх здирають і приклеюють до учасників Форуму
Їсти їх не рекомендую, розробники XMB не гарантують легке перетравлення :D


Детальніше про зірочки та ранги читайте у FAQ (на жаль поки що англійською)

False - 7-2-2003 у 11:21

дякую:), faq відкрив ще перед тим як писати повідомлення, але тіц не пойняв тому і написав.
Зміст відповіді уловив, дякую за увагу:)

Гурман - 28-1-2004 у 07:14

На мій погляд, зірочки - зайве. У всякому разі, коли їх більше семи. Та й золото витрачати можна було б на щось корисніше аніж на статус особи. Достатньо було б просто чорненьких крапочок чи дробових рисочок. Чи навіть просто числа кількості повідомлень.
Чи головне на форумі для дописувачів - підтримування особистого статусу? Заради цього сюди заходять? Мабуть, заради іншого.
І як вираховується кількість орденів?
Яка їх максимальна кількість? Чи вистачатиме місця на грудях?

Sergi Adamchuk - 28-1-2004 у 08:15

Цитата:
Першим відправив користувач Гурман
На мій погляд, зірочки - зайве. У всякому разі, коли їх більше семи. Та й золото витрачати можна було б на щось корисніше аніж на статус особи. Достатньо було б просто чорненьких крапочок чи дробових рисочок. Чи навіть просто числа кількості повідомлень.
Чи головне на форумі для дописувачів - підтримування особистого статусу? Заради цього сюди заходять? Мабуть, заради іншого.
І як вираховується кількість орденів?
Яка їх максимальна кількість? Чи вистачатиме місця на грудях?


Зірочки - то звичайно не головне. Але чим же вони заважають? якщо заважають - можна ігнорувати

сумна - 28-1-2004 у 09:28

А мені подобається. Ну як, наприклад, не дати повного "іконостасу" зірок п.Наталі?

Dmy - 28-1-2004 у 12:12

Цитата:
Першим відправив користувач Гурман
Чи головне на форумі для дописувачів - підтримування особистого статусу? Заради цього сюди заходять?

Ну, звісно, для цього - для чого ж іще??! Всі сидять і флудять, аби якнайскоріше назбирати по 5 штук, як у дарагова і любімава Леаніда Ільіча. Власне, чим ми за нього гірші? :lol:
Цитата:
як вираховується кількість орденів?
Яка їх максимальна кількість? Чи вистачатиме місця на грудях?
...
На мій погляд, зірочки - зайве. У всякому разі, коли їх більше семи

Жиби бути впевненим у собі, слід розвивати грудну клітину - є навмисні вправи.
Хоча більше 7 все-їдно не дадуть, і не сподівайсі - тоте задоволення лише для "бугрів" :(

А вираховуються вони за дуже складним алгоритмом - невтаємниченим того краще не знати. Як тільки купа народу перевалює якусь межу, отримує підвищення і починає щиро з того стрибати, Адміністрація миттєво переглядає нормативи в бік збільшення, і вже сама щиро тішиться із загального розпачу і розпуки.

О, в мене кількість повідомлень на ціле одне збільшилась! :sing:

Наталка - 28-1-2004 у 15:09

О, знову бідні зірочки (не плутати із Зіронькою) під "роздачу" потрапили. :)
Вже говорено про них - переговорено... Не знаю. Мені особисто вони подобаються, я ними тішуся, як мала дитина, пам’ятаю, як вітали з наступною зірочкою, як класно було. :) Ті ж, кому вони не подобається, здається, можуть якось їх відключити на екрані - я щось таке чула принаймні. А зовсім прибирати не треба, добре? :)

Юрій Марків - 28-1-2004 у 15:51

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Ті ж, кому вони не подобається, здається, можуть якось їх відключити на екрані - я щось таке чула принаймні.


Поставити особистий файрвол з різалкою банерів (наприклад, старий-добрий AtGuard) і заблокувати лінк http://misto.ridne.net/images/xp/star.gif

Гурман - 29-1-2004 у 06:48

А от під зірочками так багато місця - то для фотографії, чи для живота?

Captivitas - 29-1-2004 у 15:17

З таким нетерпінням чекав на другу "зірочку".
А от третю отримав майже непомітно.
Ще хочу...;):sing:

Наталка - 29-1-2004 у 17:25

Цитата:
Першим відправив користувач Гурман
А от під зірочками так багато місця - то для фотографії, чи для живота?


А що влізе! :P
Насправді, коли вказуєш місцезнаходження, то місця, даруйте за тавтологію, меншає, і т.д. Але живіт має поміститися! :D

Олексій Мачехін - 29-1-2004 у 17:34

Ну то в кого який живіт.....

Гурман - 31-1-2004 у 06:04

А чи не краще було б розділити чоловіків і жінок?
Скажімо, чоловікам залишити ті ж зірочки,
а жінкам - квіти.

Олексій Мачехін - 31-1-2004 у 08:47

А тим, хто не хоче афішувати стать - що залишимо?

Гурман - 31-1-2004 у 10:51

Мабуть що пусті клітинки, чи нулі...
Варто мати на увазі, що це можуть бути колективні користувачі.
А від вказування місця перебування чи проживання - розмір пустого місця під зірочками не зменшується. Це легко перевірити. А от настрій опускається нижче.

freak - 20-2-2004 у 21:01

Особисто мені зірочки подобаються!!!Хороша ідея