Форум Рідного Міста

яке друковане рекламне видання Львова ви вважаєте найкращим?

Ната Толмачова - 10-9-2007 у 15:36

добре було б ще написати чому :)
раніше я вважала, що це "Ваш магазин", зараз думаю трохи інакше і хоча це лише за деякими параметрами, але кращим вважаю "Льівські оголошення":
1. кращий дизайн
2. набагато зручнічший формат
3. дешевше і газету купити і подати оголошення

але "Ваш магазин" звісно лідер ринку і об’єм інформації там більший і більше можливості знайти що треба, а це як не крути найважливіше в такому виданні
таким чином голосую за "Львівські оголошення", бо за більшістю параметрів це видання, як на мене, все-таки краще :)

Ната Толмачова - 10-9-2007 у 15:48

... я тут додумалася до того, що рекламні видання взагалі найкраща літетатура для тих, хто цікавиться життям-буттям міста - там майже все майже про всіх і ще й часто з розцінками :)

Nazar - 10-9-2007 у 15:51

Ви взялись піярити ЛО?
Я не прихильник "Їхнього магазину", але мушу визнати що вони таки краще відповідають свому призначенню - а це зібрати більше оголошень в одному місці, хоча там рекламуватись я не буду, бо це "рівень попси".

Ната Толмачова - 10-9-2007 у 15:54

я взялася з’ясувати, що кому подобається/не подобається і чому :)
все-таки цікаво
з ЛО ще не мала справи, просто недавно купила газету і була приємно здивована змінами: раніше була нещасненька брошурка, а тепер виглядає як пристойне видання :)
спробую дати там рекламу подивлюся чого воно варте :rolleyes:

а чому кажете, що це рівень "попси"? а ВМ не попса?

Nazar - 10-9-2007 у 16:02

Я занадто путано написав.
Це мені притаманне:)
Я якраз писав про "Їхній магазин" (ВМ), і ні словом не зачепив "попсовість" ЛО.
Та й з рекламою, то для себе з'ясував "свою" правду, будучи аудіоалом - радіореклама. Львівська хвиля - доволі ефективніше будь-яких газет (пробував багато).
:)

Nazar - 10-9-2007 у 16:04

І ще одне, Ви придбали газету саме для того, щоби подивитись оголошення, чи для того, щоби протестити її на можливість розміщення реклами?

Ната Толмачова - 10-9-2007 у 16:04

:)

Ната Толмачова - 10-9-2007 у 16:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
І ще одне, Ви придбали газету саме для того, щоби подивитись оголошення, чи для того, щоби протестити її на можливість розміщення реклами?


і те і те - мені все треба :)

Остап Шумин - 10-9-2007 у 17:02

Даємо рекламу і там і там (ВМ і ЛО). Висновок один - ВМ значно ефективніший. Хоча, справді, ЛО останнім часом взявся за голову, але, тим не менше, люди по інерції користуються більше ВМ.

Ярема П. - 10-9-2007 у 21:50

Проголосував і подивився результати - ВМ зе бест. Але так і є - все "підпільне" життя Львова в ньому без вихвалювання Садового і різних замовних статейок. Я ще Місто і Передмістя переглядаю - цікаво як ще не розкручені журналісти пишуть.