Форум Рідного Міста

Українізатор ХР

False - 7-2-2003 у 11:45

Хтось ставив українізатор на він ХР - цікаво чи нема глюків?

Роман Голощук - 7-2-2003 у 21:47

Цитата:
Першим відправив користувач False
Хтось ставив українізатор на він ХР - цікаво чи нема глюків?


Українізатор ставиться тільки на русифіковану версію Windows XP. Тобто кількість глюків автоматично збільшується у два рази.
Серед моїх друзів побутує думка що власне Windows XP і сама є великим "глюком" :)

Victor - 8-2-2003 у 00:03

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Цитата:
Першим відправив користувач False
Хтось ставив українізатор на він ХР - цікаво чи нема глюків?


Українізатор ставиться тільки на русифіковану версію Windows XP. Тобто кількість глюків автоматично збільшується у два рази.
Серед моїх друзів побутує думка що власне Windows XP і сама є великим "глюком" :)
Дозволю не погодитись.Стоїть Windows XP prof. Корпоративна версія і працює як годинник.

Ігор+ - 8-2-2003 у 06:45

А для чого українізовувати???

Tonika - 9-2-2003 у 21:40

справжній патріот хоче український ХР як ви не розумієте :)

False - 10-2-2003 у 09:52

нарахунок глюків я незгідний - працює, не впорівняння з 98 просто чудово. Різниці між рус і англ версією також непомітив. Тобто вважаю її кращою за інші.
Мене цікавило чи українізатор не "псує" ХР

Реплікант10322195 - 14-2-2003 у 20:38

Погоджуюсь з Віктором.

Українізатор - це сила, однозначно
:lol:

RomadinR - 29-5-2003 у 17:26

А як щодо якості "українізації"?
(Сам користуюся Linux, тому подивитися не можу. А встановлювати щось на "чужу" Windows заради "подивитися" давно уже бажання немає...)

Ihor Byra - 2-6-2003 у 07:44

Сама ідея гарна, але він повністю не українізує --- все одно зустрічаєш російські слова

Рост - 2-6-2003 у 08:46

2 RomadinR
Став VMWare і пускай віндузу під лінуксом. Якщо маєш хоча б 128 МБ мізків на машині. Для "подивитись" вистарчить.

RomadinR - 2-6-2003 у 19:03

Дякую. Проте для нормальної роботи ліцензії ні на те, ні на інше не маю. А щодо "подивитися" - я довіряю думці Академіків ;-)

bobik - 24-6-2003 у 10:51

Особисто я працюю вже рік в ХР, але англійському. Скажу одне задоволення від роботи на компі я отримую на багато більше. За цей рік симтему повністю перевстановлював тільки рак. Згадуючи 98, де за рік потребав в перестановці віновса виникала чи не кожного місяця. А українізатор я б не ставив, по перше і так все зрозуміло, а по друге навіть в російській ХР глюків справді набагато більше, найчастіше виникають проблеми із зображенням і програванням фільмів DivX.

Про ХР

kallisto - 10-9-2003 у 17:43

Віндою користуюся вже другий рік, і скажу, що претензій до неї немає. Класний інтерфейс, класна робота, все чудово. Легше керувати процесами. І взагалі. Тільки ніяк не знайду хороший українізатор. Хто підкаже, де знайти. А ще може хтось має крек до восьмого Соло? Скиньте хтось, будь-ласка.

Jurko BANZAJ - 2-10-2003 у 10:52

Українізатор для ХР -- нормальна річ. Якщо не враховувати того, що українізує він не увесь інтерфейс, а лише ту частину, що юзер бачить її зверху. Якщо колупнутися десь в районі дивайс менеджера, бачимо, що нич українського там вже нема. Але, з іншої сторони, при всіх перевагах Linux, для цієї осі нема ані DPT-програмного забезпечення, ані професійних ґрафічних редакторів. Так, що мусимо миритися. Що ж до WinXP, то, на мій суб’єкривний погляд, це один із найбільш вдалих прожектів дядькобіллвої канторки. Зокрема завдяки ядру, котре вигадали трохи не в M$. Отаке
P.S. Один фацет із прес-служби Microsoft нам, журналістам, обіцяв, що протягом кількох місяців мусить з’явитися цілком локалізовані версії Вінди й Офісу. Що воно з того буде -- не знаю, але те, що люди щось роблять -- вже пів роботи))

Ярема П. - 11-3-2005 у 12:01

Пройшло з дати останнього повідомлення майже 2 роки. І що змінилося в мастдаї? Є дійсно українська версія? А у лінуху появилося ба-а-агато чого нового, і я повністю обходжуся без вінди, а 2.6 ядро взагалі просто СУПЕР...

Що скажете?