Форум Рідного Міста

Котра з тих дівчат-виконавиць вам найбільше до вподоби?

Дмитро Самохвал - 22-9-2007 у 10:59












Отже, котра з тих співачок, на вашу думку, найчарівніша, найвродливіша: Amy Lee, Fergie, Beyonce, Britney Spears, Ciara, а, може, Ані Лорак?

Пройдемося хутко по кожній із них.

1. Отже, Amy Lee, чи то пак Емі Лі - чарівна солістка “Evanescens”. Галерея покадрова відеокліпу “Call Me When You're Sober” з однойменного альбому, де Емі показано в усіх кадрах цього відео - особливо популярна: там можна досхочу намилуватися її білим личком.

2. Fergie - донедавна солістка “Black Eyed Peas”, а нині успішно виступає на сольній сцені. Її класні роботи - “London Bridge”, “Glamorous”, “Big Girls Don’t Cry”. Перемогла також в номінаці за найкращий бюст поміж виконавиць.

3. Beyonce (вимовляють «Бйонс», хоч має бути «Б’янсей») - гарний голос, гарні ноги, сама вона гарненька - що там більше говорити…

4. Britney Spears… До нашого списку ввійшла просто так, «для годиться» - адже юні тінейджери також мають право голосу.

5. Ciara - ще одна гарнесенька мулатка-шоколадка. Співачка також.

6. Ані Лорак - найчарівніша з українських співачок! Шкода, що не виступала на Євробаченні, - з українського боку просто втрутилася політика…

ani_lorak.jpg - 39kB

Рост - 22-9-2007 у 22:49

7-й варіант - жодна :)

Andreas - 23-9-2007 у 01:15

Як на мене - ота найкраща... Проголосував "проти всіх", як завжди.



Андрій Пелещишин - 23-9-2007 у 17:50

Помилка в назві теми віддає легким фрейдизмом :)

Богдана Курилюк - 23-9-2007 у 18:24

Щось не можу зрозуміти, це тут говориться про вподобу талантів чи жіночих тіл? :baddevil:

Ех, чоловіки, чоловіки... :rolleyes:

Рост - 23-9-2007 у 18:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Щось не можу зрозуміти, це тут говориться про вподобу талантів чи жіночих тіл? :baddevil:

Ех, чоловіки, чоловіки... :rolleyes:


Ну чому так обмежено? Не знаю, що мав на увазі Дмитро, але я відповідав, розглядаючи це запитання в повному комплексі, так би мовити :)

Богдана Курилюк - 23-9-2007 у 18:54

Цитата:


Отже, котра з тих співачок, на вашу думку, найчарівніша, найвродливіша: Amy Lee, Fergie, Beyonce, Britney Spears, Ciara, а, може, Ані Лорак?

Пройдемося хутко по кожній із них.



Досить оригінально написано :lol:
Вони ж не килимки щоби по них ходити :D

Дмитро Самохвал - 24-9-2007 у 09:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Помилка в назві теми віддає легким фрейдизмом :)

Дякую за діагноз! :saint: Завжди 'приємно' почути про себе думку людей. (Але менше з тим, виправив, бо лише допіру навідався сюди.)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Щось не можу зрозуміти, це тут говориться про вподобу талантів чи жіночих тіл? :baddevil:
Ех, чоловіки, чоловіки... :rolleyes:

Ну чому так обмежено? Не знаю, що мав на увазі Дмитро, але я відповідав, розглядаючи це запитання в повному комплексі, так би мовити :)

"В повному комплексі" - отак і мав на увазі! Так би мовити...
І вже якщо "співачки", то вже і "таланти" (бо професійно співають), і тілесна краса (бо жінки все-таки).

Але чомусь так голосують, як мокре горить... (Якщо так голосуватимуть на прийдешніх виборах до ВР, то ще довго збиратимуться депутати нового скликання на першу свою сесію...)
Що, невже так мало кому вони є до вподоби?

Ну, до останньої позиції - там, де з тої чи іншої причини не ввійшли інші виконавиці, можна додати такі кандидатури:
- Rihanna: її останній "забійний" хіт "Umbrella" (себто "Парасоля".) вельми драйвовий! А чому вона не ввійшла до нашого списку? Та якась вона трохи затендітна... як билина в полі...

- Nicole - одна з дівчат, що себе називають "Pussycat Dolls" (у вільному перекладі буде як "Лялюсі-гарнюсі".) з яскравим відеом на їхню композицію "Wait A Minute" ("Зажди-но".). Сама вона гавайка, смуглявка така, чорнявка, висока та струнка. Вельми творча особистість: давно вже пише музику - одне слово, поетеса-красовиця! А не ввійшла до списку, бо все-таки вона є учасником групи.

Ната Толмачова - 24-9-2007 у 13:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Самохвал
Але чомусь так голосують, як мокре горить... (Якщо так голосуватимуть на прийдешніх виборах до ВР, то ще довго збиратимуться депутати нового скликання на першу свою сесію...)
Що, невже так мало кому вони є до вподоби?


...якби в списку були чоловіки я може б і проголосувала :)

Богдана Курилюк - 24-9-2007 у 13:55

Цитата:

...якби в списку були чоловіки я може б і проголосувала :)


погоджуюся з пані Натою :D

Дмитро Самохвал - 24-9-2007 у 14:21

Шановні жіночки!
То справа ваша: голосувати чи не голосувати. Але список отой є такий, який і має бути - складається лише з учасниць. Такий є просто задум.
І, гадаю, нічого б не сталося, якби ви взяли і проголосували за когось із жінок-учасниць, тим самим виявивши своє зацікавлення в тому чи іншому творчому обдаруванні.

Nazar - 24-9-2007 у 14:27

Я поставив крапку на проти Емі, бо подобається її голос, особливо у останньому альбомі Евоненсенс. Хоча як на мій смак, то бракує пані Тарьї Турунен, вона мені таки краще співає:)
А от з вигляду, то тут біда.

Юрій Сєров - 24-9-2007 у 14:55

Підтримую наших :)

Dmy - 24-9-2007 у 15:00

Що за списОк? А дє Вєра?! :o

Дмитро Самохвал - 24-9-2007 у 15:18

Ой, пане Дмитре, щиро шкодую, що не поставив Вірку Сердючку в наш списОк, як окрему позицію! :(
Але всі можуть проголосувати за неї таємно через 7-му позицію. :rolleyes:

Odarka - 24-9-2007 у 20:16

Класичний список попсових виконавець, всі вони мають добрі голоси (крім Брітні Спірс:))...хороші фігури...хто з них кращий важко сказати.

"Вони всі на одне лице, але ж не брати вони"...як співає "Плач Єремії":))))))

Юрій Сєров - 24-9-2007 у 21:10

Ще Гвен Стефані можна було додати.

Дмитро Самохвал - 24-9-2007 у 22:35

Ґвен оминув свідомо. Вона така, як та козочка: дрібненька, худенька... Плигає все та плигає... Та ще й до того фарбована блондинка...
А от Настю Каменскіх таки варт було...
Так що, кому вона припала до серця, голосуємо сьомою позицією.

kamenskix.jpg - 53kB

Юрій Сєров - 25-9-2007 у 14:38

Така нічого :)
Ще б співала щось нормальне, ціни б їй не було ;)

Дмитро Самохвал - 25-9-2007 у 15:15

Гай-гай, Юрію! :o
Така голосиста (і персиста) краля вже б не співала чогось "нормального"?! А що, власне, є "нормальне"? ;)
Може, те, що співає разом з Потапом? Як на мене, вони - ідеальна музична пара. "Не пара", "Vnature" - нормальні стильні композиції. А про відео годі чогось ісказати: на теренах совка їхні відеокліпи - одні з найстильніших, найякісніших і найяскравіших. (Ну, там, трохи відверті... не для пуритан, одно слово.)
Той епізод, де напівголі лялі на фоні ескаватора; або коли в кадрі трапляється той такий наш совдепівський міліцейский "бобік-лунаход" із заґратованим заднім вікном, але дуже чистий, немовби вилизаний. :cool:

Юрій Сєров - 25-9-2007 у 17:03

В моєму розумінні і смаках така музика, тим більше з таким відео не є нормальною. І річ не в пуританстві, а в тім, що на це дивляться діти і підлітки. Але це офф-топ.

Andreas - 25-9-2007 у 17:24

Цитата:
Юрій Сєров
В моєму розумінні і смаках така музика, тим більше з таким відео не є нормальною. І річ не в пуританстві, а в тім, що на це дивляться діти і підлітки.


А ця музика і не призначена для розуміння і смаків (як і тексти, до речі, для послуховування) а лише для "дрыгоножества и рукомашества" на дискотеках, що саме й потрібно дітям та підліткам. І річ саме в пуританстві. А під що накажете ще сіпатись? Полонези, вальси, мазурки не в моді, рок-н-ролл і той підзабули...

Дмитро Самохвал - 7-10-2007 у 13:05

Нова пісня Ані Лорак "С первого взгляда" доволі якісна. А відеокліп на неї також і стильний. І гарний: там така-а-а красу-уня!..

ani_lorak.jpg - 48kB

Dmy - 8-10-2007 у 14:47

Ага. Чимсь схожа на Ірину Дерюгіну. Тій наразі (як не помиляюся) на шосту десятку повалило :P

Юлія Гребеньовська - 21-12-2007 у 15:22

Та всі вони одна одної варті;шоу-бізнес ,як завод:що наклепали те й маємо!