Форум Рідного Міста

TFT монітор 5"-7"

Тарас Вішко - 16-9-2007 у 21:29

Шукаю TFT монітор дуже малого розміру (5"-7"). Загорівся темою : " Саморобний домашній кінотеатр". Може хтось широко володіє інформацією , щодо цієї теми.

Тарас Гулка - 16-9-2007 у 22:09

Не думаю, що знайдете "чистий" тфт монітор таких розмірів. Хіба купляти авто-телевізори, або портативні двд-програвачі. Там можна знайти екран такого розміру

Thror - 16-9-2007 у 22:26

З такою діагоналлю не розумію звязку з кінотеатром.
Хіба для домашніх тварин?:lol:

Demyan - 17-9-2007 у 08:01

Може це людина хоче на основі малого монітора пульт зробити??? :lol: з тач-скріном :lol:

Рост - 17-9-2007 у 08:56

Дійсно, поєднання 5...7 дюймів і "домашній" дещо дивне.
Ну але, раз питання поставлене... Такий розмір екранів поширений власне серед автомобільних моніторів. На даний момент існує чимало з достойною резолюцією, наприклад, 800х600, 1024х768. В тому числі і з тач-скріном. Хоча для кінотеатру можна взяти і звичайний, без RGB-входу, тільки з відео. Ціни - порядка 300 уо за посередні, 500-700 уо - дійсно хороші. Дорожчі, ніж домашні, бо, зрозуміло - тряска, вологість, перепад температур -30...+60. Є ще, правда, купа дешевих, на радіобазарі продаються. Ну але з якістю там зрозуміло...

До речі, в мене закрався здогад. Може це дефіс випадково потрапив між циферки, і малося на увазі 57"? :)

ПС. Оскільки темою таки володію, то розказати можу різне. Але потрібні вводні - яка конкретно задумка, умови реалізації тощо.

Олексій Мачехін - 17-9-2007 у 13:11

Ні, Росте, людина ж пише - малого розміру. Мені здається, Тарас хоче скомпонувати сам великий екран.

Thror - 17-9-2007 у 21:36

Типу зібрати з маленьких моніторів табло? Здається це буде набагато дорожче просто великого телевізора.

Краще за все це проектор - який треба екран такий собі і робиш:-)

Тарас Вішко - 17-9-2007 у 22:04

Шановні знатоки напевне Вас ніколи ця тема не цікавила.Я допустився помилки , замість "Саморобний домашній кінотеатр " повинно було бути " Саморобний домашній кінопроектор". Коротко : принцип роботи як в старих діафільмах , тільки замість плівки TFT екран. Якщо це когось зацікавило наберіть в пошукових системах " Самодельные кинопроекторы". А автотелевізор це ідея.

Тарас Гулка - 17-9-2007 у 22:23

:) Згадав студентські роки. Один мій одногрупник і хороший товариш (зараз в Сибірі на Лукойлі горбатиться програмером) щось подібне зробив із звичайного (overhead) проектора і звичайного 14"- монітора (звиняйте, десь 1998 рік і тфт коштувало як хороше авто :) )
Основне призначення: транслювати фільми на стелю, щоб можна було лежати на дивані і дивитись в стелю :lol:

Тарас Вішко - 17-9-2007 у 22:32

Цілком вірно , але overhead і 14" це громіздке і застаріле , а я хочу зробити малий і компактний , все ж дешевше ніж готовий проектор.

Hanor Narasson - 18-9-2007 у 21:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
:) Згадав студентські роки. Один мій одногрупник і хороший товариш (зараз в Сибірі на Лукойлі горбатиться програмером) щось подібне зробив із звичайного (overhead) проектора і звичайного 14"- монітора (звиняйте, десь 1998 рік і тфт коштувало як хороше авто :) )
Основне призначення: транслювати фільми на стелю, щоб можна було лежати на дивані і дивитись в стелю :lol:


Офтопік.
Я також згадав давні, але ще давніші часи. У мене був співробітник - великий жартун і балагур. Він купив у "Дистячому Світі" телеконструктор і зібрав маленького телевізора з діагоналлю десь 10-12 см. Наладжував він його тижні два, але оскільки ми працювали в ОЦ, то проблем з апаратурою і дрібними комплектуючими не було.

Після того він почав приставати до всіх дівчат з пропозицією, щоб хтось приїхав до нього на дачу і він "навчить у ліжку тєлік дивитися" :rolleyes: Не пам'ятаю, хто його "притиснув": парторг, комсорг, чи нач.відділу, але коли на зборах почали обговорювати його "обліко моралє" :baddevil: , він просто витягнув того телевізора з шухляди і заявив: "А що тут такого? Лягаєш, кладеш телевізора собі на живіт і дивишся!" :lol:

Тарас Вішко - 19-9-2007 у 14:02

продаються маленькі телевізори, ціна 100$

Це мене зацікавило , а яка в них роздільна здатність ( тепер пікселями називають) ?