Форум Рідного Міста

Сайт регіоналів виключений із рейтингу Бігмір

Тарас Гулка - 10-9-2007 у 22:02

Натрапив на таку штуку


Цитата:

В пятницу, 7 сентября, администраторам рейтинга поступила информация о том, что сайт Партии регионов использует для своей раскрутки клик-клуб (что запрещено правилами bigmir)net).
Программисты проверили статистику сайта и обнаружили, что более 58% посещений данного ресурса действительно совершаются со страницы одного из клик-клубов. В этот же день администрация bigmir)net вынесла предупреждение о том, что если в течение 24 часов накрутка не будет устранена, сайт будет удален из рейтинга за нарушение правил участия.


Джерело ТУТ

Невже все так погано із рейтингом, вже вже навіть в інтернеті треба штучно його повишати ?
:lol: :lol: :lol:

Aндpiй - 11-9-2007 у 08:02

Та так, звичка. Щоб не втрачати кваліфікації фальсифікаторів.

Андрій Пелещишин - 11-9-2007 у 09:16

Я думаю, що тут можуть бути три варіанти.

1. Розробники (адміністратори, супроводжуючий персонал) - вдалися до накрутки з метою виправдання себе перед замовником, який міг гостро ставити питання про популярність сайту.

2.Накрутку замовили ПіаРщики опонентів, які потім же ж швидко просунули цю, в принципі другорядну і не дуже важливу новину, в ЗМІ.

3. Накрутчики вирішили себе прорекламувати. Є таке поняття "реферальний спам". Це схоже на нього

Я схиляюся до гібриду 2 та 3 версій. Заказ опоненетів плюс закікавлення клік-клубу в власній промоції.
На користь цього говорить вкрай неграмотна накрутка - вибачте, але давати 200 завантажень з однаковим реферером (ще й на клік-клуб) - це смішно.
Ну і замовляти 200 відвідувачів - це також смішно. Простіше дати 20 баксів в день на цільову рекламу (наприклад на Google Adsense). Вийде ті самі 200 відвідувачів, але вже зацікавлених, "цільових"


Інше діло, що всяким там "лічильникам Бігміру" не місце на таких сайтах. Ставлячи такі засоби, адміністрація сайту підставляє себе під подібні скандали.

Олексій Мачехін - 18-9-2007 у 14:14

Сьогодні ПР заявила про дві хакерські атаки на свій сервер. Думаю, це події одного ряду.

Остап Шумин - 18-9-2007 у 15:45

Зате БЮТ знайти в неті стало легше :lol:


ЗІ Для тих хто ще не вкурсі, наберіть в гуглі "стране капец"

Богдана Курилюк - 18-9-2007 у 19:38

так, пане Отсапе, справді БЮТ знайти за таким набором легко :lol: :lol: :lol: