Форум Рідного Міста

Чорний шоколад допомагає при хронічній втомі. Який Ваш улюблений?

Юрій Сєров - 1-10-2007 у 22:04

Вчені дослідили, що чорний шоколад допомагає при хронічній втомі. http://ua.korrespondent.net/main/84938/

Якому виробнику надаєте перевагу?
Світоч колись випускав чорний гіркий, зараз вже здається нема його.
Корона з лісовим горіхом так нічого.
Що ще є доброго?

Богдана Курилюк - 1-10-2007 у 22:54

"Світоч" молочний, як на мене - смакота. І ще досить цікавий "Світоч" чорний з білим шоколад.:)

Не дуже розумію: хронічна втома - це хвороба?

Юрій Сєров - 1-10-2007 у 22:59

мабуть, що так. життя таке пішло. Не люблю білий шоколад.

Рост - 1-10-2007 у 23:02

Юрку, ну треба ж шоколадним фабрикам продавати свою продухцію :) Думаю, від хронічної втоми є значно кращі ліки, наприклад, здоровий сон :D

Надія Баловсяк - 1-10-2007 у 23:04

Tableron

справжній чорний шоколад. проте дорогий

Юрій Сєров - 1-10-2007 у 23:25

одне іншому не заважає :)

Demyan - 2-10-2007 у 08:23

Корона Пористий.

Анастасія Кулакова - 2-10-2007 у 12:37

Корона екстра-чорний, або екстра-чорний з апельсиновими цукатами. Як альтернатива Рошен "Брют"

ZT - 2-10-2007 у 13:39

Світоч Особливий зе бест, в помірних кількостях )

MartinkaDP - 5-10-2007 у 18:05

Світоч особливий, іноді Світоч чорний;
всю минулу зиму з мамою налягали на Світоч Тірамісу :saint:

Captivitas - 7-10-2007 у 20:31

Все, що вище 70% какао.
Рошен "Брют".
Домінік "Полтава 1709" (чорний)

Тарас Ільчишин - 8-10-2007 у 07:19

а я вже довгий час "сиджу" на батончиках БАТОН від рошен )

Катруська Пономаренко - 18-2-2008 у 00:18

Я люблю -Корона- молочний з горішками, Тірамісу -Світоч-, і Рошен з медом і горішками

Надія Баловсяк - 19-2-2008 у 00:44

таблерон

хм . відповіді губляться?

Юрій Сєров - 19-2-2008 у 10:43

Цитата:
таблерон

хм . відповіді губляться?

Та ні :)
Цитата:

написано 1-10-2007 в 23:04
Tableron

справжній чорний шоколад. проте дорогий

Уляна Дідич - 19-2-2008 у 14:49

чорна корона. Плитка в день - тільки так. Як прикину, яка сума з сімейного бюджету в місяць накапує...:2cents: :2cents::2cents:

Надія Баловсяк - 19-2-2008 у 15:01

ні хре...
ой
ні фіга ж собі
вага?
то ж 500 калорій

Люда - 19-2-2008 у 15:48

А до чого тут калорії? Організм або знає, куди їх подіти і все ОК. Або не знає - і тоді все одно, шоколад це чи капуста - треба за ним слідкувати...
І що таке 500 ккал - для когось 1/4 добової норми, для когось - 1/8 чи й менше...

Надія Баловсяк - 19-2-2008 у 15:53

да не, я так
типу приколююсь
якщо ваш організм перетравлює плитку шоколаду щодня -- афигеть. хіба якщо крім шоколаду ніц не їсти

але так не буває зазвичай ;-) ну щоб без наслідків. "не верю" (С) :)))))))))

"проверено, занусси"

Уляна Дідич - 19-2-2008 у 16:08

Вага була трішки надмірна після третіх пологів (дитині вже 2 роки), поступово вертається в норму (паралельно з пожиранням шоколаду). А без шоколаду працювати не можу, голова не працює - залежність :(

Люда - 19-2-2008 у 16:23

Ну як нічого не їсти? Навіть тендітній дорослій людині з дуже помірним навантаженням менше 2000 ккал - малувато буде! Тобто в Вас ще лишається щонайменьше 1500 на все інше. Вважаючи, що цінність салату з морської капусти приблизно 50 ккал /100 гр, навіть з’ївши плитку шоколаду жувати можна ввесь день не зупиняючись ;)
Я сама при навантаженнях різко "падаю" на чорний шоколад в тій же "плитковій" кількості. І нічого, середня вага 52-54 кг при зрості 165, після пологів повернулася за 3 місяці до попереднього стану ;)
Правда шоколаду тоді не їла - малого сипало :(
Зараз їм. Але тільки чорний - від молочного в кількості більше 1/3 плитки на день - мене сипле, мабуть штучне молоко організм не сприйма.

До того ж доведено, що чорний шоколад містить антибактерійні речовини (не виклика карієсу на відміну від інших солодощів), купу вітамінів і стимуляторів, серед яких - фактори, що стимулюють роботу печінки. Тобто "правильний" шоколад "сам себе переварює".

А про калорії - так я привела мінімальну потребу людини, у людей з прискореним обміном речовин, фізичному чи розумовому навантаженні це може спокійно складати 4000 ккал і зростати і до 6000.
от де шоколаду роздолля! :sing:

Надія Баловсяк - 19-2-2008 у 23:30

4000
ги :))))))))))))

Соломія Федушко - 23-12-2009 у 21:35

Зараз шоколад "Світоч" геть зіпсувався, але ще рятує "Корона" і "Рошен". Я просто обожнюю всі види шоколаду, але особливо чорний з лісовими горішками :)

Viktor Tkachenko - 23-12-2009 у 22:34

Чорний "Корона" з цілими горіхами.

Demyan - 24-12-2009 у 09:15

Свічто зараз виправився (повірте мені - більше не можу нічого сказати ;) ), можете спробувати я вже проводив експерименти - купляв рошен світоч корони чорний та з горіхом - завязував людям очі і давав - :) ніхто не вірив що то світоч :).
Але наразі це стосуєтсья лише шоколаду (Який в новій упаковці).

Demyan - 24-12-2009 у 17:17

Довіру важко повернути але в наших людей ще є таке хтось сказав всі підтримали і погодилися і всі знавці чи то в шоколаді чи в вині..
ой якість зіпсулася,...ой тот вино вже не таке....

Але як правило 90% людей які таке говорять взагалі не розуміються і для них всеодно що вино за 10 грн чи 100 грн.

Мої любимі експерименти - я йду купляю 3-5 видів чи пива чи вина чи цукерок...в залежності в чому людина вважає себе "знавцем смакових якостей"...завязую очі і кажу - визначай тепер де що є де гірше де краще як ти казав перед тим.
Як правило ніхто не відрізняє і завжди помиляються!
Тому коли я за столом тепер ніхто не каже що це пиво зіпсулося і воно гірше ніж Оболонь в сто раз...або Корона в сто раз краще за смаком ніж Світоч :)

Невірете - перевірте :)

Demyan - 25-12-2009 у 10:29

Зато ставлять людей на місце. Маю на увазі "знатоків" :D

Соломія Федушко - 25-1-2010 у 00:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
довіру дуже важко повернути...

Мою довір "Світоч" вже повернув, але тільки ці шоколадки в новій обгортці (правда, не знаю чи випускають в старих обгортках вже)! Молодці!:)

Demyan - 25-1-2010 у 09:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
довіру дуже важко повернути...

Мою довір "Світоч" вже повернув, але тільки ці шоколадки в новій обгортці (правда, не знаю чи випускають в старих обгортках вже)! Молодці!:)


А я казав а мені не вірять :).
Десь з середини лютого а краще на початку березня можете пробувати цукерки в коробках.

Марія Павлюх - 25-1-2010 у 12:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Десь з середини лютого а краще на початку березня можете пробувати цукерки в коробках.

Які саме цукерки в коробках? І звідки у вас ця інформація?:)

Demyan - 25-1-2010 у 13:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Павлюх
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Десь з середини лютого а краще на початку березня можете пробувати цукерки в коробках.

Які саме цукерки в коробках? І звідки у вас ця інформація?:)

Швидше за все всі.
Я не працюю на світочі просто підтримую львівського виробника :cool::cool::cool:

Ірина Матвіїв - 27-1-2010 у 17:36

... погоджуюсь з твердженням, що чорний шоколад допомагає при хронічній втомі, мені він взагалі допомагає хоч якось пережити зиму... У нас вдома вже якось так повелось якщо залишилось пів плитки шоколаду то .... це зле, це те саме, що нема, що їсти :D Перевагу надаю Світочу особливому, на другому місці всі інші чорні ... молочного і білого не визнаю, хоча звісно як то кажуть " на безриб'ї і рак риба ";) Одного разу привезла з Польщі зовсім гіркий чорний шоколад, і зрозуміла, що перегнула палку, їла його з медом :) але в цьому є один плюс, його на довше вистачає ;)
А ще вважаю, зима є зовсім не тим часом, коли потрібно дотримуватись дієт, а тим більше не можна відмовляти собі в солодощах, коли "душа просить";)

Катерина Слобода - 7-2-2010 у 15:56

Чи хто-небудь куштував шоколад з "Майстерні шоколаду?"