Форум Рідного Міста

Чому за офтопи немає попоредження?

Demyan - 4-9-2007 у 16:12

Може хватить офтопити....куди дивляться адміністратори? Подивіться тут вже можна надавати попередження і не одній людині. Відкриваючи тему про бідність - в кінці читаю суто по квартирам і т.д.

Чи можливо правила змінилися і можна офтопити?:o

Ната Толмачова - 4-9-2007 у 16:20

це як в живій розмові - неможливо говорити суто по одній темі не зачіпаючи іншу :)
і багато тем є дуже пов’язаними. і взагалі - якщо правило не порушується, то ви впевнені що це правило? :lol:

Ната Толмачова - 4-9-2007 у 16:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Може хватить офтопити....куди дивляться адміністратори?


... дивляться як би самим наофтопити :lol:

Demyan - 4-9-2007 у 16:28

Просто мені колись дали попередження бо я "задів" видно когось, а тут тепер стільки того всього і жодного заваження...але це тоді нечесно....видно і тут корупція прозріває :) :) :)

Олексій Мачехін - 4-9-2007 у 16:30

На Форумі забороняється публічне обговорення дій Адміністрації по модеруванню Форуму (як то: обговорення правил Форуму закриття/відкриття тем, вилучення повідомлень, обмеження доступу користувачів до Форуму, призначення модераторів і тому подібне). Усі зауваження по модеруванню Форуму прохання надсилати Адміністрації через службу приватних повідомлень u2u.

Дем'яне, боюсь цю гілку невдовзі буде видалено адміністратором.

Ната Толмачова - 4-9-2007 у 16:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
На Форумі забороняється публічне обговорення дій Адміністрації по модеруванню Форуму (як то: обговорення правил Форуму закриття/відкриття тем, вилучення повідомлень, обмеження доступу користувачів до Форуму, призначення модераторів і тому подібне). Усі зауваження по модеруванню Форуму прохання надсилати Адміністрації через службу приватних повідомлень u2u.

Дем'яне, боюсь цю гілку невдовзі буде видалено адміністратором.


правильно! думки треба висловлювати по правилах, а то обнагліли і розвели тут свободу слова! :lol:

Андрій Пелещишин - 4-9-2007 у 19:48

Щодо обговорення.
Направду, публічне обговорення модерування Форуму є небажаним, бо нічого доброго для Форуму не дає.

Мене радує, що хтось може думати, що Форум уже такий авторитетний, що на ньому може з'явитися корупція, але ображає, що в когось можуть бути думки щодо того, що вона є. :)

Якщо повернутися до теми офтопів на Форумі, то справді їх стало більше. Думаю, у цьому є моя вина - останнім часом я недостатньо уваги приділяв модеруванню тем.
Я справді вважаю, що Офтопу не місце на Форумі, і прошу дописувачів уважніше ставитися до тем дискусій, і старатися їх дотримуватися. При виникненні дотичних тем під час обговорення краще започатковувати нові дискусії, ніж розмазувати існуючі. Не бійтеся розпочинати нові дискусії
Обмеження щодо небажаності офтопу у жодній мірі не є обмеженням свободи слова. Це поняття з зовнім іншої категорії.

У подальшому я буду уважніше відслідковувати офтоп у темах, напевно просто видалятиму його, бо на жаль, деколи акуратне розділення тем вимагає багато часу і зусиль.

Тему вважаю закритою.