Форум Рідного Міста

Криївка

Євген Мілошевіч - 4-10-2007 у 00:46

Нн знаю чи всі вже чули, галасу навколо закладу багато...
У Львові навпроти Ратуші (пл. Ринок, 14) відкрився новий ресторан "Криївка".
Заклад досить унікальний
Докладно пор нього розказує lvivgirl (http://myrelax.com.ua/post/4/372) і Комсомолка (http://www.kp.ua/daily/280907/11296/)
є фото http://www.pessoal.cefetpr.br/ucrania/upa.html
Цікавлять відгуки тих хто вже відвідав заклад (особисто мені дуже сподобалось)!
На мою думку у львові має бути просто безліч колоритних закладів (приклад - кафе Під Синьою Пляшкою)
Чекаю на коментарі

Thror - 4-10-2007 у 06:16

Я займався автоматизацією того закладу (1С) тож бачів все з середини. Можу сказати що там дуже класна та завзята команда.
Хоча сам формат закладу не мій - дуже голосно:-)

Щодо галасу то більше всього його тут: http://community.livejournal.com/misto_lviv/365907.html
Наразі єдиний негативний відгук - якась надто чутлива позиція в людей як на мене

Ярема П. - 4-10-2007 у 08:35

Ну-ну, поки там не побуваю, не буду ніяким слухам вірити.

Надія Баловсяк - 4-10-2007 у 09:48

а в вашу "Синю пляшку" взагалі-то можна потрапити?

за мої 5 чи 6 спроб мені це жодного разу не вдалося.

Nazar - 4-10-2007 у 10:03

Я спочатку практикував давати їм аванс (50 грн.), і повідомляв, що прибудемо за годинку, якої вистарчало на огляд міста та маленьку екскурсійку. Але пізніше почались конфлікти з живими чергами.

Що до "Криївки" - то я підтримую колоритні заклади такого штибу, і не можу зрозуміти такого нав'язування "бути культурними", як ото у наведеній суперечці ЖЖ.

Дмитро Самохвал - 4-10-2007 у 12:28

Ось, матеріал на цю "криївку" у львівській газеті "Високий Замок".
http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=59659

Але цікаво, знов, хто власник(и) того закладу?.. В нього, певно, має бути добрі зв'язки з міськими райцями - раз йому дозволили відкритися в них під боком... (Радше на "самому споді"...)
Гадаю, що без патронату вашого міського голови справа ця тут так не вийшла...

Остап Шумин - 4-10-2007 у 13:10

Вааав! А я і не знав. Обов’язково відвідаю на цих вихідних (якщо там ситуація з відвідувачами хоч трохи краща ніж в Синій пляшці)

marco - 5-10-2007 у 10:49

Був там на другий день після відкриття.

Сподобалось. Ідея подібна на то, що було внизу в Кабінеті, але зроблено серйозніше і з більшим розмахом.
Головне, щоб не зіпсулися з часом ;-)

Єдиний дисонанс - плазмові телевізорию Для чого вони в криївці??? :o

Dmy - 8-10-2007 у 17:49

У "Криївці" ми так і не побували, але нам встигли розповісти. Надто про рітуал на вході :D
А що із "Синьою пляшкою"? До неї ми цього разу теж так і не дійшли, бо було важко вставати, хоча і сиділи буквально на Городецькій, але вже довго. Проте у травні заходили цілком вільно, без черг і попередніх замовлень (начебто). Життя змінилося?
(я чомусь вважав, що воно називається не "пляшка", а "фляшка" :rolleyes: )

Остап Шумин - 12-10-2007 у 13:02

Цікаво, щось планується в Криївці на 65-річя УПА? Хтось в курсі?

Євген Мілошевіч - 15-10-2007 у 02:10

до всього що вже говорилося:
+ працює до 1-2 години
- плазмовий телевізор не вписується аж ні як...

Євген Мілошевіч - 22-10-2007 у 00:23

переважно 24-й канал

Роман Голощук - 27-10-2007 у 11:52

Криївку продовжують рекламувати :) Вчора був сюжет про цю оригінальну кнайпу в новинах „Репортер” на „Новому” каналі.

Володимир Бойкович - 28-10-2007 у 01:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Євген Мілошевіч
до всього що вже говорилося:
+ працює до 1-2 години
- плазмовий телевізор не вписується аж ні як...

в них плазма стоїть:o:o:o:o:o:o:o:oнашо їм того, тож повна туфта ставити у такий заклад такий телевізор, хай краще заберуть з моєї фізичної авдиторії телик(аля 30рр.), але ше краще хай зі мною поміняються......яїм такий раритет віддам------а вони мені свій "раритет":D:D:D

Роман Голощук - 4-11-2007 у 12:26

А Упівці проти „Криївки”
Керівники Крайового братства ОУН-УПА, Товариства політв’язнів та репресованих, Спілки політв’язнів, а також товариства „Просвіта” звернулися до мера Львова із закликом припинити діяльність „Криївки”. Цю кнайпу вони вони назвали „закладом п’яних розваг, відвертого знущання над пам’яттю героїв”.

Demyan - 5-11-2007 у 12:43

Як завжди хтось робить а когось жаба дусить...

Богдана Курилюк - 6-11-2007 у 20:36

Дуже цікаво... і на фотографіях сподобалося :)
Хотіла б побувати у "Криївці"

Тарас Задорожний - 10-11-2007 у 10:49

Коротше, антураж в сторону... Пишу як клієнт. 30 жовтня в годині так 1й дня - заходжу, на вході питання, а ви тіки захоодите, чи вже виходили. Кажу заходжу. Мені - там тойво, може вже столиків нема. Думаю, ладно, спробую. Пару столів було вільних. Пацани і пацанки з левиками СС Галичина (видко, то така мода була в упівців) бігають як навіжені. навколо шинквасу, але не між столами. Після 15 хвилин чекання і 4х обіцянок "зара підійду", я пішов і меню взяв сам. Чесно кажучине вразило.... Ну, нічо, вибрав, шо душа забажала, і почав чекати. Ще два рази на заклики до офіціантів почув - зара підійду. І Ще після 15 хвилин встав і вийшов.

Можна констатувати, посидів в криївці, скурив папіроса (попільничку приніс від шинквасу мій брат, з яким ми були разом) встав і пішов...

В стилі всіх найкращих закладів М.І. Що пляшка, що лялька.... Тіко Дзига була трохи ліпша, але й то не воно

Роман Голощук - 14-11-2007 у 15:19

Львівський обком КПУ має намір скерувати на адресу обласної прокуратури звернення з вимогою дати юридичну оцінку діяльності у Львові бандерівського ресторану «Криївка».
Понад усе львівських комуністів обурили назви деяких ресторанних страв «Криївки». Поміж них – «Усміх нахтігалю» (запечений короп), «Москалики п’яні карасевидні» (смажені карасі), «Будні вермахту» (гарнір з гречки).

Джерело: http://zik.com.ua/index.php?news_id=111481

MartinkaDP - 17-11-2007 у 02:12

Цитата:
Львівський обком КПУ має намір скерувати на адресу обласної прокуратури звернення з вимогою дати юридичну оцінку діяльності у Львові бандерівського ресторану «Криївка».

ну як жиш у цьому житті та й без комуністів! погодьтеся, без них було б нудно!

були там невеличкою компанією. то була неділя, десь так 2-га дня. народу було зовсім трошки, красуня-офіціантка до нас підбігала на кожен погляд в її бік ;) антураж мені подобається дуже, ціни - як для туристичного Львова наче зависокі, але як на нас, східняків - цілком прийнятні. єдине шо - непитуща подруга дуже налякалася тамтого напою, що при вході наливають. а мені він прибив застуду в зародку :)
ну і в колготках не дуже посидиш, але то вже проблеми носійок колготок :P

Hanor Narasson - 17-11-2007 у 08:00

А що, коти ходять і намагаються залызти на коліна? Питаю, бо колготок ніколи не носив...

Роман Голощук - 19-11-2007 у 15:07

Учора, 18 листопада, до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що у барі на пл.Ринок «Криївка» в обідній час виникла бійка. Хто став ініціатором цих хуліганських дій – наразі невідомо.

Джерело: http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=112199

P.S. Все таки весело у "Криївці" ;)

marco - 19-11-2007 у 18:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
А що, коти ходять і намагаються залызти на коліна? Питаю, бо колготок ніколи не носив...


Направду??? :D

Якщо серйозно, то там просто табурети не цілком добре гебльовані...

Юрій Сєров - 6-12-2007 у 18:07

Волгу не пустили в криївку:
Цитата:
Волгу не впустили у «бандерівський» ресторан у Львові

Колишнього нардепа від СПУ Василя Волгу не впустили до львівського ресторану «Криївка», бо він не захотів випити за «смерть москалям» Про це він повідомив кореспонденту «Острова».

«Я підійшов туди, і перша умова – випити «Смерть москалям». Природно, я не став цього робити і російською мовою став говорити. Скажімо так, я трохи провокував ситуацію, щоб подивитися, як буде сприйнято людину, що розмовляє російською і не хоче піднімати тост за «смерть москалям». Були там напідпитку хлопці, які мене впізнали: «А, це Волга, він взагалі сволота, він взагалі проти наших виступає, не визнає Голодомор за геноцид, проти Шухевича виступив (я був у Львові з поїздкою)». Ну, і знаєте, у мене вже був досвід 2004 року, коли я не міг сидіти удома і пішов на Майдан. Я ходив по Майдану з Біблією і Конституцією. З Біблії я цитував послання святого апостола Петра: «Кожний, хто опирається владі, опирається Божому встановленню. А що опираються, самі накличуть на себе осуд». Бачите, напам'ять вивчив, так багато цитував. Коли Біблію цитував, так зубами на мене скреготіли, а коли Конституцію – бити починали, потрібно було тікати. І я, пам'ятаючи цей досвід на Майдані, не став доводити до ескалації ситуацію, сказав: «Спасибі вам велике, п'янствуйте тут за Шухевича, Бандеру, Гітлера і Геббельса самі», і пішов. Ось, приблизно така історія», – розповів Волга.

marco - 6-12-2007 у 19:22

:-) сволота про нього м'яко сказано
хтів хлоп провокацію, отримав провокацію... а заодно попіарив Криївку по новинах :lol:

Лєна Дадукевич - 18-12-2007 у 13:37

Ну, випити за "Смерть москалям" можна хіба жартома :D. У Львові і москалі різні бувають, та і східні українці теж різні бувають. :lol:
Про той ресторанчик пару днів тому у нас на роботі розказували. Треба буде якось зайти. З чоловіком тільки ( бо він у мене москаль:D , але справжній львівський москаль, що і по українськи говорить, і гімн України співає, а щоб всі такі українці були, як він москаль... )

Надія Баловсяк - 19-12-2007 у 19:20

а якщо не випити те, що наливають при вході - що - не пустять?
цікавлюся, бо планую бути в передноворіччя у Львові, хотілося б відвідати цей цікавий заклад.

Юрій Сєров - 19-12-2007 у 19:37

Львівяни, час закопати таку ''Криївку''
Cудячи з численних публікацій, із яких постало певне уявлення про львівський ресторан "Криївка", діяльність цього закладу громадського харчування має провокаційний характер.

По-перше, не всім громадянам України затишно й смачно від таких наїдків як смажені карасі "Москалики п'яні". Якщо ресторатори не розуміють, що таке меню може ображати чиюсь національну гідність, то для того, аби привести їх до тями, існують правоохоронні органи.

По-друге, навряд чи "Криївка" прикрашає імідж Львова, якщо там справді прийнято підіймати чарку з тостом "Смерть москалям". Я розумію, що це жарт, але назвати його дотепним навряд чи можна.

По-третє, "Криївка" аж ніяк не сприяє подоланню негативних стереотипів, які у переважної частини наших співгромадян склалися щодо УПА під наркотичною дією радянсько-імперської пропаганди. І здається, що таке їдло як гречка "Будні вермахту" чи карп "Усміх нахтігалю" – креатив не львіських харчовиків, а кримського Грача чи конотопської прогресивно-соцілістичної відьми.

Заява менеджерів ресторану про те, що їхній шинок – краще всіх музеїв УПА – не витримує жодної критики. Як кажуть росіяни, лучшее – враг хорошего.

Олег Медведєв

Блог Олега Медведєва

Іван Дівеєв - 20-12-2007 у 08:53

Хай краще кияни закопають таке своє жлобство :) Якщо і закривати якісь кафе/бари то Криївка має бути останньою в цьому списку.

Надія Баловсяк - 20-12-2007 у 14:52

панове! ау!

відколи на форумі прийнято ігнорувати питання?

уже друге в цьому топіку.
глас волаючого в пустелі.

Юрій Сєров - 20-12-2007 у 14:58

Не був, не знаю, але кобітам мали б робити поблажки :)

Юрій Сєров - 20-12-2007 у 20:58

Цитата:
Хай краще кияни закопають таке своє жлобство :) Якщо і закривати якісь кафе/бари то Криївка має бути останньою в цьому списку.

ІМХО, щось в тому таки є.
Галичанам треба бути розумнішими і працювати на консолідацію Сходу й Заходу.
А так мало того, що даємо черговий привід для дурних суперечок, так ще й руки хтось собі гріє на тому.

Лєна Дадукевич - 21-12-2007 у 18:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Хай краще кияни закопають таке своє жлобство :) Якщо і закривати якісь кафе/бари то Криївка має бути останньою в цьому списку.

ІМХО, щось в тому таки є.
Галичанам треба бути розумнішими і працювати на консолідацію Сходу й Заходу.
А так мало того, що даємо черговий привід для дурних суперечок, так ще й руки хтось собі гріє на тому.

А на цьому завжди гріли гріють і гріти будуть руки, бо занадто ми вже різні. :(

Hanor Narasson - 21-12-2007 у 21:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Хай краще кияни закопають таке своє жлобство :) Якщо і закривати якісь кафе/бари то Криївка має бути останньою в цьому списку.

ІМХО, щось в тому таки є.
Галичанам треба бути розумнішими і працювати на консолідацію Сходу й Заходу.
А так мало того, що даємо черговий привід для дурних суперечок, так ще й руки хтось собі гріє на тому.


А може досить "прогинатися" під Схід?:mad:

Юрій Сєров - 22-12-2007 у 00:27

Можливо Ви не зрозуміли. Я не проти криївки, якщо це заклад вшанування нашої героїчної історії, в даному випадку УПА.
Ви впевнені, що Криївка самий гідний спосіб вшанувати воїнів УПА? Молодь багато дізнається про УПА відвідавши цей заклад?
В мене складається враження, що це точка провокації з метою збагачення певних осіб.


Цитата:
А може досить "прогинатися" під Схід?:mad:

А хто каже "прогинатися"?
Невже покуштувати "москаликів в томаті" для вас найважливіше з точки зору розбудови країни, шанування історії та героїв? І це продемонструє Сходу бажання будувати спільну країну? Ви справді очікуєте, що Схід нас зрозуміє, якщо ми будемо асоціювати УПА та Бандеру з "москаликами в томаті" і "буднями Вермахту". Взагалі, яке відношення має Вермахт до УПА? Без такої провокації Бандера не заслужив поваги?

Я не відвідував цей заклад, але чи є там діючі експозиції, історичні фотограіфії, тематичні вечори?

Забагато провокації, замало поваги і шани. ІМХО.
От навіть ми, сперечаючись в цій дискусії, допомагаємо збагачуватися певним людям, які рубають капусту, на темі, яка для багатьох є занадто високою, щоб опускатися до рівня кабака.

Лєна Дадукевич - 24-12-2007 у 19:56

А ви в курсі, що Путін на днях заявив, що в Україні 80% етнічних росіян???:o

Dmy - 24-12-2007 у 20:08

Він - шпигун, йому видніше :rolleyes:
Хоча, підозрюю, він сказав "русских", і тоді це дійсно недалеко від правди.

Остап Шумин - 25-12-2007 у 09:16

Хай краще порахує скільки в Росії українців

Лєна Дадукевич - 26-12-2007 у 10:30

російськомовний і етнічний росіянин - це не одне і те ж.

Dmy - 26-12-2007 у 14:24

Та я мав на оці, що "рускіє" - це, швидше, наша автентична самоназва, а не їхня. Як так рахувати, то, може, на 80% і виповзе.

Роман Голощук - 8-8-2008 у 10:25

В Івано-Франківську з’явився аналог львівської "Криївки" - повстанська кав’ярня “Бункер”

12 серпня в місті Івано-Франківську по вулиці Вагилевича, 6 буде відкрито кав’ярню “Бункер” з інтер’єром повстанських часів. Про це 7 серпня повідомили у відділі культури Івано-франківської облдержадміністрації.

Тут заплановано проводити презентації книжок на національно-визвольну тематику, показ кінофільмів, щоденно тут лунатимуть повстанські пісні, а відвідувачів чекатимуть місцеві самобутні страви за старовинними рецептами.

Методичну допомогу в оформленні внутрішнього інтер’єру та зовнішнього фасаду приміщення кав’ярні “Бункер" надали працівники відділу охорони культурної спадщини та музейної роботи ОДА та Музею визвольних змагань Прикарпатського краю.

Джерело: http://www.zik.com.ua/ua/news/2008/08/07/146355

Роман Голощук - 22-12-2008 у 12:07

Знову нова кнайпа у Львові - тепер Антикризова :)

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-291385.html

Юрій Сєров - 23-12-2008 у 15:15

Відкриття цієї "антикризової" кнайпи спропокувало досить серйозну дискусію: http://www.zik.com.ua/ua/news/2008/12/22/163124
Зробили її на місці колишньої книгарні... :(

Андрій Пелещишин - 23-12-2008 у 16:12

Мені сподобалися коментарі до статті. Виявляється, не один я не пруся від щастя при появі чергового псевдотематичного кафе.

Марія Вибранівська - 23-12-2008 у 19:07

Мені дуже гірко від появи подібних закладів.
На рахунок криївки - це вважаю блюзнірством. Останніх хлопців, які хоронилися в криївках, було вистріляно в 60-их роках, в лісах неподалік від мого рідного села.
Криївка - це місце памяті і смутку. Як на мене...

Кирюша Сiра - 12-1-2009 у 20:29

Криiвка - дуже специфiчне мiсце, випити при входi пропоноють досить наполегливо... та салом по-смакувати.... але .... цього можно уникнути прийшовши з великою компанiею.... та залишитися непомiченим!!!!!!! дуже порадували усiляки розважалки - як то выкористовувати в якостi мiшени - Сталина... та хоча меню було дуже веселим я так i залишилися там голодною.... а про галас та сигарки - взагалi мовчу!!!!!!!!! не кожен органiзм таке переживе(((( А плазма, як i обслуговування, у зв'язку з великою кiлькiстю вiдвiдувачiв, доречi, погiршуе атмосферу не лише в Криiвцi.... так само довго ми чекали замовленяя у барi "Сварог"....але це не змiнило нашого ставлення до вiдпочинку!!!!!!!!

Андрій Пелещишин - 7-4-2009 у 12:26

До речі, а чого стільки шуму власне навколо Криївки? Мені товариш показував знимки з Зашкова, з якогось ще одного стилізованого закладу. Виглядало цікавіше, ніж власне Криївка.

Онук Юрій - 7-4-2009 у 12:35

Криївка на російському телебачені http://dorado.homelinux.net/news.php?readmore=17

Dmy - 7-4-2009 у 14:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До речі, а чого стільки шуму власне навколо Криївки? Мені товариш показував знимки з Зашкова, з якогось ще одного стилізованого закладу. Виглядало цікавіше, ніж власне Криївка
Мабуть, у Зашкові не так багато відвідувачів, тому і резонансу менше.

Андрій Пелещишин - 7-4-2009 у 18:07

З того що я бачив на знимках і що мені розказували - це просто ресторація (справді стилізована під щось таке типу криївки, а не міський підвал) з колекцією зброї, мундирів, предметів і знимок з часів ВВ2. Є можливість приміряти мундири (є різні - УПА, німецькі, радянські), потримати зброю. Скандальних назв страв нема, зате ніби є звичайна самогонка. Плазми нема. Ціни помірні.
Тобто ідея та сама, плюси і мінуси напевно ті ж, але можливо - відрізняється пропорція між плюсами і мінусами.


Odarka - 7-4-2009 у 18:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
а якщо не випити те, що наливають при вході - що - не пустять?
цікавлюся, бо планую бути в передноворіччя у Львові, хотілося б відвідати цей цікавий заклад.


Звичайно, що пускають:)))

Криївка - ізюминка Львова чи антиросійський "бендерівський ресторан"

Iryna Bilous - 21-12-2012 у 21:51



Львів - це місто багате не лише своєю культурною спадщинаю, але й багатьма сучасними та неординарними закладами. Всім львівянам відомі заклади мережі ФЕСТ, які приємно дивують та вражають своїми концепціями. Криївка, є одним із найперших і найпопулярніших закладів цієї мережі, як ставитесь до неї ви, і що ви думаєте, про концепцію цього ресторану?

10.jpg - 34kB 0d2a2116c2f2.jpg - 59kB screenshot_89.jpg - 48kB

Marjana Kantsir - 21-12-2012 у 22:57


Цитата:

Криївка - ізюминка Львова чи антиросійський "бендерівський ресторан"
Я вважаю, що Криївка є ізюминкою Львова, адже якби це було не так , то її б не відвідувала така велика кількість туристів!

Христина Зуб - 26-12-2012 у 01:52

Ресторан «Криївка», без перебільшення, є культовим місцем серед усіх ресторанів у Львові, хоча з часу її появи вже пройшло немало часу. І те, що він є популярним не дивно. Адже в Криївці цікавий інтер'єр, смачна українська кухня та приємна атмосфера. Все продумано до найменших дрібниць. Негативні відгуки та скандальна критика зайві!

Петро Гонсалес - 26-12-2012 у 08:47

Цитата: Початково розміщене учасником Христина Зуб  
Негативні відгуки та скандальна критика зайві!

Приміром, я в тому "ресторані" та в іже подібних ніколи не бував і не збираюся там бувати: це принизливо для мене.
Гостей повести? Існують інші місця, варті уваги. Або обирай потрібних гостей.

Андрій Пелещишин - 26-12-2012 у 10:23

Цитата:
Приміром, я в тому "ресторані" та в іже подібних ніколи не бував і не збираюся там бувати: це принизливо для мене.
Гостей повести? Існують інші місця, варті уваги. Або обирай потрібних гостей.

Готовий підписатися під кожним словом.

Ярема П. - 26-12-2012 у 10:37

Можете собі підписуватися скільки хочете, але якщо гості захочуть Криївку, то все одно туди поведете.

Андрій Пелещишин - 26-12-2012 у 12:18

Ну в мене рідко бувають гості, які мені кажуть, куди їх вести :)

Dmy - 26-12-2012 у 12:50

Снобів поназбиралося :o:)

Iryna Bilous - 26-12-2012 у 16:16

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
Цитата: Початково розміщене учасником Христина Зуб  
Негативні відгуки та скандальна критика зайві!

Приміром, я в тому "ресторані" та в іже подібних ніколи не бував і не збираюся там бувати: це принизливо для мене.
Гостей повести? Існують інші місця, варті уваги. Або обирай потрібних гостей.

як ви можете рівняти "Криївку" з іншими місцями, якщо ні разу там не були, і незнаєте яка там атмосфера?
Небачу нічого принизливого в відвідуванні цього ресторану, існування криївки, це ще один факт, що підтверджує креативність та неординарність львівян)

Андрій Пелещишин - 26-12-2012 у 19:42

Цитата:
Снобів поназбиралося :o:)

Ага, не без того :)

Tempika - 26-12-2012 у 22:02

А я якось повела туди колєжанку з Росії, і на вході вона образилася на охоронців за все те, що вони там говорять, розвернулася і пішла. Сказала, що не піде туди нізащо :-)

Олена Генералова - 26-12-2012 у 22:52

Криївка - прекрасне місце та хвацько вибраний заклад.
Щоразу друзів з-за кордону туди приводжу, хоча вони й самі з задоволенням її відвідують.
Прекрасно відтворює нашу історичну атмосферу. Це добре, що є такі місця.

Антон Кіт - 17-1-2013 у 11:40

Дуже подобається це місце. Також рекомендую його всім своїм приїзджим друзям.

Андрій Пелещишин - 23-8-2013 у 18:11

Фест (мережа, в яку входить Криївка), здається впевнено займається культурною деградацією.
http://zik.ua/ua/news/2013/08/23/425939


Якщо власники вважають, що їхній креатив - це так весело, дотепно і по-галицьки, то хай би хоч Криївку закрили. А то ставити в один ряд таке славне поняття з "мазохами", а тепер і "мінєтами" - думаю, не тільки мені одному гидко.

Наталка - 24-8-2013 у 15:34

Андрію, дивлюся на фото і не вірю своїм очам... :(
:mad:

Андрій Пелещишин - 24-8-2013 у 21:10

Я знаю, що виставлю зараз себе ретроградом і посміховищем, але скажу так: культура людей, які могли таке героїчне поняття як "Криївка" втілити в формі кабака, та ще й з елементами ідіотичного стьобу, не давала підстав чекати чогось якісно іншого. Тільки характерно галицьке бажання в усьому, що хоча би чуть-чуть асоціюється зі "рідним", знаходити якийсь позитив і ігнорувати сумнівне тло, забезпечило шалений успіх закладам мережі Фест. Думаю, що і "мінєти" нічого не змінять у ставленні до мережі, це також зараз усі обіграють як щось дуже автентичне і дуже креативне і розкомлексоване. А те що когось пересмикує від огиди - ну як аргумент "кожен думає у міру своєї розпущеності" ну і взагалі "і що тут такого", а ще можна пореготати з "ханджів" і на кінець навести вбивчий аргумент, що саме кабаки Фесту (іншого слова не знаходжу), а не якась там Порохова вежа чи Успенська церква, приваблюють до Львова туристів..

P.S. Смачно усім поїсти, попити і по.... за Жоржем. Але без мене

vovka - 25-8-2013 у 18:38

мда.. загалом там постійно по тих кнайпах тусуються міняли і міняють гроші. але отовово нівякі рамки не лізе.

ще був здивований коли недавно побачив оту гору металолому від того ж Фесту.


з креативом явні проблеми в компанії.

Юрій Сєров - 26-8-2013 у 18:09

Маразм крєпчал...

До речі, справді стикався в інеті з "туристами", які їхали до Львова заради закладів Фесту. Здеградований попит породжує низькопробну пропозицію...

Андрій Пелещишин - 26-8-2013 у 18:23

Цитата:
ще був здивований коли недавно побачив оту гору металолому від того ж Фесту.

Це що, втілення картинок з мультика "Хортон"? :)

Петро Гонсалес - 17-10-2013 у 13:52

Цитата: Початково розміщене учасником vovka  
мда.. загалом там постійно по тих кнайпах тусуються міняли і міняють гроші. але отовово нівякі рамки не лізе.

ще був здивований коли недавно побачив оту гору металолому від того ж Фесту.

з креативом явні проблеми в компанії.

Та ні, з креативом у цієї компаніїї якраз усе в порядку - це ми не розуміємо такого мистецтва! :lol:
Бо черпали вони своє надхнення із стилю модерн (він же ар-нуво): як приклад для наслідування - Будинок Бальо в Барселоні.

1416105-R3L8T8D-650-modern3.jpg - 102kB

Архітектурні стилі в простому розумінні.
http://www.adme.ru/hudozhniki-i-art-proekty/arhitektura-dlya-chajni...

Андрій Пелещишин - 18-10-2013 у 07:47

Нічого спільного :)
Я би швидше сказав, що вони черпали натхнення з мультика "Хортон" :lol:

Андрій Пелещишин - 18-1-2015 у 12:47

З'явилася горілка "Бандерівська". Не факт, що то ті самі люди, що робили Криївку. Мабуть що ні. Але якщо вже напрям задано, то ідеї будуть іти далі і далі.
Чекаємо появи презервативів "Повстанець".

Юрій Сєров - 21-1-2015 у 22:52

Запатентуй. Колись незле заробиш.