Форум Рідного Міста

Яндекс українізував пошук

Чирка Олег - 2-10-2007 у 15:04

Українське представництво російської компанії Яндекс українізувало пошук порталу yandex.ua, завдяки чому під час здійснення запитів з України перевагу в результатах пошуку отримують українські сайти.
За словами генерального директора компанії Яндекс.Україна Сергія Петренко, запити українських користувачів часто мають на увазі місцеву специфіку.
"Із запуском української версії пошуку Яндекс стане частіше знаходити інформацію, цікаву саме українським користувачам, - наприклад, за запитом вибори або Президент", - цитує прес-служба компанії Петренка.
Таким чином, українізація пошуку порталу стала першим результатом роботи українського офісу розробки, відкритого в травні.
yandex.ru є другим лідером серед пошукачів, з яких здійснюються переходи на українські сайти.
У серпні переходи з цієї пошукової системи склали 32,22% (переходи на українські сайти з google.com у серпні склали 50,98%).
Яндексу належать домени yandex.ua і yandex.com.ua.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/main/85084/

MaX:) - 2-10-2007 у 16:48

Шкода що домен ya.ua зайнятий :( Дуже зручно було користуватись ya.ru
Віддаю перевагу Гуглі, вона видає саме те що я шукаю, а не купу різних сайтів.

Ярема П. - 2-10-2007 у 17:45

Щось я не помітив в них якоїсь українізації на сайті... Я принципово користуватимуся гуглом.

Іван Дівеєв - 2-10-2007 у 18:35

Загадочна руска душа переробить і українізує вам пошуковий движок, але нізащо не українізує інтерфейс. Я далі з Гугл!

Чирка Олег - 3-10-2007 у 09:32

Головна сторінка інтерфейсу yandex.ua не є українізованою, а якщо зробити пошук по будь-якому слову то появляється український інтерфейс

Ярема П. - 3-10-2007 у 09:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Чирка Олег
Головна сторінка інтерфейсу yandex.ua не є українізованою, а якщо зробити пошук по будь-якому слову то появляється український інтерфейс



Попробував. Появляється кілька слів по українськи. Але це все. Далі всі посилання переводять на російські сторінки. Спробуйте понатискати на "Словники", "Блоги" і т.д. і переконаєтесь.

Онук Юрій - 3-10-2007 у 23:22

Goolgle продукт для споживача, покажіть кращий і я буду вдячний!!!! Російська душа українізувала yandex з похмілля та не в голові її був інтерфейс та ще й для молодшого брата! Та і краще вже english і google абож цей самий продукт у рідному інтерфейсі.

Ярема П. - 4-10-2007 у 01:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Онук Юрій
Та і краще вже english і google абож цей самий продукт у рідному інтерфейсі.


Чомусь я так само думаю :baddevil: