Форум Рідного Міста

найбільша помилка шефа

Ната Толмачова - 31-8-2007 у 21:23

часто керівники роблять чи кажуть щось таке, що працівникам дуже не подобається. в принципі часом вони бувають дійсно неправими і роблять помилки, а часом працівникам просто так здається навіть коли керівник по суті є правим

а який вчинок чи бездіяльність свого шефа ви вважаєте його найбільшою помилкою і чому? :)

Рост - 31-8-2007 у 21:45

Тема запитання не розкрита :)

Які помилки маються на увазі? З якої точки зору оцінювати?

Я розумію так. Шеф - це керівник, людина, яка має мету (бізнес-результат справи) і засоби (підлеглі). Інші засоби упускаємо в контексті запитання.
За такого тлумачення помилка шефа - це неправильне, неоптимальне використання засобів (тобто, особистих якостей, вміння підлеглих), неадекватна оцінка їх роботи, предвзяте відношення (тобто, оцінювання не за результатами виконаної роботи, а за особистими симпатіями).
Але надмірно поблажливе відношення, завищена оцінка теж є помилкою, вона псує працівників так би мовити морально.
Помилкою є також не звертати увагу на розвиток особистих якостей працівників - як тих, що мають пряме відношення до справи, так і загального характеру, включаючи здоров`я, смаки і т.п.

Тому ідеальний шеф - це той, хто вміє досягати мети, оптимально використовуючи особисті навички працівників, розвиваючи їх в процесі роботи, та вміє організувати адекватну успіху заробітну платню (в тій, чи іншій формі).

Ну це так, на скору руку, без детального обдумування :)

Ната Толмачова - 31-8-2007 у 21:54

мається на увазі якась конкретна дія, яка на думку працівника є помилкою

для прикладу: я поставила працівникам з самого початку занадто високу зарплату (ну через брак досвіду, дурість і т.д. і т.п.)
потім все порахувала з часом і зменшила зарплату :P
зарплата лишилася високою, але ж сам факт невеликого зменшення - просто вбивчо діє на працівників :)
це навіть не помилка - а катастрофа з точки зору управління, бо сприймається однозначно негативно всіма працівниками :(

от такі от речі мене і цікавлять - щоб більше не повторювати

Рост - 31-8-2007 у 22:03

Ну, якщо говорити про будь-яку конкретну дію, то це може бути все, що завгодно, бо усі ми не досконалі. Тому повний список буде величезним :)

Стосовно зарплати - имхо краще робити базову зарплату і щомісячну премію. Це буде гнучким засобом стимулювання.

Рост - 31-8-2007 у 22:10

А взагалі має бути розроблена чітка стратегія відношення до працівників, зі зворотнім зв`язком для аналізу її життєвої придатності. Тому розглядати окремі дії, як помилкові, чи ні, уже напевно є помилковим :)

Ната Толмачова - 31-8-2007 у 22:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Ну, якщо говорити про будь-яку конкретну дію, то це може бути все, що завгодно, бо усі ми не досконалі. Тому повний список буде величезним :)

Стосовно зарплати - имхо краще робити базову зарплату і щомісячну премію. Це буде гнучким засобом стимулювання.


та не хочуть вони базову зарплату - хочуть від 15 до 25 грн. за годину і працювати по пів дня. а за деяку роботу і набагато більше. це вже наглість як на мене, я не знаю звідки такі запити великі при наших то реаліях

по-моєму від 300 до 500$ це нормальна зарплата для нашого міста
чи я найгірше знаю ситуацію з зарплатою у Львові?

Ната Толмачова - 31-8-2007 у 22:26

... малося на увазі за весь місяць роботи, а не за половину чи третину робочого часу

Tempika - 31-8-2007 у 22:30

...ну я так і працюю - по пів-дня, за 5 баксів в годину... цілком реальні захцянки... взагалі, маючи сім*ю, 500 баксів не вистачить прожити... ціни у нас, як у києві, а то й вищі, чому ж зарплата до 500 баксів?... що, якось вже закладено в кошторис, що у львові живуть люди, готові працювати за пів-ціни їх праці?...
...як на мене, набйльша помилка шефа, - це невміння ставити підлеглим завдання, невміння брати на себе відповідальність у прийнятті рішень, а результати власнрих помилкових рішень або просто бездіяльності звалювати на крайнього підлеглого... ну і скупість загалом :-))

Ната Толмачова - 31-8-2007 у 22:36

а 500 баксів то півціни? круто :)
ви переоцінюєте свою роботу
і звісно - зарплата закладена в ціни на послуги, якщо збільшити зарплату, то доведеться збільшити ціни на послуги
ви ще недавно шукали дешеві фотки, а цікаво скільки платять працівникам ательє? явно не 500 баксів
і в якому світі, Темпіко, ви живете?:rolleyes:

Tempika - 31-8-2007 у 22:47

...чому це переоцінюю?... моя робота стільки вартує, стільки за неї готові заплатити, причому абсолютно спокійно... ще троха, і підніму ціну до рельної, тобто 10 баксів за годину... :-) і в росії, там, де я продаю свою роботу, фотки надрукувати цифрові в 2 рази дешевше, а працівникам ательє платять не 500 баксів, а десь 800 приблизно... справа в тому, що укр. підприємці набули погану звичку отримувати надприбутки, на жаль... а працювати чисто над проектами тяжко довше 5-ти годин а день, бо купу часу займає той же менеджмент, узгодження макетів, пошуки нових проектів, виходжування в банки і теде... а довше 8-9 годин в день я не в стані присвячувати роботі, бо звикла працювати дуже інтенсивно... взагалі дивно, що у нас швачка отримує 300 баксів, а кваліфікований спеціаліст з вищою освітою - майже так само.

Tempika - 31-8-2007 у 22:53

http://radulova.livejournal.com/694104.html
...ось подивіться, скільки витрачає німецька сім*я а тиждень на НОРМАЛЬНЕ харчування... а я, наприклад, прекрасно знаю, що саме ці ціни від наших нічим не відрізняться... у моїх німецьких друзів весь час виникає закономірне питання - ЯК МИ ТУТ ЖИВЕМО?... 300 баксів в місяць - це тільки поїсти-попити, купити такий-сякий одяг-взуття і заплатити за омунальні послуги... а де відпочинок за кордоном, де покупка машини, квартири, достойне медобслуговування?...

Рост - 31-8-2007 у 22:59

Нато, говорити, що людина себе переоцінює, не знаючи конкретних фактів, не коректно. Кожен цінує себе так, як хоче. Якщо він себе переоцінює - це покаже ринок, він буде без роботи. Якщо роботу він має - значить все в порядку з оцінкою.
Стосовно того, що хочуть, чи не хочуть ваші працівники, так фірма ж ваша! Ці не влаштовують, берете інших, згодних працювати за менші гроші. Інша справа, як вони будуть працювати... Але якщо так само якісно, то в чому проблема?

Рост - 31-8-2007 у 23:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
... справа в тому, що укр. підприємці набули погану звичку отримувати надприбутки, на жаль...


Хоч це і офтоп, але так, задля інтересу... Таню, наведи, будь-ласка, приклади сьогоднішніх галузей, тільки конкретні приклади, де можна отримати надприбутки. За схемою "вкладається така сума, така собівартість, отримуємо ось такий прибуток в такі терміни". Буду вдячний.

vovka - 31-8-2007 у 23:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Ну, якщо говорити про будь-яку конкретну дію, то це може бути все, що завгодно, бо усі ми не досконалі. Тому повний список буде величезним :)

Стосовно зарплати - имхо краще робити базову зарплату і щомісячну премію. Це буде гнучким засобом стимулювання.


та не хочуть вони базову зарплату - хочуть від 15 до 25 грн. за годину і працювати по пів дня. а за деяку роботу і набагато більше. це вже наглість як на мене, я не знаю звідки такі запити великі при наших то реаліях

по-моєму від 300 до 500$ це нормальна зарплата для нашого міста
чи я найгірше знаю ситуацію з зарплатою у Львові?

300$ це нормально ? Хм.. Помоєму для Львова це дуже невелика зарплата. Запити вроді цілком нормальні. Особисто я не уявляю як можна прожити у Львові (вести нормальний спосіб життя, а не висіти на шиї в батьків) на 300-500$.. Тяжко одним словом.. А якщо думати про власну квартиру, нормальний відпочинок - то тут і 2000$ реально мало..

Tempika - 31-8-2007 у 23:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
... справа в тому, що укр. підприємці набули погану звичку отримувати надприбутки, на жаль...


Хоч це і офтоп, але так, задля інтересу... Таню, наведи, будь-ласка, приклади сьогоднішніх галузей, тільки конкретні приклади, де можна отримати надприбутки. За схемою "вкладається така сума, така собівартість, отримуємо ось такий прибуток в такі терміни". Буду вдячний.


...поліграфія і етикетка, торгівля будматеріалами і побутовою технікою, інша торгівля, тісно пов*язана з контрабандним товаром і теде - та далеко йти не тре.

vovka - 31-8-2007 у 23:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
... справа в тому, що укр. підприємці набули погану звичку отримувати надприбутки, на жаль...


Хоч це і офтоп, але так, задля інтересу... Таню, наведи, будь-ласка, приклади сьогоднішніх галузей, тільки конкретні приклади, де можна отримати надприбутки. За схемою "вкладається така сума, така собівартість, отримуємо ось такий прибуток в такі терміни". Буду вдячний.

Я можу навести. Пошукова оптимізація (незовсім чесна по відношенню до пошукових систем, но в принципі чесна). Перших пару місяців вникається в тему (що і як робити, проба на безплатних ресурсах і т.п.). Потім вкладається в перший місяць 1000-2000$, потім кожного місяця абонплата 200-300$. Через рік отримується 15000$-20000$ якщо працювати в своє задоволення. Якщо ставити ціль суто заробіток грошей і сидіти в інеті 15-20 годин в добу - тоді цифри суттєво вищі.

Андрій Пелещишин - 31-8-2007 у 23:29

300$ це нормальна зарплата для регіону.
Володимире, Тетяно, ви міряєте усе ІТешними мірками. У галузі ІТ реально зарплати набагато вищі, ніж в інших. У першу чергу через аутсорсинг (яким ви і займаєтеся).
Звичайно, на 300 доларів ви не поїдете відпочивати на гарний курорт чи не купите дороге авто (точніше, взагалі авто не купите). Але це не є речі першої необхідності. Більшість людей живуть без цього. Особливо це стосується немолодих людей. Я би не брав би собі гріх на душу казати, що 1500 гривень - це не гроші.


Шкода лише, що по темі дискусії мені нема що сказати. Хоча сам є ніби трохи керівником (точніше заступником директора), специфіка моїх рішень (і рішень керівництва, свідком яких я є), така, що навряд чи це якось може допомогти підприємцям.

Одне з найбільших помилок, яка часто зустрічається в моєму середовищі - це непублічність і псевдоколегіальність (а не справжня колегіальність) у прийнятті рішень. Але, кажу, навряд чи такі проблеми є актуальними для типових підприємств.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 08:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...чому це переоцінюю?... моя робота стільки вартує, стільки за неї готові заплатити, причому абсолютно спокійно... ще троха, і підніму ціну до рельної, тобто 10 баксів за годину... :-)


а чому вже не підмімаєте? ще ніхто не готовий заплатити? ще трохи і ціни на все дружно підмуться
ви підміміть свої ціни перша, подивимося хто буде готовий платити вже більше

а 10 баксів за годину ви як визначили? складали калькуляцію? чи просто цифра хороша?

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 08:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Нато, говорити, що людина себе переоцінює, не знаючи конкретних фактів, не коректно.


а так говорити уявлення не маючи про конкретні факти коректно?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ну і скупість загалом


Цитата:
...поліграфія і етикетка, торгівля будматеріалами і побутовою технікою, інша торгівля, тісно пов*язана з контрабандним товаром і теде - та далеко йти не тре.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 08:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
берете інших, згодних працювати за менші гроші. Інша справа, як вони будуть працювати... Але якщо так само якісно, то в чому проблема?


я бачу що в нас бухгалтера (і то лише найкращі) працюють за 500-600 баксів з великим задоволенням
інша справа коли вони звикають до 800-1000 і тоді звісно 500-600 - то просто смертельна образа і взагалі недопустимо мала зарплата. та що я кажу - тоді це називається "працюю безкоштовно" :mad:

всі би безкоштовно так працювали!!!
а проблема в тому що знайти працівника, який би був хорошим спеціалістом + нормальною комунікабельною людиною, яка нормально може працювати в колективі дуже тяжко
в більшості випадків - або хороша людина або хороший спеціаліст :(

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 08:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Особисто я не уявляю як можна прожити у Львові (вести нормальний спосіб життя, а не висіти на шиї в батьків) на 300-500$.. Тяжко одним словом..


... дійсно: мати 500 баксів і не висіти на шиї в батьків просто неможливо - навіть часто голодувати доводиться :yawn:

... я вже просто в шоці від людей... то ли чаю попить, то ли повеситься? (с) :rolleyes:

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 09:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
http://radulova.livejournal.com/694104.html
...ось подивіться, скільки витрачає німецька сім*я а тиждень на НОРМАЛЬНЕ харчування...


в нас 100 баксів на людину в місяць вистачає, точно знаю бо ми на двох витрачаємо по 1000-1200 грн, тобто в середньому 500-600 грн на одну людину в місяць. і купуємо хто що хоче: і фрукти і овочі і соки і шинку і сир і рибу і вино і пиво і все решту і в часто в барі обідаємо-вечеряємо і я наприклад не маю на що скаржитися. тобто в нас я думаю 200, тим більше 250 баксів не в тиждень, а в місяць цілком вистачає для сім’ї з двох людей. може з дитиною і більше треба, але не набагато більше, бо ціни в нас очевидно все-таки менші, а може німці їдять більше? коротше, я не знаю до чого тут німці і всі решта :rolleyes:

Рост - 1-9-2007 у 10:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
... справа в тому, що укр. підприємці набули погану звичку отримувати надприбутки, на жаль...


Хоч це і офтоп, але так, задля інтересу... Таню, наведи, будь-ласка, приклади сьогоднішніх галузей, тільки конкретні приклади, де можна отримати надприбутки. За схемою "вкладається така сума, така собівартість, отримуємо ось такий прибуток в такі терміни". Буду вдячний.


...поліграфія і етикетка, торгівля будматеріалами і побутовою технікою, інша торгівля, тісно пов*язана з контрабандним товаром і теде - та далеко йти не тре.


Ет... Таню, я ж просив конкретику. Наприклад, я продаю аудіо- відеотехніку, автомобільну. Максимальний рівень прибутковості - 30% А часто від 10 до 20% Це якщо про самі продажі говорити. Ніякої надприбутковості не бачу.
Є знайомі, які продають ту чи іншу техніку - теж знайомий з цифрами.

ПС. Торгівля контрабандою - це незаконна діяльність, за яку можна і сісти. Давай тоді сюди добавимо торгівлю зброєю та наркотиками - там взагалі шалені прибутки. Таню! Давай поговоримо про підприємницьку діяльність в межах закону! Бо незаконне очевидно приностить більші прибутки, хтоб інакше цим займався?

Отже, можеш в цифрах довести свої слова?

Рост - 1-9-2007 у 10:09

Дякую, Володя, одну галузь знайшли. До речі, ще одна, напевно - мобільний зв`язок. Там теж вкладається в апаратуру, а потім тільки стрижеться купони :) Правда, стартові вкладення дуже вже високі :)

Tempika - 1-9-2007 у 10:48

10-20 процентів прибутковості - це і є надприбутки... загалом за кордоном нормальними є 3-5 відсотків...

нато, 100 долярів поїти на людину, так? тепер уявіть собі сім*ю, де двоє дітей, мама ще не працює, бо молодше мале... тільки 400 баксів піде на харчування... ще 100 баксів то квартира, оплата телефону, мобілок, дрібні ремонти... вже на 500 баксів не вистачить ні на медицину, на одяг, на відпочинок, на книжки і гуртки дітям, на найелементарніше... у вас в фірмі що, тільки бездітні холостяки працюють?
ціни в німеччині на продукти навіть менші - наприклад, на рибу або на м*ясо, на всякі екзотичні фрукти, апельсини-банани... я часто звіряю ці ціни, і подекуди у нас вони навіть вищі.

росте, даільність-то незаконна, але кажіть мені, звідки за містом у наших таможенників ростуть особняки, як грибочки під дощем?...

Tempika - 1-9-2007 у 10:57

...нато,у мене друг живе в москві у власній квартирі, заробляє 1500 баксів - менеджер середньої ланки, такий дуже середній звичайни менежер за 30... і ось він може купити машину - не іномарку, а просто... утрамувати маленьку дачку за містом і іздити туди на вихідні... може купувати фільми і книжки скільки влізе... два рази в рік іздити десь по турпутівкам за кордон (китай, египет тощо)... може ходити на супер-концерти і купувати квитки по будь-якій ціні... може поставити собі брекети на обидві челюсті, бо йому не сподобалося, як вони у нього виросли... і багато-багато інших свої потреб він може задовільнити, причому особливо і не розгулюючись на ті 1500 долярів... а у пересічного українця, мабуть, всі потреби - то поїсти, побухати на уродинах в кума, одягти лахи з секонд-хенду, та весь вільний час липнути до телевізора, попиваючи пиво... а тепер, мабуть, грають в ігри на компі до вогників в очах або бровзають інтернет до посиніння... то тоді, нато, 500 баксів і забагато на таке життя... ви забуваєте, що люди в усьому світі мають хобі, подорожують, здійснюють благочинну або волонтерську діяльність... а ви берете за приклад міщанське животіння пересічного українського громадяднина... та нема вже тоді грошей ні на хобі, ні на подорожі, ні на медичне профілактичне обслуговування, ні на хорошу освіту... як каже моя маман /*поел - и в загородку*/... жах.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 11:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
нато, 100 долярів поїти на людину, так? тепер уявіть собі сім*ю, де двоє дітей, мама ще не працює, бо молодше мале... тільки 400 баксів піде на харчування... ще 100 баксів то квартира, оплата телефону, мобілок, дрібні ремонти... вже на 500 баксів не вистачить ні на медицину, на одяг, на відпочинок, на книжки і гуртки дітям, на найелементарніше... у вас в фірмі що, тільки бездітні холостяки працюють?


Темпіко, мама спочатку отримує допомогу в зв’язку з вагітністю і пологами, потім допомогу в зв’язку з народженням дитини, потім допомогу по догляду за дитиною - це теж гроші хоч і невеликі, але мої знайомі кажуть що на перший рік життя дитини державних грошей цілком вистачає. купують і одяг і памперси і їжу і т.п. далі їх вже не вистачає, але до 18 років держава не буде вашу дитину годувати. по-друге, навіть якщо одна тільки одна людина в сім’ї працює і має 500 баксів це ще непогано, якщо правильно планувати сімейний бюджет

а що правда двоє дітей їдять як двоє дорослих? тобто на двох дорослих 200 баксів, а ще на 2 дітей вже 400?
точно я ще не знаю, але щось дуже сумніваюся що моя маленька дитина буде їсти стільки скільки зараз я їм на 5 місяці вагітності. і не думаю що буду годувати дитину в барі, а не вдома нормальною їжею і до речі набагато дешевшою. таке враження що ми живемо не в одному місті. чи ви закупляєтеся якимись іншими продуктами?

на фірмі не тільки бездітні холостяки працюють, є і з дітьми, то що ви пропонуєте платити зарплату ще з розрахунку на кількість їхніх дітей? Темпіко, з якого дуба ви впали??? Є визначена вартість послуг фірми і виходячи з того максимальна зарплата за годину. далі пояснювати нема сенсу, всеодно для вас це зрозуміти я бачу занадто складно

якщо ж ви думаєте, що все краще розумієте і так добре знаєтеся на бізнесі, то відкрийте свою фірму і спробуйте приймати правильні рішення і відповідати за її діяльність і платити зарплату по 1000 баксів, або платити по 500 і отримувати "надприбутки" у вигляді 10-20% або щось типу того :)

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 11:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...нато,у мене друг живе в москві у власній квартирі, заробляє 1500 баксів - менеджер середньої ланки, такий дуже середній звичайни менежер за 30...


в нас на таке кажуть: чемодан, вокзал, росія!!!


Цитата:
ви забуваєте, що люди в усьому світі мають хобі, подорожують, здійснюють благочинну або волонтерську діяльність... а ви берете за приклад міщанське животіння пересічного українського громадяднина... та нема вже тоді грошей ні на хобі, ні на подорожі, ні на медичне профілактичне обслуговування, ні на хорошу освіту... як каже моя маман /*поел - и в загородку*/... жах.


аякже, ВСІ люди у ВСЬОМУ світі :)
Темпіко, де би то не було в світі за хорошу зарплату багато працюють

... нормальні люди в нас теж подорожують і мають хобі
щось я не розумію, що ви хочете - нічого не робити і щоб хтось оплачував ваші подорожі і хобі? а хобі в вас часом не колекціонування картин чи машин?

Tempika - 1-9-2007 у 11:57

..неможливо подорожувати за 500 баксів зарплати... попитайте в агенціі скільки коштює поїздка в то й ж китай...

...діти їдять звичайно менше ніж дорослі, яле вони повинні їсти ЯКІСНО іншу їжу, яка дорожча... багато фруктів, дієтичного м*яса і теде... крім того, вони ростуть... одразу відчувається, що ви не мама... і оскільки ви не можете забезпечити вашим працівникам і їх сім*ям достойний рівень життя, то мушу зробити висновок, що ваша фірма працює неефективно... адже прибутковість можна збільшувати не лише за рахунок підняття вартості послуг або скорочення фонду оплати праці... який ви фінансист, якщо цього не розумієте?...

...про державну допомогу дітям нехай вам детальніше розкажуть її отримувачі, особисто я вже втомилася вислуховувати скарги на спосіб її отримання, розмір і теде...

...і порадила б не хамити співрозмовникам - на ваш погляд, тут зібралися одні непрацьовиті лінюхи, які хочуть отримувати великі гроші за неробство... жах.

Tempika - 1-9-2007 у 12:06

*в нас на таке кажуть: чемодан, вокзал, росія!!! *

...я недарма зазначила, що він живе у власній квартирі... а щоб знімати хату в москві тре платити МІНІМУМ 1000 долярів у місяць... і чому це я мушу покидати своє місто, щшоб забезпечити собі хороший рівень життя.. чому росія може його мені дати, а україна - ні?... а тому що той великий олігарх, який йде в парламент за 100 мілн долярів (недавно читала скільки партії збираються витратити на свої передвиборчі кампанії і жахнулася) починається з такого собі пересічного простого підприємця, який звик розкошувати для себе і економити на зарплаті тих, хто на нього працює... і він радше інвестуватиме в папір передвиборчих листівок, ніж в реальних людей... чому така дика є думка, що інвестувати в працівників - хибна політика?... а саме цього не роблять... купують нові компи і засоби виробництва, канцелярські товари і круті мобілки, а вкласти гроші в людину - це ні, не можна, людина може відчути себе людиною, може почати будувати плани, а цього аж ніяк не можна їх дозволити... бо мусить розуміти, хто тут пан, а хто найманець... ще раз жахаюся принципам укр. підприємництва.

Tempika - 1-9-2007 у 12:17

...щодо захцянок... наприклад, зараз мені тре зробити накінець ремон в квартирі - не робився з року московської олімпіади... так, без всяких красот - просто помяніти паркет (бо зовсім розвалюється), рами (4 штуки, з них два балкони) - так само, і зими не переживемо вже, кухню зремонтувати, купити холодильник, поміняти каналізацію, побілити стіни, санвузол привести так-сяк в порядок... так прикинули ми і порахували десь біля 10 тис долярів... потім тре мені пакет ПО ліцензованого, несила працювати на тому, що є... стид-позор, я ж ніби дизайнер-професіонал, так?... сіла порахувала і ще мені вийшло 5 тис долярів... друзі з німеччини запрошують вже років з 100, дико хочется поїхати... пішла в агенцію, виникли певні нюанси, і біла заявлена сума тільки на отримання візи біля 2000 євро... і це все не захцянки, нормальне життя... це те, на що спокійно тратить гроші пересічний європеєць... а я мушу якось все це заробити на 500 баксів зарплати, так?...

...колекціоную я дівідішки (40-50 грн штука) і купую книги (вірніше не купую, бо 40-50 грн мені не по кишені, і наразі виручає інтернет)... і все це за 500 баксів в місяць... при тому, що у мене мама пенсіонерка, і її доходи взагалі смиховинні.

...нато, я просто обурена вашими репліками, до болю, до сліз... ви відстоюєєте правл українця на бідність, на рабство, і це навіть не варто вже коментувати.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 12:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..неможливо подорожувати за 500 баксів зарплати... попитайте в агенціі скільки коштює поїздка в то й ж китай...

...діти їдять звичайно менше ніж дорослі, яле вони повинні їсти ЯКІСНО іншу їжу, яка дорожча... багато фруктів, дієтичного м*яса і теде... крім того, вони ростуть... одразу відчувається, що ви не мама... і оскільки ви не можете забезпечити вашим працівникам і їх сім*ям достойний рівень життя, то мушу зробити висновок, що ваша фірма працює неефективно... адже прибутковість можна збільшувати не лише за рахунок підняття вартості послуг або скорочення фонду оплати праці... який ви фінансист, якщо цього не розумієте?...

...про державну допомогу дітям нехай вам детальніше розкажуть її отримувачі, особисто я вже втомилася вислуховувати скарги на спосіб її отримання, розмір і теде...

...і порадила б не хамити співрозмовникам - на ваш погляд, тут зібралися одні непрацьовиті лінюхи, які хочуть отримувати великі гроші за неробство... жах.


1. різна робота оплачується по-різному - залежно від посади, від досвіду, від складності. а вам здається що мінімальна зарплата має бути 1000 $ за будь-яку роботу?

2. та ви теж не мама, звідки вам знати скільки грошей треба на дитину?

я і не казала що я фінансист. але зарплата від 300 до 800 у.о. за неповний роб день - то цілком достойно. в питаннях ефективності фірми ви розумієтеся як вовк на зірках (ви вже вибачте, кажу що думаю) і така з/п навіть забагато для декого, тому так більше не буде. от по 25-35 грн за год півдня вони будуть працювати, а весь день лінь, то певно з/п цілком влаштовує просто нащо працювати більше? так виходить що навіть за велику зарплату ніхто не хоче напрягатися. ну майже ніхто.
тому зарплату по любому варто скоротити, кому не подобається - що ж хай шукають кращого, я ж нікого не тримаю і не буду

3. про державну допомогу мені і розказували її отримувачі - це теж гроші, які входять в сімейний бюджет, на дитину їх спочатку вистачає. звісно їх не вистачить годувати ще й маму і тата і це правильно, бо вони для дитини

4. я і справді думаю, що ви не розумієте що за 1000 баксів працювати треба багато. а то чого ви не працюєте на роботі за 1000 баксів? така робота теж є. причому у Львові - беріть шукайте і працюйте. я вам навіть можу сказати де знайти
бо виглядає що вам така робота і не потрібна зовсім :rolleyes:

Tempika - 1-9-2007 у 12:30

...я не мама, я двічі тітка... в питаннях ефективності я розуміюся добре, бо багато років пропрацювала і головбухом, і фіндиректором, і писала дисертацію на економічну тему... не хаміть людям, їх не знаючи... на рахунок роботи за 1000 баксів - я прекрасно знаю ринок праці у своїй галузі, і більше 300-400 баксів зарплат не існує... а 1000 баксів я заробляю і вдома, але й того мало, і я вам вже пояснила, чому... якщо підете до мене менеджером за 300 - буду заробляти 1500 :-)) підете?

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 12:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...нато, я просто обурена вашими репліками, до болю, до сліз... ви відстоюєєте правл українця на бідність, на рабство, і це навіть не варто вже коментувати.


ви занадто емоційна...
я не можу нести відповідальність за економічну ситуацію в нашій країні
а вона така що малий і середній бізнес не може заробляти надприбутки і платити європейські зарплати

ну нема в мені геніальності, щоб при середніх львівських розцінках платити європейську зарплату. а що мала б бути?

є варіанти для розвитку фірми і просто неомежені можливості, але вибачте на розвиток теж хоч гроші потрібні, а тут все і всім дай і все відразу

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 12:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...я не мама, я двічі тітка... в питаннях ефективності я розуміюся добре, бо багато років пропрацювала і головбухом, і фіндиректором, і писала дисертацію на економічну тему... не хаміть людям, їх не знаючи... на рахунок роботи за 1000 баксів - я прекрасно знаю ринок праці у своїй галузі, і більше 300-400 баксів зарплат не існує... а 1000 баксів я заробляю і вдома, але й того мало, і я вам вже пояснила, чому... якщо підете до мене менеджером за 300 - буду заробляти 1500 :-)) підете?


тоді відкрийте свою фірму. а чому ні?

Tempika - 1-9-2007 у 12:32

...ну то інвестуйте в людей, бо виходить замкенене коло - малі зарплати - люди працювати не хочуть - люди працювати не хочуть - малі зарплати... хто, як не власник, може розірвати це коло?

Tempika - 1-9-2007 у 12:33

...навіщо мені ФІРМА?... я малюю картинки, сидячи за компом - замовлення у мене не зі львова... нащо мені ФІРМА? :-)) для понтів?

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 12:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...я не мама, я двічі тітка... в питаннях ефективності я розуміюся добре, бо багато років пропрацювала і головбухом, і фіндиректором, і писала дисертацію на економічну тему... не хаміть людям, їх не знаючи... на рахунок роботи за 1000 баксів - я прекрасно знаю ринок праці у своїй галузі, і більше 300-400 баксів зарплат не існує... а 1000 баксів я заробляю і вдома, але й того мало, і я вам вже пояснила, чому... якщо підете до мене менеджером за 300 - буду заробляти 1500 :-)) підете?


цікава пропозиція :)
ви ж кажете, що моя фірма працює неефективно, то який з мене менеджер? доведу вас до розорення хіба-що :lol:

Tempika - 1-9-2007 у 12:39

...та власне :-) як на мене, кожен пыдприємець мусить бути ГЕНІЄМ, а інакше йому пряма дорога в наймані робітники.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 12:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...та власне :-) як на мене, кожен пыдприємець мусить бути ГЕНІЄМ, а інакше йому пряма дорога в наймані робітники.


... я только учусь (с)

кожен найманий працівник мусить бути як мінімум спеціалістом

як ви за місяць заробляєте 1000, якщо працюєте тільки по 5 год по 5 баксів за год? це ж скільки днів має ваш місяць :o от такий ви бухгалтер з велим досвідом роботи :)

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 12:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...навіщо мені ФІРМА?... я малюю картинки, сидячи за компом - замовлення у мене не зі львова... нащо мені ФІРМА? :-)) для понтів?


як нащо? щоб їздити в китай і німеччину :)
щось я вас не розумію - вам і так зле і так недобре

мається на увазі - будете заробляти як ви кажете "надприбутки" і завдяки цьому їздити по світі і т.д.
про те, як зробити роботу ефективною ви знаєте, ще й зможете іншим платити зарплату щоб вони теж їздили по світі - ну стимул до дій потужний, то в чому затримка? :)

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 13:14

... любители построили ковчег, проффесионалы построили титаник (с) :saint:

Tempika - 1-9-2007 у 13:17

...дитяче якесь уявлення про бізнес :sing:

...ради чого створюється фірма?... чим мені допоможе фірма в малюванні?... я скільки можу малювати, стільки і малюю... мені тре менеджера, який б займався виробничим процесом, контактував з замовниками, ходив в банк і теде... фірма мені не потрібна.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 13:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...дитяче якесь уявлення про бізнес :sing:

...ради чого створюється фірма?... чим мені допоможе фірма в малюванні?... я скільки можу малювати, стільки і малюю... мені тре менеджера, який б займався виробничим процесом, контактував з замовниками, ходив в банк і теде... фірма мені не потрібна.


страшенно дитяче :lol:
от тільки питання в мене чи в вас? :rolleyes:

скільки можу стільки малюю? от в тому то і річ... ну, малюйте

і беріть собі помічника для побігеньок, але ж де ви тоді йому зарплату візьмете? будете платити всього 300 баксів і експлуатувати людину, яка через ваші надприбутки не зможе поїхати в китай? фе... :(

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 13:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...в питаннях ефективності я розуміюся добре, бо багато років пропрацювала і головбухом, і фіндиректором, і писала дисертацію на економічну тему...


...в побудові і розвитку свого бізнесу робота на когось і дисертація на економічну тему допомагає як мертвому кадило...
треба всього заново вчитися і то дуже багато. проблема в тому що починаєш це розуміти коли починаєш власну справу, а до того думаєш що достатньо бути фіндиректором або головбухом щоб розбиратися в питаннях ефективності :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ради чого створюється фірма?... чим мені допоможе фірма в малюванні?...


ну от :( а ще писали дисертацію на економічну тему...
як ради чого створюється фірма? щоб було куди ходити кожного дня :lol::lol::lol:

Tempika - 1-9-2007 у 14:00

..бачите, я вам продемонтсрувала вашу ж позицію, на яку ви сказали *фе*... самокритично.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 14:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..бачите, я вам продемонтсрувала вашу ж позицію, на яку ви сказали *фе*... самокритично.


та ні, я сказала "фе", бо розумію, що менеджера в вас не буде :)

Tempika - 1-9-2007 у 14:15

..чому?... ще троха дороблю портфоліо і здамся іллюстраторській агенції на поруки... така є практика, і рано чи пізно кожен ілюстратор до цього приходить.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 14:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..чому?... ще троха дороблю портфоліо і здамся іллюстраторській агенції на поруки... така є практика, і рано чи пізно кожен ілюстратор до цього приходить.


класно. але то менеджер агенції, а не зовсім тільки ваш.
а ще перед тим поцікавтеся зарплатою менеджера, щоб не долучатися до експлуатації :)

Tempika - 1-9-2007 у 14:19

...гадаю, над експлуатацією інших тре замислитися вам, а не мені.. агенції ведуть багато художників, і зарплати у них пристойні... в америці взагалі зарплати пристойні... бо там організатори бізнесу думають не лише про власні прибутки... гадаю, вам більше не варто рподовжувати дискусію про те, про що не маєте жодного поняття.. успіхів.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 14:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
в америці взагалі зарплати пристойні...


якщо в америці, то може і пристойні зарплати, за вашими мірками

Цитата:
бо там організатори бізнесу думають не лише про власні прибутки...


Темпіко, ви як щось ляпнете...

Цитата:
гадаю, вам більше не варто рподовжувати дискусію про те, про що не маєте жодного поняття.. успіхів


... ви як вільний художник взагалі не від світу цього - дискусію з вами починати і не можна було :lol:
та й то не дискусія була зовсім... :)

Юрій Сєров - 1-9-2007 у 17:26

Якщо викладачам, які ніц не роблять, лиш хабарі берут, платять 200-400, то платити своїм працівникам 300-500, це рідкісна невдячність! :lol::lol::lol:

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 17:32

... своїм працівникам можете платити більше - я тільки "за"
чи в вас їх нема? здається, що нема. от коли будуть, тоді і покажете свою щедрість :D

Іван Дівеєв - 1-9-2007 у 19:00

Найбільша помилка шефа - втратити повагу своїх підлеглих. Це розуміють всі, але часто діють помилково. Наприклад, у мене не буде поваги до шефа, який би спробував простимулювати мою працю якимись матюками.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 19:27

я б відповіла так само матюками і звільнилася :)
матюки це взагалі неприпустимо, але якщо дуже хочеться сказати щось у відповідь, то можна :lol:

Юрій Сєров - 1-9-2007 у 22:00

Бачу проблеми не тільки з найманими працівниками, а й з гумором. :)
Найманих працівників не маю, і швидше за все не матиму. Не моє.
Якщо за згадану суму хтось працює і працедавця задовільняє якість роботи, значить зарплатня адекватна.
А якщо взагалі відхилитися від теми і повернутися до назви дискусії, то найбільшою помилкою шефа є ситуація, коли він ставить завдання і терміни, знаючи, що це завдання в ці терміни виконати нереально, чи ще гірше, нереально взагалі.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 22:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Бачу проблеми не тільки з найманими працівниками, а й з гумором. :)


та це не смішно... можна подумати мені приємно слухати як я експлуатую людей за малі гроші, особливо якщо це не відповідає дійсності....

от для Темпіки я просто втілення зла і ніяк інакше :)

Юрій Сєров - 1-9-2007 у 22:29

Гроші справді невеликі, але просто стан економіки зараз такий... :rolleyes: Якби було критично мало - ніхто б у вас не працював.
Прожити можна, але не більше того.
В Китай точно не з'їздиш :)
Інша річ, що платити більшу, по можливості, зарпату це і благородно і добре для бізнесу і по-людськи в кінці-кінців. Так що й Темпіку я розумію. :)

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 22:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Гроші справді невеликі, але просто стан економіки зараз такий... :rolleyes: Якби було критично мало - ніхто б у вас не працював.
Прожити можна, але не більше того.
В Китай точно не з'їздиш :)
Інша річ, що платити більшу, по можливості, зарпату це і благородно і добре для бізнесу і по-людськи в кінці-кінців. Так що й Темпіку я розумію. :)


ну по-перше менше 1800 грн., за місяць взагалі нема, а це навіть не 300, а 360 дол., а частіше набагато більше за половину робочого часу.
наразі платити так щоб можна було їздити в китай нема можливості. і Темпіку я теж розумію, а от вона як і більшість абсолютно не розуміє що не можна все і відразу

а працювати можна хоча б по 40 год передбачених законодавством, хоча хто дійсно хоче мати великі доходи і з часом їх збільшувати завжди і всюди працював більше і довше ніж книжка пише. звісно це залежить від характеру роботи, коли наприклад кількість часу присвяченого роботі значно впливає на дохід

в цілому світі такі зарплати що геть на все їх не вистачає і тому "весь світ живе в кредит" (с)
і дітей на заході народжують як правило тоді коли вже стали на ноги, а не так як в нас - спочатку діти, а потім задумуються як на ноги стати?
і т.д. і т.п.

Ната Толмачова - 1-9-2007 у 23:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
в америці взагалі зарплати пристойні... бо там організатори бізнесу думають не лише про власні прибутки...


Понад 12% жителів США живуть за межею бідності
Yтро.ua, 29 серпня, 09:32


У США за межею бідності живуть 36,5 млн людей або 12,3% від загальної кількості населення, йдеться в новій доповіді американського Бюро з перепису населення.

"Офіційно рівень бідності в країні вперше за останні десять років знизився і склав у 2006 р. 12,3% замість 12,6% в 2005 році. Це означає, що в бідності в 2006 р. жили 36,5 млн осіб. Водночас число американців, які не мають медичної страховки, виросло до 47 мільйонів осіб у 2006 р. з 44,8 млн у 2005 р.", – йдеться у доповіді.

Найбіднішими за рівнем доходів у США у 2006 р. визнано штат Міссісіпі і, як не дивно, американська столиця – Вашингтон. Менше за все бідних людей проживає у штатах Меріленд, Нью-Гемпшир і Коннектікут, передає УНІАН.

Як відзначають автори доповіді, за межею бідності опиняються всі самотні люди, річний заробіток яких складає менше $10,294. Сім`я з чотирьох осіб, яка визначається як така, що перебуває за межею бідності, заробляє менше $20,614 на рік, з трьох - менше $16,079, а з двох людей – менше $13,167 на рік.

За даними Бюро, середня зарплата по країні в 2006 р. склала $48,200, що ненабагато більше, ніж у 2005 році.

http://www.utro.ua/ukr/news/2007/08/29/58349.shtml

Рост - 1-9-2007 у 23:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
10-20 процентів прибутковості - це і є надприбутки... загалом за кордоном нормальними є 3-5 відсотків...

За умов стабільного законодавства, відсутності хабарництва, виконання гарантійних зобов`язань по всіх ланках аж до виробника включно можна і за 3-5 відсотків працювати. У нас навіть при 30 можеш в мінуси зайти. У наших підприємців накладні видатки по-перше, суттєво більші, за такі ж у європейців, по-друге, більша частина тих видатків неофіційна, тому йде безпосередньо з прибутку.
Твоє бачення нашого бізнесу, Таню, страшенно поверхневе. Тому не варто постійно плакатися про якісь неймовірні надприбутки, не побувавши в шкірі підприємця.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
росте, даільність-то незаконна, але кажіть мені, звідки за містом у наших таможенників ростуть особняки, як грибочки під дощем?...

Ще раз кажу, з будь-якої незаконної діяльності отримуються надприбутки, бо інакше нею би ніхто не займався. При чому тут тема нашої розмови?

Tempika - 2-9-2007 у 11:52

росте, мається на увазі ЧИСТИЙ прибуток, при чому тут мінуси? бачення мінусу у мене правильне, бо я багато років пропрацювала саме бухгалтером...

ну чому мається на увазі злочинна діяльність? є масса методів заробляти гроші, працюючи у таможні, не порушивши жодного закону, і отримуючи надприбутки...

Рост - 2-9-2007 у 14:46

Таню, сперечатися з тобою марна справа. Давно відомий спосіб перемагати в суперечках - піддавати опонента загальній критиці, без конкретики, і ухилятися від відповідей на чіткі запитання.
Ти саме це і робиш.
Я просив навести конкретні приклади, з цифрами (хоч приблизними) - ти ухилилась.
Стосовно митників - я запитав, яке це має відношення до підриємництва? Ти продовжуєш про них говорити.

Тому на здоров`я, залишайся при своїй думці.

Demyan - 3-9-2007 у 08:01

Погоджуюся з Натою та не розумію Тані.
Мені з дружиною 1000-1500 грн в місяць хватає повінстю. Ведемо домашню бухгалтерію, що позволяє економити значно. Якщо закінчується побутова хімія купуємо на гуртовні, деякі продукти теж (що не псуються). Це економить і гроші і час. Я краще потрачу пів дня і куплю всчього цього на пару тижнів а то й місяць аніж купляти через день.
Гроші які лишаються - відкладаємо за що можна поїхати собі десь і відпочити.
Натомість колега в мене на роботі свою зарплату за тиждень витрачає потім позичає.

Сайт якраз в тему - хто ск. витрачає на харчування
http://ibook.nnm.ru/golodnaya_planeta_kto_skolko_sedaet_za_nedelyu

Demyan - 3-9-2007 у 08:04

Щодо помилку шефів - я бачу жадність найбільше популярна. Тобто економія на всьому, незаохочення працівників.

Tempika - 3-9-2007 у 08:16

....росте, звичайно вони мають відношення до підприємництва... на твою думку, що таке магазини *все по 3-5-7 грн*? це продажа конфіскату... а як часто у таможенника в родині хтось володіє привітними фірмами?... і наскільки своя рука на таможні допомагає провадити цим фірмам бізнес?... є купа схем, росте, які ми тут обговорювати не будемо.

Tempika - 3-9-2007 у 08:17

...і я не піддавала опонента ЗАГАЛЬНІЙ критиці... зауваженя у мене були цілком конкретні, а саме - економія фонду заробітної плати.

Thror - 3-9-2007 у 08:46

Щодо думок ніби люди не хочуть працювати, я постійно бачу підтвердження цього.
Я обслуговую облік на декількох десятках фірм і власники часто мені жаліються та просять знайти когось на роботу на різні посади. Відповідно цікавлюсь рівнем зарплати та обовязків - аналіз дивує.

Скажімо фірма торгує продтоварами оптом.
Комірник-вантажник - Два тижні працює - два відпочиває, з 13-00 до 21-00 робочий день - 1500грн.
І не можуть знайти нормальних робітників, а ті що є постійно крадуть та повільно працюють.
Та сама фірма - менеджери продажу від 3000грн і не хочуть працювати кажуть мало.

Як на мене - я б залюбки працював на таких умовах якби немав іншої роботи.
І таких прикладів маю повно.

Взагалі вже давно планую перехід від власної роботи до найманих працівників, але складно найти людей які готові віддати рік на навчання і потім отримувати нормальні гроші. Хочуть все і відразу.

Tempika - 3-9-2007 у 10:40

...що це за фірма?... у мене тут знайома шукає роботу :-))

...взагалі номінальна ставка часто ні про що не говорить... наприклад, є фірми, де настільки нездорова атмосфера и жахлива система штрафів, що жодна зарплата цього не компенсує.

Demyan - 3-9-2007 у 11:18

Мені здається що тут вже стільки офтопу...може повитирати все зайве?

Ната Толмачова - 3-9-2007 у 11:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Мені здається що тут вже стільки офтопу...може повитирати все зайве?


краще просто назву теми змінити :)

Ната Толмачова - 3-9-2007 у 13:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...і я не піддавала опонента ЗАГАЛЬНІЙ критиці... зауваженя у мене були цілком конкретні, а саме - економія фонду заробітної плати.


оскільки, я (на відміну від вас) дисертацію на економічну тему не писала, то скажу на хлопський розум:
якщо я можу комусь заплатити 1000, а вирішую, що краще я заплачу 800, а 200 використаю на щось інше або прибережу на майбутнє – то це мабуть і є економія
а коли я в принципі можу заплатити тільки 800 і плачу 800, то що я в цьому випадку економлю? ех, далеко мені до вас в плані економії :yawn:

Вікторія Котлярова - 3-9-2007 у 15:27

ІМХО, найбільша помилка роботодавця-керівника - це невміння згуртувати навколо себе людей, невміння створити команду. Все інше прикладеться, якщо працівники будуть жити одним духом.

Реальний приклад - моя робота. Є команда, яка все робить. Ми фактично є однією великою сім"єю, таке собі коло друзів, сформоване в процесі роботи, і там уже не лише ми - працівники, а й наші чоловіки/дружини й діти (в кого є).

Ми разом ходимо в кіно, виїзжаємо на шашлики, І працюємо разом. І тут вже на другий план відходить питання заробітньої плати, бо на першому плані - допомога, взаємопорозуміння й дуже дружня атмосфера в офісі.

Звісно, натовп з 100 чоловіків згуртувати так нереально, але от в рамках відділу невеликого - можна спокійно.

Доречі, саме наш начальник нас і здружив. І сам разом з нами здружився)). А ось недавно один с коллег хрестив дитину. Куми - з кола команди по роботі :) От і показник :)

Ната Толмачова - 3-9-2007 у 17:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Thror

складно найти людей які готові віддати рік на навчання і потім отримувати нормальні гроші. Хочуть все і відразу.


... ті що хочуть все і відразу як правило в кінці-кінців взагалі нічого не отримують
в мене студентка, яка за 10 -14 робочих днів в місяць отримувала пристойну зарплату, відмовилася від роботи, бо я трохи зменшила заробіток
більше часу вона присвячувати роботі всеодно не дуже хотіла, хоча вліті могла і більше працювати, а от запізнюватися постійно - це святе.

і звісно краще нічого не робити і взагалі нічого не отримувати, ніж отримувати трохи менше.
зменшення зарплати може виглядати несправедливим, але вона ще підробляє на іншій фірмі, де за таку саму роботу їй платать менше, бо більше платити невигідно для фірми
зараз наче та фірма вже ближче до закриття, то ж не знаю що там буде з її роботою

і як студентка вона мала б трохи більше розуміти що вона ще не є великим спеціалістотом в 21 рік і взагалі що працювала нормально заробляючи на обох фірмах як хотіла і коли хотіла тільки тому що на роботу взяли знайомі і що все так не буде. на жаль

як вона далі буде працювати я не знаю, бо вже дуже розбалувана в плані кількості і якості роботи, графіку, умов, зарплати і т.д. :)

Ната Толмачова - 3-9-2007 у 17:40

:o я тут випадково видалила якесь своє повідомлення і забула яке :lol:

Nazar - 3-9-2007 у 18:03

Там де Ви цитуєте пана Throrа, і пишете, що нарешті хтось Вас розуміє, або щось близьке цьому:)

Ната Толмачова - 3-9-2007 у 18:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Там де Ви цитуєте пана Throrа, і пишете, що нарешті хтось Вас розуміє, або щось близьке цьому:)


точно. дякую :)

я зраділа, що ще хтось розуміє, що не всі хочуть працювати і не всі цінують хорошу роботу :)

Tempika - 3-9-2007 у 18:50

..назвіть конкретні прізвища... серед моїх друзів і знайомих нема жодного лінюха.

Ната Толмачова - 3-9-2007 у 18:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..назвіть конкретні прізвища... серед моїх друзів і знайомих нема жодного лінюха.


якби це була правда всі жили б в достатку, а ви скаржитеся, що вічно всім всього бракує...
хоч хтось має бути серед вас лінивим :)

Tempika - 3-9-2007 у 19:05

.. у нас в україні зв*язку між тяжкою працею і достатком нема...

Ната Толмачова - 3-9-2007 у 19:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
.. у нас в україні зв*язку між тяжкою працею і достатком нема...


... ну не настільки в нас все погано...
ви просто не хочете або не вмієте знайти той зв’язок :)
я на своєму прикладі доводжу що він є :P

Tempika - 3-9-2007 у 19:36

..нато, вибірка у кількості *одна людина* не є достатня для отримання певних статистичних кореляцій.

Ната Толмачова - 3-9-2007 у 19:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..нато, вибірка у кількості *одна людина* не є достатня для отримання певних статистичних кореляцій.



та ніхто і не каже, що вона одна та лінива людина - нас багато :lol::lol::lol:

.... а статистика так бреше, що ніхто в світі не здатний зрозуміти з якої правди її збиралися виводити :(