Форум Рідного Міста

Нові оклади і різниця зарплат

Надія Баловсяк - 28-8-2007 у 16:40

нам сьогодні озвучили ставки (без доплати за стаж):
професор - 2467
доцент - 2056
ст. викладач - 1547
асистент - біля 1000

що скажете, колеги, як у вас?

(на мій погляд, краще, але все одно, недостатньо)

і про різницю ставок:

моя колега з КНУ ім. Шевченка, асистент (цитую)

"степуха у аспирантов у нас сейчас 1500. у меня правда ставка была меньше, чем у аспиранта степендия - 1300 после вычета налогов, но плюс всякие ж там "оздоровительные"

Ната Толмачова - 28-8-2007 у 16:47

а про те що в Києві життя дорожче ви не подумали? по-моєму цілком логічно що там вищі зарплати.

Надія Баловсяк - 28-8-2007 у 16:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
а про те що в Києві життя дорожче ви не подумали? по-моєму цілком логічно що там вищі зарплати.



:))))))))))))))))))))))))))))))))))))


угу. а київські аспіранти їздять щотижня до чернівецьких керівників :)))))))))))))))))))))))))

офтоп шановна.

Ната Толмачова - 28-8-2007 у 16:58

ну тим більше - їм ще на дорогу гроші потрібні якщо їздять :lol:

Юрій Сєров - 28-8-2007 у 18:54

У "Львівській політехіці" оклад асистента 1200, якщо я не помиляюся. Перевірю.

Андрій Пелещишин - 30-8-2007 у 17:33

Цитата:
доцент - 2056


Я також бачив те що планується у нас. Або я не так щось розумію, або у нас таки менше. Бо там була сума, дещо більша за 1400

Юрій Сєров - 25-10-2007 у 15:51

З 1 жовтня підняли оклади.
Асистент - 1265
Доцент - 1523
Професор - 1645

Це без усіляких надбавок за стаж, звання, вчений ступінь

Вікторія Котлярова - 25-10-2007 у 18:03

Прочитала рівень зарплат і якось аж соромно стало :( Навіть не знаю за кого - чи за країгу, чи за керівництво, чи за все вкупі.

Звичайний офіс-менеджер, якому й знань ніяких не потрбіно для своєї зп, отримує більше ніж професор. Навіть слів немає :((

Юрій Сєров - 25-10-2007 у 22:21

Я, здається, трохи наплутав
Асистент - 1265
Ст.викладач - 1361 + якщо 15% к.т.н.
Доцент - 1523 + 15% к.т.н. + 25% за звання.
Професор - 1645 + надбавки
Але погоджуюся, що це мало.
Тільки, тсссссссс. Бо прийде п. Толмачова і скаже що це забагато :)

Dmy - 26-10-2007 у 14:00

+ ще за викладацький або науковий стаж. І щось у вас за звання дофіга дають. У нас, здається, вдвічи менше, хоча я точно не пам'ятаю.
Але, справді, тссс! :cool:

Роман Голощук - 27-10-2007 у 12:46

Станом за перше півріччя 2007 року середня зарплата у Львові становила 1193 гривні, рівень офіційно зареєстрованого безробіття 0,6%, заборгованість по зарплаті становить 13,4 млн гривень.

Так що освітяни (вищої школи) таки перегнали середню зарплату :(

Юрій Сєров - 27-10-2007 у 15:16

Не забувай, що все ще зберігається практика виплати зарплати в конвертах. Ці суми в статистику не потрапляють, так що освітяни нічого не перегнали.

Роман Голощук - 1-9-2008 у 20:03

Президент України Віктор Ющенко обіцяє, що зарплати вчителів вже з 1 вересня зростуть на 20%.

За словами Президента, у поточному році буде забезпечено введення єдиної тарифної сітки, що дасть змогу збільшити середню заробітну плату працівників освіти з 1460 грн. до 1891 грн. вже з 1 вересня поточного року.

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-270359.html

Андрій Пелещишин - 1-9-2008 у 20:16

Щодо зарплат.
Сьогодні обговорювали.
Нова зарплата інспектора деканату - 650 грн в місяць (брудними).
Це зарплата людини, яка веде документальний облік справ не менше 500 студентів!

Горват Корнелія - 1-9-2008 у 20:19

І юридичне підтвердження уже є? Взагалі -то , Юля обіцяла 30%...

Mykola Senko - 1-9-2008 у 20:46

А нам щось взагалі ніхто нічого не озвучував. Мо піти запитати? Ой, ні. Краще не тре. А то по шапці дадуть...

Рост - 1-9-2008 у 21:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Прочитала рівень зарплат і якось аж соромно стало :( Навіть не знаю за кого - чи за країгу, чи за керівництво, чи за все вкупі.

Звичайний офіс-менеджер, якому й знань ніяких не потрбіно для своєї зп, отримує більше ніж професор. Навіть слів немає :((

Я вже говорив з Андрієм на цю тему. Зараз вирішив освоїти техніку квартирного ремонту, ну бо все треба в житті уміти :) Є у мене друг, який багато часу працював по цій тематиці в Європі, нахапався там їхніх технологій, тож показав мені, як це все правильно робиться. Так от, одна кімната, площею 21 кв. м, площа стін та стелі 75 кв. м в спокійному режимі робиться однією людиною 2-3 тижні. Без поспіху і трудової вахти, з перервами на обід і інший перепочинок. Повний цикл, від підготовки стін до штукатурення, нанесення штукатурки, вирівнювання фінішними сумішами, фарбування, різні бордюрчики декорчики. Вартість такої роботи на руки чистими порядка 4000...5000 грн. Звісно, руку трохи треба набити і технологію знати, але у мене уже на другий день виходили чудові рівні стіни. А ще я прозрів. наскільки у нас майстри роблять все з порушенням технології. Ну та менше з тим. Якщо ж працювати, як то казали за союзу, вставши на трудову вахту то 8000-10000 грн. в місяць можна заробити, не загнавши себе при цьому в могилу. Це на простій, механічній роботі, яка вимагає знання декількох прийомів і акуратності.
Висновок - інтелектуальна праця у нас не цінується абсолютно. Висновок 2 - не мучте дітей хитромудрими освітами, дайте їм в руки ремесло, а заробляючи цим ремеслом гроші, вони зможуть забезпечити собі все інше :)

Ну а стосовно оплати офіс менеджера, то роботодавець платить ці гроші з власної кишені, а науковцям платять державні мужі, відриваючи ці копійки від своїх голодаючих дітей! Відчуйте різницю :)

Юрій Сєров - 2-9-2008 у 01:38

Цитата:
І юридичне підтвердження уже є? Взагалі -то , Юля обіцяла 30%...

Пам'ятаю цю обіцянку.
Цитата:
Нова зарплата інспектора деканату - 650 грн в місяць (брудними).

Це в той час, як стипендія студента мала стати з 1 вересня 500 грн.
Ну але всі ж розуміють, що студентів багато, а інспекторів мало. Елєкторат однако.

Марія Вибранівська - 2-9-2008 у 08:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
а про те що в Києві життя дорожче ви не подумали? по-моєму цілком логічно що там вищі зарплати.


Категорично не згідна з тим, що життя в Києві дорожче, як у Львові. Там дорожчі хіба що кавярні і, можливо, побутові послуги (типу перукарні). Ну і звичайно оренда житла. А так ціни аналогічні Львівським, хіба що границі різні, тобто можна іти закуплятися на Бесарабку, а можна заплатити 50 коп. (зауважте, в нас навіть трамвай коштує 75 коп) за метро і поїхати на Лісову або Дарницький ринок.
Так що в киян вища хіба що самооцінка, но аж ніяк не ціни.

(кияни, вибачте за упереджене ставлення, просто наше підприємство є філією Київської фірми, і дуже дратує, що за аналогічну роботу "столиця" і "провінція" отримує в рази різну зарплату.)

Demyan - 2-9-2008 у 11:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Категорично не згідна з тим, що життя в Києві дорожче, як у Львові. Там дорожчі хіба що кавярні і, можливо, побутові послуги (типу перукарні).


А хіба цього не достатньо? ще якщо додати комунальні послуги, витрати на "відпочинок"....ось і виходить що дорожче.
На їжу, таку як продукти з загальних витрат за місяць йде не так вже й багато

Марія Вибранівська - 2-9-2008 у 12:17

Так, але якщо ця різниця між нашими зарплата призначена виключно на "відпочинок", то ого-го-го!...
(в нас різниця не в %, а в рази)

Роман Голощук - 2-9-2008 у 17:24

Я не проти, щоб і у Львові на "відпочинок" доплачували :)

rost - 2-9-2008 у 21:48

Для прикладу дам співвідношення по деяких категоріях в Канаді.
Знайомий, PhD в області генетики/біології. Починав як постдок в Торонто -$27,000 на рік. Щоби отримувати ~$36,000 мусив переїжджати в інший кінець Канади.
Зараз працюючи в yнівеситеті Вікторії отримує ~ $42,000(на рік).
Знайома, недавно, отримала ставку професора (геологія) -> переїзд протилежний кінець Канади, для початку поклали їй $72,000 на рік. B її випадку шлях від аспірантури до професорської посади взяв 10 років, і гарантії "професорства" не було ніякої.
Початова ставка вчителя в школі ~ $42,000 i "cтеля" ~ $65,000. Aле це при наванаженні 36 годин в тиждень. Хто працював в школi, уявляє собі що це таке.
Хоч, в медицині зарплати зарлати суттєвіші (nurse (медсестра) ~ $60,000 для старту, лікар менше $100,000 не дістає(на рік)). Aле навіть nurse це мінімум 4 роки навчання в універстеті, не кажучи про лікаря(~7-8 років)

Tепер щодо "штукатурення, нанесення штукатурки, вирівнювання фінішними сумішами, фарбування, різні бордюрчики декорчики" і т.д. Такий handyman не бере менше ніж $40 в годину, тобто в рік "можна заробити, не загнавши себе при цьому в могилу" ~ $80,000. "Це на простій, механічній роботі, яка вимагає знання декількох прийомів і акуратності.". Якість теж "майстрівська". Тобто, якщо якість важлива, то теж краще навчитися і зробити самому.
Водій дальнобійник для початку дістає $40 в годину, "академієв нє кончавши".
Кваліфікований сантехнік, електик $50+ в годину.

Тобто освіта не обов'язково забезпечує вищі заробки, а часто навіть навпаки і в Канаді.
З невеликими девіаціями в США приблизно те ж саме. Я припускаю, що і стара Європа в цьому не сильно відрізняється.

Марія Вибранівська - 3-9-2008 у 07:44

Висновок: і нашо ті університети?
Як говорила колись моя подруга: "Чого я не дурна баба, купила б собі мохеровий светер, кинула "ковра" на підлогу і була би щаслива!..."

Горват Корнелія - 11-9-2008 у 08:45

Щодо вчителів, то поговорюють про зміну сітки десь у межах 100 грн.

Odarka - 11-9-2008 у 18:51

Хочу погодитися з Марією, що Львів, деколи "переплювує" Київ у дороговизні.

У мене брат живе у Києві...я можу порівнювати і він теж. У Києві можна багато чого знайти значно дешевше ніж у Львові. Так що не варто "прибіднюватися"...львівяни мають мати таку ж саму заробітню платню як і кияни.

Марія Вибранівська - 12-9-2008 у 07:44

Абсолютно солідарна з Одаркою. Зарплата - це грошова оцінка твоєї праці, а не соціальна виплата, тому не повинна залежати від місця проживання.

Юрій Сєров - 23-9-2008 у 18:14

Нові стипендії студентів:
базова - 530 грн.
підвищена - 590 грн.
Порівняйте з зарплатою інспектора деканату, яку наводив Андрій.
Мені чомусь ця "справедливість" в голові не вкладається.

Надія Баловсяк - 23-9-2008 у 18:33

а зряплата в о доцента в 1700 грн чистими -- вкладається?
це з доплатою за стаж ы за ступінь

Юрій Сєров - 23-9-2008 у 21:02

Поки ще асистент, тому про доцента не думаю. :)

Надія Баловсяк - 23-9-2008 у 22:09

а скільки платять асистенту?

Юрій Сєров - 24-9-2008 у 09:20

З вересня оклад 1611 (було 1444). Податок ~19%.

Надія Баловсяк - 24-9-2008 у 09:56

брр
у мене більше питань ніж відповіедй і коментарів
але я не буду
бо Пелещишин мене забанить :Р

Юрій Сєров - 6-10-2008 у 12:33

Через три роки Ющенко підвищить на 100% зарплату викладачам ЛНУ ім. І.Франка
Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про відзначення у 2011 році 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка.

Президент, зокрема, розпорядився утворити оргкомітет, який спільно з Львівською ОДА має до 1 грудня 2008 року підготувати план заходів з підготовки та відзначення 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка (далі - Університет), передбачивши, зокрема: придбання для університету сучасного навчально-наукового обладнання; проведення реконструкції навчальних корпусів, наукової бібліотеки, гуртожитків, спортивного комплексу та стадіону, стаціонарних інженерних споруд і мереж Університету, визначивши при цьому порядок та строки виконання робіт; карбування та введення в обіг у встановленому порядку ювілейної монети, випуск в обіг поштової марки та конверта, присвячених 350-річчю Університету, здійснення спецпогашення поштової марки.

Також президент доручив Кабміну розглянути в установленому порядку питання щодо: підвищення на 100% розмірів оплати праці працівникам Університету; встановлення для Університету співвідношення "викладач - студент" один до п'яти; фінансування щорічного стажування 50 науково-педагогічних і наукових працівників та 100 студентів і аспірантів Університету у провідних закордонних навчально-наукових центрах, фінансування наукових досліджень в обсязі не менше 25% загального обсягу бюджетного фінансування Університету, передбачивши у проектах закону про Державний бюджет України на 2009 та наступні роки видатки в необхідних обсягах для зазначених цілей.

Крім того, Ющенко доручив розробити та внести в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України - законопроект щодо надання Університету права приймати остаточне рішення щодо присудження наукових ступенів і вчених звань; опрацювати разом із Львівською обласною державною адміністрацією питання щодо виділення в установленому порядку земельної ділянки для проектування та будівництва нового містечка під навчально-лабораторні корпуси, об'єкти соціально-культурного призначення, видавничий центр Університету; будівництва житлового будинку на 50 квартир для співробітників Університету (до 2011 року) та гуртожитків для студентів не менш ніж на 1 тис. місць.

http://www.zaxid.net/newsua/2008/10/6/111522/

Це звичайно класно, але чому тільки працівникам одного університету, а не всіх? Я теж так хочу!

Андрій Пелещишин - 6-10-2008 у 12:51

Бо в них міністр "правильний".
Чесно кажучи, такий метод розвитку державних закладів вже достав. Хай тоді якусь чергу виставлять чи що.
І це при тому, що ЛНУ насправді за останні роки не вражає додатніми тенденціями розвитку по багатьох освітніх напрямах (нехай мені друзі та колеги з ЛНУ вибачать).

Роман Голощук - 7-10-2008 у 20:00

Середня заробітна плата на Львівщині в 1,8 раз менша, ніж у Києві.

Джерело: http://www.zik.com.ua/ua/news/2008/10/07/152645

Captivitas - 7-10-2008 у 23:10

З вересня до окладу додалося близько 100 грн. Сьогодні отримали роздруківки...

Павло Жежнич - 8-10-2008 у 13:49

Усі ці підвищення дуже швидко з'їсть плата за опалення. Вчора мені порахували навантаження за тепло у вересні (це абонплата у місяці, коли нема опалення) в 2 рази більше, ніж за попередні місяці.

Андрій Пелещишин - 28-10-2009 у 09:10

Уряд обіцяє доплату вчителям 20% з нового року.

Горват Корнелія - 28-10-2009 у 18:01

Так, підвищення, яке не буде враховуватися для нарахування відпускних...:(