Форум Рідного Міста

iGoogle

Тарас Гулка - 17-9-2007 у 22:02

Чи то я такий неуважний, чи то та штука тільки появилась, але помітив на стартовій сторінці гугля в правому верхньому куті лінк на iGoogle.
Досить цікава річ. Система персоналізації стартової сторінки гугля (така фіча існувала вже давно, але тут вона з'явилася із зовсім новими можливостями).
Щось та в тому є.
Можна винести на першу сторінку інформери із популярних ресурсів (за замовчуванням в мене стояла "Українська правда" і 5 канал - цікаво чим обумовлений даний вибір)
Можна робити нотакти, записувати якісь справи (типу планувальника), добавляти різні забавки, "очі" і ще багато чого цікавого, потрібного і не зовсім :)

п.с. Дещо поставила в ступор назва такого ресурсу із списку пропонованих як "Кино-Говно.ком" :o

Thror - 17-9-2007 у 22:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
п.с. Дещо поставила в ступор назва такого ресурсу із списку пропонованих як "Кино-Говно.ком" :o


Насправді, дуже непоганий та адекватний ресурс.
З своєю, незалежною думкою.

Hanor Narasson - 18-9-2007 у 08:10

А яке призначення "очей"? :o

А ще, виявляється, автор сторінки був напевне з Володимира-Волинського: це єдине місто-райцентр, де можна подивитися погоду.:P

Іван Дівеєв - 18-9-2007 у 10:06

iGoogle стоїть у мене як стартова сторінка вже досить давно. Що приємно:
1. Можна вивести RSS стрічки цікавих мені сайтів;
2. Купа іншого stuff (наприклад, око потішить потік троянд прямо з flickr.com), яке можна пересовувати (технологія netvibes) і ховати у закладках;
3. Красиві теми. Змінюють вигляд залежно від часу (якщо зорі навколо логотипа, значить пора спати :) );
4. Не загружає машину (у мене гугл тулбар просто жер ресурси).

Що неприємно:
1. Прогноз погоди дурить;
2. Новинні RSS стрічки оновлюються все ж із запізненням, легше піти прямо на сайт;
3. Мені по-барабану, але для когось важливо - Google Is Watching You.

ZT - 19-9-2007 у 01:14

Теж користуюсь іГуглом вже давно. Хоча останнім часом заходжу все рідше.
На головну сторінку додав Gmail i Google Reader, вигляди з веб-камер Києва, Токіо, змінний логотип і. т.д.
Найцікавішим для мене були закладки. Я постворював окремі закладки для різних категорій (Технології, Культура, Новини ...) і на кожну з них позакидував RSS-фіди з відповідних сайтів. Виглядає гарно, але в користуванні набагато ефективніший все-таки Google Reader.

Не знаю, мене не задовільняють наявні віджети. Можливо, на базі iGoogle і його віджетів можна буде зробити щось дуже цікаве, але ще не зараз.